Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość WYGRAJiTY
NA STRONIE ORGANIZATORA JEST NAPISANE CZARNO NA BIAŁYM ADRES WWW do strony z konkursem: http://www.gryfia.witryna.info/ NUMER: wysłać SMS o treści AT.GRYFIA.1 na numer 79068. Koszt przesłania wiadomości SMS to 1,22 brutto !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
fajnie że wygrałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hitman2007
Kassia jak nie to nie prosić sie nie bede ;p Ajć u mnie sie listonosz wkurzyl, bo mi zostawia wezwania do odbioru "paczek" a w rzeczywistości każde wezwanie, to ok. 15 przesyłek, i tych biiiig i tych smaaall :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie...
UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!! sms kosztuje 10.98 a nie 1.22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygrajnabank
SMS KOSZTUJE tylko 1,22 za pierwszym razem nie wygrasz musisz wysłać drugiego smsa o treści AT.GRYFIA.2 potem AT.GRYFIA.3 i przychodzi sms o WYGRANEJ!! MOgę zrobic zdjecie z telefonu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita322
a właśnie ze sms kosztuje 10,98 ostrzegam nie dajcie się nabrać !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hitman2007
Proszę Was z całego serca... NIE WYSYŁAJCIE TYCH CHOLERNYCH LINKÓW - Lookwin, 3D White czy inne dziadostwa... Do tego są specjalne fora... tzw. handel wymienny; ja klikam Tobie, a Ty mi... A TO FORUM JEST DO GWARANTOWANYCH RZECZY ZA FREE... NIE DOCIERA? TO WYPAD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJA-WYGRANA
HEj ja w tym konkursie wygrałam zestaw kosmetyków i zajefajną troebkę o wartości może ze 200zł!!! Jedyne co straciłam to 1,22... Zaraz przychodzi ci sms ze WYGRAŁEŚ lub SPRÓBUJ JESZCZE raz Mi za 1 razem przyszedł SMS - WYGRAŁEŚ !! Zadzwonili do mnie na następny dzień a za 4 dni mama odebrała paczkę z nagrodamI!! Cytuję: Aby wziąć udział w konkursie należy : Należy : * wysłać SMS o treści AT.GRYFIA.1 na numer 79068. Koszt przesłania wiadomości SMS to 1,22 brutto" ADRES WWW do strony z konkursem: http://www.gryfia.witryna.info/ Naprawde wygrałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Też wygrałem i za cztery dni mam otrzymać nagrodę, ale do piątku będziecie znać prawdę o tym sms-owym konkursie. Jeżeli coś mi przyjdzie to dam Wam znać, do tego czasu bądźcie ostrożni........, to zbyt szybkie i wartościowe nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ej tylko zaśmiecacie to forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka02
Ja dzis dostalam Yves Rocher 4 chusteczki zapachowe i jeden fluid ;] A wy? Podajcie jakies nowe firmy od ktorych ostatnio dostaliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szym
Na www.3m.pl darmowe złoczki do kabelków a właściwie ja tylko tyle dostałem bo koperta była rozerwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta_Michalska
Witam Pragnę Państwu przedstawić konkurs w 100% skuteczny. Nie jest to oszustwo czy tez wyłudzenie. Nagrody są skromne , bo wartości rzędu około 40zł ( przeważnie kosmetyki). Codziennie spośród nadesłanych odpowiedzi nagradzamy 3 laureatów. Aby wygrać należy wysłać jednego smsa o treści: AT.WYGRAM.1 na numer 91968 ( REALNY KOSZT TO 61gr BRUTTO!!!) Losowanie odbywa się o godzinie 10, 15, 20. To nie są żarty - to prawdziwy konkurs. Serwis obsługiwany jest przez HOT&RED Właścicielem konkursu jest firma HOT&RED wpisana do rejestru sądowego pod numerem : 53607 Kapitał zakładowy: 65.000 PLN Pozdrawiam Menager HOT&RED Jolanta Michalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Jolka odczep się od tego forum to nie forum o konkursach tylko o gadżetach, darmowych gadżetach. A tak wam powiem że chyba listonosz u mnie strajkuje bo już któryś dzień go nie widzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i.............
... mamy kolejna scieme z konkursem Płatność SMS Wyślij SMS\'a na numer 91968 Koszt SMS 19PLN netto (23,18 zł brutto) ludzie nie dajcie sie naciągac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alik3D
Jak ich stać na wysyle to moze tej zlotowki nie beda chcieli:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hitman2007
Może dam Wam dzisiaj linka do zdjęcia, co mi przyszło wczoraj matko... Taką siatkę od Lidla na poczcie odebrałem :P Dzisiaj to samo coś czuje, że będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
hej hitman2007 lidl też coś przesyła? co Ci przysłał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
aha siateczke Ci przysłali, ale jak o nią poprosiłeś e-mailem czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holly17
siemka:0 jesli tak piszecie maile z prosba o probki to czy placicie za odbior??bo ja dzsiaj zamowilam bardzo duzo..i nie wiem co teraz..;/ porsze odpiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holly17
chcialam zapytac czy placicie za kazde probki?? bo ja zamowilam ich dzisiaj bardzo duzo...;/ prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holly17
chcialam zapytac czy placicie za kazde probki?? bo ja zamowilam ich dzisiaj bardzo duzo...;/ prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hitman2007
Nie przesyłają nic chyba; ja dałem porównanie :P Wstawię za 2 godzinki fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia1980
Witam Wszystkich! Od niedawna zainteresowałam się poszukiwaniem darmowych próbek. Pierwsze sukcesy to próbki perfum z bok@yves-rocher.com.pl i kontakt@gerber.com - dwie książeczki dla dziecka, skarpetki, naklejka na auto, zakładki do książki. Firma Linomag też ma przysłać próbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia1980
Jeśli kogoś interesowałyby próbki Linomagu dla dzieci to www.linomag.pl tam w kontakt a następnie w formularz on-line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holly17
i skad Ci tyle przychodzi?? napisz...bo ja nie wiedzialam ze az tyle..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hitman2007
No wszystkie podane tu strony odwiedziłem i wypełniłem, trochę sam poszukałem, i codziennie mam lekki opieprz od listonosza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.zadarmowinternecie.fora.pl/ to jest stronka forum z darmowymi probkami jest tam duzo sprawdzonych linkow ktore sa w specjalnej zakladce zainteresowani musza sie zalogowac ja tu nic nie promuje tylko pisze bo od dawna siedze na tym forum i podalam tam juz duzoooo linkow sprawdzonych moj nick na tym forum to \"karolina\" poprostu jak chcecie to wbijajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×