Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość szym323
www.k2.com.pl darmowa samochodowa mapa polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala---08
naprawde serdecznie i goraco polecam stronke; http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=natala08 wejdz tam zarejestruj sie nic wiecej i czekaj na wygrana,nic nie tracisz mozesz jedynie zyskac, nagrody min, skanery drukarki kamerki glosniki sluchawki, strona godna twojej uwagi , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala---08
bok@yves-rocher.com.pl kontaktujcie sie z nimi i proscie o probki dostalam 3x probki perfum 2x kremik 1x podklad dobra marka dobra jakosc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ha! a ja dziś dostałam 10 próbek perfum i 2 kremy z yves-rocher ich e-mail to: bok@yves-rocher.com.pl napiszcie to i wam przyślą i dostałam dziś katalog firanek (nie pamiętam adresu) dostałam plan lekcji napiszcie do nich: biuro@parkwodny.pl i 4 próbki i katalog do zamówień, z miraculum e-mail: infolinia@miraculum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj katalog dobrych i drogich ubrań w teren z www.lafuma.com.pl i kartka zapachowa z www.brunobanani.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysy192
Przedstawiam poniżej dwie strony z gwarantowanymi prezentami i dodatkowymi nagrodami które można zdobyć minimalnym nakładem pracy: Pierwsza: Wystarczy się zarejestrować i poświecić kilka minut dziennie na sprawdzanie wyników losowania w którym automatycznie bierzemy udział codziennie. Strona sprawdzona. http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=lysy192 Druga: Strona na której po zarejestrowaniu uzyskujemy dostęp do różnych gier wygrywając zbieramy punkty a te zamieniamy na upominki lub większe nagrody. http://en.prizee.com/?refer=Lysy192

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia.123
a te perfumy z ineke...to jak je dostac? gdzie mam wejsc by je zdobyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hitman2007
KaSSia_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj katalog na wakacje z www.eurocamp.pl , perfumy ineke otrzymałem z amerykańskiej strony, wysłałem to dawno i chyba były specjalne rubryki.to adresy związane z tym perfumem z USA i filia w Polsce: bill@ineke.com i info@galilu.pl P.S. Są bardzo trwałe i zmysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hitman2007
Kasia można liczyć na adres Twojej foty? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puch
Jeżeli chce ktoś dostać zaproszenie do klubu vichy (mozna zdobywac pkt i wymieniac na kosmetyki tej firmy) to prosze poda adres e-mail (a ja dostane 10 pkt):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka11
Podawajcie liki ;) Ja mogę jedynie wam polecić jeną stronkę www.zaproszenia-itd.pl Wysyłają śliczne zaproszenia ! mam już 10!!;p jak wejdziecie na tą stronę , to musicie kliknąć tam po lewej stronie w SERWIS PRÓBKOWY i wybrać jakieś 2 w takich kolumnach a potem napisać , gdzie mają być dostarczone zaproszenia!!~~~~~~~~~~~POLECAM~~~~~~~~~~ Naprawdę warto są śliczne , a wy piszcie prosze linki do sprawdzonych stron!!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin57011
www.e-konkursy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj próbki kremów i perfum z yves-rocher, dane servisu są wcześniej podane na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
oj Hitman Hitman... ...nie dam Ci mojego zdjęcia a w ogóle to u mnie dziś i wczoraj nie było listonosza :( licze na piątek czyli jutro bo w weekendy listonosz nie chodzi, przynajmniej u mnie tak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Puch!!! daj strone vichy z tymi punktami! napisz mi na: przypominajka7@o2.pl będe wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hitman2007
Oj u mnie listonosz dzisiaj szalał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puch
Zaproszenie do klubu Vichy wysłane:) Nie wiem jak u was ale u mnie chyba listonosze buntują się bo ostatnio niecodziennie roznoszą pocztę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hitman2007
Omg :/ 7 wezwań do odebrania paczek ! xDDD Kassia czemu nie dasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich do Look4win! Mi się udało w przeciągu ostatnich dwóch tygodni wygrać klawiaturę z myszką i głośniki do komputera, a dodatkowo jeszcze kupon rabatowy!!! Wystarczy poświęcić kilka minut dziennie na obejrzenie reklam. Jeśli też chcesz wygrać, po prostu się zarejestruj z tego linku: http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec =marhef przy okazji pomożesz jeszcze mi, bo dzięki Tobie będę mieć szansę na wygranie nagrody tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
W look jestem już 3 miesiące i wygrałem trzy bezwartościowe bony sponsorów, coraz więcej osób pojawiło się wkręcających innych do punktowanych stron typou jungle i look. Poproście zwyczajnie o głos lub wpisanie polecającego.........to nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Hitman2007 odczep się ode mnie i tak Ci nie dam zdjęcia! a taw wogóle to ja dostałam wczoraj piękne 2 zaproszenia na jedtym zoś pisało ale drugie czyste! może mi się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYGRALAM_WYGRALAM
TEN NUMER TO JEDNAK: 79068 POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×