Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość wonka892
majkelo....jakies to zle zaproszenie..pisze NOT FoUnd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonka892
Oj..sorki..weszło mi ale musiałam wpisywać.. ;( dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamanthaa
chcesz dostac miniprodukty od maybelline? wyslij mi swojego maila: matewate@o2.pl a otrzymasz zaproszenie aby stac sie trenseterka i testowac produkty od Maybelline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wonka pisze ci tam, dziekujemy za potwierdzenie rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwana
Nie wiecie po jakim czasie rozpocznie sie kampania Maybelline?? Czyli po jakim czasie można sie spodziewać ich próbrk, oraz czy każdy grupa je dostanie?? ja doczytałam sie tylko,że składa sie wszystko z 7 kroków... czyli rejestracji...zaproszenia 10 przyjaciółek, testowaniu i omawianiu na forum produktów..ale nic nie ma kiedy sie etap testowania rozpoczyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś ode mnie przyjmie zaproszenie?Proszę,podajcie swoje adresy mailowe.:) trendsetterka firmy Maybelline New York!Fajnie brzmi,no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basilowaaa
HEJ!!!!!!!!! czy ktos jzu wygral na xpango.com ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie oszukuje! Poczytaj dokładnie o co w tym wszystkim chodzi,a nie siej fałszywej propagandy! Czy ktoś chętny?Brakuje mi co najmniej pięciu osób.Proszę,zapiszcie się poprzez moje zaproszenie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie maybelline
poczytałam szukasz naiwnych? powodzenia;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwana
Jeżeli ktoś chce sie zarejestrowac to co to za różnica...czy zrobi to na swoje konto, czy komuś pomoże w uzbieraniu 10 osób dzieki swojej osobie dodatkowo? Itak bedzie musiał sam uzbierać 10 osób żeby cokolwiek dostać od nich...wiec jak na mój gust to różnicy wielkiej nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko w szaszetkach oprócz balsamów w takich małych buteleczkach po 15ml pozdro dla ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukiwana (027bruklin@wp.pl)----------->o to właśnie chodzi:) Moge Ci wysłać zaproszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwana
Dzieki Blokada ale ja już jestem w tym programie:) musisz szukać dziewczyn na innych forach najlepiej...bo coś czuje,że tutaj już zaraz wszyscy będą w programie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi tylko 3 adresów brakuje do 10-ciu.:) Mam konta na innych forach,jak co,to tam się przeniosę!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustinja
Już się dwa dni temu zarejestrowałam,ale nic mi nie przyszło na maila aby aktywować... a przecież chyba trzeba dostać linka,prawda? Chyba muszę to zrobić jeszcze raz.... ____________________ Pomóżcie mi... jakim cudem dostać się tu: http://free.amciu.com/ Bo mi coś nie idzie :( Pomóżcie Piszcie proszę na maila lub tu. Dziekuje Musze poszukać nowych adresów,jak znajde [i przetestuje] to dam... no bo po co dawac cos tam,dam pewniaki ok? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj: z Niemiec tygodnik Ciema z okładkami na filmy cd z Polskie męski katalog Quelle- nawet ok ciuchy, ale drogie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustinja
Już się dwa dni temu zarejestrowałam,ale nic mi nie przyszło na maila aby aktywować... a przecież chyba trzeba dostać linka,prawda? Chyba muszę to zrobić jeszcze raz.... ____________________ Pomóżcie mi... jakim cudem dostać się tu: http://free.amciu.com/ Bo mi coś nie idzie Pomóżcie Piszcie proszę na maila lub tu. Dziekuje Musze poszukać nowych adresów,jak znajde [i przetestuje] to dam... no bo po co dawac cos tam,dam pewniaki ok? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luminosite@vp.pl-------->wysłałam Ci zaproszenie.:) Dziewczyny,dlaczego się nie rejestrujecie?Dopiero dwie to zrobiły.Jeśli nie chcecie brać udziału w konkursie,zarejestrujcie się chociaż,proszę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Do free.amciu łatwo się dostać.............................trzeba spełnić warunek- być pierd..........próbko-maniakiem, dać im chyba 5 nowych adresów /pewniaków /i dalej decydują oni. Tam chyba był regulamin wejścia, zapoznaj się lepiej ze stroną. Większą satysfakcję dają własne pewniaki z którymi można się dzielić na tym forum.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniper1-------->masz rację.Ja kiedyś się tam zapisałam.Zgroza!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustinja
sorry ale ja sie po prostu nie chce rejestrowac nie mam czasu bawic sie w konkursy :) czyli mowicie ze nie oplaca sie zapisywac do free amciu? a moze ktos z was ma konto i by mi mogl 'pozyczyc' ? a gdzie niby sie wpisuje te adresy?bo jak chce sie zarejestrowac to nigdzie nie ma zeby wpisac jakie kolwiek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×