Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość gunia105
Tak, wszystko super arcadia, tylko zapomnialaś dodać, że aby otrzymać nagrody trzeba założyć konto w tym banku, który organizuje ten konkurs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetus1605
ja napisałam, ze chciałabym otrzymac próbki karmy dla mojego poieska. napisałam jeszcze jakiej razy mam psa i czy jest dorosły czy szzceniak. info@roya-canin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetus1605
sorka tamten jest niepoprawny!!! poprawny to info@royal-canin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek1
witam! chcecie testowac kosmetyki Maybelline?? ruszyła nowa edycja więc piszcie a wysle wam zaproszenia moj nr gg 9466800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela1712
sluchajncie a czy z tego tygodnika NIE to za ta przesylke co wam przysla nie trzeba nic placic? Prosze o odpowiedz pewna na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
Ha! Ha! A ja wygrałam dzisiaj na look4win voucher na 150zł!!!!! Wszystko super ale jest do wykorzystania do końca tego roku a ja się na wakacje raczej w tym roku już nie wybiorę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
witam Nie musisz czytac tego tekstu jesli nie wierzysz ze mozna wygrac nagrody wkladajac w to minimum wysilku. Do niczego Cie nie zmuszam, ale wyobraz sobie, ze istnieja firmy jak np. look4win ktora dzieki kreatywnosci jednoczesnie zapewnia pomoc fundacji na rzecz dzieci oraz umozliwia Tobie wygrac atrakcyjne nagrody! Wystarczy poswiecic ok 1min dziennie na ogladanie krotkich reklam, a nagrody same wpadaja do rąk. Nie wierzysz? A jednak to prawda, Chcesz sprawdz to sam: http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec =kolli87 Bede wdzieczna osobom ktore zarejestruja sie na moj nick w razie pytan mozecie pisac na gg 7279942 pozdrawiam i zycze satysfakcjonujacych nagrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yourdreams
Chce ktoś zaproszenie do klubu normaderm ? piszcie maile ;P są tu zawsze atrakcyjne konkursy i nagrody :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauduśŚ__x33
To dostałam od tygodnika Nie : Dzień dobry, W miarę naszych możliwości postaramy się coś podesłać. Proszę jednak ocierpliwość, gdyż mamy bardzo wiele próśb o gadżety, a niestety niewszystkie możemy spełnić. Pozdrawiam Andrzej Sikorski A tu link do zarejestrowania sie na strone gdzie rozwiązuje sie ankiety i zarabia : http://badanie-rynku.net.pl/index.php?new=48a967ff504b8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabestia
A ja nie dostałam z tygodnika NIE jeszcze żadnej odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
dziś super przesyłka... tusz i 20 próbek z maybelline!!! ale się ucieszyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIKKO
POWIE MI KTOS JAK SIE ZALOGOWAC NA STRONIE ALIOR BANKU?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SISSKO
YOURDREAMS GDZIE CI WPISAC TEGO MEILA? MOZE PODASZ SWOJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitus
eeehh w tym l4w niw wyswietlaja mi sie zadne reklamy i nie moge sie polapac dla czego - swierzak jestem jak mozesz to podpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z yevs rocher jest fajna sprawa. Mozna do nich pisać byle co, automat odpowiada i wysyłają tyle ile się razy napisze. Czy ktoś już dostał dla kota jedzonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yourdreams
tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
Hejjj!!! Ma ktoś SPRAWDZONĄ STRONKĘ na jedzonko dla papużek ;D??? Odwdzięczę się :):):)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMINO93
luu13 - co napisałaś do tygodnika 'nie' ze przesłali Ci paczkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metallia23
Chciałam dodać,że jesli ktos jest takim kretynem,że zamawia cukierki za punkty to brak mi słów,a z maybeline dajcie sobie spokoj,to badziewne kosmetyki od których dostaniecie uczulenia,pozdrawiam wszystkich łowców okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmcia11112
Czy ktoś dostał już puder z konkursu Astora???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×