Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość iwona_12342
myszasylwia!Z TEGO CO WIEM TO TO FORUM JEST DLA WSZYSTKICH I KAZDY MOZE WKLEJAC STRONKI Z LINKAMI I NIETYLKO,AKURAT DLA CIEBIE JEST TO ''ŻAŁOSNE''ALE INNI MOGA Z TEGO SKORZYSTAC!!TAKZE NIEUDZIELAJ GLOSU ZA INNYCH!!!TO TY JESTES ZALOSNA TYM PISANIEM ZE TO JUZ BYLO,TO JEST ZALOSNE ITD.JESLI TOBIE TO NIEODPOWIADA TO POPROSTU NIEPATRZ NA TAKIE STRONKI KTORE CIE NIEINTERESUJA,ALBO JUZ KORZYSTASZ Z TYCH STRON.POZWOL INNYM Z TEGO KORZYSTAC BO SAMA NA FORUM NIEJESTES!!!ŻYCZE WIECEJ WYROZUMIALOSCI NA PRZYSZLOSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaan
Iwona!Forum oczywiście jest dla wszystkich,ale pisanie wielokrotnie tego samego (chyba się zgodzisz) może być irytujące.Czytając forum wstecz pewne osoby potrafiły zaspamować całe strony......Życzę i Tobie więcej tolerancji i WIELU WYGRANYCH ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona_12342
Jak zauwazylo wielu z was to to niejest spamowanie tylko cos z polaczeniem z tym forum to nie jest nasza wina ze sie wkleja samo po 5 czy nawet wiecej razy!!!Niestety niejestem moderatorem takze na to wplywu niemam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaz
Chciałabyś testować kosmetyki Maybelline New York??? Jeśli tak to podaj mi swój e-mail, ja Cię zaproszę, Ty sie zarejestrujesz, też zaprosisz 10 dziewczyn i co miesiąc będziesz dostawać kosmetyki od Maybelline! w skład kosmetyków wchodzi maskara pojemność 10ml, podkład 30ml, lakier 10 ml, szminka/błyszczyk 5-7 ml (wysyłane w ilości 1 sztuki produktu do wyboru z wybranej kategorii oraz dodatkowo 20 saszetek z próbkami o pojemności 1ml) ZA DARMO OCZYWIŚCIE. Jeżeli chcesz sie w to pobawić podaj mi swój adres e-mail a otrzymasz zaproszenie aby wstąpić do Maybelline pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolonionio
Monikaz, czy wiesz o tym, ze akcja dawno sie skonczyla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gojek88interia.pl
Kosmetyki Vichy za zdobyte punkty :) Jeśli chcecie zapisać się do klubu przyślijcie mi swojego maila na adres: gojek88@interia.pl Kosmetyki do wyboru od 100 uzyskanych punktów. Zapraszam, naprawde warto !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gojek88interia.pl
Kosmetyki Vichy za zdobyte punkty :) Jeśli chcecie zapisać się do klubu przyślijcie mi swojego maila na adres: gojek88@interia.pl Kosmetyki do wyboru od 100 uzyskanych punktów. Zapraszam, naprawde warto !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosbaprosbaaaa
hej, biore udział w promocji PAMPERS, bardzo chciałabym wygrać bo można dostac roczny zapas pieluch, wiadomo, że dziecko to skarbonka, więc taka wygrana umozliwiłaby na przeznaczenie środków finansowych na inne rzeczy związane z maleństwem, wystarczy tylko raz kliknąć w link, i zagłosowac, można oddać jeden głos dziennie z jednego maila, dla was to tylko 2 minuty a dla nas troszke mniejsze wydatki, bardzo prosze o pomoc. oto link http://www.pampers.pl/spiezdrowo/gallery_view.php?type=photo&id=1373

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrueBlue444
Cześć, znalazłam fajną stronkę z darmowymi słodyczami- FreeSweetSite. Wystarczy zdobywać punkty, które można wymienić na darmowe słodycze. Jak jest ktoś chętny to podajcie maila, a ja wyślę wam zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrueBlue444
Cześć, znalazłam fajną stronkę z darmowymi słodyczami- FreeSweetSite. Wystarczy zdobywać punkty, które można wymienić na darmowe słodycze. Jak jest ktoś chętny to podajcie maila, a ja wyślę wam zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrueBlue444
Cześć, znalazłam fajną stronkę z darmowymi słodyczami- FreeSweetSite. Wystarczy zdobywać punkty, które można wymienić na darmowe słodycze. Jak jest ktoś chętny to podajcie maila, a ja wyślę wam zaproszenie :) Jak coś to piszcie, a ja wszystko wyjaśnię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrueBlue444
Cześć, znalazłam fajną stronkę z darmowymi słodyczami- FreeSweetSite. Wystarczy zdobywać punkty, które można wymienić na darmowe słodycze. Jak jest ktoś chętny to podajcie maila, a ja wyślę wam zaproszenie :) Jak coś to piszcie, a ja wszystko wyjaśnię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×