Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość patka03
Tu mozna wygrac MONITOR I NAWIGACJE, CZYTNIKI KART,Dysk przenośny USB 4 GB,Kamera internetowa, Piłka Molten, Słuchawki stereo z mikrofonem, Głośniki 2.1 14W RMS, Bluetooth USB 1.2 Class 1, I WIELE WIELE INNYCH CENNYCH NAGRÓD. Ja juz sie przekonalam wystarczy ze wejdziesz na stone: http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=patka03 i zarejestrujesz sie to nic nie kosztuje wystarczy sie logowac i ogladac reklamy a bedzie bral udzial w losowaniu. Zycze Powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka03
Tu mozna wygrac MONITOR I NAWIGACJE, CZYTNIKI KART,Dysk przenośny USB 4 GB,Kamera internetowa, Piłka Molten, Słuchawki stereo z mikrofonem, Głośniki 2.1 14W RMS, Bluetooth USB 1.2 Class 1, I WIELE WIELE INNYCH CENNYCH NAGRÓD. Ja juz sie przekonalam wystarczy ze wejdziesz na stone: http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=patka03 i zarejestrujesz sie to nic nie kosztuje wystarczy sie logowac i ogladac reklamy a bedzie bral udzial w losowaniu. Zycze Powodzenie. http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=patka03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antosiaa
polecam stronę http://www.xpango.com/?ref=91499765 wybieracie sobie tam nagrody a potem zbieracie punkty!! można wybrać konsole do gier-play station, lub I-poda i wiele innych fajnych gadżetów:) trzeba sobie w tej naszej polsce pomagac..:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneciulka151
Hej wszystkim... Ponawiam pytanie: Jesteś początkową/ym próbkomaniakiem??? Napisz na mój email a ja Ci wyśle sprawdzone adresy i strony gdzie można dostać fajne rzeczy... moj email:aneciulka151@wp.pl Nadal pomagam... Piszcie jak chcecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneciulka151
Hej wszystkim... Ponawiam pytanie: Jesteś początkową/ym próbkomaniakiem??? Napisz na mój email a ja Ci wyśle sprawdzone adresy i strony gdzie można dostać fajne rzeczy... moj email:aneciulka151@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J5
Anka nie pokręciło Cię troszeczkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go to the hell
Ale tu się burdel zrobił !!! Masakra !!! Dziewczyny ogarnijcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go to the hell
Ale tu się burdel zrobił !!! Masakra !!! Dziewczyny ogarnijcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneciulka151
Hej wszystkim... Ponawiam pytanie: Jesteś początkową/ym próbkomaniakiem??? Napisz na mój email a ja Ci wyśle sprawdzone adresy i strony gdzie można dostać fajne rzeczy... moj email:aneciulka151@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knedlik
maniek opanuj sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a aneciulka to gar w ciulka- podasz meila a ona nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knedlik
maniek opanuj sie na boga przecierz mozna orla wyciac patrzac na strone a tam tylko jedno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a aneciulka to gra w ciulka- podasz jej @ a ona nic!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiem z w lasnego przykladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza189
Rejestrujcie się prosze www.zamba.pl/users/iza189

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza189
Rejestrujcie się prosze odwdzięcze się jak się ktoś zarejestruje to niech napisze to mu dam suber link na darmowe gadżety www.zamba.pl/users/iza189

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ludzie!! czy wy widzicie co zrobiliście z tego forum?! to ma być o próbkach i gadżetach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyskowa
Darmowe mp3 dla każdego www.zamba.pl/reg/inv/24810 zarejestruj się. Do zdobycia mp3 Razz (2GB, ładne kolorki) POlecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyskowa
kylo zarejestrowałam się i nie dostałam jeszcze żadnej ankiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza18999
Jak chcecie darmowe MP3 to wchodzcie na tą strone www.zamba.pl/reg/inv/iza189 rejestrujcie sie i dodawajcie swoje foty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka22222
Jak chcecie darmowe MP3 to wchodzcie na tą strone www.zamba.pl/reg/inv/iza189 rejestrujcie sie i dodawajcie swoje foty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×