Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość no wlasnie

Dentysta dziecięcy

Polecane posty

Gość orange3
tylko nawrockiclinik w gdańsku, mają super podejście do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie polecam dr. Agnieszkę Miszkurkę, ma wspaniałe podejście do dzieci i umie się z nimi zaprzyjaźnić! W dodatku ma bardzo dużą wiedzę i solidnie wszystko robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DieWelt
w warszawie a konkretnie na Woli jest Centrum Stomatologiczne Demed . Bardzo dobre podejście do małego pacjenta .Podobało mi sę to ,ze np lekarz demonstrował jak wygląda działanie lusterka , którego używają dentyści , slinociągu czy obracającej się turbiny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lubelskim warto udać się do gabinetu Multimed w Zamościu. Lekarze mają świetne podejście do dzieci i jeszcze nie słyszałam, żeby moje dzieciaki płakały po wizytach :) Podsyłam kontakt i polecam http://www.bezbolesnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku Otwocka mogę polecić www.ds-dentalstudio.pl , gdzie uczęszcza moja córka. Wszelkie wizyty adaptacyjne kończą się sukcesem, a dziecko w końcu przestało obawiać się dentysty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient14
Nie polecam Waldemara Wiechy z Nowej Huty gdyz śmierdział gdy się nachyla nad pacjentem. Trudno powiedziec czy to śmierdział on czy też rękawiczki były niehigieniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika343
Eurodental na Nowowiejskiej. Organizują świetne wizyty adaptacyjne dla dzieci. Dzieciaki mogą poodtykać narzędzi, zapoznać się z dentystą, gabinetem i atmosfera podczas takiej wizyty jest na prawdę przemiła. Mojej córce bardzo się spodobało po takiej wizycie, że chętnie wraca na fotel do dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje dzieci prowadzam do mijadent.pl/ bo pracują tam specjaliści, którzy mają dobre podejście do dzieci. Gabinet rózni się od innych po wygląda jak pokój dziecięcy są tam zabawki. I moje maluch się nie boją tam chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupinka
ja chodzę z dziećmi do Eurodental przy Nowowiejskiej, zaczęłam tam chodzić bo mają tam wizyty adaptacyjne, dają dziecku odczuć, że leczenie odbywa się w przyjaznej i miłej atmosferze, pozwalają się zapoznać z lekarzem i asystentką i wyposażeniem gabinetu, dzięki temu całą wizyta przebiega w bardzo przyjaznej atmosrerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym gabinetem stomatologicznym jest www.stomatologia-kaniut.pl znajdujący się w Grodzisku Mazowieckim pod Warszawą. Chodzę tam ze swoim dzieckiem i nie zamieniłabym tego gabinetu na żaden inny. Profesjonalna i miła obsługa, której zależy na dobru pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia89
Najlepszy stomatolog dziecięcy do jakiego trafiłam ze swoim synem to Pani dr Kochman w Linea Medica w Płocku. Pani dr ma super podejście do dzieci, mój mały nie boi się chodzić na wizyty a mamy właśnie problemy z mleczakami. Polecam każdemu Panią doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia1988
Najlepsi stomatolodzy dziecięcy są z centrum demed na Woli . Maja świetne podjeście do małego pacjenta .Najpierw jest taka wizyta adaptacyjna , pokazują do czego np służy ssak .Potem np moja córka dostała specjalną nagrodę - naklejke dzielnego pacjenta ;) dla takiego malucha 4 letniego to ogromna radość ;)Moja córka miała wskazania do fluoryzacji dolnej piątki , reszta wszystko zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janina2597
Moja córeczka bardzo bała się dentysty, a niestety miała ząbki do leczenia i jakoś musiałam ją przekonać. Zapisałam ją do najlepszego miejsca, jeśli chodzi o stomatologię dziecięcą. Gabinet https://www.stomatologiadziecieca.com jest dostosowany do dziecka, w taki sposób, że nie odczuwa ono żadnego lęku. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy z Gorzowa i z synem chodzimy do gabinetu www.villadental.pl gdzie nie musimy się tak bać jak u innych dentystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My rodzinnie chodzimy do gabinetu www.famidental.pl ze względu na profesjonalne podejście i miłą atmosferę, o którą mimo wszystko trudno w Oławie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorro
Centrum Demed w Warszawie jest doskonałym miejscem. Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona, dokładnie leczone, bezboleśnie i bez stresu. polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dziecko boi się wizyt, warto udać się z nim do dentysty, dysponującego gazem rozweselającym. Na pewno ma go CM PANORAMA w Radzyminie, z której usług jesteśmy tak bardzo zadowoleni, że złożyliśmy w niej deklarację POZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna_mira
Klinka Elefant w Warszawie na Szolc-Rogozińskiego jest super. To przychodnia stomatologiczna typowo dziecięca. Mają bardzo dobre podejście do dzieci. Trzeba jednak pamiętać o profilaktyce, bo tego nie zastąpi nawet najlepszy dentysta. U mojej kilkuletniej córki udało się przeforsować, że mycie zębów porządne jest rano i wieczorem, ale po każdym posiłku płuczemy ząbki wodą a dodatkowo wieczorem codziennie używamy owocowego płynu z www.listerine.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja mogę polecić Ci gabinety Dent SM, http://www.dentsm.pl/. Naprawdę świetna opieka, dla dużych i małych pacjentów :) Sama chodzę tam z synem i jestem bardzo zadowolona z poziomu, jaki oferują :) Każdej Mamie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warsa
Moje dzieci upatrzyły sobie jedna panią doktor, jak były kiedyś ze szkoły na wizycie. Powiem szczerze, że przedtem chodziły średnio do dentysty. W szkole dowiedziały się, jak bardzo jest to ważne. Same dopytują teraz, kiedy następna wizyta. My jesteśmy z Olsztyna, maluchy chodzą do pani Eli Sujki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaMila1
Ja z moim synem chodzę do stomatologa http://hippolit.pl/ Dobry stomatolog dziecięcy to skarb. Leczenie zębów u dzieci różni się istotnie od leczenia dorosłych. Leczenie dzieci nie można prowadzić bez przekonania, trzeba je lubić. Dziecko doskonale rozpoznaje wymuszony uśmiech i dlatego najmłodsi pacjenci wymagają szczególnego podejścia, zwłaszcza ci którzy zrazili się wcześniej do leczenia. Stomatologia dziecięca coraz częściej kojarzy się z sedacją wziewną i znieczuleniem ogólnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z podejścia jakie mają do dziec***aństwo w gabinecie www.villadental.pl kiedyś to była katastrofa przed wizytą u dentysty, a teraz nie mam z nimi najmniejszego problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axxas
Ja byłam z moimi dzieciakami w Centrum Demed - jest na prawdę bardzo fajnym i przyjaznym miejscem. Widzę to po moich dzieciach bo widzę, że się nie boją leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka9993
Wiem, że ciężko znaleźć dobrego dentystę dziecięcego, bo bardzo ważne jest tutaj podejście. Ja na szczęście miałam szczęście i trafiłam na gabinet Villa Dentica w Krakowie. Ząbki mojego dziecka wyglądają teraz pięknie, wszystkie wyleczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z synem jeżdzę do http://stomatologialubsko.pl wg mnie najlepszy gabinety stomatologiczny w jakim byliśmy, syn nie boi się wcale a wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dentysta na Pradze" W interncie zdrowabuzia. Serdecznie polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×