Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość no wlasnie

Dentysta dziecięcy

Polecane posty

Gość Agnieszka Wencel
Bardzo dobra stomatologia dziecięca jest w Centrum Demed na Woli. Mojemu synowi pokazano do czego slużą poszczegolne przyrzady ;) jeszcze mogł sobie wybrac kolor wypełnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto chodzić z dziećmi do sprawdzonych gabinetów stomatologicznych, które są przystosowane od małych pacjentów. Jeżeli poszukujecie takiego miejsca to polecam wam gabinet stomatologiczny www.medident-tabor.pl, który znajduje się w Barczewie pod Olsztynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiskowa
ja polecam stomatologię w Lux Medzie, mają naprawdę bardzo dobrą opiekę stomatologiczną i wysokiej jakości usługi, robiłam u nich implant i naprawdę wyszło extra i wcale nie płaciłam tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekssa
ja polecam stomatologię w lux medzie, mają naprawdę bardzo dobrą opiekę stomatologiczną i wysokiej jakości usługi, robiłam u nich implant i naprawdę wyszło extra, personel profesjonalny a miejsce godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Stokfisz
A z jakiego rejonu dokładnie szukacie dentyste ?Ja osobiście polecam panią dr Martę Kowal z centrum demed w Warszawie. Świetny stomatolog dziecięcy , który prowadzi wizyty adaptacyjne oraz lakowanie zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei mogę polecić fantastyczny gabinet w Opolu . Mowa oczywiście o http://stomatolog-kingabarbarzak.pl/ , gdzie moja pociecha miała okazję skorzystać z niezwykle fachowego i profesjonalnego leczenia zębów. Dobrze mieć namiary na takich specjalistów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weretkaa
ja w Warszawie chodzę regularnie do Lux Medu, mam u nich wykupiony pakiet stomatologiczny Komfort i chodzę regularnie na wizyty do salonu, poza tym już opracowałam ze stomatologiem plan uzupełniania mojego braku zęba, będę miała wstawiany u nich implant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaca się mieć taki pakiet bo i zniżki maja na pierwsze leczenia, poza tym zawsze mają dobry sprzęt i podejście do pacjenta. Ja leczyłam teraz u nich trzy zęby i nic do zarzucenia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potelkaa
ja jestem zadowolona z usług lux medu, moim zdaniem mają najlepszą ofertę jeśli chodzi o stomatologię, a do tego masz nieograniczony dostęp do stomatologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólnie z córką chodzimy do jednego dentysty www.villadental.pl gdzie jest przyjemna atmosfera zarówno na recepcji w poczekalni czy w gabinecie na fotelu. Wszyscy tam dbają o komfort pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy zadowoleni z usług gabinetu www.ortodonta-katowice.eu gdzie mój syn zakładał aparat ortodontyczny. Dobra opieka i nowoczesny gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamadzia30
Świetni stomatolodzy dziecięcy pracują w Corten Medic, my chodzimy do jednej z placówek która mieści się na ul. Pasaż Ursynowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milini
Polecam dobrze sprawdzic dentystę,do którego zdecydujecie się wybrać z maluchem. Pierwsze wrażenie u dentysty będzie potem rzutowało jak dziecko będzie sobie wyobrazało wizyty u dentysty w przyszlości. I dobrze jakby to wrażenie nie pozostawiło traumatycznych doświadczeń. Na tej stronie jest kilka porad na temat tego w jaki sposob wybrać dobry gabinet stomatologiczny: http://i-medycyna.pl/jak-wybrac-gabinet-stomatologiczny/ Zobaczmy jakie mają w nim doświadczenie, jakie ma opinie.Oraz jakich rodzajów wypelnień się tam używa.Dobrze jakby gabinet mial przygotowane nagrody dla dzieci za dobre zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena33
Polecam sprawdzić dentystów z Corten Medic - Pani Matuszczyk z placówki na ul.Belgradzkiej w Wawie jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli w Wawie, to ja polecam Fabdent https://www.fabdent.pl/ - super miejsce dla dużych i małych :) Ja tam chodzę z moimi córkami (7 i 12 lat), starsza córka będzie tam też zakładała aparat ortodontyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 2 lat chodzę tam z córką i naprawdę polecam. Dentyści są mili i Paulinka nie boi się tam chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Pod Warszawą, a dokładniej w Ząbkach jest Flo-Dental na Wojska Polskiego. Ja tam leczę zęby, a moje dzieciaki mają tam robione przeglądy. Jestem zadowolona zarówno z podejścia do pacjentów, jak i samego leczenia. Dużo rodziców z dziećmi tam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem przy dziecku przede wszystkim trzeba dbać żeby miało właściwe nawyki żywieniowe, dlatego zobacz sobie na panoramica.pl tam znajdziesz fajne produkty do higienizacji jamy ustnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

To prawda, nawyki żywieniowe i nauka mycia zębów po każdym posiłku to podstawa. Mój syn   od zawsze lubił myć zęby ale nie mogłam go nauczyć, żeby nic już nie jadł  po umyciu zębów na przykład wieczorem.  W zeszłym tygodniu byłam z nim na kontroli w „Aria-Dent”  Centrum Stomatologii w Siewierz - u.  Na szczęście bez ubytków  ...dobrze, że w tym punkcie mają super podejście do dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

 

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenka

ja z kolei uważam, że lux med ma najlepsza ofertę jeśli chodzi o stomatologię, teraz korzystam z ich pakietu stomatologicznego Komfort i mam nieograniczoną ilość wizyt w ich placówkach więc jestem zadowolona z oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wer

Siostra z dzieciakami w Warszawie chodzi do Eurodental. Mają tam dobre podejście do dzieci, które chodzą na wizyty z przyjemnością a nie ze strachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Ja znam bardzo dobrego stomatologa w Baninie k. Gdańska www.ortodent-banino.pl.  Chodzę tam z córką 6 letnią i maja super podejście do dzieci i moja córka co jest pierwsza do ucieczki z gabinetu pediatrycznego tak siedzi jak trusia i daję leczyć ząbki. Ostatnio byliśmy na lakowaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jeżeli stomatolog dla dzieci to tylko w punkcie w Dąbrowie Górniczej  Atut . W tym punkcie mają super podejście do dzieciaczków i nie trzeba podawać żadnego gazu czy tworzyć cuda wianki, żeby dzieci dały sobie zaplombować ząbki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatalia

W Oławie mamy swój sprawdzony gabinet Fami Dental gdzie nasze dzieci nie boją się chodzić, a wiemy że różnie z tym bywa 😉 ceny też mają niskie możliwe do sprawdzenia na stronie  www.famidental.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatalia

W Oławie mamy swój sprawdzony gabinet Fami Dental gdzie nasze dzieci nie boją się chodzić, a wiemy że różnie z tym bywa 😉 ceny też mają niskie możliwe do sprawdzenia na stronie  www.famidental.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×