Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość no wlasnie

Dentysta dziecięcy

Polecane posty

Gość gość
jeśli jesteś z okolic szczecina - koniecznie stomatologia na podzamczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za namową i poleceniem znajomej trafiłam z moim synkiem do www.stomatologia-jankowscy.pl. Nie żałuję, mają tam takie wspaniałe podejście do dzieci, że mój mały chodzi tam zupełnie spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JankaPaprotka
wszystko zależy kto gdzie mieszka;) Ja mieszkam w Radomiu i np tutaj świetny dentysta stomatolog jest w gabinecie Centrum Demed ;) doświadczeni i profesjonalni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry stomatolog na wagę złota. Zwłaszcza jak ma się panikujące dziecko przed każdą wizytą. Z moim synkiem poradzili sobie lekarze w www.apexcentrum.pl. Fachowe, delikatne podejście do dziecka dało efekt poprawy. Karolek boi się o wiele mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordelia666
dla mnie w Olsztynie tylko jeden gabinet porządnie zajmuje się dziećmi - Sujka. polecam z własnych doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiusz
Pamiętajcie, że zanim pokażecie swoje zęby stomatologowi - najpierw obejrzycie jego gabinet. Musi mieć nienaganny sprzęt. Po drugie musi mieć dobre podejście do dzieci. Ja ze swoim synkiem chodzimy do doktora Cegielskiego. Co prawda nie leczy on na co dzień dzieci, ale mój syn nie chce do nikogo innego chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorek36
Jeśli chodzi o dentystę od dzieci to musi on mieć podejście do maluchów. Niestety dentysta jest takim lekarzem do którego dorośli boją się iść, a co dopiero dzieci. W Warszawie z tego co wiem otworzyli już jakiś czas temu poradnię stomatologii dziecięcej więcej inf można znaleźć tutaj https://www.stomatologiadziecieca.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiktoriaTeresa
W Warszawie Centrum Stomatologii Demed- dokładniej na Woli ;) Świetna stomatologia dziecięca. Bardzo dobra wizyta adaptacyjna , wszystko jest pokazane do czego służy dane narzędzie. Moje córki miały przegląd ząbków oraz lakowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z ortodonty www.ortodonta-katowice.eu który ma genialne podejście do dzieci. Stało się również niemożliwe: moja córka w końcu przestała się bać dentystów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małdzina
Klaudiusz, powiedz coś więcej o Cegielskim. On jest ze Stomatologii na Podzamczu w Szczecinie, tak? Widziałem, że to jakiś superspecjalista, implantolog, nawet w IMP jest. Zajmuje się też dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralikowa55
Świetnym stomatologiem w Warszawie w Centrum Demed jest pani dr Anna Wieczorek , Bardzo kompetentny stomatolog dziecięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina89332
Mam podejrzenie, że u mojego dziecka pojawiła się próchnica na zębach mlecznych, dlatego chciałabym pójść jak najszybciej do stomatologa. Kogo możecie mi polecić we Wrocławiu i okolicach? Czy gabinet http://lux-dent.com.pl/stomatolog-dzieciecy-wroclaw/ to dobre miejsce dla dzieciaków? Nie chciałabym, aby zaczął bać się dentysty, u którego jeszcze nigdy nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można znaleźć dobrych dziecięcych stomatologów i to w ramach NFZ, dr Adam Elyan w CM Panorama w Radzyminie do którego jeździmy jest na to najlepszym przykładem. Ma super podejście, na pierwszej wizycie adaptacyjnej już syn go polubił. W poradni można skorzystać z sedacji wziewnej podtlenkiem azotu, w przypadku małych histeryków bardzo przydatne. Mają też skuteczne spraye i żele znieczulające, syn mówi, że nigdy nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Tychach jest dobry gabinet, a mianowicie www.esdentica.pl. Bardzo polecam, jak do tej pory nigdy się na ich usługach nie zawiodłam. Mają świetne podejście zarówno do dzieci, jak i do dorosłych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała trójka moich dzieci miała wady zgryzu. Najstarszy syn w ogóle nie chciał nosić aparatu metalowego. Znajoma poleciła mi gabinet www.bochinska.pl. Ruchome, kolorowe aparaty dopasowane przez sympatycznych stomatologów od razu przypadły dzieciom do gustu. Dziś cała trójka cieszy się równiutkim zgryzem i pięknym uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko u dentysty normalnie popadało w histerię ale odkąd chodzimy do gabinetu www.mddental.pl uspokoił się nie do poznania, nie wiem jak to się stało, ale to pewnie przez przyjazne i ciepłe podejście pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz syn, podobnie jak i my korzystamy z gabinetu www.famidental.pl gdzie możemy liczyć na przyjazne i profesjonalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Bardzo dobre podejście do dziecka mają stomatolodzy grupy Lux Med. Pierwsza wizyta jest czysto adaptacyjna, dziecko poznaje lekarza, gabinet, może dotknąć narzędzi, później wszystko idzie już łatwo. Co ważne wszystko jest bezbolesne, moje maluchy nigdy nie narzekają. Teraz można jeszcze wykupić taki fajny pakiet komfort za 49 zł i wszystkie przeglądy są darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja chodżę z moim synem do Fabdentu, http://www.fabdent.pl/. Mamy bardzo fajną panią dr z podejściem do maluchów i najlepszą opiekę stomatologiczną :) Mój syn nie obawia się wizyt, a to dla mnie najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czystym sumieniem mogę polecić Dr Dorotę Tymińską z City Clinic- jest pedodontą i świetnym lekarzem z podejściem do dzieci. Od paru lat zajmuje się moimi dzieciakami Namiary na nią www.cityclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifinkaaa
warto sprawdzić ofertę lux medu w kwestii stomatologii, ja do nich chodze leczyć zęby i dzieci też zabieram na pierwsze wizyty żeby oswoić je ze stomatologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry gabinet stomatologiczny, który zajmuje się leczeniem zębów u dzieci znajduje się w Barczewie pod Olsztynem. Polecam wam udać się do www.medident-tabor.pl Całą moja rodzina tam chodzi i nasze zęby są w świetnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci w Gorzowie wysyłam do gabinetu www.villadental.pl gdzie mają świetne podejście do dzieci. Do tego gabinet nowoczesny i dobrze wyposazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazepa
Wpisz sobie w wyszukiwarce stomatologia dziecięca warszawa i wyskoczy mnóstwo gabinetów. jednak poczytaj tez opinie pacjentów (albo rodziców), ja tak znalazłam http://dentystadladzieciwarszawa.pl/ gdzie dzieciaki chodzą z radością, a nie strachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polintka
Jeśli chodzi o dobrego stomatologa w Warszawie to ja polecam Lux Medu, warto teraz skorzystać z promocji na pakiet stomatologiczny Komfort. Mając u nich pakiet medyczny za 49 zł można dokupić pakiet stomatologiczny, moim zdaniem warto bo opieka stomatologiczna jest bardzo droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Primus
Bardzo ważne jest by ni zrazić naszych maluchów do wizyt u stomatologa. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu pani stomatolog w Centrum Demed, moje obie corki , nie boją się wgl wizyt.Bardzo dobrze przeprowadzona wizyta adaptacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://stomatologiasuwalki.pl/ to dobry lekarz stomatolog oraz specjalista ortodoncji na Suwałkach. Polecam, może komuś w sam raz się przyda bo stomatolog naprawdę godny zaufania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×