Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sippelsweg

ich brauche jemanden, mit dem ich mich unterchalten kann

Polecane posty

>>>>>>>>>>> sippelsweg Mam mala prosbe skoro studiujesz w Hamburgu to go lepiej znasz, polec mi jakis fajny PUB lub fajne miejsce do odwiedzenia. Tylko jakbys mogl to opiszmi dobrze jak tam dotrzec. Ostatnio probowalem znalezc jeden PUB na Repeerbam i go nie znalazlem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki, ale z takimi tekstami to.... dupy to moze Ty komus dajesz mierzy sie w sumie swoja miara moze i robie teraz sporo bledow, dlatego chce sobie poprawic szyk, ale egal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w hamburgu nie studiuje tylko robie tutaj dyplomowke knajp na razie nie znam fajnych, ale jestem tutaj krotko, wiec jeszcze sie nie rozeznalam dokladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiuiiii
to bys chociaz nie pisala takich bzdur ze zdalas na dsh 3 skoro ty szyku nie zdasz!! na dsh3 zdja ludzie auslenderzy co chce na lehramt isc zeby zostac nauczycielem! toc jak ty bys poszla na praktyki to by cie wysmieli! twoj poziom jest na poziomie ponizej 57 % czyli nawet na dsh 2 sie nie kwalifikujesz! chyba wiem mlotku bo studiuje deutsch und englisch auf dem lehramt in berlin und hab mehr ahnuhg als du!! du laberst so was fuer scheiss! echt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiuiiii
na dsh 1 sorry! ciekawe po co biora takich na uni? chyba zeby wiecej ciolow placilo studiengebuehren hahaha i z takich naivek maja ojro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede nikogu tutaj przekonywala jaki dostalam papierek po egzaminei, bo widze ze tutaj sa sami super inteligentni zreszta, jak sie chcesz rzucac to prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze nie rozumien niemieckiego ale dziwi mnie czemu Polacy sobie zaraz do oczu skacza. Ktos chyba nabral za szybko niemieckich szroskich manier :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiuiiii
ale wez mi wytlumacz jak sie wywiazalas z czesci pisemnej?? a hoerverstehen i schriftliche ausdruck?? sama mam dsh 3 i wiem jak inni zdali,ludzie zajebiscie dobrzy w gadce a vor allem w PISMIE zdali tylko na dsh2! a ty piszesz niepoprawne prymitywne zdanka i gadasz ze masz dsh 3? wiec pytam kto ci je wydal? jakie uni ?jakie miasto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiuiiii
do x man[bo ona klamie i mnie to tak wku ze szok! wiesz jaki dsh3 jest trundy i jaki trzeba poziom wykazac! ata laska kaleczy kazde proste zdanie co ja nawet na zmp by nie klasifikowalo! sorry ale sama sobie zenaduj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywa, juz sie przyzwyczailam, ze polacy w niemczech uwazaja ze lepiej niemiecki znaja niz sami niemcy, ale to juz szczegol. nie ma co sie wyklocac a Ty jak dlugo jestes w Hamburgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiuiiii
to chyba ty tak myslisz! inaczej nie klamalabys!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sippelsweg--- tak sobie czytam i musze sie leider zgodzic w ta osoba ktora sie tu tak na ciebie wkurzyla! niestety twoj poziom jest niski:( a ze sama studiuje in DE i mam ahnung wie das hier aussieht moge tez sie zatanawiac jak ty na dsh3 zdalas:( etwas seltsam aber naja! viel spass in HH !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiiiiiii
toc to uni jest AM ARSCH DER WELT! KEIN WUNDER DASS DU DA GESCHAFFT HAST! fahr mal nach berlin oder FFM ,die zeigen dir wie die dsh prufung aussieht!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>>> sippelsweg ja teraz jestem w hamburgu od wtorku do piatku. wysylaja mnie raz na jakis czas jak sa jakies problemy :( A ty jak dlugo tu jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala rada do forumowiczek-
to miala byc gadka auf deutsch ale kolezance sie szybko znudzilo!ale to dobrze bo juz mnie genug pokaleczyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gute entscheidung
mnie tez jej niemiec porazil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja nie wiem o czym wy mowicie, ale jak ja zdawalam DSH na Uni Hamburg to DSH-3 to najgorszy stopien jaki mozesz otrzymac,a DSH-1 najlepszy i tylko z DSH-1 mozna studiowac!!!czy to mozliwe ,zeby w innych landach bylo inaczej?? a jak masz DSH-2 to niektore uczelnie moga przyjac z tym stopniem, jezeli sa np. wolne miejsca na tym kierunku... IBIZA_HH --->sippelweg chce przeciez polepszyc swoj jezyk,jakby umial/a dobrze to by tu nie pisala,jak nie masz ochoty po co sie odzywasz i wyzywasz kogos . I jak robi bledy i ktos ja/go poprawi to bedzie wiedzial/a ,ze tak sie nie robi.Ciekawe jak ty sie nauczylas??? sippelsweg----> lepiej poszukaj kogos na jakims czacie albo jakiegos niemca lub tez tandem-partner. powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jednego nie rozumiem, zna niemiecki lub nie. Watek zalozyla bo chciala sobie pogadac lepiej lub gorzej. Ja angielski tez niesety znam slobo Niektorzy niemcy znaja lepiej lub gorzej ale nikt mi nie mowi ze moj angielski jest do dupy i zebym wracal do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ze laski lubia sobie nawrzucac to jedno ale gdzie 2 Polakow tam 3 pomysly :) To raczej nasza narodowa specjanosc totalny indywidualizm i brak kooperacji. Kazdy wie najlepiej i wszystko robilby sam a reszcie moglby tylko sie pochwalic jaki jest dobry. Taka to prawda rysuje sie o nas Polakach. Widac to poniekad po naszym kraju, polityce itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×