Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaciekawiona.

ZROBIŁYŚCIE SOBIE CHOĆ RAZ W ŻYCIU TEST NA HIV ? - czy wam tez sie nie otwiera

Polecane posty

Gość Zaciekawiona.

Przenosze tutaj, skoro tamten nie chce sie otworzyc, przepraszam za zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no można tak powiedzieć,bo jeśli się oddaje krew to automatycznie badają ją na obecność wirusa HIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostane anonimowa
to tez przenosze swoja odpowiedz. tak zrobilam sobie test na hiv i na szczescie wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krew na obecność wirusa HIV można ZBADAć TYLKO I WYŁĄCZNIE za zgodą lub na prośbę pacjenta. jakie \"automatyczne\"? Co za bzdury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona.
Za cholere nie chce mi sie tamtem otworzyc, a tyle sie naprodukowalam, szkoda Dziekuje i piszcie Lululula- ale jak automatycznie, musialas dostac wynik ? Wiele sie slyszy ze czlowiek zarazil sie przy transfuzji, wiec nie zawsze tego dopilnuja Jesli chodzi o mnie, to jak juz wspomnialam, jestem ciekawa i boje sie, mam tendencje do hipochondrii, wiec tym bardziej nachodza mnie czasami okropne mysli Niby to sprawdzony partner, kochalismy sie, ufalismy sobie, ale sex byl bez prezerwatywy, bo bralam tabletki anty, a teraz sie boje, bo milosc minela, nie jestesmy razem i snuje domysly, skoro mial inne przede mna, niby jedna, ale kto to moze wiedziec Pojde i sprawdze, dla pewnosci, zyje juz troche i nawet nalezy sie upewnic, bo w tej kwestii nie mozna miec 100 % pewnosci nawet jak sie uwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robilam boje sie
od kilku lat jestem w stalym zwiazku, moj chlopak nie mial przede mna nikogo. Ja natomiast mialam kilku partnerow, za kazdym razem z prezerwatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona.
Ale uwazalas, a Ja jednak dalam wodze fantazji i zrezygnowalam z prezerwatywy, wiele par zreszta tak robi, skoro biore tabletki to po co prezerwatywa, a jednak dla pewnosci nie warto ryzykowac, rozne sa choroby przenoszone ta droga, szkoda ze teraz o tym mysle, zamiast pomyslec wczesniej Moj pierwszy partner byl prawiczkiem, ale zawsze byla prezerwatywa, i to on o niej zawsze pamietal, a ja wtedy tez dziewica, bylismy dla siebie pierwsi ale rozwazni, na starosc coraz mniej te ostroznosci u siebie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostane anonimowa
lepiej sobie zrobic dla swietego spokoju niz potem sie schizowac. ja za badanie placilam niecale 30 zl i wynik mialam juz tego samego dnia. a jeszcze po tej ostatniej aferze to strach sie bac teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robilam boje sie
wiesz, odkad jestem z moim stalym partnerem to nie uzywamy prezerwatyw bo tez biore tabletki.Wczesniej mialam kilku partnerow, ale zawsze z prezerwartywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona.
No wlasnie, zrobie dla pewnosci, i wynik tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy zwykle badanie krwi
wykryje wirusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdnhnhgnh
jesli oddajesz krew to wyrazasz zgode na badania. Jesli wykryja u ciebie Hiv lub przeciwciała WZW to maja obowiazek cie o tym poinformowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona.
Masz chociaz ten komfort ze on nie mial nikogo przed toba, a ten moj mial, niby jedna partnerke, dziewice, ale wiem jaka mial prace, podroze po calej polsce, imprezy, i choc zaprzeczal to nie wiem i nigdy sie nie dowiem, co on tam wyprawial w swoim zyciu No nic dziekuje i piszcie, jestem ciekawa ile osob ma test za soba, bo jednak kazdy dorosly powinien miec go juz za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona.
zwykle badanie ? morfologia nie wykryje, trzeba zaznaczyc ze to ma byc test na hiv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostane anonimowa
nie zawsze wyniki sa tak szybko, trzeba sie popytac w labolatorium jak dlugo trzeba czekac (w takim jednym to nawet 2 tygodnie kazali czekac na wyniki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allla--
ja roblam test na hiv z ciekawosci;) negatywny oczywiscie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona.
Aha, dziekuje A powiedz, bo slyszalam ze patrza spod oka na osoby, ktore prosza o te badania, czy faktycznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka se gałązka: oddając krew, wyrażasz automatycznie zgodę (nie pamiętam, jak to jest załatwiane formalnie, zawsze podpisuje co mi dają :D ). A raz do roku (albo na życzenie) dają ci pełne wyniki. Z poziomem cholesterolu, krwinek ect. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona.
allla i slusznie :) to ja sie nie zastanawiam tylko ide, nawet jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
gdzie można zrobić a warszawie i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allla--
ja np bylamw takim specjalnym miejscu gdzie robia na hiv badania, tam byli bardzo mili ludzie, moj chlopak byl natomiast w takim zwyklej przychodni lekarskiej, tam lekarka potraktowala go jak narkomana ..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy zwykle badanie krwi
ale czy lekarz robiac morfologiew nie wykryje jakis nieprawidlowosci w wymazie krwi gdyby osoba miala wirusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona.
Krab a ty robiles ? Czy uwazasz iz nie ma takiej potrzeby ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona.
W tradycyjnej morfologii tego nie wykryja Moja jest np ksiazkowa, nosiciel czesto nie ma objawow w ogole Dlatego jest ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostane anonimowa
tam gdzie bylam to bylam potraktowana normalnie:) pani zadala kilka rutynowych pytan i zabrala sie za pobranie krwi, kobieta byla brdzo sympatyczna:) acha i nie bylo to jakies specjalnie miejsce gdzie sie robi takie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy zwykle badanie krwi
ok, rozumiem ze badanie jest anonimowe.W takim razie czy po same wyniki mozna po prostu zadzwonic i sie zapytac, czy trzeba je odebrac osobisce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppp
Panna, pojęcia to ty o medycynie nie masz. Jeżeli zachorowałabyś na AIDS, owszem miałabyś zmienione wyniki, aczkolwiek mogłyby one wskazywać na tysiąc sto innych chorób. Hiva - wirusa - można mieć, być nosicielem i nie chorować. Morfologia nic nie wykaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no automatycznie badają czy nie ma wirusa, chyba nie myslisz, ze do transfuzji używaliby zakażonej krwi, dlatego przed samym oddaniem, pobierana jest krew do badań i wypełniesz ankiete o ilosci partnerów, wykonywanych zabiegach czy zażywniu jakichkolwiek używek, potem można sie dowiedzieć telefonicznie o interesujące cie wyniki lub poprosić o cały wykaz badania (przynajmniej tak jest w moim mieście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam w specjalnym punkcie, gdzie robiono badania. Wszyscy byli bardzo mili. Najpierw ankieta, potem pobieranie krwi. Badanie bylo animowe, na wyniki czekalam tydzien. Trzeba je odebrac osobiscie, bo gdyby sie okazalo, ze wynik bedzie pozytywny, to nie mozna takiej osoby wypuscic bez powtornego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy zwykle badanie krwi
ja nie pytam o transfuzje. Przypuscmy z echce sobie zrobic badanie na hiv. Id edo przychodni pobrac krew, mowie w jakim celu. Nie musze chyba podawac zadnych danych skoro badanie jest anonimowe. Wracam do domu i czy po kilku dniach moge tylko zadzwonic po wynik ,czy musze tam isc osobiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×