Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaciekawiona.

ZROBIŁYŚCIE SOBIE CHOĆ RAZ W ŻYCIU TEST NA HIV ? - czy wam tez sie nie otwiera

Polecane posty

Gość mnie i mezowi robili
obowiazkowe przy wjezdze za granice (tzn niby przy okazji innychg szczególowych badan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie robiłam bo jestem
A co do tego pobierania krwi, to ja zawsze badania robię prywatnie, w Centrum Damiana i tam powinni miec hcyba jakies nowe techniki:O A jak miałam robione kilka badań razem, to tak samo wyciągnęli ze mnie 3 zbiorniczki:O DOdam tylko, ze mam wadę serca plus niedokrwistość, więc się zaczęłam czuć dziwnie. Ale od razu sobie poszłam i było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie robiłam bo jestem
Ej, ale jak to przy wyjeździe za granicę? Ja byłam już w ponad 10 krajach, na różnych kontynentach i NIGDZIE mi nie robili żadnych badań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona.
Skad ci to 180 zl przyszlo do glowy Badanie kosztuje 30 zl bez skierowania I pewnosci nie mozesz miec w 100 % Wlasnie o to w tym chodzi, ze nie ma pewnosci w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga098765
heh znalazlam temat przez pomylke, ale glupotek tu pisze, test kosztuje 30 zl ,robilam wczoraj , wynik dzisiaj - oczywiscie robilam prywatnie:) i jest pewny na 100...szczegolnie ze ja robie go po 3 latach od feralnego zdarzenia heh:) troche wiecej wiedzy a nie glupoty wypisujecie:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×