Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenka89

dzis przespałam się z jego ojcem

Polecane posty

och ty biedna zostalas wykorzystana!!na twoim miejscu poszlabym na policje!!moze to byl nawet gwałt?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngggg
co robić ? zniknij z ich zycia. jA INNEGO WYJSCIA NIE WIDZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka 89
a i synek musi potrenowac aby dorownac tatusiowi moze jak przerucha tyle bab co on to tez M bedzie dobry jak on jak dziewczyny myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robic? Uciekaj od nich obu szybko i zapomnij:o Zrobilas cos ohydnego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie teraz tak na powaznie.chyba musisz ze swoim chlopakiem zerwac,nie wiem uciec gdzies,nie wiem gdzie,tak dokladnie uciec. bo chyba raczej nie mozesz byc z tym swoim,zwiazek oparty na zdradzie,jeszcze z wlasnym tesciem chyba i tak nie bedzie nalezal do trwalych...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszę wcale,że jestem biedna, pokrzywdzona. nie! wiem, że zrobiłam bład!! zachowałam się, jak k***a !! i nie o to mi chodzi, że mi stałą sie krzywda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbyuyn
podszywacze jaka ty inteligentna szkoda ze nie mialas mozgu jak cie tatus rrznal!!!!!!!!!!buhahahhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngggg
zgadzams ie z 'pozdro' i dla swojego zdrowia psychicznego lepiej zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzaaaa
a gdzie to zrobilas i gdzie byl twoj chlopak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałąm o tym,... :-( trudno byłoby mi go zostawic. kocham go. wiem , że on mnie jeszcze bardziej!! on nigdy by mi tego nie zrobił. on jest IDEALNY!! zupełne przeciwieństwo swojego ojca.Grzeczny, ułożony, żaden imprezowicz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngggg
ale swoja drogą tatusiek niezły jest, mu by sie przydała jakas nauczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngggg
malenka, własnie dlatego go zostaw. Jest wspanialy, a ty zrobilas i co zrobilas i nawet nie żałujesz... wnioski wyciagnij sama. Boziu, ja zawsze jestem ta dobra i trafiam na chamow i drani a jak jest jakis normalny chłopak to taka historia ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unt86r7
nie kochasz go widocznie nie wiesz co oznacza slowo kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngggg
ja mysle,ze jak zostaniesz ze swoim chlopakiem to ' igraszki' z ojcem i tak sie powtorza, mam nadzieje,ze twoj chłopak was nie przyłapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się stało w domu jego ojca. on jest na studiach. ja mam ferie i właśnie mam do niego jutro jechac...poszłam do jego ojca po jego rzeczy, mam mu je dowiezc. M. mnie o to prosił. Chciałam,żeby \"tatuś\" je do mnie przywiózł, bo wiedziałam,że cos się będzie działo.nie wiedziałąm,że aż tak.. Dziwnie się czuję w jego towarzystwie, on mnie \"rozbierał wzrokiem\" zawsze. często mówił sprośne rzeczy..Dlatego nie chciałam się narażac na przebywanie z nim sam na sam. Ale jego tato coś się wykręcał,że on nie może.specjalnie to zrobił, zaplanował to. no i poszłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngggg
poszłas i co ...zmusil Cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o to że ja go kocham i jestem samolubna.. on mnie BAARDZO kocha!! bezgranicznie! jestem jego pierwszą dziewczyną. Dlatego wiem,ze nie pozwoli mi ot tak sobie odejsc.będzie cierpiał, a on się już dużo w życiu nacierpiał - przez ojca całe dzieciństwo. niedawno zmarła jego ukochana mama... oprócz mnie nie ma nikogo tak naprawdę bliskiego. Jeśli go zostawię, nie powiem mu dlaczego to robię, nie pogodzi sie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicky nie zganiam na chłopaka. pisze tylko, ze to on chciał,zebym tam poszła, dlatego poszłąm. nie zrobiłam tego, bo ja chciałam,czy prosił mnie o to jego tato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jak widze po nicku to pewnie masz 18lat. Co Ty w ogole zrobilas! nie powinnas uprawiac seksu z chłopakiem a co dopiero z jego ojcem. Powinnas sie przyznac chlopakowi i dac mu spokoj, zrobilas mu najwieksze swinstwo!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mscnso5
najlepszy szenariusz poszlas bo on chcial a on to uknul z ojcem aby cie sprawdzic to bybylo najlepsze nie kochasz go bo kto kocha nie zdradza to jest prawdziwa milosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jak widze po nicku to pewnie masz 18lat. Co Ty w ogole zrobilas! nie powinnas uprawiac seksu z chłopakiem a co dopiero z jego ojcem. Powinnas sie przyznac chlopakowi i dac mu spokoj, zrobilas mu najwieksze swinstwo!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co zrobic? 1) odejdę bez słowa - skrzywdzę go , a jego tatus będzie go dalej bezkarnie okłamywac i może zrobi to drugi raz z inną \"synową\" 2) powiem mu - skrzywdę go,\"odbiorę\" mu jedyne bliskie osoby - siebie i tatę. on sobie z tym nie poradzi 3)nic nie zrobię - nie wiem,czy bym potrafiła. musiałabym często widywac jego ojca, przebywac w jego domu. poza tym wiedziałąbym,że on wierzy jego ojcu - a nie powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .po
spokojnie stary na 100% mu i tak o tym powie a nawet jak beda razem to w przyszlosc np.gdy beda mieli dziecko to moze powie o tym a wtedy twoj kochany M kopnie cie w dupsko albo bedzie cie szantazowal ze masz zrobic to czy tamto bo powie to synkowi watpie czy taki facet ma skrupuly na 10000001% NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk9
NO TO WITAJ SAMOTNOSC JESTES SPALONA EHHEHEHE DOBRZE CI TAK TO WSZYSTKO DLA ZDRAJCOW on taki dobry i dobrze ze szybko sie przekonal ze jestes zwykla szmata!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on tego na pewno nie uknuł - skąd takie pomysły?? on nawet nie podejrzewał,ze jego ojciec może miec takie pomysły wobec mnie. Inaczej pewnie nie pozwolił by mi tam isc, przebywac z nim sam na sam. Ok! pewnie nie potrafię kochac tak,jak się powinno.. nigdy wcześniej nie podchodziłam poważnie do miłości, zmieniałąm facetów, \"zdradzałam\" chociaż nie były to takie poważne prawdziwe zdrady bo i związki nie były prawdziwe. Ten jednak jest moim pierwszym poważnym związkiem. tylko nie nauczyłam sie jeszcze go celebrowac. nie musiałąm wcześniej sie tego uczyc i dlatego tak się stało . ale tu nie chodzi o mnie. nie chodzi o moje dobre samopoczucie i rozgrzeszenie. chodzi o M., o jego ojca. o prawę. powienien ją poznac?? ...każde wyjście wydaje mi sie złe... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on się nie przekonał. wiesz, ja nie będę cierpiec tak bardzo,jak on. Wiec nie pisz \"dobrze Ci tak\". bo mi nie jest najgorzej, mi szkoda mojego M. :-( A ojciec na pewno mu nie powie. nie mają takiego kontaktu, z resztą ojcu zależy na pozorach. M. wprowadził się do niego, wogóle zaczoł z nim rozmawiac dopiero niedawno, bo był pewien (i ojciec go przekonywał o tym) że sie zmienił. Okazało się jednak, że nadal jest draniem i to jeszcze większym, niż mówił o tym M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devill
mam 20 letniego - super przystojnego syna, ktory ma zajebiste laski, ja jestem krotko po 40-ce, ale wysportowany, opalony i bez zmarszczek. Niektore laski mojego syna mnie podpuszczaly, ale jestem realista i wiem, ze chodzilo o kase, a nie o milosc. Nigdy bym tego synowi nie zrobil!!! Skoro ty przesplas sie z tatusiem i nie ma dla ciebie znaczenia wiek, to znaczy, ze po prostu lubisz sex i reszta sie nie liczy. Powiedz chlopakowi, ze jestes nimfomanka i niech pracuje nad soba, albo lepiej trenujcie razem, rozmawiajcie podczas sexu i uczcie sie nowosci, aby bylo wam dobrze. Nie powinnas sie wstydzic tego, ze masz takie potrzeby. Nastepnym razem nie bedzie tatus, tylko listonosz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×