Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenka89

dzis przespałam się z jego ojcem

Polecane posty

tak.ja lubię seks. i przyznam,ze z moim chłopakiem to srednio wychodziło. on jest niedoświadczony. jestem jego pierwszą partnerką. za to jego ojciec... nigdy takiech seksu jeszcze nie przeżyłam!ale nie to,żebym od razu była nimfomanką. to on jest jakims erotomanem, to on kusił. gdyby nie kusił, to bym nawet nie pomyślała o tym. On od zawsze zmieniał co chwilę kobiety i wsztstkie miały po 20 pare, a może i naście, jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeh..dzięki za wszelkie wypowiedzi. nadal nie wiem , co robic..dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk9
Ok! pewnie nie potrafię kochac tak,jak się powinno.. nigdy wcześniej nie podchodziłam poważnie do miłości, zmieniałąm facetów, "zdradzałam" chociaż nie były to takie poważne prawdziwe zdrady bo i związki nie były prawdziwe. Ten jednak jest moim pierwszym no i co zdradzilas raz i ciagle bedziesz sie szmacila bo zdradzalas bo to byly ot tak takie tam zwiazki a teraz piszesz ten zwiazek jest ok kocham go i co zdradzilas zwyly z ciebie kurwiszon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeszcze jedno - czy powinnam jutro jechac do niego?? jeśli tak, to jak sie powinnam zachowac?? nawet tych reczy nie wziełam. tak mi się zrobiło głupio po wszystkim,że wyszłam szybciutko, reklamówka została.. jak mu to wytłumaczę?? i co , jeśli ja np. powiem,ze zostawiłąm je u sie w domu, zapomniałąm wziąśc, a ojciec mu powie co innego np. że wcale po nie nie przyszłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mk9 ..tylko że ja nie o to pytam... pytam,jak postąpic wobez M. żeby go nie skrzywdzic?? a przynajmniej skrzywdzic jak najmniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historykk
a swoja droga nie mysl ze ktos ci w te historie uwierzyl nedzna prowokacja a pisze bo lubie ciebie jechac nie weirze ze sa tak puste dziewczyny na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an22
M. to Maciek?? jakoś dziwnie pasujecie mi do opisu pewnej parki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historykk
utop sie oto moaj rada buhahahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mann
Wydało się kim jesteś. Chłopak znajdzie sobie porządną dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
historyk ok.to mi nie wierz. nawet lepiej. nie chodzi mi o twoje wierzę/niewierzę tylko o radę. bo nie potrafię już rozsądnie myślec. co robic? jutro mam jechac do niego po 10. muszę do tego czasu cos postanowic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhu7t
malenka 89 a i synek musi potrenowac aby dorownac tatusiowi moze jak przerucha tyle bab co on to tez M bedzie dobry jak on jak dziewczyny myslicie? sama masz tu odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.uoip
jedz przepcha cie porzadnie co ci tam sex dobry sex jest najwazniejsz a teraz jazda do wyra bo juto bedziesz nieatrakcyjnie wygladala z worami pod slipiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.uoip
ale pasuje jak ulal ta wypowiedz!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devill
niestety, ale jestes nimfomanka, bo dla normalnej dziewczyny 20 lub wiecej lat roznicy to juz wieki. Tylko wtedy gdy jest sie skoncentrowanym wylacznie na seksie, wtedy granice wiekowe nie robia roznic. Abstrachujac od tego faktem jest, ze starsi faceci inaczej podchodza do seksu. Jako 40-latek bzykajac moja rowniesniczke chce sie wyzyc seksualnie i uwazam to za normalne, ale majac przed soba nasto- lub 20-latke, to juz zupelnie cos innego! Wtedy naprawde chce sie piescic to wspaniale cialo i wtedy smakuje kazda wydzielina i zapach potu nie jest odurzajacy, a wrecz podniecajacy... Czasami nawet nie mysli sie o normalnym stosunku, tylko zachwyca sie wspanialym cialem..... i chcialoby sie je piescic bez konca... - nie wiem tylko, czy tatus byl wlasnie taki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Songoq
niepodoba mi się to wszystko-chciałbym niewierzyć ale sam zostałem zdradzony pzez 2 kobiety wciągu ostatnich 4lat. Jeśli go kochasz to powidz mu-itak go skrzywdziłaś.Niema więc wierności miłość twoja wątpliwa więc może chociaż szczerość i namiastka uczciwości. wspułczuję Ci-Jemu tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
devil widac,że wiesz, co piszesz.- był taki...i to jeszcze pogarsza sprawę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an22
zaraz Ci odpowiem.. hehe..masz swoją fotę na fotka.pl ?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Songoq
ludkowie-nie ludzie bo jesteście mali, niedopierdalajcie jej- to poważna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devill
poradze Ci.... udaj, ze masz migrene i odizoluj sie przynajmniej na tydzien od obydwoch, przemysl to wszystko i zastanow sie czego chcesz od zycia - to powazna decyzja - ja przynajmniej ide spac - slodkich snow dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mann
Czasem synuś musi się podzielić swoją suczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilas cos strasznego...cos co zaboli osobe ktora Ciebie kocha...ktora jest Tobie bliska! To jest straszne...pomijam ze powinnas sie troszke bardziej szanowac i podstawa- majac fecata byc mu wierna. Szkoda ze nie zalujesz...bo skrucha zawsze lagodzi zlo...aczolwiek nie usprawiedliwia. Bedzie Go boloalo jak sie dowie. A dowie sie kiedys...predzej czy pozniej. Moze pojedz do niego jutro...i poowiedz bez ogrodek co sie stalo. Bedzie duzo lez. Na pewno. Niech on postanowi czy chce byc jeszcze z Toba... Wiesz, milosc ponic wiele wybacza...ale nie dziw sie jemu jak ni bedzie chcial Cie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczem najbardziej nie moge pojac jednego... pociag do innego faceta pociagiem... wiadomo sex jest przyjemny... mozna sie zapomniec... ale jak sie kogos kocha...to racZej nie chce sie patrzec na innych facetow..a jesli lubisz sex, a Twoj facet nie jets na tyle doskonaly na ile bys chciala- podszkol go... ....ale nie z Jego ojcem, najgorsze co moglac zrobic.... KOCHASZ GO?...wiesli tak....to dlaczego stalo sie to co sie stalo...sa walentynki...\'swietny prezent\' eh... nie zazdroszcze,....no ale to nic innego jak TWOJE czyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki! ale mnie nie martwi najbardziej to,że mnie zostawi. martwi mnie to, co się z nim stanie. a żałowac, załuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Songoq
"poradze Ci.... udaj, ze masz migrene i odizoluj sie przynajmniej na tydzien od obydwoch, przemysl to wszystko i zastanow sie czego chcesz od zycia "- -Przecież to łgarstwo. co jest ludkowie-a honor a może powinna go zwodzić całe życie. niesłuchaj tych pierduł -możesz nieporadzić ze swym sumieniem. jeśli cię kocha to przebaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×