Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

czesc kochane!!!! DZIĘKUJĘ WAM ŻE JESTEŚCIE, ŻE KTÓRAŚ WPADŁA NA TEN POMYSŁ Z TOPIKIEM....:).... martwiłam się tym że moja dzidzia teraz szaleje, ale czytam że nie tylko moja:)... --wizyta u lekarza---wszystko jak narazie dobrze, ale na ktg strasznie się przerazilam bo w pewnym momęcie te urządzenie zaczeło piszczeć--ja już łzy w oczach że ,,serduszko malutkiej \" a tu po prostu.... brak papieru... --a wczoraj dziwny ból w klatce można to porównać--jak stanie cukierek w gardle i taki dziwny ucisk, a do tego szalenstwa ,,panny emilki\"---i się poryczałam, ale poszłam pod prysznic i przestało, malutka pewnie swoje nużki pchała w żeberka, bo główką w dół..:).. dziewczyny piszcie jak najwięcej o tych obiawach porodowych, bo co innego lekarz co innego książka a co innego mamusine odczucia...baba poprostu wie jak to opisać porównać a co taki lekarz -facet--co on może powiedzieć tyle tylko co się nasłuchał zaobserwował ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Wolałabym jednak żeby moja Malutka wstrzymała się z ewakuacją do przyszłego czwartku bo dopiero w środę wieczorem kończy się dezynfekcja na porodówce w szpitalu w którym chciałam rodzić. Jak będzie się chciała wcześniej wydostać to będę musiała jechać do innego szpitala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwornie mi niedobrze to skutek mojego obżarstwa. Zachciało mi się budyniu i zjadłam sama cały i teraz mi niedobrze. Ale to chyba ze szczęścia bo przyszedł wózek, nareszcie :D już nie mogę doczekać się aż mąż przyjdzie z pracy i go złoży bo ja niestety nie dam rady go wyciągnąć z tego kartonu. Ale to już niedługo :) Amelko super, że udało Ci się tak długo pospać🌼 oby tak dalej. Co do ustępowania obiecałam sobie, że zawsze będę ustępować kobietom w ciąży, wiem jaka ciąża jest ciężka i nie potrafię zrozumiec dlaczego ludzie nie ustępują kobietom. Kamilok super ze z dzidzia wszystko dobrze 🌼 Wzetka trzymam mocno kciuki by malutka jeszcze pogościla w Twoim brzuszku. Musisz się bardzo oszczędzać, uważać na siebie i nóżki mocno ściskać razem to myslę że się uda trzymam kciuki. Zmykam zabierać się za obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
Ja od dzisiaj czuję jakieś ruchy też na dole brzucha (może mała fika rączkami:-D), do tej pory tylko wypieta pupa i nózki były odczuwalne, a tu taka niespodzianka. Też mała ma już pozycję odpowiednią do porodu naturalnego i cały czas sobie fika, co mnie bardzo cieszy. Mam ogromny apetyt, mimo że żołądek pełen to i tak zawsze coś w siebie jeszcze wduszę. Dopiero teraz (na ostatek)mam zachcianki i wysyłam mężulkowi smsy co bym sobie to nie zjadła. Dla mnie to szok. Chyba magazynuję energię na wielki dzień:D. A jeszcze jak się na naszym topiku naczytam co która ostatnio zjadła, to ze mną koniec, bo też chce:-D. Dzisiaj cały dzień robie sobie godzinne drzemki. Może to obżarstwo tak na mnie działa. Nockę miałam całą przespaną, więc nie wiem skąd takie zapotrzebowanie (dzisiaj zaliczyłam już 3 takie drzemki a za chwilkę znów się położe). Pa pa mamusie zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny mój męzus zrobił mi dzisiaj niespodzianke. A własciwe to jego szef :) Jeszcze dzisiaj bedzie w domku. Teraz to już moge rodzić ;) No jeszcze nie teraz tylko za 2 godzinki ;) Co do tego ustępoowania miejsc- ostatno jak byłam u lekarza to była kolejka jak nigdy i brakło krzesełek. A wiekszość byla zajęta przez mamusie z tatusiami albo panie nie w ciązy. Normalnie chyba z 4 dziewczyny z taaakimi brzuchami stały+ ja ;) i żaden facet nawet nie zapytał czy któraś by usiąść miała. Juz miałam powiedzieć żeby sobie siedział jeden z drugim jak musi ale moze niech żona wstanie. Ale nie zdązylam bo przyszła zona doktora i przyniosła dodatkowe krzesła. Oczywiście żaden jej nie pomógł tylko jakaś młodziutka dziewczyna ;) Sylka tez mi sie tak ostatnio baba wepchała, mało mnie swoim wózkiem nie staranowała, ale z boku otworzyli nową kasę, kasjerka mnie zawołała i byłam pierwsza. A tamtej wystawiłam język ;) Bo tak mi sie wcisneła że dosłownie wózkiem mi po brzuchu przeleciała i nawet przepraszam nie było :/ Lece sie wyszykować zanim mężus wróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchacz to super, ze mężuś już będzie w domciu :D no nareszcie będzie przy Tobie ale z porodem zaczeka jeszcze chwilkę :) Sylka zazdroszczę tych drzemek, co do jedzenia to ja tez nie wiele zmieszczę ale co chwilke bym jadła i też jak przeczytam na topiku co dziewczyny jadły to zaraz to chcę:D Dziewczyny czy wam tez tak gorąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Hej mamusie :) Asiorku mnie jest tak gorąco czasem, że na ulicy zdejmuję kurtke a ludzie na mnie dziwnie patrzą jak maszeruję z kurtka w ręce :) w połowie października ale cóż... ech... Dziewczynki mój maluch był dziś na konkursie recytatorskim międzyprzedszkolnym i z tego co wychowawczyni jego mówiła ma spore szanse, żeby go wygrac ale we wtorek mają być oficjalne wyniki :) ale biorac pod uwagę to, że ma dopiero 4 latka i bez krępacji występował dziś na dużej scenie do mikrofonu przed ponad 100 ludzi to rosnę z dumy :) dobra dość tego chwalenia :) ściskam mocno i postaram się zajrzeć jeszcze dziś bo jutro może być problem ponieważ montują nam nowe okna o mogę nie mieć czasu na ploteczki przy kompie :) no chyba, że wieczorem :) Buziale pozdrawiale i pogłaszczcie brzuszki od cioci Basi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka_19
witam wszystkie już niebawem mamusie.... jestem bardzo zmeczona dzisiejszym dniem...bo wkońcu skończył sie remont w domku, już wszytsko posprzatane i poukładane, jeszcze tylko w ciągu najbliższych dni przyjedzie mebel na przedpokój i wkońcu bedzie można wziąść się za łazienkę i już będzie po wszytskim. W mieszkaniu od razu ładniej i jaśniej się zrobiło, aż chce się tam przebywać. Od kilku dni czuje dziwne uczucie jak by mi się krocze rozrastało, to nie jest ból ale takie rozciąganie.Apetyt mam niesamowity, tak jak na początku ciąży. Dzidzia szaleje w brzuszku niesamowicie, czasem czuje dziwne odgłosy , jak by chlustanie w wodzie. Wszystko już jest dla dzidzi oprócz tych kosmetyków, ale poprostu nie mam kiedy się po nie wybrać. Mam nadzieję ze w przyszłym tygodniu zrobię już wszystko, kupię co potrzeba i spakuję się już. Lecę teraz na Big Brothera, poleżę sobie i odpocznę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka32
basik74 - ;-) gratuluje wystrępu!!!! mnie zawsze w gardle sciskała gula ze wzruszenia jak moja córka wierszyki w przedszkolu klepała.. Zresztą wszystkie matki i ojcowie tak mieli. Trezba być dumnym ze swoich dzieci i im to powtarzać najlepiej codziennie. Moja corka ( 8 lat) dzisiaj poprasowala mi pieluchy!!! Angażujemy ją we wszystko. Jest bardzo samodzielna i super się uczy;-) Co do wilczego głodu.... od tego czytania o bezach, szarlotkach to mi kg przybyło w ostatnim tygodniu... To wasza wina będzie!!! Zdecydowałam sie na rodzenie w prywatnej klinice... Znieczulenie zzo jest tam w standarcie i nie trzeba nikogo prosić. Podobno ta kliniki jest super. Poczytałam na forum ( gdzie rodzić w Bielsku- też na kafeterii) W poniedzialek mam wizytę u anestazjologa i ginekologa z tej kliniki.. MOże siue czegoś dowiem;-) Z mojej gin jestem zupełnie niezadowolona!!!!! Normalnie ostatnio przegieła! Przychodzę, ona sie pyta o samopoczucie - mówię ze OK a ona wypisuje L4 i WSZYSTKO! Żadnego badsania gin, USG, KTG ... aaa no i 80 zł. Normalnie powiedziałam, ze nie wyjdę jak mnie nie przebada! Pielegniarce sie też dostalo, bo czekaliśny godzinę pod gabinetem!!! Po to chodze prywatnie, płacę aby nie tracić godziny mojego życia na bezsensowne czekanie!! Wolę ją spędzić z córką! Nie bede już jej zmieniała, ale po porodzie moja noga tam nie postanie! ide coś zjeść;-) mężulek dzisiaj jeszcze w domku nie był.... do tego znowu jedzie w delegację. Ehhh pozdrawiam was Mamutki Ps.Sprzedałam swój pierwszy sklepik internetowy;-) hiihihihh ibedzie na waciki. ps. tak przy okazji...czy któraś z was jest na etapie kupna autka? ( renault megane kombi 2004- 120 koników, skórka... diselek) polecam swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
A ja kochane popijam sobie teraz capuccino, juz dawno nie piłam, nawet szczerze to się nigdy nie przepadałam a tu dzisiaj mnie naszła taka zachcianka:-D. Może zrobię której apetyt. Dzidziuś po takich słodziutkim napoju to dopiero bryka. Młodziutka_19 - zazdroszczę Ci końca remontu, my jeszcze w trakcie😭. Mąż właśnie hałasuję w altance, bo przybija panele ścienne. Marudzę mu trochę;-) aby tylko zdążył nim urodzę, bo nie chce mieć bałaganu i hałasu pozniej w domciu. ilonka32 - co do twojej gin, to faktycznie nieciekawie to wygląda. Ja też chodzę prywatnie i płace 50 zł za wizytę, za każdym razem badanie i wyczerpująca odpowiedz na moje pytania. Ostatnio zapisywałam je sobie na kartce, aby o czymś nie zapomnieć. Dodam, że czasami też między wizytami dzwonię jak coś się chce zapytać. Miałam dwa razy sytuację, że nie odebrał mi telefonu. Mineło parę minut i sam oddzwonił. Zmykam mamusie, idę poleżeć sobie w wannie (przy odgłosach młotka :-p) , aby mój kregosłup troszke odpoczął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchacz ale ci dobrze... ja niestety teścia nie mam :( mam teściową ale moge sobie tylko pomarzyć żę kiedykolwiek mi bułeczki przyniesie... Ale nie powiem że zła, pierogi ruskie robi przepyszne i ciasta w niedziele również :) zazdroszcze ci , moje kochanie wraca dopiero za 9 dni... tak mi sie to dłuży... nie widzieliśmy sie 1,5 miesiąca. Wyobrażacie sobie??? Ale co praca to praca :( asiorek2 co do starania się o dziecko... ja to chyba miałam szczęście, od razu po pierwszym miesiącu staran się udało :) Sylka27H ja też jem teraz baaardzo dużo, aż w szoku jestem, widze że ostatnio każda z nas ma wilczy apetyt. A niech dzidziuś głodny nie bedzie :) basik74 gratuluję, musisz być dumna z synka :) ilonka32 ja też rodze w prywaynej klinice, już od początku ciąży tam chodzę, z tym że u mnie wizyta 150zł :) teraz tak podrożały, wcześniej były za 90zł, ale pod koniec ciąży płaciłam 60z (bo tak mi kazał lekarz mówić żeby nie płacić jak za normalną wizyte tylko konsultację) i ł wczoraj jak byłam babka mówi \"80zł\" a ja w szoku a ona że podrożały... ale co poradze, też mam bynajmniej świadomość że nie bede sie męczyć tylko będą skakać koło mnie Co do autka to jesteśmy właśnie na etapie kupna ale moje kochanie koniecznie chce BMW... Dobra kończę bo bolą mnie plecki (prawa łopatka)... P.S: moja szwagierka leży właśnie od dzisiaj w szpitalu (miała termin 12.10) a dopiero w poniedziałek chcą jej podać kroplówke na wywołanie... Była wczoraj u lekarza i dalej nic tam sie u niej nie dzieje. Biedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchacz ale ci dobrze... ja niestety teścia nie mam :( mam teściową ale moge sobie tylko pomarzyć żę kiedykolwiek mi bułeczki przyniesie... Ale nie powiem że zła, pierogi ruskie robi przepyszne i ciasta w niedziele również :) zazdroszcze ci , moje kochanie wraca dopiero za 9 dni... tak mi sie to dłuży... nie widzieliśmy sie 1,5 miesiąca. Wyobrażacie sobie??? Ale co praca to praca :( asiorek2 co do starania się o dziecko... ja to chyba miałam szczęście, od razu po pierwszym miesiącu staran się udało :) Sylka27H ja też jem teraz baaardzo dużo, aż w szoku jestem, widze że ostatnio każda z nas ma wilczy apetyt. A niech dzidziuś głodny nie bedzie :) basik74 gratuluję, musisz być dumna z synka :) ilonka32 ja też rodze w prywaynej klinice, już od początku ciąży tam chodzę, z tym że u mnie wizyta 150zł :) teraz tak podrożały, wcześniej były za 90zł, ale pod koniec ciąży płaciłam 60z (bo tak mi kazał lekarz mówić żeby nie płacić jak za normalną wizyte tylko konsultację) i ł wczoraj jak byłam babka mówi \\\"80zł\\\" a ja w szoku a ona że podrożały... ale co poradze, też mam bynajmniej świadomość że nie bede sie męczyć tylko będą skakać koło mnie Co do autka to jesteśmy właśnie na etapie kupna ale moje kochanie koniecznie chce BMW... Dobra kończę bo bolą mnie plecki (prawa łopatka)... P.S: moja szwagierka leży właśnie od dzisiaj w szpitalu (miała termin 12.10) a dopiero w poniedziałek chcą jej podać kroplówke na wywołanie... Była wczoraj u lekarza i dalej nic tam sie u niej nie dzieje. Biedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieluchy tetrowe przyszly!!! Jutro moge zrobic ostatnie pranie jak wroce od kardiologa oczywiscie :) Przewijak tez stanal juz dumnie w lazience :) A materacyk juz tak strasznie nie smierdzi. Wnioski sa takie, ze w weekend moge sie wziac za scielenie lozeczka :) Probowalam ostatecznie spakowac torbe ale nie wyszlo. Przeciez nie wystarczy mi koszula nocna i ciapki. Przydalby sie jakis dresik :) Moze jutro gdzies wypoluje :) A rzeczy dla juniora spakuje w druga torbe. Bo chyba musze wziac tez cos do mycia dla niego, skoro mam zostac 2,3 dni na oddziale :) bedziemy miec problem ze spirytusem do pepuszka. ja nie wiem jak oni tu dzieci chowaja (najpierw brak pieluch tetrowych, teraz ten spiryt). Mlodziutka: mnie tez od paru dni pobolewa krocze (odczuwam to nawet przy...podcieraniu w toalecie). Pewnie sie rozciaga i stad ten bol... A jak juz o zachciankach mowa, to po wczorajszej szarlotce teraz mnie naszlo na czekolade z pomarancza :) Oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zerknelam na swoj wlasny suwaczek: \"Za 14 dni zostaniemy rodzicami\" Ktora z Was chce urodzic za mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
A ja dzisiaj chyba będę nocnym markiem, drzemki w dzień zrobiły swoje, mała w brzuszku też wariuje. Dzisiaj zkontaktowała się ze mną koleżanka ze szpitala, która 1,5 m-ca temu urodziła i mówi, żeby nie spieszyło mi się do porodu bo jeszcze zatęsknie za brzuszkiem. Ciekawe jak mamusiowanie zmieni nasze życie:-D. I jak sprawdzą się przyszli tatusiowie. Mąż nadal nie zadeklarował się czy bedzie ze mną przy porodzie, czy zostawi mnie samą. Chyba ma stracha wiekszego ode mnie;-). Mam jednak nadzieję, że w chwili próby jednak się sprawdzi i teraz tylko tak się ze mną drażni:-). Kuzynka męża, która ma termin za 7 tygodni jutro jedzie do szpitala na badania bo zauważyła wodnisto-bezbarwą wydzieline, która dosyć mocno wycieka. Jej lekarka chce sprawdzić czy to czasem nie wody płodowe. Mnie natomiast dzisiaj delikatnie brzuszek pobolewa. Mam takie wrażenie, że mi się mokro robi. Sprawdzam, a tu nic. Dzień był spokojny, zobaczymy jaka będzie nocka:-). Poczytam sobie jeszcze trochę w necie i może się trochę zmęczę i sen sam przyjdzie, dobranoc mamusie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja jeszcze na szczęście w dwupaku. Czasami łapią mnie skurcze - przeważnie wieczorem ale oszczędzam się w pracach domowych więc może dotrwam do przyszłego czwartku zapakowana. Migotko nie bardzo wiem po co ci dresik po porodzie w szpitalu. Chyba że w Szwecji są inne zasady bo u nas to nawet w niektórych szpitalach majtek nie pozwalają zakładać żeby był dostęp powietrza do rany. Lepiej weź sobie drugą koszulę na zapas. Sylka mnie też ostatnio dziwna senność ogarnia. Niby noc spokojnie prześpię (chyba że mnie te skurcze złapią - to wtedy spanie odpada) a i tak w dzień muszę się zdrzemnąć bo inaczej to bym się chyba przewróciła ze zmęczenia. A co do apetytu to jak mnie złapie napad głodu to pakowałabym w siebie co popadnie, nie ważne słodkie, kwaśne, ostre - byle jeść. Brzuchacz fajnie że masz już mężusia przy sobie. Zawsze to inny komfort psychiczny. Basik gratuluję występu synka - też by mnie duma rozpierała. A z tym rozbieraniem to ostrożnie bo niby jest ci gorąco ale przewiać może cię w każdej chwili i wtedy kłopot gotowy. Młodziutka super że skończycie remont przed porodem. Lepiej żeby maluszek nie przebywał wśród tych wszystkich chemikaliów. Edzia trzymam kciuki za twoją szwagierkę - żeby jej szybko poszło i dziewczyna się już przestała męczyć bo samo czekanie do terminu jest męczące a jak już jest po to dopiero stresik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
NICK-------WIEK-----OST@------T.PORODU------TC-----KG--- ---P LEC/IMIE-------MIASTO Migotka--------21-------25.01------1.11---------38---- +10----Alexander--------Szwecja Bebolek20-----21-------26.01------2.11-----------37----- --+2-----niespodzianka---Kilcock Fufcia----------29-------25.01------25.10/3.11----37---- -+18----synek------------Siedlce Bunia_77------30------27.01------26.10/3.11-----37------ -+10----Dominik------Cork Amelka77-----30-------30.01------22.10/6.11----37------+ 16----Alan-------------Wrocław Carlaa----------30-------01.02------04.11/8.11----36---- --+9,5---synalek----------MülheimR Malutek--------25-------27.01------03.11----------37---- --+18----Aleksandra-----Cork Asiorek2-------26-------28.01------04.11----------37---- --+9-----Olusia-----------Jaworzno Brzuchacz-----29-------28.01------04.11----------38----- +20----Zuzia----------------------- Edzia87--------20-------30.01------05.11----------38---- ---+12-----Kevin-----------Polska Shenen--------31-------05.02------5/11.11---------37---- ---+10,5------Magdalena-----Chełm Wzetka-------31-------31.01------07.11------------38---- ---+12----Wiktoria--------Rzeszów Martulka82D---25-------31.01------07.11---------34------ +11-----Elias------------Essen Sylka27H-------27-------01.02------08.11---------38----- -+13---Ola------------Wolsztyn IVA25-----------25-------4.02-------11.11----------34--- ---+12-----Marcel----------Toruń Konkaa--------24-------26.01------15.11----------33----- -+12-----Agatka----------Calw Kamelle--------25--------9.02-------16.11---------35---- -+8---JoshuaJonathan--Wuppertal Basik74--------32-------21.02------19.11.--------34----- +11--Karolinka-------Katowice Aneta312-----32-------12.02------19.11----------33------ +8-----Oliwka i Julcia--Chełm Ilonka32-------32-------15.02-------21.11----------35--- --+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77-------30-------15.02------22.11-----------30--- ---+10-----Natalka---------Szczecin Andzia---------23------15.02------22.11------------35--- --+13---dziewczynka----Gdansk Beti26----------26--------17.02--------24.11------ -34-----+16-----Natalia i Kacper---Bdg Kamilok26----26-------11.02-------24.11----------35----- -+6------Emilia----------Hamm Mimi1981-----26-------20.02-------27.11----------34----- +14-----Natalia---------Warszawa Misiaki---------32------27.02-------15/22.11-------33--- --+18-----Natka i Alek----Szczecin Frania23-------23-------23.02------30.11-----------33--- -+11-...synek/Colin----Oosterhout Aneta_71------36-------23.02------30.11-----------32---- --+9-----Amelia----------Warsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
NICK-------WIEK-----OST@------T.PORODU------TC-----KG--- ---P LEC/IMIE-------MIASTO Migotka--------21-------25.01------1.11---------38---- +10----Alexander--------Szwecja Bebolek20-----21-------26.01------2.11-----------37----- --+2-----niespodzianka---Kilcock Fufcia----------29-------25.01------25.10/3.11----37---- -+18----synek------------Siedlce Bunia_77------30------27.01------26.10/3.11-----37------ -+10----Dominik------Cork Amelka77-----30-------30.01------22.10/6.11----37------+ 16----Alan-------------Wrocław Carlaa----------30-------01.02------04.11/8.11----36---- --+9,5---synalek----------MülheimR Malutek--------25-------27.01------03.11----------37---- --+18----Aleksandra-----Cork Asiorek2-------26-------28.01------04.11----------37---- --+9-----Olusia-----------Jaworzno Brzuchacz-----29-------28.01------04.11----------38----- +20----Zuzia----------------------- Edzia87--------20-------30.01------05.11----------38---- ---+12-----Kevin-----------Polska Shenen--------31-------05.02------5/11.11---------37---- ---+10,5------Magdalena-----Chełm Wzetka-------31-------31.01------07.11------------38---- ---+12----Wiktoria--------Rzeszów Martulka82D---25-------31.01------07.11---------34------ +11-----Elias------------Essen Sylka27H-------27-------01.02------08.11---------38----- -+13---Ola------------Wolsztyn IVA25-----------25-------4.02-------11.11----------34--- ---+12-----Marcel----------Toruń Konkaa--------24-------26.01------15.11----------33----- -+12-----Agatka----------Calw Kamelle--------25--------9.02-------16.11---------35---- -+8---JoshuaJonathan--Wuppertal Basik74--------32-------21.02------19.11.--------34----- +11--Karolinka-------Katowice Aneta312-----32-------12.02------19.11----------33------ +8-----Oliwka i Julcia--Chełm Ilonka32-------32-------15.02-------21.11----------35--- --+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77-------30-------15.02------22.11-----------30--- ---+10-----Natalka---------Szczecin Andzia---------23------15.02------22.11------------35--- --+13---dziewczynka----Gdansk Beti26----------26--------17.02--------24.11------ -34-----+16-----Natalia i Kacper---Bdg Kamilok26----26-------11.02-------24.11----------35----- -+6------Emilia----------Hamm Mimi1981-----26-------20.02-------27.11----------34----- +14-----Natalia---------Warszawa Misiaki---------32------27.02-------15/22.11-------33--- --+18-----Natka i Alek----Szczecin Frania23-------23-------23.02------30.11-----------33--- -+11-...synek/Colin----Oosterhout Aneta_71------36-------23.02------30.11-----------32---- --+9-----Amelia----------Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie :) Dziś miałam fatalna noc, co chwilke się budziłam, wstawałam do ubikacji co godzinę. Wszystko potwornie mnie bolało :( Basik 74 duuuuża Buzka dla twojego skarba👄 no proszę może mały poeta rośnie :D Super naprawdę 4 latka i już przed taką widownia. Masz powód do dużej dumy 🌼 🌼 Ilonka no jestem pod wrazeniem 8 latka prasujaca maluchy to też duzy skarb. Fajnie że ją angazujecie przez to czuje się potrzebna i kochana, duza bużka dla córy 👄 Lekarz rzeczywiście nie fajny, tym bardziej że kase kasuje a tu rzadnego zainteresowania, po porodzie rzeczywiście poszukaj innego. A co do porodu to super, że znalazłaś taką klinikę :) Edziu współczuje takich długich rozstań z ukochanym, szkoda że szczególnie teraz go nie ma, mam nadzieję, że po porodzie będzie miał krótsze te wyjazdy. Oj miałas naprawdę szczescie że za pierwszym razem się udało. Ja już miałam takiego dola że zaczynałam myśleć o adopcji, jak tylko jakaś znajoma była w ciąży to owszem gratulowałam cieszyłam się jej szczęściem ale serce mi pękało z bólu. Potem jak okazało się, że się udało to w żartach wśród znajomych mówiłam, że mąż wkońcu trafił do tej dziury co trzeba :D Biedna ta twoja szwagierka, trzymam kciuki by szybciutko i łatwo urodziła 🌼 🌼 Sylka ja tez mam często wrażenie ze mokro mi się robi, co chwile latam do ubikacji i sprawdzam a tu suchota, chyba to tak psychicznie się martwimy. A co do Bulów to wieczory mam najgorsze, każdego wieczoru potwornie boli mnie brzuch. Dzis ide z przyjaciółka i jej facetem na pizze stwierdziłam, że jeszcze mam ostatnie dni kiedy mogę pojeść takie rzeczy wiec co dziennie na obiad robie jakies pychotki bo potem nie predko będziemy mogły jeść takie rzeczy. Zmykam poszukać czegos słodkiego bo coś mnie znów naszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
Dzień dobry mamusie:-D Właśnie wstałam, nocka była spokojna, chociąż w nocy miałam ból wewnętrzy ud, ale minął. Malutka od rana znowu bryka w brzusiu. Właśnie zaczął mi się 38 tydzień ciąży, uff...już niedługo:-). Nadal jestem taka senna w dzień, nawet rześkie ranne powietrze nie budzi mnie. Poza tym wydaje mi się, że taka pełniejsza zrobiłam się na buzi i kostki oraz palce u rąk mi opuchły (musiałam wkońcu ściągnąć pierścionki bo pozniej byłby problem). Ja do szpitala nie biorę żadnego dresiku, mam tylko dwie koszulę, kapcie, szlafrok, bieliznę i stanik do karmienia przygotowane. Wcześniej mi się wydawało, że jak będę rodzić to za oknem (ze względu na listopad) będą początki zimy widoczne, a tu słoneczko grzeje i myślę, że przez te 2 tygodnie pogoda wielce mnie nie zaskoczy:-). Wcześniej nie mogłam (z powodu zaleceń gina forsować się za bardzo w domu), teraz już mogę a mam lenia. Przydałoby się jednak zrobić jakieś porządki w domciu. Może popołudniem będę miała wenę. Już mi się znowu papa drze 💤, będę pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale piękna pogoda mi sie zrobiła, leje jak nie wiem...Dopiero wstałam, zjadłam śniadanko i ... poszłabym dalej spać;) Ale niestety nie mogę bo muszę jechać po M do pracy, bo na 16 egzamin ma. Wkurzył mnie bop wcale sie nie uczył i pewnie nie zda, nie mam do niego siły czasem. Zachowuje się jak dziecko, ale cóż jego sprawa, najwyżej jak zacznę rodzic to pojedziemy taksówką. Co do zę ba to jest niewesoło, tzn. jest do uratowania ale trzeba zrobić wkład z koroną a to koszt tysiąca złotych. Załamałam się normalnie.... Wczoraj wieczorem dostałam przypływu energii i prasowałam ubranka Natalki i nasze jakieś trzy godziny, a potem posprzątałam jeszcze w szafie. Dziś za to nic mi sie nie chce. Migotko tak jak pisały dziewczyny u nas mozna chodzić tylko w koszuli i to najlepiej bez majtek;) Super, że juz wszystko urządzone. Krocze mnie też boli, szczególnie w nocy. Sylka takie teksty jak\"zatęsknisz za brzuszkiem\" lub \"po porodzie to się dopiero zacznie\" słyszę non stop. Ale nie robi to mnie większego wrażenia, tak długo staraliśmy się o dziecko, że wytrzymam wszystko:) Ja też mam ciągle wrażenie, że robi mi się mokro. Kostki i palce mam opuchnięte od tygodnia. Wzetko odpoczywaj dużo i dbaj o was🌻 Basik gratulacje dla synka🌻 Asiorku jak ja ci współczuję tych nocy. Ja ostatnio śpię ale jak wstaję na siusiu to też mnie wszystko boli. Udanego wypadu na pizzę:) Ilonka mój lekarz zachowywał sie tak samo w II trymestrze ciąży i bardzo mnie tym wkurzał. Okazało się jednak, że skoro mnie nic nie bolało to poprostu chciał mi oszczędzić badania. Za to teraz jest bardzo dokładny i bada mnie za każdym razem. Uciekam buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja tylko zmianiam tabelke. w szpitalu ok . powiedzieli ze do 2 tyg urodze. bo główka jest już ułożona w tym kanale czy coś takeigo. zmianiam tabeleke i uciekam. NICK-------WIEK-----OST@------T.PORODU------TC-----KG--- ---P LEC/IMIE-------MIASTO Migotka--------21-------25.01------1.11---------38---- +10----Alexander--------Szwecja Bebolek20-----21-------26.01------2.11-----------38----- --+4,5-----niespodzianka---Kilcock Fufcia----------29-------25.01------25.10/3.11----37---- -+18----synek------------Siedlce Bunia_77------30------27.01------26.10/3.11-----37------ -+10----Dominik------Cork Amelka77-----30-------30.01------22.10/6.11----37------+ 16----Alan-------------Wrocław Carlaa----------30-------01.02------04.11/8.11----36---- --+9,5---synalek----------MülheimR Malutek--------25-------27.01------03.11----------37---- --+18----Aleksandra-----Cork Asiorek2-------26-------28.01------04.11----------37---- --+9-----Olusia-----------Jaworzno Brzuchacz-----29-------28.01------04.11----------38----- +20----Zuzia----------------------- Edzia87--------20-------30.01------05.11----------38---- ---+12-----Kevin-----------Polska Shenen--------31-------05.02------5/11.11---------37---- ---+10,5------Magdalena-----Chełm Wzetka-------31-------31.01------07.11------------38---- ---+12----Wiktoria--------Rzeszów Martulka82D---25-------31.01------07.11---------34------ +11-----Elias------------Essen Sylka27H-------27-------01.02------08.11---------38----- -+13---Ola------------Wolsztyn IVA25-----------25-------4.02-------11.11----------34--- ---+12-----Marcel----------Toruń Konkaa--------24-------26.01------15.11----------33----- -+12-----Agatka----------Calw Kamelle--------25--------9.02-------16.11---------35---- -+8---JoshuaJonathan--Wuppertal Basik74--------32-------21.02------19.11.--------34----- +11--Karolinka-------Katowice Aneta312-----32-------12.02------19.11----------33------ +8-----Oliwka i Julcia--Chełm Ilonka32-------32-------15.02-------21.11----------35--- --+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77-------30-------15.02------22.11-----------30--- ---+10-----Natalka---------Szczecin Andzia---------23------15.02------22.11------------35--- --+13---dziewczynka----Gdansk Beti26----------26--------17.02--------24.11------ -34-----+16-----Natalia i Kacper---Bdg Kamilok26----26-------11.02-------24.11----------35----- -+6------Emilia----------Hamm Mimi1981-----26-------20.02-------27.11----------34----- +14-----Natalia---------Warszawa Misiaki---------32------27.02-------15/22.11-------33--- --+18-----Natka i Alek----Szczecin Frania23-------23-------23.02------30.11-----------33--- -+11-...synek/Colin----Oosterhout Aneta_71------36-------23.02------30.11-----------32---- --+9-----Amelia----------Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Co za noc :( Najpierw meczyly mnie przez pol nocy skurcze, ja zestresowana liczylam czy nie sa regularne, nie byly naszczescie. Potem, gdy juz zapowiadalo sie na smaczny sen, zlapal mnie skurcz w nodze, ale taki, ze nie chcial puscic, nic nie pomaglao, musialam go rozchodzic. O spaniu znowu ani mowy :( Prubowalam sobie teraz odrobic, ale co chwila oczy jak 5 zl, jakby jakis instynkt nie dawal mi spac. Jestem wykonczona :( Ostatnio zebralo mi sie znowu na kupowanie ciuszkow dla synka, chociaz obecalal sobie, ze poczekam do jego narodzin, ale tak mnie ciagnie. A dla siebie to nawet pidzamki nie mam do szpitala :( Jeszcze tabeleczka :) NICK-------WIEK-----OST@------T.PORODU------TC-----KG--- ---P LEC/IMIE-------MIASTO Migotka--------21-------25.01------1.11---------38---- +10----Alexander--------Szwecja Bebolek20-----21-------26.01------2.11-----------38----- --+4,5-----niespodzianka---Kilcock Fufcia----------29-------25.01------25.10/3.11----37---- -+18----synek------------Siedlce Bunia_77------30------27.01------26.10/3.11-----37------ -+10----Dominik------Cork Amelka77-----30-------30.01------22.10/6.11----37------+ 16----Alan-------------Wrocław Carlaa----------30-------01.02------04.11/8.11----36---- --+9,5---synalek----------MülheimR Malutek--------25-------27.01------03.11----------37---- --+18----Aleksandra-----Cork Asiorek2-------26-------28.01------04.11----------37---- --+9-----Olusia-----------Jaworzno Brzuchacz-----29-------28.01------04.11----------38----- +20----Zuzia----------------------- Edzia87--------20-------30.01------05.11----------38---- ---+12-----Kevin-----------Polska Shenen--------31-------05.02------5/11.11---------37---- ---+10,5------Magdalena-----Chełm Wzetka-------31-------31.01------07.11------------38---- ---+12----Wiktoria--------Rzeszów Martulka82D---25-------31.01------07.11---------34------ +11-----Elias------------Essen Sylka27H-------27-------01.02------08.11---------38----- -+13---Ola------------Wolsztyn IVA25-----------25-------4.02-------11.11----------34--- ---+12-----Marcel----------Toruń Konkaa--------24-------26.01------15.11----------33----- -+12-----Agatka----------Calw Kamelle--------25--------9.02-------16.11---------35---- -+8---JoshuaJonathan--Wuppertal Basik74--------32-------21.02------19.11.--------34----- +11--Karolinka-------Katowice Aneta312-----32-------12.02------19.11----------33------ +8-----Oliwka i Julcia--Chełm Ilonka32-------32-------15.02-------21.11----------35--- --+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77-------30-------15.02------22.11-----------30--- ---+10-----Natalka---------Szczecin Andzia---------23------15.02------22.11------------35--- --+13---dziewczynka----Gdansk Beti26----------26--------17.02--------24.11------ -34-----+16-----Natalia i Kacper---Bdg Kamilok26----26-------11.02-------24.11----------35----- -+6------Emilia----------Hamm Mimi1981-----26-------20.02-------27.11----------34----- +14-----Natalia---------Warszawa Misiaki---------32------27.02-------15/22.11-------33--- --+18-----Natka i Alek----Szczecin Frania23-------23-------23.02------30.11-----------34--- -+11-...synek/Colin----Oosterhout Aneta_71------36-------23.02------30.11-----------32---- --+9-----Amelia----------Warszawa Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylka zazdroszczę tego sloneczka, u mnie dziś brzydko, pochmurno i zimno. Co chwilke jeszcze kropi deszcz, niech sloneczko u Ciebie świeci do samego porodu :) mimi powodzonka dla mężusia na egzaminie, oby mu się udało, może ma dobra pamięć i zajęć wszystko pamieta i dlatego się nie uczył :D bebolek super, że w szpitalu powiedzieli, że ok., że dzidzia gotowa do wyjścia. Franiu współczuję wczorajszej nocki, mam nadzieję, że w dzień uda ci się odpocząć. Trzymaj się kochana 🌼 🌼 Ja tez obiecałam sobie, że już nie będę kupować ciuszków bo mam ich zbyt duzo, ale jak coś fajnego zobaczę to nie mogę sobie odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-------WIEK-----OST@------T.PORODU------TC-----KG--- ---P LEC/IMIE-------MIASTO Migotka--------21-------25.01------1.11---------38---- +10----Alexander--------Szwecja Bebolek20-----21-------26.01------2.11-----------38----- --+4,5-----niespodzianka---Kilcock Fufcia----------29-------25.01------25.10/3.11----37---- -+18----synek------------Siedlce Bunia_77------30------27.01------26.10/3.11-----37------ -+10----Dominik------Cork Amelka77-----30-------30.01------22.10/6.11----37------+ 16----Alan-------------Wrocław Carlaa----------30-------01.02------04.11/8.11----36---- --+9,5---synalek----------MülheimR Malutek--------25-------27.01------03.11----------37---- --+18----Aleksandra-----Cork Asiorek2-------26-------28.01------04.11----------37---- --+9-----Olusia-----------Jaworzno Brzuchacz-----29-------28.01------04.11----------38----- +20----Zuzia----------------------- Edzia87--------20-------30.01------05.11----------38---- ---+12-----Kevin-----------Polska Shenen--------31-------05.02------5/11.11---------37---- ---+10,5------Magdalena-----Chełm Wzetka-------31-------31.01------07.11------------38---- ---+12----Wiktoria--------Rzeszów Martulka82D---25-------31.01------07.11---------34------ +11-----Elias------------Essen Sylka27H-------27-------01.02------08.11---------38----- -+13---Ola------------Wolsztyn IVA25-----------25-------4.02-------11.11----------34--- ---+12-----Marcel----------Toruń Konkaa--------24-------26.01------15.11----------33----- -+12-----Agatka----------Calw Kamelle--------25--------9.02-------16.11---------37---- -+8---JoshuaJonathan--Wuppertal Basik74--------32-------21.02------19.11.--------34----- +11--Karolinka-------Katowice Aneta312-----32-------12.02------19.11----------33------ +8-----Oliwka i Julcia--Chełm Ilonka32-------32-------15.02-------21.11----------35--- --+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77-------30-------15.02------22.11-----------30--- ---+10-----Natalka---------Szczecin Andzia---------23------15.02------22.11------------35--- --+13---dziewczynka----Gdansk Beti26----------26--------17.02--------24.11------ -34-----+16-----Natalia i Kacper---Bdg Kamilok26----26-------11.02-------24.11----------35----- -+6------Emilia----------Hamm Mimi1981-----26-------20.02-------27.11----------34----- +14-----Natalia---------Warszawa Misiaki---------32------27.02-------15/22.11-------33--- --+18-----Natka i Alek----Szczecin Frania23-------23-------23.02------30.11-----------34--- -+11-...synek/Colin----Oosterhout Aneta_71------36-------23.02------30.11-----------32---- --+9-----Amelia----------Warszawa dzisiaj zaczynamy 37 tydzien!super!juz coraz blizej \"godziny zero\":-)! jesli chodzi o \"wyprawke\" dla mnie do szpitala,to tutaj ponoc nawet lepiej wziac ze soba dresy,niz koszule (choc na wszelki wypadek i tak jedna spakuje do torby).poza tym kupilam sobie dwuczesciowa,tradycyjna pizamke flanelowa-taki maly \"kompromis\".w domu w starej bylo mi bardzo wygodnie,wiec mysle,ze i tym razem zda egzamin,tym bardziej,ze bluzka jest rozpinana z przodu.troche tez juz mi sie miesza,bo na polskich stronach dla przyszlych mamus pisza,zeby zabrac podpaski-samoloty:-),pieluchy itp.,a tutaj znajome mowia,zebym niczego takiego nie brala,bo dostaje sie w szpitalu,wiec sama juz nie wiem co mam robic?chyba wezme na spytki moja ginekolog-ona powinna byc zorientowana w sprawie:-) milego weekendu mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
No i wróciłam z mężem z miasta, mimo że sobie trochę pochodziłam to jak wróciłam dalej kimono. Mogłabym teraz cały dzień przespać, ale boję się że w nocy będę się męczyć i oka nie zmruże. Słoneczko ładnie świeci i zazwyczaj ładna pogoda dodawała mi energi, ale nie tym razem. Mała w brzuchu wariuje, śmieję się bo brzuch mam taki wybrzuszony z jednej strony, coś sobie wystawiła i tak mi sterczy:-D. Tyle śpie a czuję się padnięta. Postanowiłam, że się zmuszę i trochę wezmę za porządki może dobrze mi to zrobi. Dzisiaj na mieście mnóstwo mam z dzidziami jezdziło w wózkach, tak sobie pomyslałam że jeszcze trochę i ja wyskoczę ze swoja dzidzią na miasto:-). mimi1981 - cieszę się, ze wam się udało, siostra mojej koleżanki 7 lat już się z mężem starają o dzieciatko i bez skutecznie, jeżdzą po różnych klinikach, ale rezultatów na razie nie widać. Najgorsze jednak jest to, że w najbliższej rodzinie są osoby które potrafią z tego powodu im strasznie dokuczyć:-(. Męża kuzynka dwa lata się starała o potomka, powiodło się w końcu, ale cała ciąża w szpitalu, leżenie na wznak, plamienia krwią i grozba w każdej chwili poronienia. W tej chwili ma 7 tygodni do porodu i nadal leży w szpitalu. Inna kuzynka męża poroniła:-(. A siostra przyszłego szwagra męża nie może z mężem mieć dzieci i adoptowali drugie dzieciatko:-). Moja kuzynka ma jedne dziecko (12 latkę), od 3 lat bezskutecznie starają się o rodzeństwo dla córki:-(. No i na koniec moja siostra, pierwsza ciąża szybko i bezproblemowo, na drugą naczekała się 2,5 roku, mimo starań wcześniej nie mogła zajść. Tak więc po posłyszanych tych i innych historiach bardzo się cieszę z niedługich narodzin swojego dzieciątka:-D. Ten dzidziuś jest przez nas bardzo wyczekiwany i nie mogę się go już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zdjecia pokoiku mojej dzidzi wklejone.. nareszcie:P jak macie ochote to sa na www.bebolek20.fotosik.pl.. uciekam coś nienajlepiej sie czuje dzis. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Hej mamulki!!!! Jestem załamana - byłam na wizycie w szpitalu na ktg i niby wszystko dobrze, ale jednak wtedy to wody mi odeszły.Nikt tego nie sprawdził na usg - dopiero dziś mój lekarz prowadzący zrobił odpowiednie badanie na poziom wód.Mam tylko 5 stopni wód i z tym nie dotrwam do terminu.W poniedziałaek do kontroli i zobaczymy - chyba cesarka będzie.Szyjka wprawdzie się skróciła do 1 cm i jest słabe rozwarcie.Dziś po badaniu myslalam,że mnie rozerwie tak mnie brzuch bolał.Mam kontrolować ruchy i jakby coś mi się znowu lało jechać szybko do szpitala.Boję się jak nie wiem.Zmykam bo biodro mnie boli i cały tyłek i kręgosłup.Odezwę się jutro i napisze co u mnie.Buziaczki.Papatki;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
fufcia - dobrze, że szybko zareagowałaś na ten wyciek, faktycznie wypływające wody to już nie przelewki dobrze, że jesteś już w bezpiecznym okresie (sprawdziłam w tabelce, że masz 37 tydzień). Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze. Dziwi mnie tylko, że od zaraz nie położyli Cię w szpitalu. Nie znam się i nie wiem co te 5 stopni wód oznacza. Ale lekarz chyba wie co robi. Wcześniej pisałam, że kuzynka męża też miała wyciek, prawdopodobnie wód. Zadzwoniła do swojej gin i ta od razu kazała jej stawić się w szpitalu, aby porobić odpowiednie badania. Powiedziała jej, że jeżeli przypuszczenia się potwierdzą to też od razu cesarka. Koniecznie napisz jak bedziesz mogła co się dzieje i bądz czujna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Sylka27H raczej cesarka będzie w poniedziałek, zobaczymy zresztą, bo dziecko bez wód nie posiedzi długo w brzuchu.Najbardziej wkurzyło mnie to ,że jak wtedy byłam w nocy w szpitalu nikt mi poziomu wód nie zbadał tylko odesłali do domu.nie rozumiem tych lekarzy i w ogóle opieki medycznej w naszym kraju.Olewajstwo takie,że aż strach.Napiszę jutro co i jak, bo siedze jak na szpilkach.Dobrej nocki zycze wszystkim mamuskom.Buziaczki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×