Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Gość basik74
Fufciu :) cesarkę mam ze względu na wadę wzroku ( -6,5 D w obu oczach ) przy Mateuszku też miałam :( dlatego też w tabelce wpisałam 19 listopad a z terminu ostatniej @ wypada mi 28 listopada :) Ściskam Was mocno i idę coś zjeść bo dopiero z uczelni wróciłam :( buziaki i do potem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva25
a o mnie to nikt nie zapytal,nie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik84
Iva może dlatego, że w tabelce masz nadal tydzień 34, popraw czym prędzej a nie opędzisz się od pytań "czy to już?" pogłaszcz brzucho i don`t stress :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik84
A właśnie Inva, czy Ty aby nie już? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik84
Ugh sorki za "n" w ksywce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ciężaróweczki. Ja jeszcze w dwupaku :) . Coś ostatnio nawet do kompa mnie nie ciągnie a i gości mieliśmy więc czasu nie było. Melduję się tylko żeby nie było podejrzeń. Dziewczyny nie warto drzeć kotów o tabelkę. Spoko luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście że nie warto :D No to sobie dziś pospacerowałam z moją niegrzeczną córą. Teraz udało nam sie ja sprzedać do babci (babcia sama zaproponowała bo nie chciała kolejnej nocy mieć bezsennej ;), ponoć spać nie mogła bo czekała na telefon od nas że ma brać taksówkę i przyjeżdżać do Mai :) Zapowiada się miły wieczór dlatego ja już sie odmeldowuję. Buniu, kuruj się 🌻 Ja sie zastanawiam czy Tomka na porodówkę wpuszczą bo on się leczy i leczy i wyleczyć sie nie może i tak już od miesiąca :( A że muszę urodzić i trzeba cierpliwości - wiem, nie mam wyjścia ale jak mnie tak pan doktor nakręcił a potem jeszcze ja sama siebie...:) Będzie co będzie, ważne że mała jest już jak najbardziej donoszona i z tego się bardzo cieszę. Znikam, dobrej nocy! (ostatnio Maja spała chyba u babci jak załatwiliśmy jej rodzeństwo,hehe) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ze mną źle. Dzisiaj cały dzień leżę w łóżku, brzuch opadł już zupełnie, mam skurcze i potwornie bolesny dół brzucha, nie mogę się wyprostować. Mam doła bo w poniedziałek skończy się dopiero 35tc, dla moich Misiaków to za wcześnie. Non stop bolą mnie nerki i żebra, nie wiem co mam robić, żeby jeszcze trochę wytrzymać. Macica napięta do granic wytrzymłości. Oddawanie moczu dla mnie to koszmar, nie mogę się podnieść z wc, zaś przewracanie się z boku na bok wyciska mi łzy, dzieci wciskają się w żebra. Odliczam każdą godzinę. Tabeleczki do poniedziałku nie ruszam a zmianę terminu z listopada na styczeń mogłam zrobić ja chcąc wyrównać kolumny, także wszelkie pretensje w tym temacie biorę na swoją klatę. Pozdrawiam Was i mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się w poniedziałek w trójpaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva25
asik84- nie poprawialam tabelki bo nie mialam dostepu do netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_71
NICK-------WIEK-----OST@------T.PORODU----TC-----KG--- ---PLEC/IMIE-------MIASTO Migotka------21------25.01------1.11--------39------+10 ----Alexander----Szwecja Bebolek20----21------26.01------2.11---------39-------+2 -----niespodzianka--Kilcock Fufcia-------29-------25.01-----25.10/3.11---39------+18 ----synek--------------Siedlce Bunia_------30-------27.01------26.10/3.1----38------+10 ----Dominik-----Cork Amelka77---30-------30.01------22.10/6.11---38------+17- ---Alan---------------Wrocław Carlaa------30-------01.02-------04.11/8.11--38------+10 ----synalek------MülheimR Malutek-----25-------27.01------03.11--------38---- --+20----Aleksandra---Cork Asiorek2----26-------28.01------04.11--------38--------+ 9-----Aleksandra---Jaworzno Brzuchacz---29-------28.01------04.11--------39------ +21----Szymon ?------------ Edzia87-----20-------30.01------05.11--------39-------+1 2-----Kevin---------Polska Shenen-----31-------05.02-----5/11.11-------38-------+10 ,5------Magdalena---Chełm Wzetka-----31-------31.01------07.11--------39---- ---+12----Wiktoria-----Rzeszów Martulka82D-25------31.01------07.11--------34------ +11-----Elias--------------Essen Sylka27H----27------01.02------08.11---------39----- -+13---Ola----------------Wolsztyn IVA25-------25-------4.02------11.11----------34--- ---+12-----Marcel-------Toruń Konkaa------24-------26.01-----15.11---------37----- -+14-----Agatka------Calw Kamelle-----25-------9.02-------16.11---------38---- --+8---JoshuaJonathan--Wuppertal Basik74-----32-------21.02------19.11.---------35----- +12--Karolinka----Katowice Aneta312---32-------12.02------19.11----------33-----+ 8-----Oliwka i Julcia--Chełm Ilonka32----32-------15.02------21.11----------35--- --+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77----30-------15.02------22.11----------30-----+1 0-----Natalka-------Szczecin Andzia------23-------15.02------22.11----------37-----+1 3---dziewczynka--Gdansk Misiaki-----32-------27.02------15/22.11-------34-----+2 0-----Natka i Alk--Szczecin Kamilok26--26-------11.02------24.11----------36----- +6------Emilia-------Hamm Mimi1981---26-------20.02------27.11----------35---- +14-----Natalia------Warszawa Asik84-----23--------20.02-------27.11----------35----+1 3-----Tytus------Wałbrzych Frania23---23-------23.02------30.11-----------35--- -+11---synek/Collin-------Oosterhout Aneta_71--36-------23.02------30.11-----------35---- -+11-----Amelia------Warszawa TABELKA MAMUŚ NICK-----T.PORODU------DATA PORODU----IMIĘ-------Waga------Długość Beti26----24.11------------23.10--------Kacperek----2660 g-----52cm ------------------------------------------Natalka------2 270g------49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaki,trzymaj sie kochana,wierze w Ciebie,ze dasz rade.35 tydzien to juz nie tak zle.Moja znajoma urodzila blizniaki w 33 tygodniu.Fakt,lezaly troche w inkubatorkach,bo masa ciala malutka,ale teraz to 2 fantastyczne chlopaki :) W zyciu bys nie powiedziala ze urodzili sie za wczesnie. Odpoczywaj w miare mozliwosci jak najwiecej.Trzymam za Ciebie a raczej za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_71
Witam dziewczynki...J Ja co prawda mam jeszcze troszke czasu do terminu ale juz mam tak dosyc tych dolegliwosci , ze chcialabym byc juz po wszystkim.Mala tak sie wierci i wypycha mi brzuch ze mam wrazenie ze mi popęka.Mam pytanie.... --- jakie jest Wasze zdanie co do karuzelki z pozytywka do łóżeczka ??? sa teraz takie fajne ze swietlnym motywem na suficie w ksztalcie gwiazdek itp, tylko nie wiem czy to rzeczywiscie tak fajnie wyglada ""na żywo"" i czy warto za to zapłacic,,,a nie jest wcale taka tania.Gdyby któraś z Was miała taka wczesniej lub ma , a moze ktos ze znajomych to bardzo prosze o opinie ,,,bo nie wiem czy sie skusić.Kończe bo jest super film...Trzymajcie sie i trzymajmy kciuki za ''misiaki"" oby wszystko bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odmeldowuje sie na dzien dzisiejszy :) Cos mi sie TAM na dole przesuwa tak od przodu do tylu i spowrotem... Dziwne rzeczy sie ze mna dzieja ostatnio... W nocy cofamy czas- fajnie by bylo urodzic przy tej zmianie :) Misiaki, trzymajcie sie :) Zmykam pod prysznic, brzucho pobolewa i o wode ciepla prosi :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik84
Iva nie nerwuj się na mnie. Ja z dobrego serducha. Napisz lepiej co u Ciebie, i jak się trzymasz prawie na mecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, wiem, ze mialam w planach prysznic a potem lulu, ale znalazlam na kafe cos cudnego: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3252498 Normalnie lezki mi polecialy jak czytalam niektore teksty :) Pamietam jak moja mama mowila mi kiedys, ze miala zamiar napisac taka kronike dla mnie. Niestety, nigdy jakos sie za to nie wziela... Ja sie podejme tego zadania. Od jutra powstawac bedzie na razie robocza wersja kroniki (musze nabyc jakis ladny album czy cos w tym stylu) :) Potem np. na 18 urodziny bedzie jak znalazl. Bedzie troche pracy, bo 2 jezyki musze wprowadzic :) Ale mysle ze warto... Sentymentalna sie jakos zrobilam. Teraz to naprawde spadam. trzeba sie do meza przytulic i pospac sobie te godzinke extra :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka tez przeczytalam te wpisy na kaffe... Nie da sie opisac tego slowami.Momentami lzy nie pozwalaly czytac dalej... Cos pieknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Hej brzuszki!!!! Ja jeszcze się trzymam.Dziś była u nas szwagierka z mężem i rozkręciliśmy niezłą imprezkę, bo w końcu mojego mężusia imieniny.Abym tylko nie zaczęła rodzić,bo chyba bym taksówką pojechała sama na porodówkę.Musze wytrzymać tę noc.Do tego moja mała się rozchorowała i już 3 razy wymiotowała.Nie wiem czy coś zjadła czy to od smoczka,bo go ssie i mogło się tam coś przykleić. Misiaki trzymaj się i zaciskaj nóżki.Dasz radę. Widzę,że Wzetka się odmeldowała a już obstawialiśmy ciebie kochana. IVA25 no w końcu sie pojawiłaś - a co u ciebie i jak się czujesz????? Uciekam dziewczynki spać,bo coś mnie zmorzył już sen.Dziś śpimy godzinkę dłużej!!!!Papa buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
To ja mamusie:-), o północy starego czasu wróciliśmy od rodzinki a tu 04:00 nowego czasu i już po spaniu.Myslałam, że jak tak pokursuje to dopiero będę w nocy chrapać a tu nic z tego. Ale się nasłuchałam, najpierw byliśmy u mojej pierwszej babci, jak mnie zobaczyła taką okrąglutką to nie wiem co jej się stało ale mi opowiedziała wszystkie swoje porody:-D, a trzeba wam wiedzieć że miała czterech synów. Ogólny wniosek jaki na koniec wysunęła to taki, że dziewczynki lubią wyjść prędzej a chłopcy się rodzą po terminach, kolejne wróżby babcine:-D. Potem autko było u lekarza, mojego brata mechanika, jak mnie zobaczył to powiedział:"siostra ale talii osy to ty już nie masz, ilu ich tam siedzi? :-D" he he he Kolejna wizyta to druga moja babcia i rodzice, siostra z mężem i dziećmi (mieszkają wielopokoleniowo w dużym domu). Babcia przeżywa jak ja urodzę skoro tyle czasu leżałam w łóżku i zażywałam mało ruchu i wysiłku fizycznego. Potem najazd na babcie i ciotkę męża. Wuja jest takich człowiekiem, z którym możesz pogadać tylko o interesach, bo w innych tematach nigdy się nie udzielał. Zawsze mnie śmieszyło, że siedzimy jest jakiś temat, a tu wuja zupełnie wtrąca coś nie do tematu odnosnie biznesu. Kobiety znowu swoje, a wuja po chwili znowu:-D. Tym razem weszlismy na temat dzieci. Ciotka wspominała swoje córy jak były małe i nagle wuja: "a pamietasz Ewa jak Edyta...", dla mnie szok. Tego wieczoru wuja tyle nawspominał i tyle pamietał szczegółów z pierwszej kąpieli małej itp, aż miło było słuchać:-D. No i na końcu najazd na siostrę męża. Wielkie fast food-owe pozne żarcie, no i chyba z tej przyczyny teraz muszę popijać herbatkę miętową:-D. Tak od 12:00 popołusniu do 24:00 poodwiedzaliśmy w dupaku ostatni raz rodzinkę. Ale wiecie co, na tym nie koniec i jutro od południa ciąg dalszy. To są moje ostatnie dwupakowe wyjazdy. Jutro czeka mnie do pokonania spora ilość schodów, jedziemy do drugiej siostry i męża, mieszka na samej górze bloku. Jeżeli ten wysiłek nie pomoże na poród o czasie to już nie wiem co. PS. Bo u mnie cisza, nic się nie dzieje. Zmykam mamunie, dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAŻNE:::::::: Dziewczyny czy któraś z Was miała lub ma doczynienia z PACIORKOWCEM, wczoraj odebrałam wynik i okazał sie pozytywny, termin mam na 9 listopada, bardzo sie boje o swoje maleństwo zeby sie nie zaraziło, jesli cos mozecie napisac na ten temat to czekam ewcia_x@tlen.pl albo na forum,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Wlasnie wstalismy i zaraz czas na sniadanko. Biore sie dzisiaj za robienie miejsca w pamieci cyfrowki. Trzeba sfotografowac moj brzucho, kacik Juniora, potem wozek jak przyjdzie. No i wziac aparat ze soba do szpitala (tylko meza musze obslugi nauczyc, w sprawach technicznych jest jak dziecko we mgle, juz nawet moja mama jest od niego lepsza-umie smsa wyslac:)). A potem jak juz pisalam-zaczynam kronike Juniorka. Od slynnego mroznego lutego zaczynajac :) Jak na razie srednio sie czuje, ale moze dlatego, zem glodna :) Na dworku ladnie i cieplo, moze sie na spacer tez wybiore... Co do chorob w ciazy to (odpukac) nawet mnie gardlo nie bolalo, nawet kataru nie mialam. Tylko na samym poczatku, jeszcze w zimie, jak nie wiedzialam jeszcze ze jestem \"przy nadziei\" przywlokly sie do mnie te cale helikony :( Straszne to bylo. Bralam jakies leki. Powiedzialam potem lekarzowi, ze sie spodziewam dziecka. Stwierdzili wtedy, ze nie powinno byc zagrozenia dla ciazy. No i Bogu dzieki jakos dotrwalismy do 9 miesiaca :) Zmykam na sniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Myszko12345, niestety nie potrafię Ci pomóc. Na szczęcie nie zetknęłam się z paciorkowcem w ciąży. Mam nadzieje że maluch się nie zarazi, trzymam kciuki! 🌻 Misiaki, trzymaj się kochana! 🌻🌻🌻 Gdybym tylko mogła to chciałabym jakoś Ci pomóc ale g...o mogę. Ściskam. Iva 🖐️ nie bądz taka, napisz co u Ciebie.... Wieczór miałam nawet więcej niż przyjemny ;) a potem od 1 do 4:30 mordowałam sie ze skurczami, były takie regularne, co 8 minut jak w mordę strzelił. Czekałam na choć dwa krótsze ale się nie doczekałam bo ok 4:30 ustały. No ale czy musiały mnie tak przeczołgać ja się pytam? Teraz jeszcze leżę w łóżku i korzystam z tego że mała nadal u babci, poczytam sobie książeczkę zanim tajfunek wpadnie do domu. Szkoda że u mnie na dworze dziś ponuro , mam ochotę na spacer po lesie ale chyba tylko zapalenia płuc na nim można by sie nabawić. Miłej niedzieli :) P.S. Wiolu!!!!! Aneta312!!!!!! GDZIE JESTEŚCIE?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane.. wczoraj znów miałąm alarm:( miałam skurczuki nieregularne i strasznie mnie brzucho bolał.. na dodatek miałam straszne nudności:( dziś sie czuje troszke lepiej.. oczywiście dalej w dwupaku... ok zameldowałam sie to uciekam bo idziemy do rodziców na obiadek a wieczorkiem bedzie swojskie wędzenie szyneczek i boczusiu:P:P:P:P:P:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Hej dziewczynki! Moj ost post zniknął nie wiem czemu. Takze napisze jeszcze raz. Beti GRATULACJE! Ciesze sie ze z Toba Kacperkiem i Natalka wszystko w porzadku. U mnie tez ok. Problemy ciążowe na szczęście znikły. I bez problemów zaczynam 2 trymestr ciazy. Dodam ze 24 listopada wychodzę za maz. Moj P sie wkoncu określił ;-) pozdrawiam was serdecznie i bede częściej zaglądać bo jestem ciekawa ktora następna po Beti wystrzeli. Buziaki dziewczyny. Milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj to widzę że akcja \"poród\" idzie do przodu. ja dziś w nocy tez miałam skurcze brzuszka, ale to pewnie dlatego że przyjechał mój ukochany i \"pchnął\" troszkę Kevinka do wyjścia :P:P:P Musi mu troszkę pomóc. A teraz wróciłam z KTG i też wykazało że juz coś tam się dzieje, że są skurcze. Następne 3 listopada chyba że do tego czasu urodzę. mam nadzieję, że ukochany pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA 18
WITAM WAS. PISZE DO WAS PONIEWAZ MAM MIEC PLANOWANA CESARKE ZE ZLEGO ULOZENIE MALUSZKA(UL.MIEDNICOWE) JESTEM W 35TYG.I MALY DALEJ JEST W TYM SAMYM MIEJSCU.CHCIALAM ZAPYTAC CZY KTORAS Z WASZEGO TOPIKU MOZE TEZ BEDZIE MIEC CC?? BARDZO MNIE TO CIEAWI JAK TO BEDZIE WYGLADAC CZY ROBI SIE WCZESNEIJ CZY JAK BOLI SIE DOSTANIE I WTEDY DO SZPITALA??DO LEKARKI IDE WE WTOREK I WTEDY SIE WYPYTAM WCZYSTKIEGO ALE CHCIALABYM JUZ COS WIEDZIEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mamusie🖐️ Kochane, leze plackiem, rozsadza mi glowe, kaszel mnie meczy potwornie, do tego katar. Chyba pojade jutro do lekarza. Andziu 🌻❤️🌻 pisz z nami Skarbie, tableka sie nie przejmuj;-) Wkrotce bedziemy sie powoli przenosic do tabelki Mamus;-) Trzymaj sie😘 Co u Asiorka? Buziaczki dla Was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
Witam mamunie, ale gorąco się robi na topiku, prawie każda na końcówce zmaga się z skurczami. U mnie spokojnie, raz były skurcze i więcej żadnych powtórek. We wtorek mam wizytę u gina, powiedzcie mi, ja chce poleżeć sobię w wannie z wodą do rozwarcia pełnego, czy aby móc z takiego relaksu skorzystać, trzeba przedtem jakieś badania mieć porobione. Mój gin w karcie ciąży wpisał mi H2O, ale niedawno ktoś mi powiedział, że jakieś badanie trzeba zrobić. Oczywiście na wizycie sama go zapytam, ale może któraś wie:-). Jestem zadowolona bo wczoraj mój mężulek wypalił przed swoją rodziną, że będziemy rodzić razem, a pisałam wam wcześniej że nie chciał się określić. Jestem teraz jakaś spokojniejsza, że nie będę sama. Wczoraj farbnęłam włoski i się dziś odpicowałam, tak niewiele a czuję się wspaniale. W prezencie od cioci męża dostałam też cweterek. Normalnie z tą moją piłeczką z przodu prezentujemy się dziś wspaniale:-). Polecam każdej przyszłej mamie na ostatek zrobić coś dla siebie, dla urody i dobrego samopoczucia:-). PS. Mężulek oczywiście zmianę zauważył i pochwalił:-D, bo wiadomo że szczęśliwa mama to szczęśliwy bobasek w brzusiu:-):-):-) Ilona18 - napiszę Ci coś o cc, chociaż ja na razie nie jestem na nią skazana, ale nigdy nie wiadomo;-). Kuzynka męża będzie miała robioną cc. Całą ciąże leżała w szpitalu na podczymaniu, termin ma za 6 tygodni i już od połowy ciąży skurcze. CC będzie mieć robionę ze względu na osłabiony organizm, nadal żadnego wysiłku fizycznego. Wiem tyle, że chcą aby wytrzymała do terminu, ale jeżeli dostanie skurczy wcześniej lub odejdą wody, to od razu ma jechać do szpitala i wtedy już zrobią zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
NICK-------WIEK-----OST@------T.PORODU----TC-----KG--- ---PLEC/IMIE-------MIASTO Migotka------21------25.01------1.11--------39------+10 ----Alexander----Szwecja Bebolek20----21------26.01------2.11---------39-------+2 -----niespodzianka--Kilcock Fufcia-------29-------25.01-----25.10/3.11---39------+18 ----synek--------------Siedlce Bunia_------30-------27.01------26.10/3.1----38------+10 ----Dominik-----Cork Amelka77---30-------30.01------22.10/6.11---38------+17- ---Alan---------------Wrocław Carlaa------30-------01.02-------04.11/8.11--38------+10 ----synalek------MülheimR Malutek-----25-------27.01------03.11--------38---- --+20----Aleksandra---Cork Asiorek2----26-------28.01------04.11--------38--------+ 9-----Aleksandra---Jaworzno Brzuchacz---29-------28.01------04.11--------39------ +21----Szymon ?------------ Edzia87-----20-------30.01------05.11--------39-------+1 2-----Kevin---------Polska Shenen-----31-------05.02-----5/11.11-------38-------+10 ,5------Magdalena---Chełm Wzetka-----31-------31.01------07.11--------39---- ---+12----Wiktoria-----Rzeszów Martulka82D-25------31.01------07.11--------34------ +11-----Elias--------------Essen Sylka27H----27------01.02------08.11---------39----- -+13---Ola----------------Wolsztyn IVA25-------25-------4.02------11.11----------38--- ---+15-----Marcel-------Toruń Konkaa------24-------26.01-----15.11---------37----- -+14-----Agatka------Calw Kamelle-----25-------9.02-------16.11---------38---- --+8---JoshuaJonathan--Wuppertal Basik74-----32-------21.02------19.11.---------35----- +12--Karolinka----Katowice Aneta312---32-------12.02------19.11----------33-----+ 8-----Oliwka i Julcia--Chełm Ilonka32----32-------15.02------21.11----------35--- --+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77----30-------15.02------22.11----------30-----+1 0-----Natalka-------Szczecin Andzia------23-------15.02------22.11----------37-----+1 3---dziewczynka--Gdansk Misiaki-----32-------27.02------15/22.11-------34-----+2 0-----Natka i Alk--Szczecin Kamilok26--26-------11.02------24.11----------36----- +6------Emilia-------Hamm Mimi1981---26-------20.02------27.11----------35---- +14-----Natalia------Warszawa Asik84-----23--------20.02-------27.11----------35----+1 3-----Tytus------Wałbrzych Frania23---23-------23.02------30.11-----------35--- -+11---synek/Collin-------Oosterhout Aneta_71--36-------23.02------30.11-----------35---- -+11-----Amelia------Warszawa TABELKA MAMUŚ NICK-----T.PORODU------DATA PORODU----IMIĘ-------Waga------Długość Beti26----24.11------------23.10--------Kacperek----2660 g-----52cm ------------------------------------------Natalka------2 270g------49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
Asik84-nie gniewam sie na Ciebie-no cos Ty :) Dziewczynki,bardzo dlugo mnie nie bylo i tym samym mam wielkie zaleglosci w czytaniu Waszych postow :(.Z tego co wyczytalam Beti26 urodzila malenstwa Beti26- SERDECZNE GRATULACJE KOCHANA,tak bardzo zazdroszcze,ze jestes juz po.A tak dlugo zastanawialysmy sie wszytskie,ktora z nas pierwsza urodzi :):):) Jak tylko poczujesz sie troszke lepiej i odnajdziesz sie z pieluchach i znajdziesz troszeczke czasu-szybciutko pisz jak bylo bo my tu z niecierpliwosci umieramy.A swoja droga-masz fajnego meza :) Bylam ostatnio na wizycie,znowu kobieta chciala dac mnie so szpitala na obserwacje bo podwyzszone cisnienie (ale to dlatego ze z biegu jak weszlam do gabinetu,bez odpoczynku,od razu polozna mierzyla mi cisnienie),wiec wszelkimi sposobami probowalam przekonac,ze nie potrzebuje byc w szpitalu i z usmiechem na twarzy zgodzila sie :) z zaleceniem mierzenia 3x dzienie cisnienie w domku i ponowne przyjscie po tygodniu.Tak tez zrobilam.Cisnienie dobre.I NAJWAZNIEJSZE co mi powiedziala: zeprawdopodobnie bede miec szybka akcje porodowa ( to zalezy od miekkiej szyjki macicy) wiec sie ucieszylam chociaz nie chce zapeszac i cieszyc sie na zapas,bo i tak wiem,ze bedzie bardzo bolalo. ogolnie czuje sie jak slonica,noce okropne!! ja juz chce byc PO. milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×