Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Gość mar80ta
Hej Mamuśki! kamelle - co do wózków to kupiliśmy z mężem kupiliśmy taki: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=260028438 Myślę, że to dobry wybór, bo wózek wygląda solidnie, z gondolą waży tylko 13 kg i prowadzi się jak dobrej klasy autko :-) Dziś u mnie i u Naszej małej Lenki w brzuszku wybił 39 tydzień i 3 dzień, idziemy dzisiaj do p. dr i zobaczymy co nam powie. Ja już bym chciała mieć małą Lenkę przy sobie!!! A ona jeszcze chyba się nie wybiera w nasze ramionka :-) Trzymajcie się dziewuszki!!! Pozdrowienia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-------WIEK-----OST@------T.PORODU----TC-----KG--- ---PLEC/IMIE-------MIASTO Migotka------21------25.01------1.11--------39------+10 ----Alexander----Szwecja Bebolek20----21------26.01------2.11---------39-------+2 -----niespodzianka--Kilcock Fufcia-------29-------25.01-----25.10/3.11---39------+18 ----synek--------------Siedlce Bunia_77------30-------27.01------26.10/3.11----39------+10 ----Dominik-----Cork Carlaa------30-------01.02-------04.11/8.11--38------+10 ----synalek------MülheimR Malutek-----25-------27.01------03.11--------38---- --+20----Aleksandra---Cork Asiorek2----26-------28.01------04.11--------38--------+ 9-----Aleksandra---Jaworzno Brzuchacz---29-------28.01------04.11--------39------ +21----Szymon ?------------ Edzia87-----20-------30.01------05.11--------39-------+1 2-----Kevin---------Polska Shenen-----31-------05.02-----5/11.11-------39-------+10 ,5------Magdalena---Chełm Wzetka-----31-------31.01------07.11--------39---- ---+12----Wiktoria-----Rzeszów Martulka82D-25------31.01------07.11--------34------ +11-----Elias--------------Essen Sylka27H----27------01.02------08.11---------39----- -+13---Ola----------------Wolsztyn IVA25-------25-------4.02------11.11----------38--- ---+15-----Marcel-------Toruń Konkaa------24-------26.01-----15.11---------37----- -+14-----Agatka------Calw Kamelle-----25-------9.02-------16.11---------38---- --+8---JoshuaJonathan--Wuppertal Basik74-----32-------21.02------19.11.---------35----- +12--Karolinka----Katowice Aneta312---32-------12.02------19.11----------33-----+ 8-----Oliwka i Julcia--Chełm Ilonka32----32-------15.02------21.11----------35--- --+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77----30-------15.02------22.11----------30-----+1 0-----Natalka-------Szczecin Andzia------23-------15.02------22.11----------37-----+1 3---dziewczynka--Gdansk Misiaki-----32-------27.02------15/22.11-------34-----+2 0-----Natka i Alk--Szczecin Kamilok26--26-------11.02------24.11----------36----- +6------Emilia-------Hamm Mimi1981---26-------20.02------27.11----------36---- +14-----Natalia------Warszawa Asik84-----23--------20.02-------27.11----------35----+1 3-----Tytus------Wałbrzych Frania23---23-------23.02------30.11-----------35--- -+11---synek/Collin-------Oosterhout Aneta_71--36-------23.02------30.11-----------35---- -+11-----Amelia------Warszawa TABELKA MAMUŚ NICK-----T.PORODU------DATA PORODU----IMIĘ-------Waga------Długość Beti26----24.11------------23.10--------Kacperek----2660 g-----52cm ------------------------------------------Natalka------2 270g--------49cm Amelka77---22.10/6.11-------? --------Alan------4200g---------58cm Mam tylko nadzieje ze niczego nikomu nie dodalam ani nie ujelam:-), a jesli tak to z gory bardzo mocno przepraszam🌻 Dopisalam brakujace \"77\" i \"1\" u siebie. Uciekam bo moje Skarby za chwile przyjada na obiadek. Cmoczki dla Was😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To i ja sie odezwe, ze zyjemy :) choc u nas nadal cisza :( Alexander Wielki jakos sie nie spieszy na podboj swiata :) Amelka- wielkie szwedzkie GRATTIS (czyli oczywiscie Gratulacje) dla Ciebie! Fufcia- trzymam kciuki i tez bedzie po szw. LYCKA TILL, czyli powodzenia! Kamelle- co do wozka, to ja nareszcie jutro jade po odbior takiego: http://familyshop.com.pl/Emmaljunga/2008/Smart/m_10812.jpg mam nadzieje,ze link zadziala. Do tego jest oczywiscie siedzisko spacerowe i fotelik z tej samej firmy kupilismy. Musze jeszcze tylko upolowac adapter zeby fotelik na stelazu montowac i bedzie cacy :) U mnie pisanie kroniki mojego Juniorka idzie pelna para. Jak wczoraj przysiadlam przy kompie, to prawie skonczylam (jak juz sie Maly pojawi bedzie wiecej pisania). Teraz mysle, czy lepiej wydrukowac z ladnymi obrazkami i ladna czcionka, czy kupic jakis album i wlasnorecznie ozdobic i powpisywac. To sie zobaczy :) Wczoraj wieczorem mielismy probe generalna opieki nad dziecmi (co prawda nie malutkimi,ale zawsze). Przypadly nam w opiece pociechy szwagra. Mialo byc tak, ze tescie sie mieli nimi zajmowac, ale ze szli na jakas impreze, to podrzucili je nam. W domu prawdziwy sajgon. :) Jutro odbior wozka, jeszcze jakies zakupy (moze bujaczek, gdzies nowy topik widzialam), wizyta w przychodni. A od 7 rano wody miec nie bede. Filtr nam nareszcie zakladaja. Normalnie teraz to mineralna z babelkami bedzie mi z kranu leciec :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
Amelko serdecznie gratuluję dużego chłopa :-D wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki kochane 🌼🌼🌼 Wpadłam tylko na momencik. Chciałam pochwalić się, że dzisiaj o 14 stej wróciliśmy całą czwórką ze szpitala. Cudownie być już w domku z maleństwami. Odezwę się jak czas mi na to pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, witaj :D Cieszę sie że jesteście już w domu, zamawiam zdjęcia Maluszków! maja1101@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Betti witaj :) super, że już jesteście w domq :) odzywaj się często :) i podeślij nam zdjęcia Twoich maluchów :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
Beti26- super,ze jestescie juz wszyscy razem w domku,BARDZO zazdroszcze ! jak tylko znajdziesz czas,szybciutko zagladnij do nas.Ja rowniez prosze o foteczki malenstw. fufcia- kochana,bardzo 3mam za ciebie kciuki ,dasz rade,jestes dzielna i bedzie wszystko dobrze-zycze ci tego z calego serduszka.Jak tylko bedziesz po i bedziesz na silach koniecznie daj znac! Amelka77- SERDECZNE GARTULACJE !!!! Mi nie puchna nozki,ale chodze jak slonica mega wolnymi krokami,nadal w kroku boli a juz wogole kiedy wyjde poza dom troche polazic,datego teraz malo wychodze. Czasami miewam chyba skurcze przepowiadajace ale w nocy,chociaz nie wiem czy to to. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
Ja także na chwilkę, witaj beti przy dwójce to będziesz miała podwójną robotę, ciekawę czy te twoje maluchy mają podobne charakterki:-D. Czekamy na niusy od ciebie jak znajdziesz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik84
Na początek wielkie gratulacje dla Amelki77 :) Coś czuję, że mój synalek też będzie taki pokaźny. :) A teraz muszę się normalnie pochwalić. Z miesiąc temu umówiłam się z moją zapracowaną przyjaciółką na wizytę u niej w domu i poplotkowanie bo nie widziałyśmy się już kupę czasu. Przyjechała po mnie, a ja w sumie zapytałam, czy może zostaniemy u mnie, w sumie na jedno wyjdzie. Ona zaczęła mnie przepraszać mówiąc, że ma dzisiaj zmianę opon bo w tygodniu się nie wyrabia. No ok uwierzyłam. Siedzimy u niej, a tu co chwilę ktoś z rodziny coś chce. A to zawieźć do cioci, a to pożyczyć kamerę, a to coś tam. Jakieś pół godziny siedziałam sama. Nie byłam zła, zdarza się. Aga wpada i mówi, że przy okazji zmieniła już te opony i że możemy pogadać spokojnie. Zamieniłyśmy z dwa zdania a tu moja mama dzwoni z pretensjami czemu nie powiedziałam, że jestem w Kamiennej (bo tak się nazywa to miasteczko). Ja już lekko zdenerwowana, mówię, że przecież w zeszłą niedzielę u niej byliśmy itd. Nie dała się przekonać i powiedziała, że jak nie przyjadę to się obrazi. Ach te mamy. No dobra, to wzięłyśmy tyłki w troki i do mamusi. Aga wyraźnie nie była zadowolona, i marudziła, że pewnie nie zobaczymy się już na plotki przed porodem. Wchodzimy do domu, ja trochę z pretensją "mamuś co ty świrujesz?" A tu.... NIESPODZIANKA - "Przyjęcie na cześć lekkiego porodu, zdrowego bobasa i loczków po tatusiu" ;) Wszystkie moje koleżanki, wszystkie babeczki z rodziny, cały dom w pluszakach i balonach, tort i góra prezentów. Normalnie byłam w lekko półciężkim szoku ;) Odśpiewały "sto lat" zdmuchnęłam świeczki i zabrałam się za krojenie tortu w kształcie mrówki :) Bo nasza dzidzia ma pseudonim artystyczny Mrówa. Się poryczałam rzecz jasna, a potem było składanie życzeń, i każda z babek miała przy tym po 3 koraliki, które nawlekły mi na sznurek tworząc bransoletkę - talizman na szczęście, który mam nosić aż do porodu. Później była biba do 23.00 i pogaduszki rzecz jasna w temacie, panie starsze kontra młodsze na temat np. pieluch tetrowych, czy pampersów. Starsze miały przewagę, bo miały po swojej stronie pielęgniarkę, więc wygrały ;) Moja przyjacióła się tak nad tym napracowała, że nie wiem, czy zdążyła przespać chociaż godzinę przez ostatni miesiąc. Każda dostała zaproszenie ręcznie robione, było mnóstwo ciast, sałatek i innych smakołyków. Po prostu bosko. No to się rozpisałam... :) Czytałam w sumie kiedyś o takiej tradycji spotkań kobiet przed porodem w Anglii (baby shower czy coś). Ale nie myślałam, że moje kochane babeczki na coś takiego wpadną :) W konspirację zamieszany był również mój mąż, który nie pisnął ani słóweczka. SZOK. Miłego wieczorku, zabieram się za tort bo został kawałek ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik84 to super niespodzianke Ci przygotowali :) Tylko pozazdroscic ;P A co tam u was dziewczynki slychac?Bo ja juz ledwo łaże...Tak bym juz chciala byc po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstępie chciałam bardzo pogratulować Amelce🌻 🌻 🌻 Beti super, że jesteś już w domciu z dzieciaczkami. Jak już wszystko ogarniesz i będziesz miała chwilkę to czekamy na wieści i zdjęcia-mój adres mailowy jak klikniesz na nick. Dziewczynki ja generalnie dobrze się czuję, tylko te nogi mam ciągle spuchnięte, nie mogę włożyć żadnych butów:( Śpię dobrze, ale w dzień i tak mam lenia i nie mam siły sie za nic zabrać. Asik ale miałaś niespodziankę SUPER!!! Dziewczynki uciekam, bo mała się tak wierci, że nie mogę wysiedzieć, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
asik84 - ale fajna niespodzianka:-D, ja nie słyszałam nawet o czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
no hej dziewczyny :) fufcia się nie odzywa czyżby już ściskała swoje maleństwo?? Asik ale fajnie :) super musiała byc ta imprezka :) ja rano jak wstaje mam tak popuchnięte palce u rąk , że ból sprawia mi ich zgięcie moja gon powiedziała mi ze powinnam ograniczyć ilość płynów a ja jak na złość piję teraz jak smok :) strasznie sporo w siebie wlewam :( no cóż.... zajrzę potem bo dość ciekawie tu się zaczyna dziać u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik to masz tak jak ja.A powiedz mi czy masz tez problem z odkreceniem butelki lub sloika?Bo ja normalnie nie mam sily w dloniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
andzia czasem mam tak, że utrzymanie kubka w dłoni sprawia mi kłopot i ból :( a teraz w weekend nie zrobiłam na uczelni ani pół notatki bo do tego mi cierpły dłonie i nie dałam rady pisać łykam magnez wapno i witaminy ale to niewiele daje przynajmniej mnie :( ale już niedługo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziekuje bardzo za zdjecia wozeczkow,sa naprawde fajniutkie i moze nawet na ktorys sie zdecydujemy-o ile beda dostepne w Niemczech... Beti- cudownego czasu z malenstwami i poznawaj wylacznie uroki macierzynstwa! My jestesmy po wizycie u lekarki-dzisiaj mielismy robione ktg-maly sie okropnie wiercil.i wiecie co kobietki...mam oficjalne pozwolenie na rodzenie!:-)moja pani doktor spytala sie mnie czy jestem gotowa juz rodzic?ja oczywiscie odpowiedzialam z wielkim zapalem,ze TAK,wiec ona kazala mi ostatecznie odstawic magnez.no i teraz bedziemy czekac...:-) milej nocki!pozdrowienia dla wszystkich mamus!wysciskajcie brzuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik ja tez mam takie dziwne \"mrowki\" w palcach.Ogolnie to juz jestem tak wszystkim zmeczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ... 🖐️ Asik no no pozazdroscic pomyslowosci ;) swietna niespodzianka !!!! Kamelle ... ja polecilabym Ci tutaj teutonie lub z babywelt oregon 4 taki model mamy dwu funkcyjny ... z torba sprawdzil nam sie ... bardzo w zime ;) Beti ... skrobnij w wolnej chwili cosik wiecej ;) ❤️ ... !!!!ciesze sie ze juz jestescie w domu !!! Co do skutecznosci metod przyspieszajacych hehe wszystkie dzialaja tak jak Shenen pislala ..jedna z nich jest masaż szyjki .. zaznaczam ze jest bolesny :( ale skuteczny !!!! wykonywany oczwiscie przez ginekologa lub położna ;) Buniu kochanie kuruj sie !!! 🌻 cmoki dla Amelki ;) Shenen zdrowka dla Majeczki 😘 Fufciu dla Was rowniez moc zdrowotnych fluidow !!! trzymamy kciuki !!! a mam do Was pytanie ... jak z Waszymi piersiami .. czujecie je sa obrzmiałe czy nic ??? 😘 wieczorne ... 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTEK
NICK-------WIEK-----OST@------T.PORODU----TC-----KG--- ---PLEC/IMIE-------MIASTO Migotka------21------25.01------1.11--------39------+10 ----Alexander----Szwecja Bebolek20----21------26.01------2.11---------39-------+2 -----niespodzianka--Kilcock Fufcia-------29-------25.01-----25.10/3.11---39------+18 ----synek--------------Siedlce Bunia_77------30-------27.01------26.10/3.11----39------ +10 ----Dominik-----Cork Carlaa------30-------01.02-------04.11/8.11--38------+10 ----synalek------MülheimR Malutek-----25-------27.01------03.11--------39---- --+21----Aleksandra---Cork Asiorek2----26-------28.01------04.11--------38--------+ 9-----Aleksandra---Jaworzno Brzuchacz---29-------28.01------04.11--------39------ +21----Szymon ?------------ Edzia87-----20-------30.01------05.11--------39-------+1 2-----Kevin---------Polska Shenen-----31-------05.02-----5/11.11-------39-------+10 ,5------Magdalena---Chełm Wzetka-----31-------31.01------07.11--------39---- ---+12----Wiktoria-----Rzeszów Martulka82D-25------31.01------07.11--------34------ +11-----Elias--------------Essen Sylka27H----27------01.02------08.11---------39----- -+13---Ola----------------Wolsztyn IVA25-------25-------4.02------11.11----------38--- ---+15-----Marcel-------Toruń Konkaa------24-------26.01-----15.11---------37----- -+14-----Agatka------Calw Kamelle-----25-------9.02-------16.11---------38---- --+8---JoshuaJonathan--Wuppertal Basik74-----32-------21.02------19.11.---------35----- +12--Karolinka----Katowice Aneta312---32-------12.02------19.11----------33-----+ 8-----Oliwka i Julcia--Chełm Ilonka32----32-------15.02------21.11----------35--- --+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77----30-------15.02------22.11----------30-----+1 0-----Natalka-------Szczecin Andzia------23-------15.02------22.11----------37-----+1 3---dziewczynka--Gdansk Misiaki-----32-------27.02------15/22.11-------34-----+2 0-----Natka i Alk--Szczecin Kamilok26--26-------11.02------24.11----------36----- +6------Emilia-------Hamm Mimi1981---26-------20.02------27.11----------36---- +14-----Natalia------Warszawa Asik84-----23--------20.02-------27.11----------35----+1 3-----Tytus------Wałbrzych Frania23---23-------23.02------30.11-----------35--- -+11---synek/Collin-------Oosterhout Aneta_71--36-------23.02------30.11-----------35---- -+11-----Amelia------Warszawa TABELKA MAMUŚ NICK-----T.PORODU------DATA PORODU----IMIĘ-------Waga------Długość Beti26----24.11------------23.10--------Kacperek----2660 g-----52cm ------------------------------------------Natalka------2 270g--------49cm Amelka77---22.10/6.11-------? --------Alan------4200g---------58cm Witam! AMELKA WIELKIE GRATULACJE!!!Ale wielki chlopak!Moc usciskow dla was i odezwij sie jak tylko znajdziesz chwilke. Asik super ze masz taka fajna rodzinke i znajomych!Tylko ci pozazdroscic... Bunia mam nadzieje ze dotarl moj mail.Tak ci wspolczuje tego paskudnego chorobska.Bylas w koncu u lekarza?Ja lubie sobie pic jak jestem przeziebiona goraca herbatke z sokiem malinowym,cytryna i miodem.To bardzo rozgrzewa.Zdrowiej szybko. Carlaa ja nie mam nabrzmialych piersi tylko coraz wiecej siary z nich wycieka.Zastanawiam sie nad tym czy nie zaczac uzywac wkladek laktacyjnych... Fufcia trzymamy za ciebie kciuki!Nie odzywasz sie wiec chyba juz masz malenstwo przy sobie...Ja tez bym juz chciala. Beti witaj kochana!Usciskaj swoje bobaski.I pozdrow meza ze byl taki mily i nas informowal o waszym pobycie w szpitalu. A u mnie podlogi wypastowane,oczywiscie nie przezemnie,pieknie pachnie.Mezus az sie przy tym spocil...Nic tylko czekac na przyjscie maluszka.Widze ze on zaczyna sie tez coraz bardziej denerwowac,snia mu sie po nocach noworodki...Moj termin wypada na sobote,wtedy tez przylatuje moja mama.Najbardziej nie moze sie jej doczekac Dawidek.Codziennie pyta sie za ile bedzie babcia.U mnie zaczely sie chyba skurcze przepowiadajace,coraz czesciej twardnieje mi brzuszek.A tak to wszystko ok. Zajrze do was jutro,teraz ide juz do wyrka.Ciekawe czy ktoras dolaczy tej nocy do drugiej listy?Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
No hej dziewczynki :) co tak pusto dziś o tej godzinie?? zawsze już było sporo wypowiedzi czyżby wszystkie tak dobrze spały??? :) ciekawe jak tam Fufcia :) uciekam na śniadanko i do potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny Broniłam się jak mogłam ale niestety dopadło mnie jakieś przeziębienie i martwię się teraz czy zdążę je wyleczyć zanim się rozsypię, bo nie chciałabym od razu Maleńkiej zarazić. Piję herbatkę z miodem i cytryną ale wtedy muszę od razu pod kołdrę bo 7 poty ze mnie wychodzą. Mam nadzieję że to szybko minie i nie rozwinie się w nic gorszego. Zmykam do łóżeczka. Trzymajcie się ciepło i zdrowo. 🌻 dla wszystkich mamuś i ciężarówek a ❤️ dla maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
Dzień dobry mamunie:-), właśnie wygramoliłam się z wyrka. Noc miałam okropną. Codziennie powtórka straszny ból nóg:-(. Spodziewałabym się bólu w okolicach ud, ale mnie bolą całe nogi i to na zmianę. Leże na lewym boku, boli lewa noga, zmieniam stronę to samo z drugą. Ból jest tak dokuczliwy, że mnie w nocy budzi. Teraz czuję się niewyspana, ale wstałam bo w ruchu jest lepiej:-D. Na szczęscie do finału niedługo jakoś przetrzymam, dziś mam wizytę u mojego gin zapytam o te nogi. Trochę mi to wydaje się nietypowe. Carla - u mnie nic z piersiami się nie dzieję, poza tym że są o rozmiar większe:-D. Nic nie wycieka, nie są obrzmiałe. W rodzinie mojej i męża od ostatnich paru lat nikogo nie znajduję kto by karmił piersią. Mi bardzo by zależało na tym, ale nie wiem jak to będzie. W tym też będę debiutantką. Czas pokaże jak to będzie. Piszecie dziewczyny, że już czekacie jak na szpilkach. U mnie to samo. Wiem, że powinnam korzystać na maksa z ostatnich spokojnych dni i nocy, ale już nie mogę doczekać się finału. Teraz to jestem bardzo ociężała i wymęczona. Będę pozniej, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-------WIEK-----OST@------T.PORODU----TC-----KG------PLEC/IMIE-------MIASTO Migotka------21------25.01------1.11--------39------+10----Alexander----Szwecja Bebolek20----21------26.01------2.11---------39-------+2-----niespodzianka--Kilcock Fufcia-------29-------25.01-----25.10/3.11---39------+18----synek--------------Siedlce Bunia_77------30-------27.01------26.10/3.11----39------+10----Dominik-----Cork Carlaa------30-------01.02-------04.11/8.11--38------+10----synalek------MülheimR Malutek-----25-------27.01------03.11--------39------+21----Aleksandra---Cork Asiorek2----26-------28.01------04.11--------38--------+9-----Aleksandra---Jaworzno Brzuchacz---29-------28.01------04.11--------39------+21----Szymon?------------ Edzia87-----20-------30.01------05.11--------40-------+12-----Kevin---------Polska Shenen-----31-------05.02-----5/11.11-------39-------+10,5------Magdalena---Chełm Wzetka-----31-------31.01------07.11--------39-------+12----Wiktoria-----Rzeszów Martulka82D-25------31.01------07.11--------34------+11-----Elias--------------Essen Sylka27H----27------01.02------08.11---------39------+13---Ola----------------Wolsztyn IVA25-------25-------4.02------11.11----------38------+15-----Marcel-------Toruń Konkaa------24-------26.01-----15.11---------37------+14-----Agatka------Calw Kamelle-----25-------9.02-------16.11---------38------+8---JoshuaJonathan--Wuppertal Basik74-----32-------21.02------19.11.---------35-----+12--Karolinka----Katowice Aneta312---32-------12.02------19.11----------33-----+ 8-----Oliwka i Julcia--Chełm Ilonka32----32-------15.02------21.11----------35-----+15----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77----30-------15.02------22.11----------30-----+10-----Natalka-------Szczecin Andzia------23-------15.02------22.11----------37-----+13---dziewczynka--Gdansk Misiaki-----32-------27.02------15/22.11-------34-----+2 0-----Natka i Alk--Szczecin Kamilok26--26-------11.02------24.11----------36-----+6------Emilia-------Hamm Mimi1981---26-------20.02------27.11----------36----+14-----Natalia------Warszawa Asik84-----23--------20.02-------27.11----------35----+13-----Tytus------Wałbrzych Frania23---23-------23.02------30.11-----------35----+11---synek/Collin-------Oosterhout Aneta_71--36-------23.02------30.11-----------35-----+11-----Amelia------Warszawa TABELKA MAMUŚ NICK-----T.PORODU------DATA PORODU----IMIĘ-------Waga------Długość Beti26----24.11------------23.10--------Kacperek----2660 g-----52cm ------------------------------------------Natalka------2 270g--------49cm Amelka77---22.10/6.11-------? --------Alan------4200g---------58cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że jak pierwsza wpisałam w tabelce magiczne 40. Od dziś zaczyna mi się ostatni 40 tydzień :) Zobaczymy co się wydarzy. Dziś jadę kupić wózeczek :) Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim mamusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kangurki 👄 🌼 🌼 ❤️ Dawno do was nie ptałam bo byłam w szpitalu. Otóż mam sliczną córunie jest kochana. Mogłabym ją z tej miłości zjeść ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ urodziła się w czwarte 25 o 13.10 wałyzła 2900 i była 55 cm długa. W srode ok. 21 zaczely się u mnie skurcze ale mąż mówil że ostatnio mam często skurcze więc na pewno nie rodzę. Ale pierwsze wody odeszły mi ok. 5 a drugie o 6. do szpitala pojechałam po 7 jak skurcze byu o 7 min. ale nie spodziewałam się, że urodze, nawet torby nie miałam spakowanej – ale był cyrk. W szpitau kobieta która mnie przyjmowała powiedziala ze prawdopodobnie cesarka bo mam za wąską miednice i że musze mieć usg. Ale okazało się ze równoczesnie były 4 porody wiec od razu mnie na porodówke. Poród był bardzo ciężki ze względu na to ze nie chciała malutka wyjsc i strasznie mnie nacieli. Ale jak kladą taka drobinke na piersi to jest coś niesamowitego. Niestety malutka ocenili na 37 tydzien i powiedzieli, że widać, że wcześniak. Ale jest takaslodziutka. Na podatku był problem z odruchami ale już się wykształcily. Tylko niestety moja Oleńka strasznie tracila na wadze. Spadło jej do 2500 potem przybrała 2700 ale znow zlecialo do 2600,dlatego byłam dlużej w szpitalu. Jednak lekarka mnie wypisała i powiedziala, że może w domu będzie chciala jeść, w szpitalu nie chciała nawet sztucznego. Na razie tez nie chce jeść ale mam nadzeje że w domu jakoś się to unormuje. Zmykam kochane musze rozpakować torbę później do was zaglądnę. Trzymajcie się kohaniutkie. Przepraszam, że ie pisze do Was obiecuję poczytać jak tylko będę miała momencik Buziaki dla brzusiów ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kangurki 👄 🌼 🌼 ❤️ Dawno do was nie ptałam bo byłam w szpitalu. Otóż mam sliczną córunie jest kochana. Mogłabym ją z tej miłości zjeść ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ urodziła się w czwarte 25 o 13.10 wałyzła 2900 i była 55 cm długa. W srode ok. 21 zaczely się u mnie skurcze ale mąż mówil że ostatnio mam często skurcze więc na pewno nie rodzę. Ale pierwsze wody odeszły mi ok. 5 a drugie o 6. do szpitala pojechałam po 7 jak skurcze byu o 7 min. ale nie spodziewałam się, że urodze, nawet torby nie miałam spakowanej – ale był cyrk. W szpitau kobieta która mnie przyjmowała powiedziala ze prawdopodobnie cesarka bo mam za wąską miednice i że musze mieć usg. Ale okazało się ze równoczesnie były 4 porody wiec od razu mnie na porodówke. Poród był bardzo ciężki ze względu na to ze nie chciała malutka wyjsc i strasznie mnie nacieli. Ale jak kladą taka drobinke na piersi to jest coś niesamowitego. Niestety malutka ocenili na 37 tydzien i powiedzieli, że widać, że wcześniak. Ale jest takaslodziutka. Na podatku był problem z odruchami ale już się wykształcily. Tylko niestety moja Oleńka strasznie tracila na wadze. Spadło jej do 2500 potem przybrała 2700 ale znow zlecialo do 2600,dlatego byłam dlużej w szpitalu. Jednak lekarka mnie wypisała i powiedziala, że może w domu będzie chciala jeść, w szpitalu nie chciała nawet sztucznego. Na razie tez nie chce jeść ale mam nadzeje że w domu jakoś się to unormuje. Zmykam kochane musze rozpakować torbę później do was zaglądnę. Trzymajcie się kohaniutkie. Przepraszam, że ie pisze do Was obiecuję poczytać jak tylko będę miała momencik Buziaki dla brzusiów ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Edzia, tak sie sklada, ze ja tez dzis po wozek sie wybieram-po odbior bo zamowilam juz z miesiac temu :) Najpierw jednak czeka mnie przychodnia. Zaczynam sie bac. Oj nie spodoba sie poloznej, ze my jeszcze 2 w1...Chociaz mnie samej to juz sie nawet tak nie spieszy. Maly moze jeszcze z tydzien posiedziec. Jutro przyjezdza do mnie rodzinka z Pl. Juz widze ta inspekcje domu (czy mamy czysto, czy dla Malego wszystko przygotowane, czy lodowa pelna). A od rana nie mam wody. Facet od filtrow lata miedzy piwnica a swoim samochodem, jezdzi po inne czesci i tak podobno do popoludnia...Ale wieczorem to sie chyba ta rzekoma mineralna z kranu upije :) Co do zakupow to mam nadzieje na troche \"pierdolkow\" typu zabawki do wozka (Migotka Muminki znalazla, oj chyba je kupie :) http://www.barniallt.se/butiken/produktbilder_stor/Mumin_barnvlek_stor.jpg No i adapter na fotelik (zebym nie zapomniala) Odezwe sie wieczorem :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Edzia, tak sie sklada, ze ja tez dzis po wozek sie wybieram-po odbior bo zamowilam juz z miesiac temu :) Najpierw jednak czeka mnie przychodnia. Zaczynam sie bac. Oj nie spodoba sie poloznej, ze my jeszcze 2 w1...Chociaz mnie samej to juz sie nawet tak nie spieszy. Maly moze jeszcze z tydzien posiedziec. Jutro przyjezdza do mnie rodzinka z Pl. Juz widze ta inspekcje domu (czy mamy czysto, czy dla Malego wszystko przygotowane, czy lodowa pelna). A od rana nie mam wody. Facet od filtrow lata miedzy piwnica a swoim samochodem, jezdzi po inne czesci i tak podobno do popoludnia...Ale wieczorem to sie chyba ta rzekoma mineralna z kranu upije :) Co do zakupow to mam nadzieje na troche \"pierdolkow\" typu zabawki do wozka (Migotka Muminki znalazla, oj chyba je kupie :) http://www.barniallt.se/butiken/produktbilder_stor/Mumin_barnvlek_stor.jpg No i adapter na fotelik (zebym nie zapomniala) Odezwe sie wieczorem :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×