Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Hejka :D Natalie i Karolinka STO LAT 🌻 🌻 M-ka to hyba te urodzone 10 listopada too takie nerwusy bo moja Wikusia oprócz tego co opisałaś czasami jak się bawi na dywanie i coś jej nie pasuje to się wtedy cała pręży i tak śmiesznie ryczy jak lew aż się czerwona z wysiłku robi :) che che mały tyran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla dzisiejszej solenizantki. Karolinko duuuużo zdrówka 🌼 A nic nie kupiłam tylko zbiegałam paragony z tesco. Z pampersa maja promocje, że jak sie kupi za iles tam to można sobie pkt na zabawki wymieniać. No i wczoraj wyciągam żeby policzyć ile już mi sie nazbierało a tam zonk. Wszystkie wyblakniete i prawie nic nie widać. A już gdzieś z 600 pkt bym miała :( ehhh a paragony w portfelu miałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka - jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie bo supernianię zadzwonić :D:D Brzuchacz no to kicha z tymi paragonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Sto latek dla Karolinki! Nie nie jeszcze was calkiem nie przeczytalam,ale troszke zaczelam.Widzialam,ze pojawil sie temat trzdniowki.Moja Olcia tez ja miala zaraz po przylocie do Polski.Bidulka nie miala wtedy apetytu i prawie ciagle spala.Przez jej chorobe w koncu nie pojechalismy do tego legolandu,tylko jak uz wydobrzala to nad morze.Podroz samochodem zniosla dobrze bo jechalismy nocka,wiec sobie spala.Wdodatku jezdzi juz w nowym foteliku i wszystko widzi za szyba.Jest w nim bardzo zadowolona. Teraz apetycik malej dopisuje,dzis znow gotowalam jej zupke.Gotuje jej na 2 dni.I tez musze mielic jej n zupelna papke,inaczej sie krztusi.A na deserek czerwone porzeczki z jablkiem.Ale zajadala. Czytalam ze niektoe daja pasztety i parowki.Ja bede to odkladala na jak najpozniej,bo to nie sa zbyt zdrowe rzeczy.Nawet dorosli powinni je jadac jak najrzadziej.Zawieraja ogromne ilosci tluszczu i nie wiadomo co tam miela. Co do zoltka to tez daje,ale do zupki,bo ktoras pisala,ze jej maly sie krzywil i wypluwal.To chyba tak na zywca dawala? Na razie tle mi przyszlo do glowy,jak cos sobie przypomne to naskrobie.A teraz dalej bede was czytac.Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja tych zukach tylko ;) tak mi przyszło do głowy, że może dzieciczki krztuszą się bo czują , że woda to łykją odrzu a tam niespodzianka? Może na czubek łyżeczki dać kwałek zimniaka czy jkiegoś innego warzywka to zaczną gryźć.Ot taka mnie myśl naszła ;) Dzisiaj robiłam sama deserek Szymkowi :P 3 papierówki, 2 brzoskwinie, 4mirabelki. Rozgotować, przetrzeć. Wyszło coś podobnego do kisielku i nawet dobre bo sama pół zjdłam. No i Szymek też zjadł bez marudzenia ufuf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te literówki to jak zawsze sprawka klawiatury. nie działającej przez Szymka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba żółtko wcina tak na żywca i nic nie mówi :D tylko nie podaję mu regularnie bo często mi się o nim zapomina :( a zupkę też gotuję na dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli chodzi o zdjęcia to ja wam nie wysyłam bo jak ktoś chce zobaczyć to zawsze może wejść na stronę Kubusia w bobasach - tam są najnowsze jego fotki - link w stopce - zapraszamy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamy:) Nawet nie wiem co pisać mam, nie mam nawet czasu Was poczytać. Monika jest po chemii znosi to potwornie, jesli kiedykolwiek miałyście z chemią doczynienia to sobie możecie to wyobrazić, lepiej tego nie opisywać. Ja już nie potrafie się odnaleźć w tym wszystkim, stres, ciagła gonitwa i takie codzienne sprawy a ja jeden... Brakuje czasu nawet na kawe, już nie mowiąc o czasie dla dziecka:(( niestety tak u nas to wygląda. Wiki spędza czas z ciocią a my z Moniką niby razem ale jak osobno... Dziewczyny nasza córeczka stawia pierwsze kroki a my prawie tego nie widzimy:( nie słyszymy jak mowi:( ani nawet jak robi \"kosi kosi\":( tzn ja to moge zobaczyć wieczorami o ile Wiki ma ochotę mi to pokazać jeszcze... A widze że Wiki po prostu jak mnie ma to nic więcej nie chce tylko bliskości, nie mogę jej na sekunde zostawić bo jest ryk jakbym nie wiem co jej robił:( Wcale nie mam jej tego za złe, bo co to za rodzice na 2 godziny dziennie:( ale cóż na to poradzę, tak chciał los, tak naszym szczesliwym życiem pokierował ze zamienił je w koszmar, którego nikomu nie życze. Kochane naprawde cieszcie się zdrowiem, cieszcie się sobą nawzajem, naprawde takie przyziemne sprawy tracą na wartości w sytuacji choroby, wtedy chciało by się mieć normalną kłótnię... Eh znowu się żale, a przeciez trza być silnym.... tylko co kiedy sił juz brakuje, gdzie je naładowac:( A teraz Wiki śpi, ja wstawiam pranie i obiad na jutro... tak bardzo brakuje mi tu Monisi, mojej kochanej żonki:(:(:( ten dom jest straszny bez niej, jakby tracił życie każdego dnia, a ja nie chce się poddać. Ja wierzę że to utrzymam jakoś, ze Monisia wróci do nas i szybko zapomnimy o tym koszmarsze. Wiem ze już nie zobacze tego wszytskiego co teraz tracę tracimy w życiu Wiki ale nie chce byśmy starcili jeszcze więcej. Codziennie modlę się do Boga by coś się zmieniło, a tu nic:( Czy ja tak wiele wymagam?? A jeśli tak to naprawde nie tyle dla siebie co dla córki:( Czy moje dziecko nasze dziecko jest gorsze od innych że nie moze mieć mamy przy sobie:(:(:( Przepraszam Dzieewczyny ale mam dość, myslę gdzie my zawiniliśmy, czy byliśmy za szczesliwi i teraz płacimy za to tak wysoką cenę:( Lecę bo Wiki się obudzi zaraz... Trzymajcie się pozdrawiamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was za błędy jakie się pojawiają w mojej pisowni. I przepraszam ze tak sie żalę, dziś chyba mam ten gorszy dzień, chyba tracę na dziś siły... ale wiem ze jutro znowu będę je miał. Pozdrawiamy Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełku trzymaj się, jesteś dzielny 🌻🌻🌻 Serdeczne pozdrowienia dla Moniki, my wszystkie jesteśmy z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
Pytam poraz drugi: czy Wasze dzieci tancza jak slysza muzyke ??? Marcel tak sie scfanil ze sam wlancza radio hehe,poza tym od wczoraj umie robic 'pa-pa' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva to ja ci odpowiem. Czasem tańczy czasem nie ;) radia nie właczy tylko na swoim stojaku wali łapkami żeby grało. jak sie skonczą baterie to krzyczy. papa też robi ;) kosi kosi i indianina i gra palcami na ustach :) ja spdam bo już normalnie siły nie mam. od 20.30 6 razy już mi się obudził. ratuuuujcie bo już nie wiem co robić :( Paweł trzymam za Waa kciuki. Trzymajcie się jakoś i ucałuj Monike od brzucza i Szymka 😘 I za nic nas nie przepraszaj tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś nie robi ani kosiu kosiu ani pa pa jedyne co robi to tany tany - czyt. tańczy do muzyki i nie tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
Brzuchacz, jak myslisz,jakie moga byc przyczyny tak czestego budzenia sie? rozumiem cie doskonale bo Marcel duzo razy tez sie budzil po kilkanascie razy ,myslalam,ze zwarjuje ale u mnie mialo to miejsce kiedy czekalismy na pierwsze zabki (przy nastepnych podobno tez tak moze byc) i za drugim razem kiedy poklocilam sie z K i wyjechalam z malym poza Torun na 9 dni.Mysle ze budzil sie dlatego bo tesknil za tata i spal w nowym miejscu. Fajnie,ze Twoje malenstwo umie robic tyle rzeczy :0super musi to wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA81
mam pytanie ile bierze teraz dr Botiuk? proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyy, dziewczynko, zgubiłaś się? Mam dzisiaj dzień kompletnie do dupy, warczę na wszystkich, chyba muszę na jakieś leczenie iść bo nie wyrabiam. A wpadłam sie przywitać :/ nieźle mi wyszło, przepraszam :) Buziaki dla małych jubilatów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva sama nie wiem co jest przyczyną. Mysle, ze dzieciaczki wyczaiły, że można sobei z mama całą noc leżec i same nie chcą. Bo głodny to on nie jest na pewno. Czasem to tylko cmoknie dwa razy i śpi. W sumie to jak tylko cycka dostanie to zasypia i jakbym mu nie zabrała to by tak spał pewnie całą nocke od czasu do czasu cmoknął i już. A u nas zaczeło sie od tego, że miał katar i budził sie co chiwilę to wziełam go do łóżka. No i chyba mu sie spodobało :O a dzisiaj śpi mi juz od 20.30 bez żadnej pobudki jak narazie :) chociaż o 23 standardowa powinna być. A byłam u pediatry i mówił, żeby spróbować go uśpić bez cycka- tata ma próbować. po dwóch-trzech dniach płaczu powinno poskutkowac. tylko, że u nas to narazie niewykonalne :( shenen eeeeeeeee tam marudzisz :p Jak sie jeździ wózkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie pozale...Mezus jutro zaczyna nowa prace i wyjezdza na ok tydzien...Jak ja sama tyle wytrzymam???Odkad urodzila sie Olcia nie rozstawalismy sie na dluzej.W dodatku zabiera samochod buuuu!Bede uziemiona.I to juz chyba tak bedzie:tydzien poza domem,wekend w domu.Bede slomiana wdowa.No coz trzeba przetrzymac. Zreszta co ja tu gledze,jak czytam Pawla to stukam sie w glowe.Powinnam sie cieszyc ze bedziemy razem chociaz tyle i zdrowi! Pawel jestem pewna ze bedzie dobrze!Musi byc!Jestes bardzo dzielny. Brzuchacz a to oswiecilas mnie kobieto z tym gotowaniem owockow,bo ja to takie surowe chciala mojej wpychac,tylko przetarte,ale cosik nie chciala i sie krzywila bo kwasne... Spadam,dobranoc pchly na noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) buziaczki dla malych jubilatow👄🌼 ❤️ ...dziekujemy za pamiec w dniu miesiecznicy Natalie:) w sumie tez tylko sie przywitac bo dawno nic nie \"skrobalam\" ale czytam oczywiscie na biezaco by zaleglosci nie bylo:) ...u nas w koncu pogoda ladna juz od kilka dni goraco i nasza niunka nareszscie mogla sukienusie na gole nozki ponosic;) bylismy dzisiaj w sklepie aby przyjrzec sie z bliska fotelikom samochodowym ale jakos nie bardzo zecydowana jestem zastanawiam sie nad maxi cosi tobi, bebe confort iseos i graco logico m...wiem ze bylo kilka pozytywow na tobi ..ale i tez dosc kosztowny..a moze wy dziewczyny cos poradzicie bylabym bardzo wdzieczna:) shenen- eee to chyba cos w powietrzu wisi bo ja tez tylko zagryzam wargi by nie drzec sie ...ale tylko na domownikow... malutek1- dasz rade :);):) pawel- jeszcze troszke i wszystko swietnie sie ulozy ;) buziaki i pozdrowionka dla Waszej trojeczki:) iva25- Natalie tez tanczy i podspiewuje sobie po swojemu ...a zazwyczaj stara sie glosniej niz leci piosenka robiac aaaaaaaaaaaaaa zmieniac tonacje glosu :) jejku jake kochane te nasze skarby:) buziaczki i lece lezec i nic nie robic...wypic piwko bezalkoholowe...i spac:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja mam fotelik maxi cosi tobi i jestem zadowolona.Malej jest w nim wygodnie.Z tym ze zamowilam przez internet,wyszlo taniej niz w sklepie w IRL,a juz nie mowiac w polskim sklepie... No i zostalam sama...ale bula...Jeszcze ta pogoda jakas do bani,gdzie to lato?Ja tu zem przyjechala poopalac sie ,wygrzac,a tu co?Czarna oddawaj pogode!hehe. Zalegle zyczonka dla Kacperka i Natalki oraz dzisiejszego solenizanta Maciusia.Sto lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MOJE KOCHANE MAMUSIE :) Przepraszam, że ostatnio całkowicie nie zagladąłam na forum ale kompletnie nie maiłam czasu. Obiecuje poprawę. Teraz tylko weszłam tak na chwilunie + jestem w pracy i mam dość duzo pracy. chciałam Wam powiedzieć, że moja ola zaczeła chodzić :D oczywiście jak tzrymamy ja za rączki to ona tupie. Ale niestety nie moze, rehabilitantka zakazała bo moze nóżki krzywić i tu jest problem. Bo Ola chce wstawać i strasznie sie wścieka jak jej nie pozwalam :( Paweł tak mi przykro :( :( :( domyslam sie przez co przechodzisz- moja mama miała raka, masz racje chemia to piekło. Ale wierzę, że ten koszmar u was sie skonczy, że bedziecie wszyscy razem, mocno w to wierze... Dziewczyny poczytam później w domciu. Tymczasem buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka30
Czarna- ja już 3 rzecz mam taką jak Malutek ( mamy takie same huśtawki i chyba takie dmuchane coś " batut" chyba;-) fotelik też... ja kupiłam w UK za 580 zł (kurde w polsce niestety nawet 940 kosztują!!!) Pomyśl ze to na 3-4 lata! 150 rocznie- ok 13 zł miesięcznie;-) a dajesz dzieciątku dobrą ( ba.. ;-)ochronę. pozdrowionka Brakuje mi Bebolka.:-( beeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blizniaki 🌻 ❤️ Ola 🌻 ❤️ Booooze, czy to naprawde juz 9 miesiecy zlecialo? :) Ilonka i reszta: Bebolka brakuje? A za Migotka to ktokolwiek tesknil, co?! :) U nas lato pelna para. Ja jak zwykle spalona od slonca zaledwie po jednym spacerze i to do lasu na dodatek :) W domu mielismy dzis na pietrze 30 st. :( Wszystko przez ten dach... Olek mi dzis niezly numer wycial: przed wyjsciem na spacer, zostawilam go w lozeczku w samej pieluszce, co by sie sama ogarnac. Siedze w lazience i slysze dzwiek odpinanego rzepa od pampersa. Co u licha?! Pedze do pokoju a tam...Olek stoi uchachany w lozku, zupelnie nagusienki, jedna reka trzyma sie barierki w drugiej trzyma zdjetego pampka i wymachuje nim, potem z impetem rzuca na podloge :) A pielucha chyba z kilo wazyla... Spryciarz, co tam bedzie z ciezka pielucha sie meczyl jak mozna sobie samemu zdjac :) Zeboli mamy juz 6. I mam nadzieje, ze na razie spokoj bedzie, bo ostaatnio to mu 3 na raz szly :( Laski, ja sie tez czaje na Maxi Cosi...tylko ze Mobi, a Wy o Tobi piszecie :( Hmm...u nas tylko Mobiego maja...Ciekawe, czym sie jeszcze roznia, oprocz tego, ze Mobi jest tylem mont. a Tobi odwrotnie... Aaa, i na koniec pochwalimy sie nowym woziem: http://www.britax-roemer.de/produktbritaxprodukte.php?lang=pl&catID=4&id=27&navid=41 Tak zeby conajmniej na rok wystarczyl :) Bo do naszej codziennej Emmaljungi to nawet nie ma co porownywac :) Buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZien doberek:) U nas pogoda juz zaczyna sie powoli psuc wiec MALUTEK1 nawet jezeli nie chcem oddawac to sama do Ciebie przyjdzie hehehe dziewczyny dzieki za \"zdanie\" odnosnie fotelikow:) i ilonka30 calkowiecie sie z Toba zgadzam ze jest to wydatek na kilka latek (hehe rymuje tak od wakacji bo bralam udzial w akcji hihi) a i glownie dobra ochrona....bralam pod uwage bebe confort iseos bo mozna go motowac rowniez tylem do 13 kilo ale okazuje sie ze jest ciezko akurat dostepny ten model...znalazlam tez fotelik firmy britax ktory mozna montowac i tylem i przodem ale kompletnie nie znamt ej firmy w uk jest dosc powszechna i nie najtansza wiec chyba tez nie najgorsza....jakos uparlam sie i nie wiem czy slusznie by Natalie jezdzila jak najdluzej tylem i przez to zrobilam sobie tylko metlik w glowie i kompletnie nie potrafie sie zdecydowac...a wyjezdzamy za tydzien...a co Wy sadzicie o jezdzie przodem lub tylem...specjalisci uwazaja ze tylem to najbezpieczniejsza forma jazdy ale skoro tak to czemu jest taki maly wybor w fotelikach z taka opcja...u Ciebie migotko to przynajmiej jest taki przepis i nie ma z tym problemu;)..a co Wy dziewuszki sadzicie o jezdzie przodem lub tylem... migotk86- widze ze wlasnie kupilas wozek tej firmy britax...jakie ma ta firma opinie u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... mialam zamiar tylko raz zapytac o sadzicie heheh:) no i zjadlam "a" u migotki;)...psieplasiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzis ruch,ze ho ho... A u nas jak zwykle rytual:najpierw slonce i spiekota,a po poludniu caly czas burze. Wlasnie wrocilam z miasta z mala (teraz same wojazujemy jak meza nie ma i przypominam sobie jazde po prawej stronie ulicy,a nie jak do tej pory po lewej,nawet niezle mi idzie),odebralam okulary od optyka,bo madra wlozylam do torby w jedna przegrodke z pilniczkiem i starly mi sie szkla...Oraz kupilam Olci wanienke do kapania.Starej nie dalo rady zabrac z Irl,zreszta byla malutka.Do tej pory musialam niezle sie gimnastykowac zeby ja umyc. Moja Ola nie robi tanu tanu,ale umie robic czesc.Wogole zrobil sie z niej maly lobuziak.Tak sie rozbrykala,zasuwa na czworaka,ze nie wiem.Jak cos wezmie malego do buzi i widzi ze ja ide jej to wyjac to cwaniara ucieka!Staje przy wszystkim co sie da.A zeby jej zmienic pieluche to trzeba ja niezle zabawiac,bo zaraz chce zmykac. Migotka to z twojego Olego tez maly cwaniaczek,sam sie obsluguje,he,he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Uff, jak goraco :( Okna na osciez otwarte i nadal duchota... Ja dzis do Czarnej :) Co do mojego wozka z Britaxa, to bylo tak ze wylozylam sklepowej moje warunki :) i od razu mi ten akurat przyniosla. A chodzilo mi o cos stabilnego, z przednia i tylna amortyzacja i pozycja lezaca. Poza tym wozki Britaxa poza Maclarenem sa najczesciej kupowanymi parasolkami w Szw. Wozio jak do tej pory probowany na wyjazd do sklepu spozywczego, wiec niewiele, ale wrazenia mam pozytywne :) Co do fotelikow: 1: wozenie tylem; fakt, u nas jest przepis i innego wyboru nie ma. Ja na poczatku podchodzilam sceptycznie (no bo jak ma np.4 latek zmiescic sie z nozkami jadac tylem). Przekonalam sie jednak jakos. Glownie chodzi tu o bezpieczenstwo.Mysle, ze teraz nawet gdybym byla w Pl. to i tak bym Olka tylem wozila. Znalazlam cos takiego: http://www.dzieckowpodrozy.pl/readarticle.php?article_id=23 (tam jest przy okazji dzieciaczek w foteliku Volva :) ) Ogolnie, to moj plan jest taki: kupic fotelik mont.tylem lub obustronny (z tym ze jak najdluzej jezdzimy tylem)do tych 4 lat (25kg) a potem juz taki \"podpupnik\" do 36kg :) 2: Co do fotelikow: przyjelam sobie wazny warunek: oprocz innych oczywistosci musimy miec fot.z regulacja taka na spanie (jak to okreslic? :) Tu sie to \"lutning\" nazywa :) ) Wiec wybor bedzie miedzy tymi: 1. http://www.murphysprams.ie/shop/britax_secura_first_class_si_hessian.car_seats.travel_and_car_seats.5196.html 2. http://www.akta.se/o.o.i.s/103 3. http://www.amvina.se/maxicosi/mobi.aspx Jesli komus nie zalezy tak bardzo na pozycji lezacej, to wg nowych tutejszych testow najlepszy jest: 4.http://www.britax.se/multitech08.htm Kurcze, juz sama nie wiem... Z gory przepraszam za szwedzkie linki, ale tylko takie znalazlam. Bardzo prawdopodobne wiec, ze nie ma ich w Polsce (np. Maxi Cosi Mobi), ale jakby jednak ktoras chciala wiecej info, to moge przetlumaczyc :) Buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki U nas sie dzisiaj w końcu ładnie zrobiło bo ostatnio to tylko deszcz i burze. Z tej radości nawet okna umyłam ;P oczywiście nie wszystkie, co by sie za bardzo nie zmęczyć ;) Malutku na pewno wytrzymasz. Zresztą wyjścia nie ma a tydzień to naprawde nie tak długo ;) Co do jedzenia to mój surowego też nie ruszy. No chyba, że w całości dostanie to tak. Obgryza wtedy ze wszystkich stron, ale jak zetre surowe jabłko to pluje hihi a i z peikarnika spróbuj dać jabłko, teraz to już z cynamonem nawet można. mój to uwielbia :) czarna my tez jeszcze bez nowego fotelika :o Asiorku no to bedzie sie teraz z Wami Olcia kłócić o to chodzenie ;) Jak tam nocki? dalej wstajecie? ilonka no to faktycznie różnica w cenie kolosalna. cholera moze by sie opłacało kupić tam i przesać paczką. musze to sprawdzić. jak nie nuda mi sie znaleźc montowanego tyłem to chyba ten albo casualplay. migotko to Olo może sie już sam przewijać hihi moj mi też rzepy odpina, ale żeby ściagnąc sobie pampersa to jeszcze na to nie wpadł. A mówie do niego-idź sie przewiń- a ten nic ;) U nas wogóle przy przewijaniu i ubieraniu to istne akrobacje. Juz nawet kupiłam te pieluchy, które zaklada sie jak majtki i w zależności od pozycji i stopnia rozbrykania dobieram te, któe łatwiej założyć hihi a jeszcze co do fotelików to ja szukam mntowanego tyłem i przodem. tylko tyłem chciałam jak najdłużej a tu kicha do 10 kg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×