Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

no pogoda jakos sie utrzymala do samego wieczorka a juz zanosilo sie na deszcz...za to teraz strasznie duszno;).... migotka86- wielkie dzieki 👄 jestem naprawde przeogromnie wdzieczna ze Twoja odpowiedz...widze ze u Ciebie w typach fotelikw tez znajduje sie britax first class to jest wlasnie ten nad ktorym ja sie zastanawialam i ja tez biore pod uwage mozliwosc zmiany pozycji do lezacej i wlasnie po przetestowaniu w sklepie kilka fotelikow to miedzy innymi ten wlasnie britax rozkladal sie najlepiej tzn jest widoczna roznica miedzy pozycja siedzaca a lezaca bo w innych niewiele to sie zmienialo mimio ze w opisie producent zapewnia 4 lub 5 pozycji...wiec prawdopodobnie kupimy wlasnie ten fotelik:) brzuchacz- mi sie wydaje w tych obustronnych , tylem mozna do 13 kg.... a moze to jest tak ze mozna dluzej wozic tylem ...a te 13 kg to do kiedy wrecz musi dziecko jezdzic w takiej pozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w linku ktory podala migotka na ten fotelik britax first class pisze mniej wiecej tak ..ze od 9 kilo fotelik moze byc zainstalowany przodem pod warunkiem ze Twoje dziecko siedzi bez wspomagania....czyli jest brane pod uwage ze mozna jezdzic dluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenki taka godzina a ja dalej o tych fotelikach az mi glupio ze tak sie uparalam tego tematu..wybaczcie dziewczyny;)...z tego wszystkiego zapomnialam sie pochwalic ze dzisiaj urodzila moja szwagierka chlopczyka Aleksa o wadze 4630 i 58 cm ...alez chlopaczysko hihi...ale zobacze go dopiero za tydzien..a ja mu tu ciuszki przygotowalam na 4100 hehe dobra uciekam juz.... dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna: taka pozna godzina a Ty o fotelikach piszesz :) A ja wytrwale szukam Brzuchaczowi montowanego tylem o tej porze i znalazlam Recaro Polaric 9-18, tylko ze od maja dopiero na polskim rynku i drogi jakis :( Te Recaro sprzedaja w sklepie 15 min drogi ode mnie :) wiec moze w weekend sie przejade i poogladam. Co do Britaxa: faktycznie mial najwieksza pozycje lezaca...az za bardzo jak na nasz samochod, niestety :( Oboje z moim Muminem jestesmy \"dlugonodzy\", z tylu malo miejsca, no i Britax raczej by nie wlazl...A szkoda :( To mi juz teraz 2 do odstrzalu zostaly :) Kurcze, Mobi ma fajniejsze kolory i \"milsza\" tapicerke. W Cosmicu material pod pupa odlazi jak sie ustawia na lezenie. Ale z drugiej strony jak sie Mlodemu nie bedzie chcialo siedzeic w Mobim tylem w wieku 3, 4 lat :( I jeszcze pogratuluj szwagierce :) Faktycznie, kawal chlopa. I jakie imie ladniusie :) Dobra, teraz to juz zmykam! Wasza zamotana w temacie fotelikow Migota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was mamusie :-D, dawno nie pisałam a to za sprawą przeziębienia, które ciągle wraca i kłopotów z zębami, które nadal lecze. Niestety czeka mnie długie leczenie, gdyż niektóre zęby wymagają kanałowego leczenia i nie będę ukrywać, że każda wizyta u dentysty jest nieprzyjemna, gdyż znieczulenie dla ciężarnych jest za słabę na takie bóle. No, ale robię to dla drugiego lokatora w brzuszku, nie chce, aby cierpiał pozniej z powodu, iż mama unikała dentysty. Jestem teraz w 15 tygodniu ciąży i brzuszek szybciej mi wyskoczył niż przy wcześniejszej ciąży, chociaż kilogramowo jeszcze dużo nie przybrałam na wadzę. Chciałam się zapytać tych z was, które mają drugi poród naturalny za sobą, czy było szybciej i łatwiej? Czasami już o tym myślę. Moja Olcia na całego ciągle na nóżkach. Usiedzieć już nie usiedzi, wstaję już wszędzie przy pufach, przy krzesłach, przy szafkach, przy ławie. Szok. Nie można jej na chwilkę zostawić bo szkody robi duże. Wie już co znaczy zwrot \"nie wolno\" bo często go słyszy. Wtedy łapię się jedna rączką za główkę i głowa w dól, czasem dochodzi płacz, ale słucha i nie rusza zabronionej rzeczy, do czasu póki mama jest na choryzoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł nie możesz tracić nadziei i wiary, bo ty jesteś teraz siłą dla Moniki i Wiki, wiem łatwo się piszę komuś kto nie jest w twojej skórze, ale bądz dzielny dalej i walcz, walka może być długa, ale nie jest przesądzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka30
Migotko- Oczywiście jak się nie odzywasz to mi Ciebie też bardzo brakuje!! Twojego optymizmu i myślę, że chyba podobnie podchodzimy do problemów, tzn "trzeba załatwić, konstruktywnie rozwiąć jak najszybciej i do przodu". Zresztą każda dziewczyna tutaj jest mi bliska, chociaż niektóre to dla mnie troche inne swiaty, ale bardzo ciekawe i bardzo lubie czytać wszystkie poglądy ( z którymi się nie muszę zgadzać) i spierać się;-) Każda dziewczyna tutaj jest inna i BARDZO DOBRZE! Sylka- 2 poród jest szybszy. Ja dołączyłam do pierworódki, która męczyła się już 4 h potem stękałaśmy na zmianę. Bóle parte miałaysmy jednoczesnie a i tak o całe 5 minut byłam szybsza;-) Pierszy poród trwał parenaście godzin ( od wystąpienia pierszych bóli)a drugi tylko 4! AAAA pytałam jeszcze o karmienie piersią taką położną z poradni laktacyjnej- powiedziała, ze z każdą ciążą produkuję się więcej hormonu, odpowiedzialnego za wydzielanie mleka, więc istnieją dużo większe szanse abyś mogła karmić! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna w tych obustronnych bylo napisane, że po osiągnieciu przez dziecko wagi-9,10,13- w zalezności od fotelika nalezy już montowac przodem. Ten, który podała migotka może ma wiekszy zakres. Ja sie tak uparłam na obustronny bo tyłem wiadomo bezpieczniej, ale czasem jak jade sama z Szymkiem i nie ma ikogo z tyłu to zaczyna marudzić a tak może by sobie patrzał na droge no i mnie by widział to moze by nie płakał. tak sobe ocywiście wmawiam ;) Pogratuluj szwagierce Aleksa. Kurde kaaaaawał chłopa. Normalnie urodziła? migotko dziekuje za poszukiwania:) już przeszukałam net i u nas jeszcze go nie ma, a ,a kosztować 1400 :O Migotko to wogóle u was nie ma montowanych obustronnie? Kurcze z 3, 4 latkiem moze być problem. chociaż jak nauczony, że tylko tak sie jeździ to może nie bedzie afery ;) sylka dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa. Ja w ciązy dostawałam znieczulenie i nie bolało. Normalna dawka tylko jakiś taki, że nie przechodzi do krwiobiegu czy jakoś tak. AAA i na małe dziurki to zamiast wiercenia to taki żel mi nakładała, który usuwał zepsutą czesc i odrazu plomba. To chyba dla dzieci wynalazek ale mi się baaaaardzo podobał. Ja nadal czekam na meża i wtedy dopiero bede mogła do dentysty :O Już nawet znalazłam lekarza, który wpusci mnie równo o wyznaczonej godzinie bo u mojej to czasami 1,5 w poczekalni :O ee to Olcia grzeczna jest, mój jak usłyszy nie wolno to sie popatrzy, usmiechne i zaraz sprawdza czy go zabiore czy jeszcze troche moze po broić. A czasami jak ide po niego to mi skubany zaczyna uciekac i sie chichocze jeszcze ;) Ilonko oj żeby mi ktoś zagwarantował 4 godzinny poród to bym sobie zaraz drugie zrobiła :) A moja przyjaciółka 2 miesiace temu rodziła 1 dziecko i 2 godziny wszystkiego i po strachu ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonka30 - no to mnie pocieszyłaś, co do porodu i karmienia piersią. Wiem jedno, na pewno tym razem nie dam tak szybko za wygraną i będę próbować. brzuchacz - moja koleżanka jakieś 1,5 m-ca temu też urodziła pierwsze dziecko i jakieś 3 godzinki i było po wszystkim. Co do mojej Olci, to chciałam dodac, że też prowadzona chodzi. Śmiesznie to wygląda bo jedną nogę wysoko podnosi nim ją postawi na podłodzę. Jak słyszy muzykę też tańczy, nie wiem jak to zakumała bo nikt z nas jej tego nie uczył. Też jest to zabawne bo ugina nóżki w kolanach i pampers lata góra dół. Oki zmykam, bo maludy nie moge na długo samej zostawić bo psikus pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia0683
hej dziwczyny!! jestem w 14 tygodniu ciąży z dzidzią narazie jest wszystko ok:) ale dostałam zapalenia oskrzeli:( i boje się teraz o dzidzie, brałam prawie tydzień antybiotyk o nazwie Amotaks 1g.i siedziałam cały czas w domku ale nie pomogło teraz lekarz rodzinny przepiałał mi Bioracef 500mg. miałam brać od dzisiaj ale sie boje że coś stanie sie dzidzi i nie wziełam.Czytałam o tym troche w internecie i są opinie różne:( boje sie bardzo że ten lek może zle wpłynąć na dzidzie ale z drugiej strony mam infekcje która też ma na dzidzie zły wpływ! może któraś z was miała podobny problem?? Odezwijcie sie! Pozdrawiam:) i czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! melduje sie ze zyje:-)nie jestem na razie na biezaco,bo mamy rece pelne roboty w zwiazku z przeprowadzka i remontem.matko!ile roboty trzeba w to wszystko wlozyc,no ale za tydzien w sobote planujemy juz przewozke mebli,wiec sama ta mysl strasznie mnie mobilizuje do pracy.tylko kto to wszystko posprzata...? poza tym u nas wszystko w porzadku,maly nie4 moze nacieszyc si ebabcia,ktora przyjechala tadzien temu i bedzie do piatku.ja tez jestem strasznie happy z tego powodu,bo moge pobyc z mama. trzymajcie sie cieplutko! buziaki dla babelkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czarna to prawda z tymi fotelikami,ze niby maja 4 czy 5 pozycji rozkladania,a w praktyce to tak za bardzo nie ma roznicy.Chociaz jak Oli rozkladalam jak jechsalismy w nocy i ja chcialam sobie fotel rozlozyc troche to juz ciezko bylo.Na szczescie smacznie sobie w nim spi i nie leci jej glowka na boki czy cos. Aaa i dzieki za pogode.Slonko dzis mocno dopiekalo,prawie caly dzien na dworku bylysmy. Sylka moj pierwszy porod byl krotszy ok 6 godz,a drugi...hmmm,zalezy od kiedy liczyc...Jesli od pierwszych boli tak jak przy pierwszym to jakies 15 godz!!!Wogole lepiej wspominam pierwszy,mialam kroplowke i bylam w wannie.A drugi to na zywca,za to szybciej doszlam do siebie.Co do mleczka to mialam wiecej za pierwszym razem...Takze mysle ze tu nie ma regul. Brzuchacz moja Ola jest grzeczniejsza jak teraz jezdzi przodem bo wszystko widzi,a jak byla tylem to roznie to bywalo. Ach i zapomnielismy zlozyc wczoraj zyczonka dla Olusi od Asiorka!Sto lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia z Dźwirzyna :) wszędzie pada a ja się opaliłam moja mała najadła się piasku ;) alejest oki buźka dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara bywalam swego czasu 2 razy w Dzwirzynie.Fajne miejsce.Ale tym razem bylismy w Uniesciu kolo Mielna,taka troszke spokojniejsza rodzinna miejscowosc.Tylko nie zabardzo sie opalilam...Ale jutro nadrabiam nad jeziorkiem.Milego wypoczynku! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutek - mam pytanie do Ciebie, przy pierwszym miałaś kroplówkę? Ja pierwszy też miałam wywoływany oxy i czy to znaczy, że drugi też musi być, czy może się sam zacząć. Mój pierwszy poród trwał 11 godzin i bardzo chciałabym, aby drugi był krótszy, ale jak będzie dowiem się dopiero po :-D. Ale wam tu temat narzuciłam, niektóre pewnie chcą zapomnąc a ja wracam z tematem jak bumerang, ale tak mnie to ciekawi, że się pokusiłam zapytać. Oczywiście wiem, że nie ma reguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorku wybacz sto lat dla Olci 🌼 to wsyztko przez te foteliki ;) Dla Collinka równiez buziaki 🌼 bo to juz niedziela kurde :) A ja dalej siedze na necie czytam i foteliki oglądam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam długo nas nie było, bo mamy niestety problemy w rodzinie i często jesteśmy poza domem. z małą na szczęście wszystko w porządku. dziękujemy za życzenia na ósmy miesiąc - nie było nas a i tak pisałyście;-), kochane jesteście. małej wychodziły w ostatnich dniach górne jedynki /dolne są/ mnóstwo płaczu było;-(. jest ogromnie ruchliwa, stojąc i trzymając się sofy,łóżeczka czy sofy,potrafi przejść kilka kroków;-). coraz więcej nas naśladuje, taka jest kochana... a ja w piątek wracam do pracy.... od środy niania zaczyna się z Karolką poznawać, na szczęście mąż ma urlop do 20.08 więc najpierw będzie przychodziła na około 3 godzinki dziennie pobyć z małą i oswoić się. mam nadzieję,że będzie dobrze. dziś byliśmy z Karolinką pierwszy raz w restauracji w tzw.ogródku, który ma kącik dla dzieci i bez stresu można posiedzieć z maluchem wydającym efekty dźwiękowe,co nikogo nie dziwi,bo dzieci były prawie przy każdym stoliku. bardzo nam się spodobało, mała wytrzymała godzinkę. fajnie,że mamy do tego miejsca tylko 10 minut spacerem;-). poza tym jakoś leci dzień za dniem, patrzę na mojego skarba i nadziwić się nie mogę,ze to takie coraz bardziej samodzielne stworzenie;-). buziaki dla Was i Waszych maluszków! nadrobię wątki to wejdę w dyskusję. dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joy: a co do zakupow, to rozdrabniamy sie nad fotelikami ostatnio (przynajmniej Czarna, Brzuchacz i ja :) ) Kurcze, dopiero po 7...Co ja tak wczesnie wstalam? Zwykle norma to do 10. Mlody po sniadaniu znow zasnal, to i ja wracam do lozia :) U mnie za oknem juz teraz 18 stopni :( Kolejny upalny dzien sie szykuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joy: a co do zakupow, to rozdrabniamy sie nad fotelikami ostatnio (przynajmniej Czarna, Brzuchacz i ja :) ) Kurcze, dopiero po 7...Co ja tak wczesnie wstalam? Zwykle norma to do 10. Mlody po sniadaniu znow zasnal, to i ja wracam do lozia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojej! O co to mi posty dubluje? :) I to jeszcze niedokonczone :) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 COLLINEK 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 XAVIEREK 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, rzadko piszę bo mam niewiele czasu, ale na bieżąco was podczytuję. Byliśmy tydzień nad morzem , piękna pogoda, malutka cały czas na świeżym powietrzu dotleniła się. Zachwycona była falami , które uderzały w brzeg. Cudowna jest. A właśnie wczoraj wróciliśmy z działki na mazurach, super słoneczny weekend był, cieplutka woda , nawet Wikunia sie wykąpała. Moje dziecko uwielbia wodę, chlupie wtedy nóżkami i się cieszy. W końcu malutkiej wyszły dwie dolne jedynki, chyba jako ostatniej. Pięknie już wstaje . Nawet zaczęła stawiać pierwsze kroki, troszkę nieporadnie ale cieszę się bardzo. Wczoraj dostałam okresu , a tak dobrze mi było bez niego, a teraz znów ten ból, nie znoszę tego Widzę, że poruszacie temat fotelików, ja na razie jeszcze się nie zastanawiałam nad tym, Wiktorcia jest bardzo malutka jak na swój wiek i na razie jeszcze mieści się spokojnie w swoim foteliku. No ale za jakiś czas będzie trzeba się rozejrzeć . Zmykam na śniadanko bo malutka śpi i mam chwilkę dla siebie. Buziaczki dla wszystkich maluszków. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałam się przywitać, kolejny ciepły dzień się szykuję, chciałam na przyszły rok kupić basenik (domowy), ale teraz sobie myślę, że może jeszcze teraz powinnam. A jak wasze dzieciaczki w wodzie się czują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylka kupuj już teraz. Ja mam jeden u mamy taki wiekszy i Szymek chlapie ie tam z kuzynka, a drugi był w domu i zaniosłam na działke. musze terqz kupić jeszcze jakiś mały do domu znowu. A radochy tyle że szok. wyłaziź mi nie chce i wszystko dookoła zachlapane. pożniej bede bo ogórki własnie robie :o też mi sie cholera zachciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam fotelik ktory można montować tyłem do 18 kg. znaczy znalazłam napisałam do sprzedwacy do kiedy mozna i napisał że 18 :) jeszcze sprawdze w sklepie jak to wygląda na żywo to jest coś takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=407739536 tylko zastanawiam się czy jak taki tani to bezpieczny. Ma ktoś taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka ja nie mialam wywolywanego porodu,tylko dawali mi jakies znieczulenie przez kroplowke po ktorym przysypialam pomiedzy skurczami.Dlatego duzo mniej bolalo niz za drugim razem.Natommiast przy drugim porodzie mialam juz miec wywolywany porod,ale na szczescie Olcia sama zechciala wyjsc w ostatniej chwili.Takze nie odpowiem ci na temat oksytocyny.Aaa za kazdym razem porod zaczynal sie sporo po wyznaczonym terminie. Kasik to niezly jest twoj maly z tym nocnikiem.A czytalam kiedys ze nie warto sadzac dziecka na nocnik przed pierwszym rokiem,bo i tak nie bedzie kojarzyl tego faktu z zalatwianiem...I znowu nie na wszystko jest regula... Kurcze a mi Ola ostatnio codziennie robi pobudke kolo 6 rano i juz spac nie chce...No tak poc spac jak juz jest jasno,no nie!? Wczoraj posmazylismy sie nad jeziorkiem,niezle slonce dawalo.Olcia sobie nozki w wodzie popluskala,a starszy non stop sie w niej moczyl. Najlepsze zyczonka dla Xawierka od Kamele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Ależ się steskniłam za naszym forum. My juz po urlopie.....było bardzo fajnie, ale mogło byc jeszcze lepiej. Niestety Maciek złapał nad morzem jelitówkę i przez kilka dni było ciężko. Na szczęście nie była jakaś wyjątkowo ostra, ale biegunka, temperatura i nieprzespane nocki nas nie ominely. na plażę mogłam chodzic tylko na zmianę z mężem. Także on do południa na dwie godzinki, potem obiadek i ja na dwie godzinki a potem juz wspolne spacery. Ale generalnie wróciłam i tak wypoczęta i zadowolona. Dziś już mały skończył dietkę i wracamy do normlaności. A w ogóle to bardzo polecam na wypoczynek nad morzem miejscowość Dębki. Ja jestem nią oczarowana, same rodzinki z dzieciakami, mało hałaśliwej mlodziezy, plaża czyściuteńka i bardzo szeroka, co rzadko się zdarza nad naszym morzem. A cała miejscowośc położona w lesie, pełno lesnych ścieżek na spacery z wózkiem, jagód w bród. No ja jestem zachwycona i na bank wracamy tam za rok :):):) Ok to tyle na razie, odmeldowuję się, że znowu jesteśmy. Teraz poczytam zaległości, na tyle ile mi Maciek pozwoli. odewiemy się wkrótce. Przesyłamy buziaczki dla wszystkich mamuś i dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy!!! Wpadłem by napisac tylko ze nasza Wiki chodzi sama - uwierzycie!!! Kilka kroków robi sama:) Jestem z niej taki dumny:) Widząc pociąg robi \"tuf tuf\", i potrafi bawić się \" gdzie sroczka kaszkę ważyła\", turla piłką siedząc na podłodze do drugiej osoby, spiewa i tańczy kiedy tylko słyszy muzykę... Tak wiele się nauczyła przez ten czas...przy cioci... AAA i zapomniałem ciocia równiez nauczyła ją siedzieć na nocniczku i czasami nawet coś tam zrobi:) Moja Królewna - Moja Duma...:):):) A u nas zycie toczy się dalej, prawie tak samo, u Moniki nie widać żadnych zmian, wogóle mam wrażenie że jest gorzej po tej chemii:( Spedzam z nią duzo czasu, ale czuję jak mnie od siebie odpycha...jakby nie chciała bym tam był... W sobotę powiedziała \"idź stąd przeciez mi nie pomozesz zajmij sie Wika\" zabolało... ale zostałem. Wiem ze nie mogę pomóc ale przeciez mam prawo być... Coraz częsciej się kłócimy, choc naprawdę przymykam oko na wszytsko co mówi, ale Monisia znajduje byle pretekst byśmy się pokłócili, bym szybciej wyszedł. Myslicie że naprawde chce być sama?? Że naprawdę jej przeszkadzam bardziej niż pomagam?? Kochane ja uciekam na spacerek z Wika:) Pozdrawiam Was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł gratulacje dla Wiki :) Na pewno Monika też jest z niej dumna :) A Monice na pewno nie przeszkadzasz. Czasami ludzie tak reaguja z bezsilności. A swoja obecnościa bardzo jej pomagasz chociaz możesz tego nie zauważać. Trzymam za Was kciuki. Ucałuj swoje dwie królewny. migotko -7 to wcześnie? i jeszcze Olo sobie śpi do 10! normalnie, najzwyczajniej w świecie zazdroszcze :p Mój wstaje 6-7 i już nie śpi. Czasami koło 10 zdarza mu sie uciąc godzinną drzemkę :O a dzisiaj jak wstał o 6 to zasnął po 17 na 20 minut. No i w końcu teraz mi padł po kąpieli uffff Mnik no to mieliście małe urwanie głowy na wczasach. Ale dobrze, że mimo wszystko odpoczełaś. Ja teeeeż chceeeee nad mooooorzeeee :( Sto buziaków dla Xawcia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka30
Malutek- Fifi też budził się o 5-6... założyłam brązowe rolety;-) hehehehhe ma teraz NOC!i spi do 8;-) Dziewczyny które są słomianymi wdowami! kurczę - szacuneczek!;-) normalnie mąż od 5 tyg. lata do nas tylko na weekendy i .... mam dosyć! Nie daję rady fizycznie!Filip jest strasznie ruchliwy i wymagający;-) A jak mu czegoś zabraniam - lizanie podeszw butów!!!! np to tym bardziej tam go ciągnie! Nie liczę ile razy muszę go podnieść i przenieść! Jak sobie wyobrażę, że te podeszwy wdepnęły w jakiegoś fleka na chodniku co go wycharał jakiś żul to mi się słabo robi! Całymi dniami sama z dzieciakami- do tego ostatnie 2 tyg to pogoda była beznadziejna- lało, ze powodzie u nas były. Czułam się jak w więzieniu! Dobrze ze to ostatni tydzień! Trzymajcie się dziewczyny i pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×