Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Gość fufcia
NICK.......WI EK.....OST@.......DŁ.C IĽŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOŒ Ć migotka.....21..........25.01........14 tydz.....1.11.07r.....Warszawa bebolek20...20..........26.01.......16tyd.......02.11.07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01.........15tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .........16 tyg(C)......27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02..........12tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Amelka77... 30....... 30.01........ 15 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01........13 tyg........27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01..........11 tyg.......6.11.07 Asiamal .....25 ........30.01........ 15 tyd....... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01.........11 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ........11 tyd .......11.11.07r....Chełm Iva24.......25..........4.02...........13 tyd........11.11.07r...Toruń Aikangel....32.........................13 tyd ........11.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Konkaa......24..........26.01........14tydz(C?).....15.1 1.07......Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 .......16.02 ........12tyd ....23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........12tyd(synek?)....27 .11.07r......Kraków basik.........33.........21.02.........11 tyg.......28. 11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........12 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane.. i wybaczcie.. mało sie odzywam bo jak niema mnie w domu to jestem u rodziców pilnije tego siostrzenca.... a jak nie u nich a w domu to spedzam czas z małżokiem wiec nawet niemam chwili zeby sie odezwac... w poniedziałek miał miec wolne a tu co 8 rano sms ze ma isc do pracy na 10.30.. ufff myslałam ze rozszarpie jego pracodawce a w piuerwszej chwili maiałam ochote kazac mu zostac w domku... no ale rozkaz to rozkaz....:( U mnie w porzadeczku czuje sie dobrze i chyba dzidzia juz na powaznie dawała o sobie znac... coraz czesciej czuje bulgotki w brzuszku... zawsze cos wtedy zjem.. a toi dalejk trwa i co chwilke:D powoli trace apetyt.. niewim czemu porrafie zjesc z rana sniadanie popołudniu jakis owoc a puzniej koło 6 jakis obiadek i nic wiecej.... a na dodatek to wszystko musze w siebie wmuszac na siłe... najgorsze to chyba ze coraz xczesciej nerki mi dokuczaja... a u nas w rodzin ei problemy w ciąży z nerkami i nietylko to norma... wiec juz biore moje tableteczki i mam nadzieje ze mi przejdzie... naszczescie moge je stosowac z dzidka w brzusiu... ozon napewno wszystko bedzie ok!!! trzymam kciuki kochane jak bhy7 któras miała zdjecie to mój meil bebolek2o@onet.eu.. a moj zdjataka mozna dojrzec na www.bebolek20.fotosik.pl mam nadzieje ze juz nied ługo znajde wiecej czasu bycos klikac przep[raszam za literówki jetem juz padnieta i wybaczcie brako mojej obecnosci na forum co do płci to n iemam przeczucia...w czwartwek usg wic moze cos bede wiedziec... wklejam tabeleczke: NICK.......WI EK.....OST@.......DŁ.C IĽŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOŒ Ć migotka.....21..........25.01........14 tydz.....1.11.07r.....Warszawa bebolek20...20..........26.01.......16tyd(?).......02.11.07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01.........15tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .........16 tyg(C)......27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02..........12tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Amelka77... 30....... 30.01........ 15 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01........13 tyg........27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01..........11 tyg.......6.11.07 Asiamal .....25 ........30.01........ 15 tyd....... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01.........11 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ........11 tyd .......11.11.07r....Chełm Iva24.......25..........4.02...........13 tyd........11.11.07r...Toruń Aikangel....32.........................13 tyd ........11.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Konkaa......24..........26.01........14tydz(C?).....15.1 1.07......Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 .......16.02 ........12tyd ....23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........12tyd(synek?)....27 .11.07r......Kraków basik.........33.........21.02.........11 tyg.......28. 11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........12 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa DOBREJNOCKI I :) dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ktos wczesniej zwrócił uwage na to ze mamy prawie identyczne terminy @ i inna długosc ciąży... pytałam juz kiedys o to moja siostre a ona mi powiedziała ze jak była w ciązy to zapytała o to swojego lekarz... i chodzi o to ze zadna z nas niezaszła w ciąże tego samego dnia!!!!!jedne zachodza na poczatku dni płodnych inne w koncówce... wiec to jet chyba to... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamcie:-) Fufcia, ale fajnie ze idziesz na weselisko! Sporo zamieszania i duzo przygotowan, ale pewnie super sie wybawisz. Biedna Karolinka, co sie dzialo w przedszkolu? My tez mielismy podobny problem z Amelka, ale Ona miala wtedy17 miesiecy i zauwazylismy duza zmiane w Jej zachowaniu. Bila sie z dzieciakami i gryzla...o zabawki wlasnie. Do mnie za kazdym razem dzwoniono ze zlobka bo podobno takie sa przepisy, musza poinformowac rodzica. Skonczylo sie na powaznej rozmowie z kierowniczka zlobka i poprawie zachowania Amelki:-) Teraz juz z tego wyrosla, ale nie wiem jak to bedzie gdy w domu pojawi sie Bobas:-) Czy Karolinka byla bardzo duza jak sie urodzila? Owocnych przygotowan do wesela i buziaki dla Twojej bojowniczej Coreczki:-) Bebolku, wspolczuje problemow z nerkami. Mam nadzieje ze wkrotce apetyt Ci wroci. Daj prosze znac jak bylo na USG. Trzymaj sie Kochana🌻 Aikangel, pytalam juz chyba kiedys wczesniej...czy w Twojej Rodzinie to beda pierwsze blizniaki? W jakim wieku jest Twoja Coreczka? Mam jeszcze jedno pytanko, pisalas o problemach z wysokim cisnieniem w czasie ciazy. U mnie pierwsza ciaza przebiegala (odnosnie cisnienia) wzorowo, 120/80. Teraz na samym poczatku mialam cisnienie 140/90, potem 125/80. Lekarka powiedziala ze mam sie na razie nie martwic...mam troche stresow i wiem ze ciagle sie denerwuje...czy Ty mialas moze aparat do mierzenia ciesnienia w domu i kontrolowalas to? Nie wiem czy sobie takiego nie sprawic...A mietowa herbate pije nadal bo bardzo mi zasmakowala:-) Zmykam do pracy Dziewczynki. Piszcie co u Was i u Waszych Skarbusiow. Buziaczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bunia! Tak!Pierwsze blizniaki.Dlatego tez bylismy tacy zaskoczeni ta wiadomoscia.Naturalnie nie bylabym soba gdybym nie przeprowadzila dokladnego sledztwa w swojej rodzinie i nic!Zero blizniakow! Moja corka ma 2lata i cztery miesiace. Nie mialam aparatu w domu,zamierzalam kupic ale schodzilo,schodzilo i nie kupilam.Pod bokiem mam apteke i tam cisinienie moglam mierzyc w kazdej chwili.Powiem szczerze ze nie odczuwalam tych skokow cisinienia.Wyslano mnie do internisty,zrobil EKG,potem USG serca.Nie bylo zadnych zmian a skoki cisinienia byly na tle ciazy.Pozniej dowiedzialam sie ze moja mama tez w czasie ciazy miala podwyzszone cisinenie wiec to chyba rodzinne.Dostalam tableteczki i na tym sie skonczylo. Zadziwiajace jest to ze tym razem jest wszystko w porzadku,przynajmniej narazie. Nie martw sie na zapas.To ze jeden raz mialas podwyzszone nic nie musi oznaczac.Moze faktycznie bylas wtedy lekko zdenerwowana. Ja mialam podwyzszone stale,dopiero po tabletkach zeszlo do normalnosci. Stres i nerwy sa dalece niewskazane w ciazy ;-) :-) A co cie tak ciagle denerwuje,jesli mozna zapytac? Bo ja przechodze raczej stan obojetnosci jesli mozna tak to nazwac ;-) Mietowa herbatka jest najlepsza! :-) Chociaz inne tez lubie ;-) Pozdrawiam wszystkie brzuchatki i maluszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie. wlasnie wrocilam od gin, wszystko jest wpozadku malenstwo baraszkuje, i super wiadomosc- nastepny termin za miesiac, nie lubie chodzic do gin. ale jak mus to mus. mi tez smakuje herbatka mietowa, kawa juz poszla w zapomnienie, na sam jej zapach czuje mdlosci choc juz nie tak jak na poczatku. ktoras dziewczyna wspomniala o warunkach jakie sa na porodowce w niemczech, naprawde swietne, sala porodowa nie wyglada jak sala tylko pokoik wypoczynkowy i opieka super. tez bede rodzila w niemczech. pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
Czesc Kochane!!! wiola_75-juz wyobrazam sobie jak slodko musial wygladac twoj synus w tym kartonie,moze faktycznie wygodniej mu sie spi w kartoniku z podusia niz w lozeczku ??? hehe konkaa-slyszalam,ze w czasie ciazy trzeba chodzic do denstysty,ale nie wiedzialam ,ze w tych miesiacach,o ktorych wspomnialas.Ja jeszcze nie bylam ale chyba bede musiala sie wybrac bo pobolewa mnie od czasu do czasu zab,ktoraz z was mowila ze do 3 miesiaca nie daja znieczulenia???pierwsze slysze,kurcze,to ja pojde pozniej ,bo nie wytrzymam z bolu. Bunia_77-pamietam,ze mnie tez jednego dnia naszlo na makrele-pycha byla!jednak tak to jest,ze w ciazy jemy to czego kiedys wczensije bysmy nigdy nie tknely:) aikangel-super,ze bedziesz miec blizniaki-chcialabys zeby bylo jednojajowe?czy dwu???Co do cisnienia to ja w 9 tyg mialam podwyzszone i musialam lezec w szpitalu 3 dni,po czym okazalo sie wszystko ok i obylo sie bez lekow.po wyjsciu ze szpitala kupilam cisnieniomierz i mierze od czasu do czasu i jest ok.U mnie cisnienie jest znacznie wysokie kiedy jestem zdenerwowana,chociaz od dziecka mialam wyzsze-ale to wszystko te nerwy!ble kamila81-bardzo sie ciesze,ze jestes juz w domu i jestem w SZOKU jak piszesz,ze w szpitalu czulas sie bezpieczniej hehe Powiedz w jakim miescie i jaki to szpital????Wiem co to za bol nie moc wspolzyc przez jakis czas,bo ja tez mialam takie zalecenie od gin. poniewaz mam skrocona szyjke macicy,na szczescie na ostatniej wizycie dostalismy pozwolenie na fiku miku :0 ale z podkresleniem,zeby bylo "delikatnie" hehehehe wiec glowka do gory,to na pewno nie bedzie trwalo u ciebie cala ciaze tylko jakis czas.Z tym co mozesz robic a czego nie w ciazy,zapytaj sie swojego gin.buzka Bebolek-rozumiem twoj nerw,jesli chodzi o prace twojego meza.Ja przechodze to samo i bardzo ciezko mi sie z tym pogodzic,Najgorsze jest to,ze oni MUSZA pracowac a my nie mamy nic do gadania:) Tak bardzo zazdroszcze wszystkim tym mamusiom,ktore beda rodzic w Niemczech,wogole za granica,bo tam jest na pewno o wiele lepij niz u nas w Polsce....:( jak sie nasluchalam mojej siostry ktora 2 tyg temu rodzila Amelcie to lzy mi sie krecily w oczach a ona wyla normalnie.....jedna sprawa to bol i meczarnie jakie musiala przejsc bo mozna powiedziec ze miala 2 porody,a druga to taka,jakie podejscie maja pielegniarki do ciebie....Ale musze myslec pozytywnie bo zamartwianie nic nie da tylko pogorszy. A ja juz zyje jutrzejszym dniem,bo pierwszy raz od porodu urodzenia przyjezdza do mnie siostra z mezem i 2 tygodniowa Amelka!!! :):):) popstrykam jej foteczki,juz nie moge sie doczekac! Zycze wam dziewcyznki milego dnia PS super stronkaz tymi fotkami kazdego tygodnia ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkaa
Witam www.edziecko.pl to fajna stronka o ciazy, porodzie, opiece na dziecmi, wychowaniu, mnustwo przydatnych informycji. U mnie z zabkami wszystko w porzadku, ale dowiedzialam sie, ze podczas ciazy czesto krwawia dziasla, poniewaz ulegaja rozpulchnieniu i sa bardzeiej podatne na zranienia i stany zapalne, w wyniku czego u podstawy zebow gromadzi sie osad i prowadzi to do schorzenia dziasel i wypadania zebow. No to tyle fachowej informacji...acha nie powinno sie przeswietlac zebow i usowac ich pod narkoza. Pijmy duzo mleka, jedzmy duzo warzy i owocow, a napewno wyjdzie to nam na dobre:). Jesli chodzi o porod, no to jakos czuje sie bezpieczniej z mysla,ze bede rodzc w niemczech, ale narazie o tym nie mysle. Raczej kojazy mi sie to z koniecznym bolem, ktory przyniesie cos cudownego. Rozumiecie o co chodzi. Jesli chodzi o ciuchy to caly czas nosze jeszce te same co przed ciaza, waga tez stoi w miejscu, no moze jest te 0,5 kg wiecej. A jak jest z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkaa
kati76 - w jakim miescie bedziesz rodzla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkaa
...acha mam tez informacje dotyczaca mdlosci. Spowodowane sa powstawaniem wod plodowych, zalecane jest powolne wstawanie z lozka rano,bo podobno jak sie gwaltownie wstaje to te wody zaczynaja sie ruszac i od tego sa mdlosci. Dobrze jest tez zjesc jeszcze przed wstaniem,albo tuz po sucharki albo cos w tym stylu i wypicie kilku lykow wody niegazowanej. A w ciagu dnia jesc czesto niewielkie porcje, zeby nie dopuscic do uczucia glodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszanka
Cześć Dziewczyny! U mnie wszystko w porządeczku,z ząbkami jak na razie też!POgoda mnie tylko dobija,pada i pada i końca nie widać!!! konkaa,pytałaś skąd pochodze i jak długo tu mieszkam,a wiec pochodze ze Swieradowa Zdroju,a mieszkam Tu tak już na stałe,już ze 4 latka bedzie.A tu,mieszkam od Ciebie,juz sprawdzałam 114 km. I Ja rzeczywiście,musze powiedziec,że jakos bespieczniej sie czuję,wiedząć,że będe Tu w Niemczech rodziła!A do tego w Tym szpitalu,zbudowali ,piękna,nawa porodówkę! A pytałaś,na które testy,które samemu trzeba płacić sie zdecydowałam!Jak do tej pory robiłam test na Toxoplazmoze,i za tydzien w środe bedę robiła badanie na mongolizm ,to badanie bedzie wykonywane podczas USG(JEST TO BADANIE ABSOLUTNIE BEZINWAZYJNE).A do tego z racji tego ,ze mam ujemna grupę krwi,a maż dodatnia też jestem pod szczególną obserwacja(raz z tego powodu najprawdopodobniej straciłam dzidzie). Pozdrawiam Was Ciplutko i dbajcie o Siebie i Swoje Kruszynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jak sobie pomysle o mdlosciach to brrrr!Ale chyba jestem szczesciara bo nie mialam ich w pierwszej ciazy i teraz niemam.I mam nadzieje ze tak zostanie! Za to na zgage cierpialam i bralam rozne swinstwa ktore niewiele pomagaly.Za to teraz gdzies wyczytalam ze dobrze jest wypic pare lykow coca-coli albo przegryzc dwa-trzy migdaly. Niewiem jak cola ale migdaly wyprobowalam i na mnie dziala superowo! IVA 24! Przyjemnosci w zwiazku z jutrzejszym dniem! Wiesz ze sie jeszcze nie zastanawialam nad tym dwu-czy jednojajowe?Hm...niewiem?!Mysle ze najwazniejsze zeby jak najdluzej pozostaly w maminym domku i urodzily sie zdrowe. Cisinienie mam zwykle normalne i tylko w trakcie ciazy mi skakalo.Wtedy wogole sie nie denerwowalam bo nie mialam czym a i tak skakalo.Po ciazy jak reka odjal-minelo! Bebolek! Ja tez swietnie cie rozumiem.Z moim mezem i jego firma jest podobnie i tez zgrzytam zebami.I tylko tyle moge chociaz teraz jest to tez nie wskazane ;-) Zmykam na spacerek z mala! Milego popoludnia wszytkim brzuchatkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez listopadowa mama
witam was i pozdrawiam wszystkie przyszle mamy aikangel i konkaa szczegolnie ha ha ja rodzilam 28.11.2004 i uwazam , ze termin na porod super( nie za goraco) , dzieci napewno z temperamentem . co do ciazy i porodu-ja tez rodzilam w DE i jedno moge powiedzec--jesli maja byc powiklania , to beda i w Ameryce, a jesli rodzi sie bezproblemowo to i w PL jest ten porod przyjemny. papatki zdrowka zycze i bezkonfliktowej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila81
Ale wam zazdroszcze brzuszków, u mnie jeszcz nic (ta macica za mała, chyba dlatego) wszystkie spodnie jeszcze pasują, chociaż przytyłam 1kg w szpitalu. IVA24: leżałam w szpitalu wojskowym we wrocławiu i właśnie nie mogę przeboleć że tam nie ma porodówki, tylko patologia I-go trymestru, oddział jest ślicznie odnowiony, (łazienka ładniejsza niż u mnie w domu), lekarze fantastyczni, pielęgniarki troskliwe, w ogóle zachodnie standarty. BUNIU77 czytałam posta o poilakrylamidzie, z tego co pamiętam z chemii to rzeczywiście jest świństwo ale na pewno szybko to zmyłaś i nie mogło zdążyć przedostać się do krązenia! Polimery trudno się przedostają przez skórę (o ile w ogóle przechodzą, ale nie jestem w 100% pewna) Najlepiej zapomnij o tym wypadku, wszystko będzie dobrze! Ja właśnie teraz troche panikuje bo wyczytałam opinię jakiegoś amerykańskiego ginekologa że podawanie progesteronu w ciąży ma "wątpliwe" korzyści a nawet może być niebezpieczne po 15tyg, a mnie to przepisał mój lekarz, biorę już 2 tygodnie i jeszcze chyba będę musiała brać do 17tyg. I jeszce ta NO-SPA forte, która mnie tak rozluźnia że nic mi się nie chce i w ogóle otępiała jakaś jestem. Też bezpieczny lek ale i tak się niepokoję.. Hej fufcia podczas ciąży będę na 2weselach i też muszę zacząć szukać "worka" :) Baw się dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuchatki! Nie zgrzytajcie ząbkami na pracę swoich mężusiów! Na Wasze pocieszenie powiem Wam, że macie o niebo lepiej niż ja. Mój mężuch jest na kontrakcie na końcu świata i mamy codziennie tylko \"konferencje\" przez skype. Przyjeżdża co 10 tygodni, na 2 tygodnie... No, ale to się skończy wraz z przyjściem na świat naszego drugiego maleństwa! Tym się pocieszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja lekko poddenerwowana.... jutro ta moja pierwsz wizyta w irlandzkim szpitalu... i pobieranie krwi!!!!! ufff az mnie ciarki przechodza tym bardzziej ze mój maz zowu pracuje i niezobaczy dzidzi... kurde... w połowie czerwca bede miała wizyte u polskiego ginekologa i badania na cukrzyce ciążowa... i badania prenatalne i wtedy mój ukochny weznie wolne zeby móc jechac ze mna..!!!! ja dzis uciekam juz spac!!!! jutro sie odezwe jak wróce do domku... wyprawa do tego szpitala to cały dzien jescze z 5 letnim dzieckiem... i siostra... ale sama sie bałam. pozdrowionka i dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Hej kangurki!!! Ja zmęczona, ale wpadłam jeszcze napisać co u mnie.mdłości nie mam,a le zjadłam niedawno trzy hot- dogi własnej roboty, ale mi się ich zachciało i musiałam sobie zrobić.Apetyt mi wraca, a już myslałam,że zagłodzę dzidzię.Ząbki mam kontrolowane co półtora miesiąca, bo noszę stały aparat ortodontyczny i pani ortodontka przy zdjęciu łuków sprawdza mi czy coś mi się nie popsuło.Ostatnio miałam robiona jedynkę bez znieczulenia( maleńkie odwapnienie), bo aparat przesunął ząb i wyszło szydło z worka.Dziewczyny lepiej jest sprawdzać stan swoich ząbków, bo ciąża je osłabia i łatwiej o zepsucie zębów. Bunia77 pytałaś ile miała moja mała jak się urodziła otóż ważyła 4 kg i mierzyła 60 cm długości.Duża była, bo ja to patyczak i wszyscy dziwili się gdzie mi się zmieściło takie dziecko.Usciskaj Amelcię od nas czyli odemnie i Karolci.Ostatnio przypasowało jej zdanie"mamusiu kocham Cię".Jak chce się przymilic to właśnie tak mówi. Iva 24 moja Karolinka w październiku skończy trzy latka, a umalowała ją Pani z przedszkola farbami, bo byli w wiosce indiańskiej i bawili się w indian. A tak pozatym do wesela dwa dni i przygotowania idą pełna parą.Jestem troszkę zajęta, ale będę zaglądała.Uff w tym roku czeka mnie jeszcze 5 wesel i wszystkie latem.Nie wiem czy uda mi się obskoczyć wszystkie, bo to zależy jak będę się czuła i czy z dzidzią będzie wszystko dobrze.Z wakacji w tym roku rezygnujemy, bo źlę znoszę wysokie temperatury, ale mówi się trudno. Piszcie co u Was.Buziaki kangurki.Papatki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona33333333333333333333
WITAM WAS WSZYSTKIE! JA SWOJA CORKE URODZILAM W LISTOPADZIE ,TERAZ TEZ MAM TERMIN NA LISTOPAD ,MAM NADZIEJE ZE DO TEGO CZASU BEDZIE OK,DOLEGLIWOSCI POWOLI USTEPUJA ZYCZE POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ciężarówki! wczoraj skosiłam trawkę i dosiałam nową, a potem nie mogłam się ruszać. To się nazywa niedołężność... A dzisiaj nie wlazłam w swoje spodnie! Dopiąć, bym się dopieła, ale kosztem ucisku maluszka, więc zrezygnowałam. No i zaczęłam wertować sklepy z odzieżą ciążową w internecie, no i już nowe bojówki niedługo do mnie przyjadą! Znalazłam fajny sklep www.happymum.pl , mi bardzo podpasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!! ja dzis miałam pierwsza wizyte w tutejszym szpitalu w Mullingar... i musze poweidziec ze niebyło tak zle.... wszyscy byli bardzo mili bardzo przyjemni a przedewszystkim.. kazdy rozumiał zemój angielski jest tylko na poziomie słaby komunikatywny.. i mówili do mnie bardzo powoli i dokładnie wiec mogłam wszystko zrozumiec.. i spokojnie odpowiadac bez pospiechu na wszystkie pytania... a wiec wygladało to tak: 1) rejestracja ze jestem obecna na moja godzinke... 2)pobranie krwi.. 3 duze fiolki i 1 mała... szok strasznie boląło... 3)wywiad srodowiskowy.... wiele pytan i kazdy w szoku ze poczatki bez wymipotów!!!! 4)wazenie i cisnienie.... wszystko w normie tylko zmiast przytyc to schudłam 5 kg...:( a to podobno moze byc pierwszy objaw cukrzycy ciążowej.... 5) rozmowa z lekarzem bardzo wesoła i miedzy czasie usg.. bardzo szybkie... powiedziął tuy jest główka ty brzyszek tu raczki nóżki chyba chłopczyk ale moze bedzie jescze z tego dziewczynka... zmierzył tylko obwud główki i tpo wszystko!!!! lekarz powiedział ze ten ktos kto mi zrobił dzidzie sie postarał... bo bardzo łądnie sie rozwija... 6) wreszcie siku!!!!!! i oddanie próbki. I powrót do domku... jestem padnieta...i ide spacku.... wiec prawdopodobnie bedzie Fabian Nikodem czyli mały Fabi... powiem wam szcerze ze jak wróciałam ze szpitala to miałam taka chwile ze powiedziałam ze bede rodzic w polsce... ale teraz patrze na to z innej perspektywy... wszedzie jest inaczej... na wszelki wypadek na zmiane równiez bede chodzic do mojej polskiej ginekolog... tak dla pewnosci!!! ja uciekam... jestem padnieta... pozdrawiam was ps.Buniu miałas racje niebyło sie czym stresowac... Poprawiam tabelke NICK.......WI EK.....OST@.......DŁ.C IĽŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOŒ Ć migotka.....21..........25.01........14 tydz.....1.11.07r.....Warszawa bebolek20...20..........26.01.......16tyd(S).......02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01.........15tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .........16 tyg(C)......27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02..........12tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Amelka77... 30....... 30.01........ 15 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01........13 tyg........27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01..........11 tyg.......6.11.07 Asiamal .....25 ........30.01........ 15 tyd....... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01.........11 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ........11 tyd .......11.11.07r....Chełm Iva24.......25..........4.02...........13 tyd........11.11.07r...Toruń Aikangel....32.........................13 tyd ........11.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Konkaa......24..........26.01........14tydz(C?).....15.1 1.07......Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 .......16.02 ........12tyd ....23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........12tyd(synek?)....27 .11.07r......Kraków basik.........33.........21.02.........11 tyg.......28. 11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........12 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa DOBREJNOCKI I dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki. Co u Was? Dawno nie pisalam, ale tyle sie dzieje ostatnio, że na nic nie mam czasu. Bo wiecie wesele za 2 tygodnie !!! . Ale już wszystko prawie po dopinane na ostatni guzik. Zostało mi tylko najważniejsze. Znalezienie jakieś sukienki. To bedzie ślub cywilny, także typowa suknia ślubna odpada. No i też nie chciałam jej kupować wcześniej bo to nigdy nic nie wiadomo jak mogę przytyć. A brzuszek coraz bardziej wystaje. Wkońcu to już 15 tydzien. Ale szybko leci ten czas. Zaraz sie okaze, że to 9 miesiac i trzeba rodzić. Pozdrawiam i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WI EK.....OST@.......DŁ.C IĽŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOŒ Ć migotka.....21..........25.01........14 tydz.....1.11.07r.....Warszawa bebolek20...20..........26.01.......16tyd(S).......02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01.........15tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .........16 tyg(C)......27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02..........12tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Amelka77... 30....... 30.01........ 15 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01........16 tyg (C)....27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01..........11 tyg.......6.11.07 Asiamal .....25 ........30.01........ 15 tyd....... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01.........11 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ........11 tyd .......11.11.07r....Chełm Iva24.......25..........4.02...........13 tyd........11.11.07r...Toruń Aikangel....32.........................13 tyd ........11.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Konkaa......24..........26.01........14tydz(C?).....15.1 1.07......Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 .......16.02 ........12tyd ....23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........12tyd(synek?)....27 .11.07r......Kraków basik.........33.........21.02.........11 tyg.......28. 11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........12 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WI EK.....OST@.......DŁ.C IĽŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOŒ Ć migotka.....21..........25.01........14 tydz.....1.11.07r.....Warszawa bebolek20...20..........26.01.......16tyd(S).......02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01.........15tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .........16 tyg(C)......27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02..........12tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Amelka77... 30....... 30.01........ 15 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01........16 tyg (C)....27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01..........11 tyg.......6.11.07 Asiamal .....25 ........30.01........ 15 tyd....... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01.........11 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ........11 tyd .......11.11.07r....Chełm Iva24.......25..........4.02...........13 tyd........11.11.07r...Toruń Aikangel....32.........................15 tyd ........11.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Konkaa......24..........26.01........14tydz(C?).....15.1 1.07......Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 .......16.02 ........12tyd ....23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........12tyd(synek?)....27 .11.07r......Kraków basik.........33.........21.02.........11 tyg.......28. 11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........12 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suwak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika26-Belfast
Witajcie Kobietki Bardzo dawno nie zagladałam na nasze forum i bardzo duzo sie pozmieniało,jestem troszke zabiegana ostatnio przygotowaniami do ślubu 2 czerwca,w przyszły poniedziałek lece do Polski wszystko dopiać na ostatni guzik :) W czwartek w koncu byłam na pierwszym usg w 16 tyg w Polsce nie do pomyslenia ale coz mieszkamy w Belfascie zupełnie inne podejscie do ciąży i jej przebiegu.Widziałam serduszko pieknie bijące,a lekarka sie śmiała i mowiła ze nasze dziecko rozgrywa własnie turniej tenisowy bo strasznie rączkami machało :) powiedziała ze wszystko jest dobrze i nastepne usg mam w 20 tyg takie bardzo szczegółowe.Mdłosci i złe samopoczucie mi przeszły w 11 tyg i od tamtej pory dobrze sie czuje tylko plecki mnie bola po pracy.Brzuszek powolutku rosnie :) mam tylko nadzieje ze zmieszcze sie w sukienke do ślubu :) hihihi . Pozdrawiam wszystkie mamy, całuski dla brzuszków i uzupełniam tabelke :) NICK.......WI EK.....OST@.......DŁ.C IĽŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOŒ Ć migotka.....21..........25.01........14 tydz.....1.11.07r.....Warszawa bebolek20...20..........26.01.......16tyd(S).......02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01.........15tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .........16 tyg(C)......27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02..........12tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Amelka77... 30....... 30.01........ 15 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01........16 tyg (C)....27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 ........30.01........ 15 tyd....... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01.........11 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ........11 tyd .......11.11.07r....Chełm Iva24.......25..........4.02...........13 tyd........11.11.07r...Toruń Aikangel....32.........................15 tyd ........11.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Konkaa......24..........26.01........14tydz(C?).....15.1 1.07......Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 .......16.02 ........12tyd ....23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........12tyd(synek?)....27 .11.07r......Kraków basik.........33.........21.02.........11 tyg.......28. 11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........12 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik74
W Katowicach prywatnie można zrobić USG na Opolskiej koszt USG 3d 150 złotych pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik74
dziś byłam na USG poraz pierwszy w tej ciązy i wszystko jest ok :) dzidzia rośnie serduszko buje jak szalone a sam maluszek straszny wiercipięta jest z trudem udało się go pomierzyć :) ale się super teraz czuję :) wiedząc że wszystko dobrze :) ściskam Was mocno i pogłaskajcie brzuszki od cioci Basi hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WI EK.....OST@.......DŁ.C IĽŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOŒ Ć migotka.....21..........25.01........14 tydz.....1.11.07r.....Warszawa bebolek20...20..........26.01.......16tyd(S).......02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01.........15tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .........16 tyg(C)......27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02..........12tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Amelka77... 30....... 30.01........ 15 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01........16 tyg (C)....27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 ........30.01........ 15 tyd....... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01.........11 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ........11 tyd .......11.11.07r....Chełm Iva24.......25..........4.02...........13 tyd........11.11.07r...Toruń Aikangel....32.........................15 tyd ........11.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Konkaa......24..........26.01........14tydz(C?).....15.1 1.07......Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 .....16.02 ......13tyd syn....23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........12tyd(synek?)....27 .11.07r......Kraków basik.........33.........21.02.........11 tyg.......28. 11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........12 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczynki u mnie po stremu minely prawie wszystkie dolegliwosci....bylam na usg genetycznym wszyskow w porzadku i jestem troszke spokojniejsza.....wlasniej pije kawke i mam pewna propozycje moze bedziemy wpisywac do tabeliki nabyte kg?co wy na to? ja jeszcze w 2 pary spodnie sprzed ciazy ale innych nie zakładam zeby mnie nie cisły w brzuch, wogole to zaczeły mi sie robic rostepy-po proostu mam taka tendencje i juz niestety.....ale kolezanka mowila mi zeby kupic oliwle i wmasowywac i lekka szczytpac?co myslicie?ma juz ktoras z was taki problem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Niedzielnie!!!! u mnie szystko dobrze... dolegliwosci zadnych:) na całe szczescie.. nieodzywałam sie bo maz miał w koncu zien wolnego.. wiec z niego korzystkalismy:) KALINKO1985.. kochana tez mam tendencje do rozstepów:( pytałam lekarza i farmaceuty co polecaja.. a oni zgodnie stwierdzili ze rozstepy jak sie maja pojawic i tak sie ppjawia...moja siostra nic nieuzywała przez całą ciąze i niema ani jeenego rozstepu po ciazy... a ja mimo ze smarowałam brzuszek oliwka jak mi kazała mama to i tak wyskoczyły... wiec teraz sie smaryje tylko moim ulubionym balsamen nawilzajaccym. a po ciazy jest mase specyfików po których rozstepy tak bledna ze sa prawie niewidoczne.. lub u niektóryc wogóle niewidoczne. zaczeły mi pekac krwinki.. na brzuszku oi pleckach... takie btzydkei to:( ale czego sie niewytrzyma dla upragnionego dziecka!!!!! MIŁEJ NIEDZIELI POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×