Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Jeszcze tylko tabelkę uzupełnię. Fajny pomysł z tymi kilogramami i płcią dziecka. NICK.......WI EK.....OST@..KG...DŁ.C IAŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOœĆ migotka.....21..........25.01........14 tydz.....1.11.07r.....Warszawa bebolek20...20.....26.01..-5...17tyd(S).......02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01..+2....16tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .......18 tyg(C)......27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02..........12tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Malutek….25.…..27.01..+3,5...17tyd… ……..4.11.07r…Cork Amelka77... 30....... 30.01..+2...... 17 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01..+2..16 tyg (C?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01..+2..... 17 tyd ( C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01....0.....18 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ..+0,5kg.....17tyd .......11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...16 tyd (S?)...500gram...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................15 tyd ........11.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Konkaa..24......26.01......15tydz(C?)........15.11.07... ............. Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+1...14tyd syn...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........(synek?)....27 .11.07r......Kraków basik.........33.........21.02.........11 tyg.......28. 11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki ;) dawno mnie nie bylo ....bylismy u rodzinki .. jak bylo fajnie na czas pobytu w kraju mdlosci mi minely hehehe a tak wszystko bez zmian :) jutro mam wizyte hmmmm ciekawa jestem co i jak nie moge sie doczekac .... sciskam Was mocno buziaki dla brzuszkow i Waszych dzieci :) 😘 NICK......WI EK.....OST@..KG...DŁ.CIAŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOść migotka.....21..........25.01........14 tydz.....1.11.07r.....Warszawa bebolek20...20.....26.01..-5...17tyd(S).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01..+2....16tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .......18 tyg(C)......27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02.+2........17tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Malutek….25.…..27.01..+3,5...17tyd… ……..4.11.07r…Cork Amelka77... 30....... 30.01..+2...... 17 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01..+2..16 tyg (C?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01..+2..... 17 tyd ( C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01....0.....18 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ..+0,5kg.....17tyd .......11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...16 tyd (S?)...500gram...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................15 tyd ........11.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Konkaa..24......26.01......15tydz(C?)........15.11.07... ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+1...14tyd syn...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........(synek?)....27 .11.07r......Kraków basik.........33.........21.02.........11 tyg.......28. 11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuchate! Amelka77 - chyba musi wymrzęć jeszcze kilka pokoleń, aż te głupie zabobony znikną. Nie ma się czym przejmować. Ja zawsze mówię takim ludziom, żeby najpierw się zastanowili co mówią, a nie paplali bez sensu. Kiedyś tak sobie sprawdzałam ilość czerwonych kokardek przy wózkach. Wyniki mnie przeraziły! Około 80 % wózków było z kokardkami - normalne średniowiecze. IVA24 - współczuję zgagi... Ja w poprzedniej ciąży też miałam, ale jak już miałam pokaźny brzuchol. Pomagało nieco spanie na wysokiej poduszce, no i trzega było uważać z jedzonkiem smażonych i pikantnych rzeczy. Kalinka1985 - dużo zdrowia dla taty! Asiamal - no nie miej wątpliwości, to dzidzia fika koziołki! Shenen - wiesz co mój \"grzeczniutki\" synuś wczoraj zrobił? Moja mama miała bardzo ważną rozmowę przez telefon, a ten podbiegł i sru... ściągnął jej spodnie razem z gatkami! Ukazała się wielka blada pupa! A ja durna zamiast go skarcić nie mogłam powstrzymać się od rechotu! Zapisałam się na usg 3d/4d. Jadę 26.06 na 14.00 i nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolu :D:D:D Musisz mi przesłać jakieś zdjecia Stasia łobuzującego! Amelko, dzięki za pocieszenie, to juz nasze drugie lato \"bezwyjazdowe\" ale zacisnę zęby :) Może uda sie pojechac chociaż na parę dni gdzieś niedaleko. 15 cm maluch to już kawał..malucha :) Ja wizytę i usg mam 12 czerwca, za dwa tygodnie. ciekawe czy dziecie będzie na tyle łaskawe żeby ujawnić rodzicom swoją płeć? Macham do wszystkich i idę obierac ziemniaki, moje dziecko zażyczyło sobie dzisiaj placki ziemniaczane, tatuś sie ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka32
Hello.... Dzisiaj "na moje nieszczęscie" natrafiłam na stronę " the shape of a mother". Miałam tam zobczyć "normalne kobiety- matki" ( taka była rekomendacja na onecie) -a nie po retuszu w photoshopie.... Ale to co tam zobaczyłam przeszło moje oczekiwania... przerazilam sie :-( rozstępy, zniekształcone ciała, obwisłe piersi... Kurcze, boję sie, że moje ciało sie drastycznie zmieni- nie jestem przecież juz najmłodsza, oczywiście dbam o siebie, smaruje wszystko jak leci odpowiednimi specyfikami. Staram sie nie jeść jak szalona mimo to przekroczylam juz 60 kg ( 5 kg wiecej) a to dopiero 15tyg Chcę być nadal sexi dla mojego Ukochanego! Oczywiście moje maleństwo jest dla mnie najważniejsze , ale.. szczęśliwa mama to szczęsliwe dziecko.... OJ oj oj.... wiem, wiem że narzekam... musze obie jakies zajęcie znależć.... pozdrowionka Ilonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
Czesc !!! Asiamal-dziekuje za wytlumaczenie roznicy o usg. ilonka32-niepotrzebnie weszlas na ta strone bo teraz niepotrzebnie sie martwisz i denerwujesz.NIe przejmuj sie tym co zobaczylas,to,ze tam pokazali takie kobiety o takim wygladzie,nie oznacza,ze ty czy inna kobieta po ciazy bedzie identycznie wygladac.Masz dopiero 32 lata a nie az! Ja tez mysle o tym,jak bede wygladac pod koniec ciazy i po ,bo rowniez chce ladnie wygladac i podbac sie swojemu mezczyznie-jak kazda z nas,PRAWDA DZIEWCZYNKI??? ja od poczatku ciazy przytylam 500gram i jutro bedzie 4 miesiac.Zobaczymy jak bedzie dalej.To,ze wazysz tyle ile napisalas wcale nie ozncza ze grubo wygladasz bo ja waze wiecej i nie widac tego wogole po mnie-na serio!takze glowka do gory! Amelka77-ale zazdroszcze zobaczenia maluszka na usg!!! mam nadzieje,ze moje usg niedlugo rowniez doda mi tyle usmiechow na twarzy. ZNOWU MAM KILKA PYTAN DO WAS: 1)smaruje sie zwykla oliwka i chcialam zapytac jak czesto trzeba to robic?czy co drugi dzien wystarczy???moja skora jak narazie nie wysusza sie w tych partiach ciala,ktore trzeba smarowac. 2)czy wy tez macie takie okropne i czesto i dlugie bole glowy jak ja??? Strasznie mi to przeszkadza,nie jestem w stanie funkcjonowac,musze lezec z zimnym okladem,i o dziwo mam niskie cisnienie(w szpitalu bylam bo mialam wysokie),do tego jestem lekko przeziebiona.Juz mysle ze albo przez upaly tak mam albo zwyczajnie tak reaguje na zmiane pogody-nie mam pojecia! POMOZECIE???? 3) i czy wiecej z was moze wypowiedziec sie na temat stosowania "Amolu"??? A dzis kiedy zasypialam z bolem glowy w poludnie,poczulam 2 kopniaczki w brzuszku :):):) nie jestem pewna czy to dzidzia ale inne uczucie niz jelita,normlanie az sie przestraszylam bo dosc mocne byly hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Witajcie trochę mnie tu nie było :) Ja jestem terazw 14 tygodniu i przytyłam 3 kg od początku ciąży zobaczymy co będzie dalej a resztą martwić sie będę potem :) i wam też to radzę :) Pozdrawiam Was wszystkie i buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! IVA24! Na temat Amolu nie znalazlas nic w internecie?Moze zapytaj swojego gina?Pamietam ze kiedys jak ten specyfik byl dostepny...chyba w Pewxie jeszcze to moj tata mial go stale pod reka i stosowal na wiele rzeczy. Pamietam tez ze jak mnie bolala glowa czy kogokolwiek to nie kazal nam pic tylko wcierac po kropelce w skronie.I pomagalo! ILONKA32! Ja w swojej pierwszej ciazy przybralam 25kg!Dodam ze wzrostu mam 166cm.Nie martwilo mnie to.Dla mnie najwazniejsze bylo moje dobre samopoczucie i dzidzia. Nie powiem ze szybko ale udalo mi sie wrocic do wagi sprzed ciazy i wcale nie bylo to takie trudne.Zawdzieczam to przyjaciolce ktora podsunela mi Diete Soutch Beach,jak dla mnie rewelacja. Teraz jestem w 16 tygodniu i waze 71kg,przerazilam sie na poczatku ze taki duzy brzuch,tak duzo kilosow ale w koncu to ciaza blizniacza wiec jest inaczej.Dodam ze tez sie nie objadam za dwoch i jestem raczej owocowo-jarzynowa. I wiesz co?Nie martwie sie tym!Wiem ze jak maluchy przyjda na swiat to waga migiem zleci. Nie mialam ani rozstepow,ani obwislych piersi.U kazdej kobiety jest inaczej!A tobie radze nie ogladac takich stron i niepotzrebnie sie nie niepokoic! Pozdrawiam serdecznie wszystkie brzuchatki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTEK
Ja tez nie moge sie doczekac usg,do tej pory mialam tylko jedno,nastepne dopiero w lipcu.Ciekawa jestem jak wielkie jest juz malenstwo,ale chyba spore bo brzuszek tez...A apetyt mi dopisuje jak nigdy przedtem,jem to na co mam ochote,glownie slodkie. IVA24 ja nie uzywam oliwki tylko krem na rozstepy i balsam nawilzajacy,tez raczej co drugi dzien.Nie wiem czy to wystarczy ale niektore wogole sie nie smaruja i jest ok.Bolow glowy nie mam,wczesniej tylko troche A co do Amolu to kiedys czytalam na jakims innym forum ze dziewczyny w ciazy go stosuja na bole glowy,wiec chyba mozna. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja juz w domku z moim mezulkiem i 2 mezczyznami... jest super tylko czasu mi na wszystko brakuje.. niewiem jak to bedzie z pisaniem na forum:( ale zawsze znajde momencik zeby zajrzec co sie u was dzieje ... kochane ja uciekam spac... dzidzia juz coraz mocniej daje mi kopniaki... pozdrawiam... ppapappapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Hej kangurki!!! Co tam słychac???U mnie nieciekawie, bo strasznie mnie bolą zęby po zmianie łuku w aparacie ortodontycznym.Nie mogę zjeśc nawet kanapki, bo ból jest okropny.Dziś zadowalałam się papką czyli zmiksowanymi truskawkami.Nie dośc,że mam troszkę problemów to jeszcze te zęby.U mnie dzidzia już mocno kopie, nie ma dnia, abym nie poczuła ruchów, szczególnie jak się najem.Dobrze,że troszkę upały ustąpiły, bo strasznie się męczyłam i miałam problemy z zasypianiem.Brzuch mam coraz większy, niektórzy mówią,że lekarz mi się z terminem pomylił, bo wyglądam na 7 miesiąc ciąży nie na piąty.Hehe ciekawe jak będę wyglądać w październiku.Wolę nie myśleć, bo pewnie podobna do słonia będę.Buziaczki mamusie.DOBREJ NOCKI ŻYCZĘ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ilonko, nic sie nie martw i jak radzi Aikangel - nie przeglądaj tej i tym podobnych stron. Po co masz się stresowac niepotrzebnie? To moja druga ciąża i po tamtej nie mam ani pół rozstępu więc głowa do góry :) Fufcia, współczuję bólu zębów :( dobrze że teraz dużo miękkich warzyw i owoców... :) Kochane! W zasadzie wpadałam po to żeby podzielić sie radosną nowiną - czuje malucha! Wychodzi na to że czułam już od tygodnia mniej więcej tylko nie byłam pewna czy to na pewno to (doświadczona mamuśka, hehe). Teraz jestem już pewna na 100% i bardzo sie cieszę :D Dobrego dnia wszystkim życzę :D pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dwupaki /trópaki też!/ Ja znów w pracy. Dobrze, że upałów juz nie ma. Za miesiąc mają nam zakładać klimatyzację. No, zobaczymy... Shenen - gratulacje z okazji brzusznych fikołków! Co do zdjęć mojego skarba, to Ci podeślę. IVA24 - co prawda ekspertem nie jestm, ale na wszystkich kremach na rozstępy piszą, żeby się smarować dwa razy dziennie, więć myślę, że z oliwką powinno być podobnie i suchość skóry nie ma raczej nic tu do rzeczy. Ja czasem też mam okropne bóle głowy - biorę Apap,bo mi gin pozwoliła. Nie wiem co z piciem Amolu, ale jak sobie natrzesz skronie, to nic nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie:-) Ostatnio pisze troche rzadziej, ale codziennie Was czytam. Ciagle nie potrafie jakos dojsc do siebie po tym co przytrafilo sie mojej Siostrze, sa dni gdy jest lepiej, sa dni gdy jest gorzej...nie moge zebrac sie zeby napisac kilka slow... U nas w porzadeczku. Dzidzia daje mi delikatne kopniaczki. Amelka coraz wiecej mowi, ale na razie miesza angielski z polskim. Rockpoint - ciesze sie ze z Dzidzia (cilestowa:-) wszystko dobrze. U nas Dzidzia jest tuz-po-logestowa:-) Amelko, dziekuje za cudne zdjecia. Pieknie wygladasz. Brzusio ladnie rosnie. Nie przejmuj sie tymi wszystkimi przesadami i tym co mowia inni. Mnie to troche denerwowalo w pierwszej ciazy, teraz splywa to po mnie...jak woda po kaczce:-) Ale o tych kokardkach to pierwszy raz slysze, oj, zawsze sie czlowiek czegos nowego dowie:-) Ale Twoje Skarbus juz duzy! Fajniutko:-) Asiamal, super ze juz znacie plec Dzidziusia. Gratulacje Coreczki🌻 Shenen, cmok sloneczny dla Majuni🌻 Fufciu, jak Karolinka? Ucaluj Ja prosze mocno od nas:-) Iva, te opaski kupilam w aptece. Musialam sie troche za nimi nachodzic, kupilam dopiero w trzeciej aptece. Pomagaja na chorobe lokomocyjna i na poranne mdlosci. Zauwazylam ze jak sie ich nie zalozy zaraz po obudzeniu to niestety mdlosci mnie dopadaja pozniej i nawet jak je zaloze to mija troche czasu zeby wszystko sie uspokoilo. Przesylam linka: http://www.travelband.com/morning-sickness.htm mozesz sobie zobaczyc jak one wygladaja. Co do Amolu - ja wcieram w skronie gdy boli mnie glowa. Biore panadol gdy bol jest nie do wytrzymania. Mam nadzieje ze te bole wkrotce Ci mina. Na zgage pije mleko (ktorego nie lubie!) i jem jogurt. Mozna uzywac medykamentow dostepnych w sklepie/aptece, ja ich nie uzywalam w pierwszej ciazy i teraz tez staram sie unikac. Kalinko, bardzo Ci wspolczuje z powodu choroby Taty. Modle sie o zdrowie dla Twojego Ojca. Mysl pozytywnie. Pamietaj ze nosisz w sobie Malutka Istotke dla Niej musisz byc silna. Ja caly czas to sobie powtarzam...bo od 2 tygodni ... jest mi bardzo smutno... Malutek, milego pobytu w kraju! Zazdroszcze troszke tego wynajetego domku nad jeziorem:-) Ilonka, nie ogladaj takich stronek!:-) Oczywiscie ze kazda z nas chce sie podobac swojemu ukochanemu, ale nie mozna sie tym az tak bardzo zamartwiac. Najwazniejsze zeby Dzidzius byl zdrowy i wesoly:-) Ja nie mam ani jednego rozstepu po pierwszej ciazy, a jak pojawia sie teraz to plakac z tego powodu nie bede...chyba:-):-):-) Narodziny Dzidziusia to ogromne wydarzenie. Najlepiej sie skupic na tym, zdrowo jesc i nie przejmowac kilkoma kilogramami na plusie. 🌻 dla Ciebie. Basik, dziekuje za linka, super! Kochane, musze uciekac do pracy. Napisze wiecej pozniej i wtedy uzupelnie tabelke. Buziaczki dla Was i Waszych Brzusiow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka32
dziękuje bardzo za slowa otuchy.... postaram sie ograniczać dopływ wszelkich niepokojących informacji;-) Ja to potrafie w takie paranoje popadać...;-) W sumie po pierwszej ciąży nie bylo tak tragicznie... nie wiem kiedy ( w max w 2 m-ce) ale z 63 kg po porodzie zjechałam do 48. Tyle, że nie mogłam nic jeść ... stawało mi w gardle! o 16-18stej przypominalam sobie,. ze ostatni posilek to jadłam poprzedniego dnia -obiad! i wcale nie byłam glodna! do IWY- też cierpie z powodu nikiego cisnienia i co za tym idzie walczę bólami głowy... pytalam pania ginekolog i stwierdzila, ze moge spokojnie brac APAP/ pyralginę... ale jakoś nie mogę.... wolę pocierpieć niż jeść te swiństwa.... mam nadzieję, że wkrótce też poczuje ruchy dziecka.,..mój Ukochany nie może sie doczekac!To jego pierwsze dziecko! Strasznie wyczekane! pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff, wybarwiam zele i mam malutka przerwe na kubusia, minam-mniam:-) Ilonka, przy Bobasku jest tyle zajec ze potem trzeba kontrolowac ubytek a nie przyrost wagi. Kruszynka z Ciebie, 48kg!!! Dzidzia na pewno wkrotce zacznie pukac:-) Iva, znowu ja:-) o kremach na rozstepy. Robie tak samo jak w pierwszej ciazy, wieczorem smaruje sie oliwka, rano kremem na rozstepy, w pozniejszej ciazy pamietam ze smarowalam sie kremem na rozstepy 2 razy dziennie. Bebolku, pisz do nas! Malutek, czy jak bedziesz w Polsce wybierzesz sie na USG? Ja nastepne mam 6 wrzesnia. Moze uda mi sie pojechac do Polski na przelomie lipca/sierpnia i wtedy pojde do lekarza. Jutro mam wizyte u GP i chyba poprosze o skierowanie na dodatkowe badanie USG. Zreszta ostatnio lekarka powiedziala ze moze mi wypisac jak bede chciala...sama nie wiem... Aikangel, mozesz napisac cos wiecej o tej diecie? Ja nigdy diet nie stosowalam...chcialabym dowiedziec sie na czym ona polega, itp. No a z przyrostem wagi w ciazy blizniaczej na pewno jest inaczej. W koncu nosisz pod sercem dwa Bobaski!:-) Fufcia, wspolczuje bolu zebow. U mnie brzusio tez duzy...wygladam tak na 6 miesiac:-) Carlaa, dawno nie pisalas! Daj prosze znac jak bylo u lekarza. I jeszcze tabeleczka:-) NICK......WIEK.....OST@....KG.....DŁ.CIAŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOść migotka.....21..........25.01........14 tydz.....1.11.07r.....Warszawa bebolek20...20.....26.01...-5...17tyd(S).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+2....17tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .......18 tyg(C)......27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02...+2........17tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Malutek….25.…..27.01..+3,5...17tyd… ……..4.11.07r…Cork Amelka77... 30....... 30.01...+2...... 17 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+2..16 tyg (C?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+2..... 17 tyd ( C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01....0.....18 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ..+0,5kg.....17tyd .......11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...16 tyd (S?)...500gram...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................15 tyd ........11.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Konkaa..24......26.01......15tydz(C?)........15.11.07... ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+1...14tyd syn...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........(synek?)....27 .11.07r......Kraków basik.........33.........21.02.........11 tyg.......28. 11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa Buziaki i milej reszty dnia, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
migotka.....21..........25.01........14 tydz.....1.11.07r.....Warszawa bebolek20...20.....26.01...-5...17tyd(S).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+2....17tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .......18 tyg(C)......27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02...+2........17tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Malutek….25.…..27.01..+3,5...17tyd… ……..4.11.07r…Cork Amelka77... 30....... 30.01...+2...... 17 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+2..16 tyg (C?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+2..... 17 tyd ( C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01....0.....18 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ..+0,5kg.....17tyd .......11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...17 tyd (S?)...500gram...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................15 tyd ........11.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Konkaa..24......26.01......15tydz(C?)........15.11.07... ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+1...14tyd syn...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........(synek?)....27 .11.07r......Kraków basik.........33.........21.02.........11 tyg.......28. 11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
Dziekuje wszystkim tym mamusiom,ktore odpowiedzialy na mje watpliwosci i pytania.Ja amolu nie pije tylko wlasnie wcieram i tabletek nie biore,wiem ze mozna brac apap ,raz wzielam i nic kompletnie mi nie pomogl wiec postanowialm juz nigdy go nie brac bo po co mam siebie i dziecko niepotrzebnie truc,wkoncu to zawsze jest jakas chemia. Dzis na szczescie nie boli mnie glowa,oby tak dalej. Zmienilam tabelke bo dzis 4 miesiac sie zaczal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane... u mnie wszystko w porzadeczku... tylko ze teraz na nic niemam czasu. od dzis naprawde podziwaim moja mame któa miała troje dzieci i maiłóa na wszystko czas.. ja juz po 2 dniu niemam nanic siły:( ale bede twarda teraz własnie maja kare i sziedza cicho pokoju wiec moge napisac pare słów.. ja juz za 2 tygodnie jade do polskiego ginekologa z moim mezulkiem pierwszy raz jedziemy razem obejrzec nasza dzidzie... i zrobic badania na cukrzyce ciązową... widze ze wy wszystkie macie kilogramy na plusie a ja mam cały czas 5 kilo mniej co mnie martwi bo powinnam juz chyba przytyc:( kochane mój brzusio prawie wogóle sie niezmienia.. tylko odrobine za to dzidzia mocniutko kopie... ale szkoda ze mój mezulek niemoze jeszcze tego poczuc.. kochane jak nwsz brzusio sie tak zmienia to czekam na fotki na emile bebolek20@onet.eu i jeszcze tylko porawiam tabeleczke.. migotka.....21..........25.01........14 tydz.....1.11.07r.....Warszawa bebolek20...20.....26.01...-5...18tyd(S).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+2....17tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .......18 tyg(C)......27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02...+2........17tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Malutek….25.…..27.01..+3,5...17tyd… ……..4.11.07r…Cork Amelka77... 30....... 30.01...+2...... 17 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+2..16 tyg (C?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+2..... 17 tyd ( C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01....0.....18 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ..+0,5kg.....17tyd .......11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...17 tyd (S?)...500gram...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................15 tyd ........11.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Konkaa..24......26.01......15tydz(C?)........15.11.07... ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+1...14tyd syn...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........(synek?)....27 .11.07r......Kraków basik.........33.........21.02.........11 tyg.......28. 11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! wielkie gratulacje ze bedziecie mamusiami! wszystkiego dobrego, ślicznych zdrowych dzidziusiów! zajrzałam tu do was przez sentyment bo sama rodzilam w listopadzie 2006 dokladnie 26 . choc termin mialam na 11.11. Teraz moja córeczka lezy sobie z tatusiem w sypialni i sobie gadają:) Listopadowe dzieciaczki są SUPER!!! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kilogramy w stopce to juz nieaktualne:P karmiąc waze mniej niz przed ciążą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar80ta
NICK...... WIEK.....OST@....KG.....DŁ.CIAŻY.....TERMIN....MIEJSCOWO ść migotka.....21..........25.01........14 tydz.....1.11.07r.....Warszawa bebolek20...20.....26.01...-5...17tyd(S).....02.11 .07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...+2....17tyg (S)....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .......18 tyg(C)......27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02...+2........17tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Malutek….25.…..27.01..+3,5...17tyd… ……..4.11.07r…Cork Amelka77... 30....... 30.01...+2...... 17 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01...+2..16 tyg (C?)...27.10/6.11.07r....Ustka Monika26....26.......30.01.........16 tyg.......6.11.07....Belfast Asiamal .....25 .......30.01...+2..... 17 tyd ( C)..... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01....0.....18 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ..+0,5kg.....17tyd .......11.11.07r....Chełm Iva24.......25......4.02...16 tyd (S?)...500gram...11.11.07r......Toruń Aikangel....32.........................15 tyd ........11.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Konkaa..24......26.01......15tydz(C?)........15.11.07... ......... Calw Kati76...................09.02........14 tyd.......15.11.07r. Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02......(synek?)....23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 ...16.02 ..+1...14tyd syn...23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2........22........20.02.........(synek?)....27 .11.07r......Kraków basik.........33.........21.02.........11 tyg.......28. 11.07r....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........15 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa mar80ta...26...........28.01 ........17tyd ........6.11.07r. .... Piła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WASZYCH PŁYWAJĄCYCH BOBASKÓW Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Wiolu:-) 🌻Radosnego Dnia Dziecka🌻 Ja w pracy, na 11.00 mam wizyte u GP. U nas bardzo duszno, uffff, zachmurzone, sil mi brak. Napisze pozniej. Milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo MAmulki .... wlasnie z okazji dnia dziecka :) 😘 🌻 i kawka dla nas ;) ... a do tego moj synalek ma imieninki wiec zapraszam na ciacho !!!! Buniu 😘 trzymaj sie kruszynko 😘 My po wizycie ..... nadla nie znamy plci heheh dzidzia zdrowa rosnie !! brzusio tez !!!!! sciskam mocno ... !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie. Wszystko w porzadku, wyniki krew+mocz bardzo dobre. Serduszko Dzidzi slicznie i bardzo glosno pukalo, ale fajniutko:-) A ja kupilam sobie spodnie ciazowe z okazji dnia dziecka:-) Dla Amelki sandalki i kwieciste spodenki. Carlaa, stos slonecznych usmiechaszkow i slodkich buziakow dla Twojego Synusia w Dniu Imienin!❤️🌻❤️ Ciesze sie ze u Ciebie i Twojego Skarba wszystko dobrze. To jak Mamcie? Chwila przerwy na wirtualna kawusie z mleczkiem? Czy ktoras sie przylaczy do mnie? Buziaczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
Hej Dziewczynki! A u mnie i mojej coreczki dobrze :) Czuje juz dosc wyraznie moja Mallutka Juleczke :) Puka i puka :) ale jestem szczesliwa. Najserdeczniejsze zyczenia dla wszystkich dzieciaczkow :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!!!!!!!!!!!!!! Ale jestem padnieta!!! własnie wrócilismy z całodnieowej wycieczce po dublinskim zoo oczy to same mi sie juz kleja... a nogi to niepoiem juz gdzie mi wchodza... na szczescie mezulek kazał mi wskakiwac do wurka cobym sobie odpoczeła.. byłam z mezem siostrą bratem i tylko 3 dzieci ale z nimi to jak z cała klasa przedszkolakó a oczy trzeba było miec dookoła głowy ... naszczescie juz w domku.. odezwe sie jutro.. pozdrawiam was wszystkie serdewcznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTEK
Witam! Duzo buziaczkow dla waszych pociech!Ja jutro zabieram synka do wesolego miasteczka,a w niedziele jedziemy do oceanarium.Sama nigdy wczesniej nie bylam w takim miejscu,ciekawe jak bedzie. Bunia_77 no jasne ze bedac w polsce ide na usg i zrobie jeszcze pare innych badan.Mam tu wizyte w szpitalu w sierpniu ale nie wiem czy bede miala robione usg,wiem ze to ma byc wizyta u lekarza bo do tej pory bylam tylko raz w tym szpitalu ale na samym usg.Ale chała co nie?A czy ty jak jestes co miesiac u GPto za kazdym razem masz pobierana krew?Ja mialam raz na poczatku,a nastepnym razem to chyba dopiero w siódmym miesiacu!Tak to daje sam mocz. Ale dzis senna pogoda...Zieeeew.Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×