Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina22

worki pod oczami

Polecane posty

Gość adiqqq
Czesc wam wszystim dziewczyna jestem facetem i tez mam wory pod oczami i mam pytanie czy tam moze usunac takze facet czy to jest tylko ewentualnie dla dziewczyn ? czekam na odpowiedz z gory dzieki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiqqq
aha i zeby sie tego pozbyc tzn ze trzeba miec okreslona lat tak czy jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknij \"beauty w Polsce\" potem na operacje twarzy.Jest kilka ciekawych topików .Wszystkiego się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grace207
Cześć wszystkim, widzę że dawno nikt tu nie zaglądał :) Jak czytam wasze posty to przypominam sobie moje własne przeżycia z ostatnich 15 lat (od kiedy zaczęłam zauważać moje 'worki') U mnie one były od urodzenia, widać je na zdjęciach z dzieciństwa nawet. Skóra pod oczami jest elastyczna, ale cienka. W nocy worki puchły i rano budziłam się z obrzękami - nawet po bardzo dobrze przespanej nocy. W wieku 19. lat kupiłam sobie pierwsze okulary - fotochromy, żeby przysłonić oczy, poza tym okulary słoneczne przez cały rok. Z niechęcią patrzyłam w lustro, a jak tylko wychodziłam między ludzi, przeżywałam katusze. Najgorzej było jak widziałam wzrok ludzi na sobie - i to nie było wyimaginowane - zdarzało mi się słyszeć różne komentarze... W końcu zebrałam się na odwagę żeby coś z tym zrobić. Operację miałam kilka miesięcy temu (wycięte przepukliny tłuszczowe). Teraz nie ma już po niej śladu a moje życie się odmieniło. Mogę powiedzieć - nie zastanawiajcie się długo, tylko wybierzcie dobrego chirurga. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cardioscan
super, że jesteście dziewczyny. Mój mąż ma ten sam problem, okropne worki pod oczami, taka obwisła skóra, zastanawia się nad wycięciem. Ma dopiero 40 lat, jest jeszcze młodym facetem. Ja popieram. Co wy o tym myslicie? Czy później skóra nie rozciąga sie znowu? Nie chciałabtm, żeby mial tam później pergamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avaom
Zastanawiam sie nad tym zabiegiem od jakiegoś czasu ale chciałabym się więcej dowiedzieć na ten temat od osób które mają to już za sobą :) Jak to tak naprawdę wygląda itd. Jakich lekarzy polecacie? Kogo odradzacie? Jestem z Poznania, więc chciałabym znaleźć kogoś możliwe jak najbliżej. Mój email: ava52@o2.pl Pozdrawiam serdecznie i z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaKrokus
grace207 ! Ile masz lat i jak wyglądał ten zabieg? Mój problem właśnie polega na tym, że zbiera mi się tłuszcz pod oczami i mam pod nimi takie odstające "bułeczki"... Katorga, cecha dziedziczona niestety:( Mam dopiero 17 lat i tyle samo przykrości z tego powodu;/ Czy nie da się tego może jakoś bez operacyjnie pozbyć? Chyba żaden lekarz nie zgodzi się na zabieg u osoby w moim wieku;( Oprócz tego mam obwisłe górne powieki, ale to jestem w stanie przeżyć jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akwa7
Witam. Tez mam straszny problem z workam od zawsze.Badałam nerki i nic nie znaleziono. Czytałam ten watek i mysle ze zrobiłabym sobie korekte operacyjna dolnych powiek. Kogo polecacie z Poznania ?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grace207
do PannaKrokus: Dawno tu nie zaglądałam ale mam nadzieję, że to przeczytasz. Mam 27 lat, zabieg miałam w zeszłym roku w sierpniu. Masz rację, że w Twoim wieku lekarz na pewno odradzi zabieg, więc będziesz musiała chyba jeszcze trochę poczekać... Pytasz jak taki zabieg wygląda.. więc powiem w skrócie że trwa około godziny, wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, ale absolutnie nic się nie czuje. Lekarz robi nacięcia tuż pod linią rzęs, a następnie wypala laserem te przepukliny tłuszczowe. Potem zszywa skórę bardzo cienkimi nićmi, oczy przyciska specjalnym okładem i bandażuje - tak spędzasz noc. Jeśli chodzi o inny sposób... ja próbowałam wszystkiego, dzwoniłam nawet do salonów kosmetycznych ale nie mogli mi pomóc. Mogę Ci jedynie polecić 2 dobre korektory (do stosowania jednocześnie), spanie w odp. pozycji, okłady... Ale to tak doraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaKrokus
Właśnie znalazłam coś takiego jak lipoliza iniekcyjna, dla osób z tłuszczykiem pod oczami! Mały zabieg, niedrogi, pomagający to zwalczyć! Wybieram się na to;D Polega na ostrzykiwaniu miejsc, z których chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej, no i ona znika;D Ogólnie ta metoda jest stosowana do modelowania sylwetki i twarzy (np. policzki, podbródek), ale w niektórych miastach są lekarze, którzy wykonują ją również pod oczmi. Muszę się jeszcze tylko dodzwonić do pani doktór z Gdańska i dopytać o parę szczegółów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danaewa
Mam 47 lat a problem z" oprawą" oczu chyba od zawsze.Moze nie sa to wory,ale bardzo ciemne obwódki.Czasem wygladają jak śliwki.Bardzo nie lubię widoku moich oczu i najgorsze jest to,że nie mogę tego ukryć.Nie będę malować oczu jak na bal przebierańców.Poza tym moje górne powieki mocno opadają.Mam wrażenie,że wkrótce zasłonią całkowicie moje oczy.Proszę podpowiedzcie coś.Piszę w temacie wory,bo zainteresował mnie on i przeczytałam wszystkie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona000
Cieszę się że są tu ludzie którzy mają podobny do mnie problem i jednakowe przeżycia.. Mam dosyć słuchania rad w stylu - \"kup sobie dobry korektor i po kłopocie\"..Nie da się po prostu tego ukryć i koniec. Moj jedyny fart to to że noszę okulary i dzięki temu jak wiadomo mniej widać. Mam lat 18 a worki od jakichś 6 lat i wiem że są genetyczne, bo ma je mój ojciec, brat i ciotka. Kiedy jeszcze nie nosiłam okularów czułam się potwornie. To właśnie wrażenie że wszyscy widzą najpierw wory a potem mnie. Co mi z długich rzęs czy ładnych oczu skoro mam ten cholerny defekt. W dodatku ogranicza mnie to w normalnym życiu, z wielu rzeczy rezygnuje bo wstydzę się swojej twarzy. Najbardziej jednak nie wyobrażam sobie żeby rano obudzić się u boku jakiegoś faceta i spojrzeć mu w oczy. Na szczęście mi to jeszcze nie grozi ale byłaby to dla mnie katorga..Nawet dla mnie samej nie jest przyjemnym patrzeć na siebie z rana a co dopiero dla bogu ducha winnego faceta.. Stosowałam na to już chyba wszystko - żel arnikowy i z babką i świetlikiem, krem jakiś pod oczy nieby zmniejszający obrzęki, maseczki z ziemniaka i ogórka, okłady z herbaty a nawet w swojej desperacji i głupocie posunęłam się do tego że kupiłam sobie lek homeopatyczny..Oczywiście nic mi nie pomogło w nawet minimalnym stopniu. Żeby było śmieszniej próbowałam też \"podejść się\" od strony psychicznej. Wmawiałam sobie że tego nie mam ( w myśl zasady że kłamstwo często powtarzane staje się prawdą) a nawet udawałam ze mnie to nie obchodzi. Też nie pomogło. Bywało też że wpadalam w apatyczne stany i miałam myśli samobójcze których jednym z powodów była właśnie bezradność wobec mojego wyglądu. Ostatnio na jednym z forow odważyłam się pokazać swoje zdjęcia i jak się nietrudno domyśleć zostałam zbesztana za to ze przejmuję się pierdołami i dostałam rady-kup sobie dobry korektor....Ludzie którzy nigdy czegoś takiego nie mieli nie wiedzą jak to jest. Natomiast tutaj wiecie o co chodzi i bardzo mnie podniosło na duchu przeczytanie Waszych postów. Jak tylko uda mi się uzbierać pieniądze przyłożę wszelkich starań do usunięcia tego gó.na. Choćbym miała tez zabieg powtarzać za kilka lat i chocby nie wiem jak mnie ludzie odwodzilii od tego. Mam po prostu dość. Chcialabym choć raz w swoim życiu z przyjemnością i bez obrzydzenia spojrzeć w lustro. Chętnie bym obejrzała zdjęcia pań po zabiegach i przed mogę zamieścić też swoje. http://img237.imageshack.us/my.php?image=dsc02258.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grace207
Do: ona000 Tu chyba rzadko kiedy ktoś zagląda :-) Obejrzałam Twoją fotkę, mam wrażenie że miałam jeszcze trochę bardziej widoczne te worki niż Ty.. Jeśli chcesz pogadać zostaw maila albo napisz na novocaine0@interia.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilka76
Witam wszystkich, ... nie będę oryginalna, jeśli powiem, że ten problem też mnie dotyczy. Jestem z tego powodu strasznie nieszczęśliwa, a mam dopiero, albo aż ;) 33 lata. Oprócz wypukłych worków mam jeszcze zmarszczki, a końcowy efekt spędza mi sen z powiek:( Psychicznie jestem już gotowa na walkę z moimi workami. Bardzo prosiłabym wszystkie dziewczyny, które są juz po zabiegu o zdjęcia na mojego maila il.ka@op.pl Prześlijcie proszę zdjęcia zarówno sprzed zabiegu jak i po nim, chciałabym bardzo móc zobaczyć, że ten zabieg naprawdę eliminuje te okropne worki pod oczami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasophia
HEj ja am dopiero 14 la wyobrascie sobie.;( i mam taki kreski .. taki łuki pod oczami...;(( To jest straszne.;((nie wim juz co robic. eh. inni mnie nei rozumieją. tak bardzo bym chcial sie tego cholerstwa pozbyc.;( zapewne mm to po tacie.;( najsmtniejsz jest dl mnie to ze moja mam nie ma workow. i jest ladn a ja jak na zlosc msuz ebyc podobna do taty;/ eh co za zycie.:( help;!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasophia
ona 000 ja tez wlasnie rezygnuje z wieu rzeczy . na przyklad przestalam chodzic na kolko plastyczne,muzyczne...u mnie w sqlw salach sa takie swiatla(energooszczedne) wg masakra.( jakmialam bodajze 7-8 lat to mi niektorzy dokuczali wyzywali:(mecze sie z tym brakuje mi pomysłów bo tak samo wsyztskiego prubowalam . tylko wiesz ty masz lapiej bo jestes tarsze i .. wczesniej sobie zrobic ten zabieg. a ja. k?*wa musze czekać.x(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila83
Witam wszystkich! Mam ten sam problem- porażka! przy moich 26 latach wyglądam na 10 więcej przez te cholerne wory. Przez noc puchną, choć czasem znikają, np. po dłuższym wysiłku fizycznym itp. Nerki też badałam, nic tam się nie dzieje. Czasem jak zjem coś tłustego czy ostrego to oczy puchną jeszcze bardziej (ma ktoś tak może????), ale łaziłam po lekarzach i opisywałam to no i generalnie żaden nie widzi związku, więc nie wiem. Myślę że to genetyczne- moja ciotka, dziadek, brat to workowcy. To znienawidzone uczucie, że najpierw widzą wory, potem mnie również nie jest mi obce. Czasem jak bardzo zależy mi na dobrym wyglądzie nastawiam budzik w środku nocy praktycznie, zrywam się przed 4 i wtedy jakoś się wchłaniają... Masakra! Zastanawiam się nad zabiegiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasophia
Sluchajcie dziewczyny !! Ja tez mam genetyczne worki z którymi nie dawałam sobie rady,które były moim koszmarem, ale znalazłam sposób zeby je w miare ukryć zeby wyglądało to estetycznie.Wsystkiego próbowałam ale zawsze wyglondalam oropnie szeczgólnie jak światło pada z góry lub jak sie stanie bokiem so światła dziennego.(znacie to;D?) Potrzebny jest tylko puder w kolorowych kulkach.np. (New colection SENSIQUE) oto sposób na makijaż zakrywający worki:):) krok1: Jesli chcemu tez malowac oczy to (NAJPIERW) a nie na końcu i delikatnie czarną konturówką i mocno rzęsky (ponieważ mocno wytuszowane niedopuszczają one tak tego swiatła z góry przez które najwyrażniej widac ,,worki''. krok2: 'zatapiamy '' pędzel w pudrze powierzchownie pudrujemy twarz. krok3:teraz bierzemy jakąś kukle najlepiej ta w otcieniu zlota i smarujemy nią pędzelek (OD POWIEK)..Teraz szybkim rchem jedziemy od wewnetrznego koncika oka POZIOMO.Kończymy na lini jak się kończą worki(to od kazdego indiwidualnie) krok4:cała powierzchnia od wewnetrznej strony musi być jasna.wliczając w to koncik wewnętrzny przy oku. krok:5 Nabieramy pedzlem(od purdowania) troche różu i starając się pionowo zaczynając tylko od lini gdziekońząsie worki.WYŻĘJ nie. Idziemy w kierunku kości policzkowych. krok6:na końcu pudrujumemy(poprawiamy) jescze okolice koło oczu pudrem w kulkach. Efekt; twarz jest rozświetlona,świerza.Uwagę nie przyciągają worki ale ładne rómieńce.Worki nie sprawiają wrażenie żę cżłwoiek jest nie wyspany. U niektórych może wgl. ich nie widać. U mnei widać ale jednak niepsuja one makijażu a jeśli ktoś ma grzywke i zorbiony tym sposobm makijaż to ''REFLEKTORY'' nie przeszkadzaja juz tak;):):) warto spróbowac pozdraiwam serdeznie :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka70
Babki, spróbujcie EVEN of Switzerland - serum pod oczy. Daje fantastyczne rezultaty i usuwa worki, sińce i podkówki. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim... Ja oczywiście mam dokładnie ten sam problem co wy.Te okropne wory!Mam 31lat i juz mam dość.Nie da się tego w żaden sposób zatuszować...Twarz wygląda na zmęczoną jakbym balowała cała noc.Nie daj boże gdy uronię kilka łez-masakra!!!Już od dłuższego czasu zaczynam poważnie myśleć o operacyjnym usunięciu worków(tłuszczu) bo to chyba jedyny sposób na pozbycie się problemu.Jednak przyznam szczerze, że boję się tego zabiegu bo tyle się słyszy o nieudanych operacjach plastycznych, no i te blizny i rekonwalescencja. Dziewczyny które już są po zabiegu, bardzo was proszę o opinie "jak to przeszłyście" i zdjęcia przed i po operacji.Będę wam wdzięczna. A może znacie dobrą klinikę i lekarzy w Krakowie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kye
Wampiry są wśród nas.... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greeka
hej dziewczyny! od kilku lat miałam prooblem z workami pod oczami, co tu ukrywac- nie dodawały mi uroku, wręcz przeciwnie - czułam się z tym strasznie ponieważ zblizal mi sie moj wlasny slu postanowilam cos zrobic, zaczelam czytac o cud kremach, rerwlacyjnych metodach bla bla bla chyba z 3 miesiace spedzilam na stronach ale konie końców sie zdecydowalam i wybralam przespojowkowe operowanie worków pod oczami.. minely 4 miesiace, jestem zadowolona z efektow- nie ma blizn!! a juz za tydzien bede mezatka!! polecam Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrssaal
czytałam coś o tym zabiegu, czytałam tez opinie na forach - duży plus to,że nie ma żadnych blizn słyszałam, a raczej wyczytałam ze ten zabieg przeprowadza m.in dr dr Halina Berońska-Kulicka - macie jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamma
moja siora robiła sobie ta operacje, i jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po plastyce laserowej powiek dolnych u dr Kruka w Solumedzie w Poznaniu-rewelacja. zabieg całkowicie nieinwazyjne-lekarz laserem naciął spojówkę od wenętrznej części powieki i laserowo wytopił tłuszcz. skóre z zewnątrz usunął Fraxelem CO2.dochodziłam do siebie jedynie 5 dni i wygladam rewelacyjnie. polecam. http://www.laserprojekt2000.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=46:accusculpt&catid=34:produkty&Itemid=53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo o informację o cenie takiego zabiegu i czy to była metoda acculift ? czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo proszę o kontakt do doktora Kruka bo w necie nie ma nic konkretnego! W jaki sposób go znalazłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz gd
Ja mam 27 lat, od zawsze wory pod oczami i mocno opuchniete powieki górne. Mialam juz dosyc po tylu latach, bo odbieraly mi calą urodę, więc zdecydowalam się na operacje plastyczną gornych za 2700zł i efekt jest oszałamiający!!! Teraz wybieram się na zabieg dolnych powiek i mam nadzieje ze niedlugo mój koszmar sie skończy :D NIE WIERZCIE ŻE POMOGĄ WAM KOSMETYKI, one nie wchłoną przepuklin tłuszczowym, ani nie zabiora nadmiaru skóry, śmiac mi sie chce kiedy ludzie wierzą że im pomoże jakis krem......hahaha tylko chirurg to usunie na zawsze, wiec zamiast wydawac kase na głupie kosmetyki, idzcie do chirurga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz gd Mam ten sam problem. Ciągle wyglądam jak po nieprzespanej nocy - masakra:((( Gdzie robiłaś, możesz dać mi kontakt do tego lekarza? Może ten koszmar się w końcu skończy:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witm. Mam 38 lat i również mam problem z workami pod oczami. Coraz częściej zastanawiam się nad operacją. Chciałabym aby osoby, które miały juz operacje napisały mi coś o swoich przeżyciach. Nie ukrywam,że boję się trochę. Ale może Wy mnie do tego przekonacie. Myślałam o klinice dr Sankowskiego może ktoś z Was miał operację właśnie w jego klinice. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×