Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina22

worki pod oczami

Polecane posty

Gość gość
/kajszko76/ ale mnie przestraszyłes, że będzie nieprzyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/kajszko76/ ale mnie przestraszyłes, że będzie nieprzyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo i tak się boję nieziemnsko.robię u doktor Smolarek w Świdnicy mam wizyte-konsultacje a zaraz po ,zabieg.mieszkam w Anglii więc dotychczas rozmowy były e-mailowo i tel. Wszystkie decyzję o zabiegu podejmnie bo zobaczenia i przrbadaniu na żywo ale wstępnie tak;pozbycie się tluszczakow plus przecięcie wiotkiej skóry. Jakim sposobem też nie niem ... a czym one się różnią? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jeszcze jedno powiedziala,że będzie anastazjolog, bo pytalam o coś na uspokojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek x2
przecież pisałem jakiś czas temu, że dolne to pod ogólnym tylko - po to się wymieniamy tu doświadczeniami i wiedzą, a Ty zrobiłaś swoje :) Ale może nie będzie tak źle... trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek x2
poza tym dziewczyno, za te pieniądze, to u chirurga plastyka w szpitalu pod znieczuleniem ogólnym byś zrobiła. p. dr jest zapewne świetnym specjalistą, ale okulistą - dolne powieki i walka z przepuklinami i mięśniem okrężnym oka, to raczej do chirurga plastyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/kalisi76/ nie zrozumiałam zdania "zrobiłaś swoje" ,przeciez jeszcze nic nie zrobiłam zabieg przedemna a moja doktor jest okulista chirurgiem.Szczyt w Warszawie też robi w znieczuleniu miejscowym i płaci się od 7tys w górę. Martwię się bliznami, żeby znowu nie ukrywać się za okularami. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek x2
u dr Szczyta rónież przy plastyce powiek stosuje się krótkotrwałe ogólne jak i miejscowe, to zależy - przy górnych miejscowe wystarczy, przy dolnych już nie - ale są i tacy, którzy robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, nieważne - oby operacja się udała i żebyś miała "płaskie" podocze ;) tego wszyscy tutaj chcemy :) Pierwsze 3/4 dni są dość ciężkie, ale każdy dzień jest lżejszy. najgorszy był dla mnie drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/kajszko76/jadę jednak do Wroclawia do doktora Michała Knakiewicza.będzie mi to robił laserem przez spojówke koszt do 4tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek x2
ciekawe, też się nad tym zastanawiałem (nad cięciem od strony spojówkowej) czyli jednak strach przed bliznami zwyciężył :) Kiedy masz operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś o 14tej a i tak się bojeeeeee mało o młodym doktorze piszą. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek x2
Trzymam kciuki! :) Daj koniecznie znać jak operacja i w ogóle! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Chetnie przyjme adres do kogos dobrego.Wygladam okropnie z tymi worami i popuchnietymi powiekami.Tyle ,ze robilam badania i wyszlo TSH niskie.Podam Ci moje gg 18747472.Pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek x2
a skąd jesteś? ja mogę dać namiar na kogoś z Warszawy, ewentualnie z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TVN Style
Wiemy, że wiele osób pada ofiarą błędów lekarzy medycyny estetycznej. Nie każdy potrafi o tym rozmawiać ale też nie każdy musi z tym żyć. Jeśli jesteś taką osobą, TVN Style może Ci pomóc. Wyślij zgłoszenie z opisem swojej historii na adres bledy@tvn.pl. Koniecznie załącz zdjęcia części ciała, których dotyczy Twój problem. Możemy sprawić, że lustro znów stanie się Twoim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj serum Luminesce firmy Jeunesse, można go kupić tutaj mkap.jeunesseglobal.com/pl-PL, likwiduje nawet głębokie zmarszczki pod oczami. Ja akurat mam problem z workami i cieniami pod powiekami i to serum mi bardzo pomaga. Niweluje wszelkie niedoskonałości, wygładza i rozświetla skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkajszko76
Witam Bardzo ciężko tu coś opublikować dlatego z braku cierpliwości wielokrotnie zrezygnowałam. A więc moje worki pod oczami zwisy skory banki itd to jedynie LIMFA !więc doktor mega profesjonalny zbadał i polecił zabiegi z użyciem fal radiowych jestem już po drugim a efekt jak 8lat do tyłu ✌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie martwcie sie, jest sposob! :) żel FENISTIL polecam z calego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek x2
do kajszko76 - i jak terapia/po terapii? Są efekty? Ja jestem już 8 miesięcy po operacji powiek dolnych - ogólnie jest ok, nie mam już wielkich worków, jest dużo lepiej, i choć nie jest idealnie, to jest zmiana radykalna jednak na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam straszne wory pod oczami :P Skóra normalnie wisiała, a niedawno dopiero skończyłam 40 stkę :) Okazało się, że wystarczy uzupełnienie kolagenowe raz na dwa lata. Korzystam konkretnie z zabiegu Sculptra u pani Aleksandry Sobczyk – Smereczyńskiej w Opolu. To ona mi wyjaśniła właśnie potencjał kolagenowych uzupełnień i dobrała terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek x2
Tak? Z tego co wiem, okolica oczu nie jest zabiegiem, czy też wskazaniem dla preparatu Sculptra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na likwidację worków pod oczami polecam zabiegi z falami radiowymi i laserem biostymulującym. Zabieg nic nie boli, jest wręcz przyjemny. Miałam robione 6 zabiegów, co 2 tygodnie zabieg. Do tego uzywam specjalny krem, który zakupiłam u mojej kosmetolog. Nie tylko ja zauważyłam zmianę, ale także moi znajomi. Dostaję teraz dużo komolememtów, ze jakoś młodziej wyglądam, że świezo. Nie przyznaję się do zabiegów, bo co ludzie powiedzą, akurat mam takie grono znajomych gdzie kazdy uważa ze naturalnie wygląda młodo. Mogę napisać na forum, bo tu jestem anonimowa, chodzę na zabiegi do salonu Beauty Premium w Poznaniu i bardzo to miejsce polecam :) www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam straszne wory pod oczami :P Skóra normalnie wisiała, a niedawno dopiero skończyłam 40 stkę :) Okazało się, że wystarczy uzupełnienie kolagenowe raz na dwa lata. Korzystam konkretnie z zabiegu Sculptra u pani Aleksandry Sobczyk – Smereczyńskiej w Opolu. To ona mi wyjaśniła właśnie potencjał kolagenowych uzupełnień i dobrała terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktoś jest na świeżo po zabiegu dolnych powiek ? Proszę o jakieś recenzje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exWorex
ODP: "gość wczoraj Witam, czy ktoś jest na świeżo po zabiegu dolnych powiek ? Proszę o jakieś recenzje ..." Czy musi być świeżo? chcesz kogoś, kto leży drugi dzień po operacji i oczy bolą, szczypią, swędzą i nie wiadomo co jeszcze, czy kogoś, kto wie jak proces wygląda od a do z, również co jest po drugim dniu po operacji? ;) A tak serio, to ja już jestem świeżo dwa lata po... Polecam znieczulenie ogólne, jak robisz dolne powieki ( u mnie były dolne), koniecznie wybieraj specjalistę tak dobrego, jak się da (warunek konieczny), nie daj się super cenom gdzieś tam u kogoś, za granicami nawet u kogoś kto kroi ludzi jak ziemniaki i byle więcej, albo drugi raz trzyma skalpel w dłoni - mnie czescy specjaliści od razu chcieli kroić razem z górnymi, a w Polsce mi trzech chirurgów + jedna okulistka odradzali górę, bo nie ma tam co robić (z całym szacunkiem do czeskich specjalistów, bo są różni przecież ;). To są OCZY! Drugi dzień po operacji jest ciężki, ale dosłownie każdy kolejny, to 20% lepsze samopoczucie - czyli po 5 dniach jest już w miarę spoko, potem po prostu trzeba uważać i się regenerować, ale już nie ma tego bólu, swędzenia i szczypania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was poddała się zabiegowi lipolizy iniekcyjnej na dolne powieki? Miałam robiony przeszczep tkanki tłuszczowej pod oczy, który miał zniwelować moje sińce, efekt jest wręcz odwrotny. Sińce są dwa razy mocniejsze i do tego nierównomiernie wpuszczony tłuszcz, który wygląda okropnie. Jak mogę go usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora

normalnie ja miałam kiedyś takie worki pod oczami jakbym w ogóle nie spała :( a co śmieszniejsze spałam normalnie tylko wyglądałam jak zoombi. zdecydowałam się na zabieg vivace btl w krakowskiej klinice vesuna. była to bardzo dobra decyzja ponieważ worki zniknęły! metoda ta polega na tzw. termoliftingu dzięki czemu skóra staje się gęstsza i jędrniejsza. efekty to widziałam już po miesiącu od zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusia90

u mnie obeszło się bez zabiegu, pomógł krem remescar, ładnie mi napiął skórę, zredukował worki, a poprawe to już widziałam jakoś po miesiącu, fajny krem, bo szybko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×