Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina22

worki pod oczami

Polecane posty

Gość malwina22

od podstawowki mam worki pod oczami z 2 zmarszczkami po d kazdym okiem,czy idzie to zlikwidowac bez wycinania operacyjnie? nic nie daja kremy,czy wypelniacze mozna dawac pod oczy i czy wogole to cos pomoze? dla mnie to jest najwiekszy kompleks wygladam na ponad 35 lat a mam 28, nie zapomne jak na plastyce w liceum mielismy robic portrety kolezanki z lawki, i moja kumpela narysowala moja twarz i zrobila mi pod oczmi te 2 kreski, az nauczycielka jej powiedziala ze mogla tego juz nie dodawac,ale mielismy rysowac to co widzimy! plakac mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina2
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont wory
witaj Malwinko. jestem dorosła, nawet bardzo (45 lat) i niestety nigdy cholerne worki pod oczami nie przestaly mi przeszkadzać. sory, ale z wiekiem nie nikna wręcz przeciwnie. Chcialabym je usunąć (niestety zadne kosmetyki tego nie usuną - pytałam dermatologa kosmetologa) ale strach! Nie wiem skąd jesteś, ja z Warszawy i tu znalazłam prywatna klimikę, ktora m.in wykonuje operacje usuwania workow.jak im to wychodzi, ile zabiegow wykonali-nie wiem. koszt-ok 4000zł. podam ci adres inter. moze ci sie przyda. www.lineacorporis.pl tel. 022 635-73-63. z drugiej strony mam męza kiedyś chlopakow i nikt nigdy nie komentowal. ale znasz to uczucie jak idziesz ulica i wydaje ci sie, ze najpierw widza te wory a dopiero potem reszte? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina22
dzieki za odpowiedz,ja troche operacji sie boje tam pod oczmi, boje sie blizny i ze bedzie to wygladac gorzej,moze kiedys juz dobrze po 30 sie zdecyduje bo wyglada to coraz gorzej,juz kiedys sie pytalam kosmetyczki czy to idzie zlikwidowac jakos kosmetykami powiedziala mi ze tak ,ale jak jej powiedzialm zeby mi to zlikwidowala to nagle zmienila zdanie ze po co jak to jest taka juz moja uroda, rece mi wtedy opadly i juz dalej z nia nie rozmawialam na ten temat,a nie wiesz czy w te miejsca mozna strzyknac cos ala botox,?bo w sumie nieraz sie przygladam sobie i najbardziej to rzucaja mi sie te 2 zmarszczki pod oczmi (wydaje mi sie ze to z nadmiaru skory) i wiem ze jak bym ich nie miala to nawet juz bym byla zadowolona ,nawet bym mogla sobie wstrzykiwac 3 razy do roku to zeby tylko nie bylo tych zmarszczek!!! moje oczy wygladaja tak caly czas jak bym wogole nie spala ,cala popuchnieta, a mozesz mi wyslac swoje zdjecie oczow,chce porownac moje z twoimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont wory
witaj Malwinko. z chęcią pokaze ci moje przepiękne wory, ale jakos nie mam ochoty swojego oblicza objawiać wszem i wobec. Gdybyś nie miala nic przeciwko podaniu swojego adresu mailowego to ci przeslę ten uroczy widok. Swoja drogą, gdyby ktoś mial doświadczenia zwiazane z operacja - z checia wysłuchałabym. Moze ktos z Warszawy... W kazdym razie noś wysoko głowe. Do cholery! Przeciez ty to nie sa te wory! Duzo sie śmiej. Mniej je wtedy widac. O botoksie zapomnij - to niestety nie na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina22
to moj adres adriatyka@wp.pl dzieki z gory za zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 2000
Do dont wory.Minął prawie rok od Twojego wpisu więc nie wiem czy jeszcze to przeczytasz ale to się okaże. Otóż ja swoje wory nosiłam 20 lat, Dziś jestem po pićdziesiątce i wreszcie powiedziałam dość bo było coraz gorzej. POdaj swój adres meilowy albo gg, to pogadamy bo tak to po co pisać może nie przeczytasz nawet. Jestem dwa tygodnie po operacji ale oczy są jeszcze brzydkie. Podobno po mięsiącu dopiero można ocenić. Moje gg. to6988952. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont wory
Ha! Niebywałe! Zajrzałam tu pierwszy raz od niemal roku i okazało się że zostalam ściągnięta (telepatycznie ?) przez Migotke 2000. Migotko pomyśl powaznie o swoich, być może nie znanych ci, zdolnościach :) A na serio. Jestem bardzo ciekawa jakie będą rezultaty twojej operacji. Skąd jesteś Migotko? ile cię to kosztowało? Bałaś sie? Ja w związku z problemami innej natury nieco zarzucilam myśl o zabiegu, ale są dni kiedy przykro mi na siebie patrzec. Jestem niezmiernie ciekawa wszystkiego co dotyczy takiej operacji i nieco dziwi mnie, że tak niewiele osób porusz ten temat. Nie ma workowców? Moj mail b.wiecek@plusnet.pl Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 2000
Migotka do dont wory. POstaram się Ci wszystko opisać. Otóż ja zapłaciłam 6 tyś. Miałam pjastykę dolnych i górnych powiek wraz z usunięciem nadmiaru tłuszczu. Jest to cenaśrednia. Ani tak drogo ani tanio. Więcej nie warto bo u sław np. Sankowskiego kosztuje ponad 8 tyś. Ja jestem z Torunia i robiłam to w Toruniu ale chirurg plastyk przyjeżdza z Bydgoszczy. Kiedyś u nas w Toruniu robił operacje plastyczne dr Szczyt i to był błąd, że nie poszłam. Ale wiesz tak jeszcze wtedy nie były rozpropagowane te operacje. Ja swoje wory mam ponad 20 lat a ja sama jestem po pićdziesiątce. eżeli masz pieniądze i zdrowie Ci pozwala idz jak najszybciej. U mnie jeszcze nie ma efektu bo trzeba odczekać miesiąc. Oczy sa małę i zamrakane. Ale jeżeli lekarz niczego nie spieprzył powinno być dobrze. POd jednym okiem jest jeszcze twarde i trochę opuchlizny. Ale moja siostra robiła u Sankowskiego oczy i cały lifting oraz wstrzykiwanie tłuszczu i jest super. Oczywiście bałąm się ale jak już zaczęli robić t nic a nic nie boli. Potem przez jedną dobę prawie nie widzisz bo oczy są suchnięte i łzawią ale to wszystko do przeżycia. Naprawdę kwestia bolu to pryszcz. Ja tylko czekam aż wszystko wydobrzeje. Jeżeli chcesz to jeszcze Ci wszystko opiszę co bedziesz chciała. Nawet mogę Ci posłać zdjęcie, ale oczywiście meila. Szczerze namawiam i radzę bo wiem co sama przeżywałam przed operecją i w ogóle z tymi worami. Pozdrawiam Migotka PS. Może i mam te włąściwości telepatyczne, cha, cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 2000
Jeszcze raz do dont wory. Dopiero teraz jeszcze raz przeczytałam twoja wypowiedz, jest two j adres meilowy. Napiszę do Ciebie nastepnym razem na twój adres przez co bedziesz miłą i mój. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idem idem
dopisze sie bo tez mam ten problem: ZADNE kosmetyki na to nie pomagaja, owszem troszeczke jest lepiej po niektorych zelach pod oczy ale to chwilowe ...wlasnie moje worki pojawiaja sie i znikaja (nie do konca). Jeszcze troszke poczekam z operacja - tak mi poradzil lekarz ale jesli u Cebie one sa "stale" - nie marnuj sobie zycia czekajac jeszcze kilka lat w takim stanie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam nieduże ale szpeciły i dodawały lat. Dwa tygodnie temu miałam operację. Wyglądam super aż lubię patrzeć w lustro. Robiłam górę i dół za 4000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tanio
do babina gdzie robilas gore i dol za 4 tys? ja sie dowiadywalam to za sam dol 3500 :( drogo, za gore i dol 6600. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw byłam u dr Jaklik i ona też mi powiedziała za dół 3500 a za górę 2500. Myślałam ,że zrobię tylko dół ale zniechęcił mnie fakt iż ona nie operuje w Katowicach. Poszłam więc do Wilgusa .Trochę się bałam po tym co czytałam ale jestem zadowolona. Po zabiegu sama ,pieszo przyszłam do domu, mam b.blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa42
Gdzie przyjmuje ten dr Wilgus? Czy w Katowicach? Ja słyszałam, a właściwie czytałam na forum bardzo dobre opinie o dr Brzuchańskim z Czech (chyba z Cieszyna czy jakoś tak blisko granicy). Cena bardzo przystępna (1600 koron czeskich za dół i górę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilgus przyjmuje w Katowicach i nie tylko. Ja jestem z Katowic i mieszkam koło kliniki więc miałam wygodę,bo na nogach {sama} wróciłam po zabiegu do domu. Też myślałam o Brzychańskim ale jak doliczyłam koszt dojazdu i przyjazdu. Za tydzień trzeba znowu jechać wyjąć szwy albo zapłacić hotel , to na jedno wyjdzie a fatyga większa. Wróciłam sama ale gdybym wiedziała, że tak zle się widzi to bym tego nie zrobiła. Szłam jak ślepa i nie mogłam zadzwonić po męża,bo nie dałam rady wybrać numeru. Kluczem do dziurki trafiałam z 15 minut.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też się dziwił, po co ja to robię ale nie żałuję. Ja płaciłam 4000 i nic za opatrunki. U lekarza można trochę zbić cene. Gdybym robiła sam dół to płaciłabym 2800 , a góra 1800. Ponieważ było za jednym razem ,lekarz sam zaproponował zniżkę. Góra mi nie przeszkadzała ale pomyślałam, że jak mam chodzić sina to lepiej zrobić całość. Okazało się, że z góry wyciął aż 8 mm zwisów. Teraz oko jest większe. Zaraz Ci wyślę na maila zdjęcie z imprezy z tamtego roku (zobaczysz moje wory} zdjęcie przed zabiegiem, po zabiegu na drugi dzień (koszmarnie wyglądałam i nawet w domu chodziłam w okularach, bo mąż mówił że mu słabo jak na mnie patrzy} Następne zdjęcie będzie zaraz po zdjęciu szwów , a ostatnie po 10 dniach w makijażu. Mam 50 lat, jeżeli jesteś dużo młodsza, to może jeszcze Ci góra nie zwisa i wystarczy jak wytniesz wory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość versace2007
mam 36 lat sądzę że góra jest ok tylko ten i to jeden!!!worek.zbieram narazie kasę bo jak pisałam mąż nie dołoży mi nic,a to trochę potrwa:)niestety.o nic mi nie chodzi jak o samopoczucie kiedy się widzę w lusterku.proszę wyślij mi na maila swoje zdjęcia z góry serdecznie dziękuję i wszystkich pozdrawiam:)i życzę udanych wakacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość versace2007
nie doszły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam ponownie. Daj znać czy doszły.Może nie otworzyłaś zakładek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Versace.Trochę bolało usuwanie tej przepukliny tłuszczowej.Czułam jakby ciągnięcie skóry pod okiem. Nieprzyjemny jest odgłos wycinania. Jak się raz skrzywiłam ,to zaraz doktor zrobił jeszcze jeden zastrzyk znieczulający. Po zabiegu nic mnie nie bolało.Wykupiłam przepisane leki i zażyłam profilaktycznie jedną tabletkę przeciwbólową ale rano już nic nie brałam.Sińce jak sama widzisz były straszne ale b.szybko zeszły. Przed zabiegiem {jakieś 7 może 10 dni} brałam trzy razy dziennie po 3-4-tabletki rutinoscorbinu .Na stronie homeopati wyczytałam, że dobrze jest wziąć wieczorem przed operacją 5 granulek takiego leku i rano w dzień zabiegu powtórzyć.Ma on usuwać krwiaki. Chyba dzięki nim tak szybko siniaki znikły. Jak się zdecydujesz to podam Ci nazwę tego leku.Nie mają w aptekach tylko trzeba zamawiać {kosztuje koło 10 zł} Jakbyś nie mogła dostać, a byłabyś w Katowicach w Klinice 2000 to mogę Ci go przynieś.Mieszkam obok tej kliniki {dlatego tam robiłam}.Jeżeli Cię ten defekt denerwuje, to nie zastanawiaj się i zrób sobie.Ja żałuję, że zwlekałam dwa lata.Miałam trzy wesela w tamtym roku i wszędzie na zdjęciach widzę te wory.....Jedno oko nie powinno kosztować więcej niż 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omiomi
WITAM!!! MaM 18 lat i rozumiem to. Ja mam wory pod oczami od jakichś 7 lat. W nocy strasznie puchną i wyglądam jak bym miała bombki, a jak po kilku godzinach to zejdzie, zostają twarde stałe worki. Nie mogłam sobie z tym poradzić w żaden sposób. Nawet do sdzkoły nie chciałam chodzić, bo zdawało mi się, że się wszyscy na mnie patrzą. To nie do zniezienia. NAwet w domu nie wychodzę z pokoju i nie pokazuje sę rodznie. A jak już to w czarnych dużych okularach. Zgodziłam się iść do psychologa. Okazało sę że to choroba. Nie patrzę w swoje odbicie w lustrze rano, a jak już to tylko w miejscu, w ktrym wyglądam w miarę przyzwoicie (odpowiednie światło itp.). To jest straszne. Mam nadzieję, że choć trochę się z tego wyleczę. Choć aktualnie w to wątpie. POZDRAWIAM i nie życzę takich przeżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ,po co sie tak męczyć? To nie jest żadna operacja. Sam dół potrwa godzinę, znieczulenie miejscowe i będziesz szczęśliwa. Ja za górę i dół zapłaciłam 4000 .Dół jest droższy, bo właśnie wycina się te przepukliny tłuszczowe. Jeżeli jest to poważny feler spróbuj na kasę chorych. Za dół biorą 2500-3500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość versace2007
do babina7-droga Basiu przepraszam że tak długo nie wysyłałam zdjęc które obiecałam ale miałąm przeprowadzkę i co za tym idzie brak internetu.Muszę się pochwalić!!! idę na zabieg do kliniki w najbliższych dniach !!!! może będziesz zła ,ale namawiając męża do wsparcia mnie pokazałam mu twoje oczy i dzięki temu już umawiam wizytę :)))dziękuję ci bardzo bardzo gorąco za wszystko jeśli możesz coś doradzić to będę wdzięczna.resztę napiszę na maila pozdrawiam cię gorąco.dziewczyny jeślimacie taki sam problem nie zwlekajcie czas szybko leci ,a nam też się coś od życia należy;)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoras z was robila ta operacja przed 30stka? ja mam takie wory, ze juz naprawde nie moge na nie patrzec i nawet zakupilam sobie zwyle okulary, bo wtedy tego nie widac az tak bardzo:( zastanawia mnie tylko jedno-- ludzie mnie strasza, ze po kilku latach bede musiala powtorzyc operacje....czy to prawda? a moze jest tu jakas dziewczyna po operacji w takim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość versace2007
JA CHCIAŁAM ZROBIĆ BYŁAM U LEKARZA ,ALE NIESTETY STWIERDZIŁ ŻE ABSOLUTNIE NIE ZROBI MI ZABIEGU -STWIERDZIŁ ŻE MAM TO DZIEDZICZONE GENETYCZNIE POD OKIEM ZBIERA SIĘ PŁYN I JEŚLI ON TO WYTNIE ZROBI SIĘ ZAPADNIA ,DORADZIŁ MI ŻEBYM POSZŁA DO NEFROLOGA PONIEWAŻ NAJPRAWDOPODOBNIEJ MAM PROBLEMY Z NERKAMI.JA NIE MAM OBWISŁEGO WORKA I SAMEJ SKÓRY ALE WOREK KTÓRY JEST JAKBY SPUCHNIĘTY I TO MNIE BARDZO DENERWUJE,ALE MOŻE I MA RACJĘ CHOĆ MNIE TYM ZAŁAMAŁ.POWIEDZIAŁ ŻE OWSZEM MOŻE INNY LEKARZ MNIE ZOPERUJE KTÓREMU BĘDZIE ZALEŻAŁO JEDYNIE NA PIENIĄDZACH BO TAKICH JEST WIELU ALE ON TEGO NIE ZROBI POZA TYM STWIERDZIŁ ŻE JESZCZE JESTEM MŁODA (36LAT:) I PO CO SIĘ PCHAM POD NÓŻ MOGĘ SOBIE JEDYNIE ZASZKODZIĆ,WORKI USUWAJĄ STARSZE KOBIETY I TO WÓWCZAS KIEDY SKÓRA JEST NAPRAWDĘ OBWISŁA I NIC POD SPODEM NIE MA A JAK KTOŚ MA WORKI ZA MŁODU NALEŻY POSZUKAĆ PRZYCZYNY GDZIE INDZIEJ I NA TYM SIĘ ZAKOŃCZYŁA MOJA ROZMOWA.TERAZ WYBIERAM SIĘ DO NEFROLOGA BO SĄDZĘ ŻE PONIEKĄD MÓGŁ MIEĆ RACJĘ,NA TO ZAWSZE JEST CZAS POZDRAWIAM CIĘ I GŁOWA DO GÓRY IZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. niby wszystko co ten lekarz powiedzial moze byc prawda. ale zastanawia mnie dlaczego w USA robia ta operacje juz od mniej wiecej 25 roku zycia. tam po prostu uwaza sie, ze jak to jest genetyczne to mozna to zrobic w tak mlodym wieku. w Polsce jest zupelnie na odwrot. Ja znowu bylam u lekarza na konsultacji w Polsce, ktory mnie tylko straszyl, ze jak zrobie sobie teraz ta operacje, to za kilka lat bede to musiala powtorzyc. ale sie zastanawia, czy to i tak nie jest tego warte. moze w koncu przestane chowac sie za okularami, a ludzie nie beda juz sie mnie pytac dlaczego znowu jestem nie wyspana... Versace, daj mi znac jak tam wizyta u tego innego lekarza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tak sobie przypomnialam, ze rzeczywiscie starszym kobietom podciaga i wycina sie skore. ale tez jednoczesnie wycina sie tluszcz pod okiem. a wiec moze masz tluszcz pod oczami, a nie wode.....czy lekarz moze byc pewny dopoki tam nie zajrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×