Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Ja ogladam ale sie nie wypowiadam bo jeste do tylu . Knorr mnie powala tym przymilaniem sie do Eli , Pawel i ta mloda lekarka tez co kreca , Beata i Jakimowicz , Jacek bufon i biednego Rysia ciamajde okradli haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np jestem cały czas na bieżąco z \"Klanem\", ale jestem po prostu zaszokowana tymi wątkami! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coralik,to Ci powiem,że Beata poszła do łóżka z Kubą(Jakimowicz)! Rafalski ich zobaczył jak sie czule zegnali. Więcej nie piszę,nie chcę Ci psuc przyjemności ogladania.:) A watki są ho,ho......Jak napisala Lisiczka :D Coralik,pisz,mimo ze,nie jestes na bieżąco.Grę aktorów,treść wątków,itp.można zawsze omówić. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, Marketo, aby Ci osłodzic ten brak komentów od ludzi, podziele się mymi własnymi spostrzeżeniami :-) Żal mi np Kingi, bo moim zdaniem ten Sławek jest całkiem fajny i zdecydowanie wolałabym, aby byli oni razem, niz aby powróciła wersja Kinga + Michał ( a wiele na to niestety wskazuje: jemu nie wyszło z tą panna, a jej pewnie tez się nie uda). Szkoda wielka! :-( Dalej: denerwuje mnie niesamowicie Adam od Olki, na początku lubiłam ta postać (chociaż nie tak bardzo jak tutejszy fanklub :-D) , ale teraz coraz bardziej robi sie on ni w pięc, ni w dziesięć. Wiecznie przezywa jakies dylematy twórcze, a do tego jest nudny jak flaki z olejem :-O I zdecydowanie zbrzydł. Skoro jestesmy juz przy irytujacych postaciach, odpycha mnie ten absztyfikant Agnieszki, nie moge wprost na niego patrzeć, ale moze miec to zwiazek z postacią grana przez tego samego aktora w \"Kochaj mnie, kochaj\". Nie wykluczam tego! Za to autentycznie polubiłam \"pełnego wdzięku\" studenta Krystyny Lubicz, taki cwaniaczek, ale serio zabawny :-D I w ogóle to chyba jednen z bardziej udanych wątków \"Klanu\" ostatnimi czasy :-) O dziwo, nawet fajnie wyszła im ta scena w domu lubiczów, kiedy Paweł komentowal w/w. zajście Pisać na temat Klanu mogłabym serio sporo, szkoda, że nie mam sekretarki :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa ,dziekuje hahahahahahahahah wlasnie sie zastnawialam czy pojda do lozka a tu prosze juz wiem ze pojda . Chyba Cie udusze hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuu ja chcę
pokomentować Klan, ale ten topik jest martwy! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdrty
Aga będzie miała swoje mieszkanie, w sumie myślałam, że się będzie bardziej honorzyć i nie będzie chciała żeby rodzice za nie płacili, no ale w sumie rozsądne, dziecko małe, faceta nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdrty
w końcu też by mogli już ją wydać za mąż ;), tyle już tych kolegów, facetów jej przez ten serial się przewinęło już chyba lekka przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLASTELINKAA
jestem pol roku do tyulu z KLANEM co sie tam dizaeje? czy ktos moze mi opowiedziec w skroxcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdrty
spoko, ja oglądam jeden odcinek na jakieś dwa miesiące i wszystko wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdrty
dziś mi się obejrzało, więc dziś było: imieniny Agi i dzień babci więc wiadomo...Aga będzie miała własne mieszkanie, Kindze średnio układam się z tym jej amantem, bo jego matka ma jakieś obsesje, że on się ma ożenić z inną, Czesia nawrzucała dziś dozorcy, jak szła z Darkiem wieczorem do mieszkania, Koziełło niedomaga ;), Krysia i Alicja mają problemy ze studentami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Agę wydadzą za mąż za Mateusza.Później okaże sie,że on jest psychopatą i dalej będzie się "Klan"ciągnął........:D Jeśli chodzi o studencika,niejakiego Bliznę,to nie lubię takich cwaniaczków.Beznadziejny gostek!:O A dialogi między Adamem,a Olką coraz bardziej denne.Sam Adam zachowuje się jak mały chłopczyk,a nie facet,który chce zakładać rodzinę. Sławek od Kingi taki-ciepłe kluchy:O Może jego matce chodzi o to,że Kinga ma dzieci.Ta,niby dziewczyna Sławka,to tylko pretekst......Zobaczymy,co będzie dalej. Coralik,wybacz,że napisałam o Beacie i Kubie.Więcej nie będę zdradzać,co będzie dalej.🌻 A'propos----->czytałyście dzisiaj na Pudelku,jaki Jakimowicz jest wredny?Do tego straszny plotkarz.:O Nigdy tego gościa nie lubiłam.Teraz wiem dlaczego! I w ogóle jest obleśny,fuj! Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty Marketko ja zartowalam hahah Tak ,czytalam o tym buraku . A to kiedys byl fajny chlopak. Forsy mu brak a chce bywac i byc widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam wlasnie ze Paulina Holtz jest w ciazy . Ciekawe czy wysla ja gdzies czy moze zrobia jej dzidziusia z Mateuszem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fakt że ona
cały czas wygląda jak gdyby była w ciąży :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -sokkkkkkkkkkkk
holtz nie bedzie grala juz w klanie, dlatego w serialu rodfzice kupili jej mieszkanie zeby rzadziej sie pojawaiala, bedzie grala tylko do konca marca, a rodzic bedzie w wakacje, potem w serialu wyjedzie gdzies daleko i nigdy nie wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie takie znowu wow ze drugi raz jest w ciazy bo ta jej mala ma juz pewnie z rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Witam, witam, chyba tylko Marketkaa tu pozostała . Oj, Adaś się stacza, dragi zaczął brać...😭 Jednak nie byłbym sobą gdybym nie zauważył, ze Dziemidok kiepsko odgrywa stan zamroczonego umysłu, zniesmaczyłem się. :-O Cienko przędzie, a taka karierę miał robić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
I co? Fanklub sie rozpadł, nikt mnie nawet nie ochrzani...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos z ludu
Adam Mam nadzieję, że pomimo licznych kryzysów dojdzie jednak do ślubu Oli i Adama. Ja wiem, że ich związek nie będzie łatwy, głównie ze względu na artystyczna naturę Adama, który całe życie będzie wpadał w skrajne nastroje. I dlatego liczę, że to co się teraz dzieje nie jest preludium do ich rozstania, ponieważ Łukasz Dziemidok po roku chce już zakończyć swoją historię z Klanem. Uważam, że jeśli scenarzyści chcą znaleźć Oli męża, to przede wszystkim powinni znaleźć takiego młodego aktora, który będzie chciał się związać z serialem na stałe, a nie na 1, 2 sezony. I myślę, że Łukasz Dziemidok takim aktorem jest. Żeby się wpakowali się tak jak z Przemysławem Sadowskim, któremu 6 lat temu Karpiński, Niżyński i Kwieciński wiedzeni tym, że aktor zagrał w ich innym serialu Więzy Krwi, powierzyli mu rolę wielkiej miłości Agnieszki. A kiedy aktor przyjął propozycję gry w Samym Życiu zrezygnował i Łukasza trzeba było uśmiercić. W tedy oczywiście Sadowski dobrze zrobił, ponieważ w Samym Życiu grał człowieka targanego namiętnościami, tworząc tę postać od początku serialu. A wtłoczony w sztywne reguły Klanu nigdy nie rozwinął by skrzydeł, grając męża Agnieszki. A z tego co wiemy z Samego Życia teraz też zrezygnował, udowadniając tylko, że nie jest aktorem do gry w tasiemcu. A Klan jest takim tasiemcem, w którym trudno rozwinąć się artystycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziku cziku
B. się ucieszyłam w ost. piątek, kiedy Beata odwiedziła Kubę w jego mieszkaniu. Nie powinna dalej się męczyć ze sztywnym Jackiem o woskowożółtawej cerze, podobnym skądinąd do pewnego premiera. Wyszła przecież za niego z rozsądku! Nie jestem tylko pewna, czy dobrze zareagowałyby na to dzieci. Współczuję Beacie. Mogła czekać do teraz a miłość swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata powinna poszukac innego ! Jakimowicz /Kuba w serialu jak i w zyciu jest oblesny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coralik,no nie......:D :D :D Jutro coś napiszę,dzisiaj muszę iść na mój portal regionalny. Jozin z bazin :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.M.E.N------>nie ma Cię kto ochrzaniać..........Wszystko poszło w pizduuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
I super :-O Nawet Kozica gdzieś się straciła? :-( miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na etapie jak Ryska okradli . Podrywa go sasiadka. Ciekawe co bylo w tych listach ,jekies erotyczne wymiany zdan typu \"Rysku ,umyj rece zanim mnie przelecisz \" ?? Ela jest okropna cierpietnica. Teraz to moze ma powod ,rozwod ,licho jej idzie w aptece ale ona zawsze taka kwasna byla wiec nadal jej nie lubie. Stasia i Jeremiaszek maja wiecej wigoru nin cala reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×