Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Nic specjalnego nie było.Tyle tylko,że wypuścili Dankę z aresztu,która pojawiła się u Surmaczowej,żądając pieniędzy w zamian za milczenie.Klasyczny szantaż. Paweł dogadał się z Koziełło,ze ten zerwał umowę z Feliksem,na remont Salonu.Lubicz rozważa zrobić podobnie. Zaczął się wątek spadku po rodzicach klanu Lubiczów.Monika,nie zrezygnować ze swojej części.:O Adam został uznany winnym.W redakcji u Agnieszki zaszły zmiany,jedna gazeta wchłonęła drugą.......Nową szefową została naczelna z \"Brukowej\",szykują się zwolnienia.Aga niezbyt pochlebnie wyrażała się o dotychczasowej przełożonej(tej,co się prowadza z gościem od szkoły rodzenia). I takie tam,nieistotne pierdoły.:) ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj nie oglądałam.:( Całkiem zapomniałam,że \"Klan\" powrócił. Nie ma się kogo zapytać,co było.Widzę,że wszystkich fanów wywiało z topiku. ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś słyszałam, że P.Holtz odchodzi z Klanu,ale nie wiedziałam,ze zastapi ja KArina KUnkiewicz?NIe pasuje mi ona do tej roli, szczerze mówiac;/ A to prawda,ze Paulina Holtz jest w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ale mnie wkurza w tym klanie jedna rzecz elżbieta w aptece każdemu klientowi podaje wapno w żółtym pudelku zawsze to samo!!!ci ludzie tylko po wapno wszyscy przychodzą heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Wczoraj nie ogladałam :( co było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie było ciekawego. Monika wylała swoje żale.Ryśkowi się zepsuł samochód.Beata wygrała konkurs na najlepszą firmę(wschodzącą na rynek),czy najlepszy kosmetyk........... Takie tam głupotki:D A gdzie reszta fanów \"Klanu\"? ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Fioletowe rajstopki* Wyjdzie chyba za Adama.Zaczynają się przygotowania do ślubu i wesela. Olka z mamą były już oglądać suknię ślubną w salonie u p.Surmaczowej. Trzy posty pod rząd.:D ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
A czy Krystyna wie,że brat przyjechał i wynajął mieszkanie od pani Stasi ? :D Chyba coś przegapiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Fioletowe rajstopki -------> dzięki bedę dzisiaj oglądać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozica,ty pisałaś do scenarzystów?Bo pierwsza część Twojego życzenia się spełniła!Malicki jest zdrowy!:D Mam nadzieję,że druga część też się spełni i Ela z nim będą razem.🌻 Bo,chyba nie zejdą się z Jurkiem?:O Alinka,ostatnio ciągle siedzi w Katowicach,Jureczek taki zaniedbany uczuciowo........:D :D :D Podobała mi się kreacja Beaty.Ta,w której się wybierała na spotkanie.W szczególności,spódnica. Dziwne......Teraz jak Dziemidok jest w każdym odcinku,to szurniĘtej,ani slecnej nie ma.:O Slecna,pewnie wróciła do Czech,co nie znaczy,że nie mogłaby wejść na topik i chociaż łapką pomachać.:) A gdzie A.M.E.N ? ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Fioletowe rajstopki* jeszcze słówko do Ciebie.Oglądałaś ostatni odcinek?Wiesz,co wymyślił Adam,z tym ślubem?Teraz chyba się nie dziwisz,że nie mogą się dogadać.... I nie docenił kurczaka w cieście z orzechami.........:O ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanisko is the best
Adam zrobil sie bardzo dziwny, wnerwia mnie! Sam by cos ugotowal to moze byloby lepsze, no ale to facet to nie mozna sie dziwic. Pozycja roszczeniowa jak zawsze. Cos bedzie miedzy nimi nie tak, bo Ola wroci na chwile do rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale wydaje mi sie,ze na sile wymyslaja ten watek o ich odmiennych zdaniach co do slubu, bo po prostu nie maja co wymyslic.A to z kurczakiem było żałosne;P Ciekawe jak Aga sobie poradzi z tworzeniem nowego zespołu Familii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okazało się że Bożenka
straciła w Anglii dziewictwo z tym kolesiem, a teraz koleś wysłał list do Bożenki w którym wspomina jak lizał jej cipkę i cytuje jakiegoś hiphopowca-zbereźnika :P A Rysio to pokazał klientowi-Brytolowi ale klient pomyślał że Rysio chce się z nim ten-teges w aucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżunia to się teraz chyba podetnie pod kolankiem:O Ale swoją drogą Krzysia pogrzało, tyle lat latał za Elka a teraz kiedy ma ją prawie na tacy on to olał😭 Myslicie ze Elka z Jurkiem się znowu zejdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardziocha nie mieciocha
a co tam na tym zdjeciu bozenki bylo napisane? ale tak serio? bo chyba nie ciagna tego watku juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten chłopak z Anglii umieścił na zdjęciu fragment piosenki,w którym była mowa,że dziewczyna podoba się chłopakowi i,że ten chciałby z nią uprawiać sex.No,kochać się.:) Ela byłaby głupia gdyby zeszła się z Jurkiem.Już dawno mnie wkurzała,ze tak tolerancyjnie podchodziła do zachowania Jurka. ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×