Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Oceniacz w sosie
Klan to normalnie zgromadzenie "średnich", delikatnie mówiąc, kobiet. Agnieszka, Oleńka, Kinga, teraz ta drewniana jak o niej piszecie. Do tego blada Donata :P Dajcie spokój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Surmacz często zamęcza swoimi wizytami pani Krystynę na uczelni, a to ,że Koziełło, a to Kaczorek spiskują za jej plecami,najlepiej ,żeby zwolniła tę wariatkę od bakterii i metod wychowawczych.Spokój jest najważniejszy. Jacek może mieszkać pod mostem , zasłużył sobie na to! Nie jest złym człowiekiem, ale oszukał swoją żonę, bo miał słabość do Donaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak będzie że sostanie sam. I dzieci będą prosić Beatę żeby pozwoliła mu wrócić. A jeszcze lepiej by było jakby inną znalazł i Donatkę kantem puścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niwiem
Beata po na mowach Eluni mamuni i tak wróci do Jacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cs
A mnie wkurza ten hipokryta Jerzy w kontekście romansu Jacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cs no coś Ty. Taki dobry, kochany Pan Jureczek co by na to Pani Irenka powiedziała :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka-zosieńka
to ja mam sklerozę, bo nie pamiętam Barbary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Była taka Barbara co uwodziła Jacka, on się bronił przed tym, ale potem jej uległ.To było gdzieś za granicą, gdy Beata dowiedziała się o tym romansie była w szoku, pojechała do mamy,żeby wyżalić się.Barbara była atrakcyjną kobietą, ale miała czarny charakter, mieszkała z wysokim blondynem, który był sąsiadem Beaty, lubił muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn
Powinien wyjsc na jaw jeszcze jego romans z Karolina, i to, ze jej dziecko prawie zrobil. Byloby ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśę, że i Rafalski zastartuje do Beaty, w końcu od dłuższego czasu jest samotny. A wtedy Beata dowie się, że spiskował z Jackiem w sprawie Karoliny i go odrzuci. a motyw z Michałem i Justyną to niezłe jaja, uśmiałam się :-) no i mój apel!, niech Monika będzie znowu wredna, bo nie pasuje jej wizerunek siostry marnotrawnej :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka-zosieńka
hej Jestem słowik-dzięki za wyjaśnenia co do Barbary-coś mi świta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Kasieńko -Zosieńko proszę bardzo, miło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica 2
Barbarę grała Aldona Orman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama stwierdziła wczoraj,że Kuba się na pewno odnajdzie ale będzie bez nóg i go Beata przyjmie bo nie będzie na boki chodził:) Ciekawe czy prorocza wizja hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cs
Ta Donata to jest głupia i pusta jak bęben turecki. Zresztą; ja rozumiem, Klan to prosty serial dla prostych ludzi, ale mogliby jej chociaż jakieś dylematy moralne i życiowe dopisać do roli, a nie lata jak idiotka i się cieszy, że Jacuś spaghetti zrobił i ona go kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koziełło Kaczorek Bara Bara
Niech mi ktoś streści dzisiejszy odcinek, bo nie widziałem, a zawsze się fajnie czyta opis opatrzony jakimiś autorskimi uwagami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolinkaaa
no wreszcie dzis Małgosia, jak grała smutną, mówiła normalnie, a nie wiecznie mówiąca radosnym głosem i uśmiechnięta od ucha do ucha, przecież nawet dzieci nie są wiecznie szczęśliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolinkaaa
no fakt Dodantka, to jest dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co fajnego na rozdanie świadectw zrobią. Mamusia się z pracy zwolni super będzie. A tysiące dzieci od przyszłego poniedziałku klucz na szyję i hulaj dusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka-zosieńka
to ja też poproszę streszczenie tego co było dzisiaj, bo nie oglądałam, więc chociaż sobie poczytam...a Wasze uwagi lepsze niż streszczenia z gazety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TA DONATA TO FAKTYCZNIE KRóLEWNA Z DREWNA HEHEHHE A TEN FILM JUż STRASZNIE NUDNY NIC SIE NIE DZIEJE!!!A PAN AJCEK TO GOSU W DOBRANOCCE UżYCZA ...TABALUDZE HEHEHHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donata sama będzie płakała
głupia myśli,że Jacek opuści dla niej rodzinę, widać,że on sam nie wie czego chce,niezle wpakował się.Elżbieta denerwuje mnie to swoją dobrocią, powinna pomyśleć o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjjhfghg
Jacuś wciskał kit dzieciom, że nic nie zmieni, no tak wyprowadził się i nic się nie zmieni....ale Ola Lubicz uważa że nie należy informować rodziców o tym, że ich dzieci biją kolegów, faktycznie problem się sam rozwiąże...jakas paranoja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×