Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość aaa tooo beeddziee
mnie rozwala pomoc i nocleg dla kaji na sadybie buahaha, no ktora dziewczyna lub kobieta powiazana z michalem tam noclegu czy pomocy nie miala:>, wszystkie, sadyba niczym jakis przytulek dziala buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja lubilam wieczorkowskiego...a tego aktora co gra michala jakos nie moge polubic...=/przykro mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafalski nie dość, ze psychotropy, to jeszcze agencja towarzyska, no no no. już chyba naprawdę nie mają co wymyślać. a przypomnijcie mi, czy w Klanie ktoś kiedyś korzystał z biura matrymonialnego? Może tak Mariusz by się wybrał, bo narzeka coś ostatnio na samotność.. z Czesią jednak romansu nie będzie i dobrze. po co kolejne rozbite małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak powinni
miec romans, żeby utrzeć nosa Darkowi, a że rozbite małżeństwo, cóż lepiej rozbite, niż żeby ją wiecznie zdradzał, a Czesia z Mariuszem byli by fajną parą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, Mariusz z tą swoją poczciwą mordką i Czesia w czerwonej czapie :) teraz mi sie dopiero przypomniał romans Darka z Karoliną, tak niedawno to było, a ja na śmierć zapomniałam.. ale i tak wolę żeby została z Darkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zwróciłyście uwagę że
w Klanie to chyba większość dzieci jest nieplanowanych.Co chcą akcję ruszyć to jedna z bohaterek w nieplanowanej ciąży Jasiek Beaty, Pawełek Lubiczów, Kasia Ryśków, Zosia Agnieszki, Darek też zaliczył pozamałżeńską wpadkę, co do chłopców Kingi to nie pamiętam. Niby takie edukowane towarzystwo, a w dodatku podobno serial Klan ma ambicję edukować i pouczać naród,coś u nich z antykoncepcją kiepsko no i co za wzorce dla narodu. Na przyszłą wpadkę typuję Olkę, zaraz znajdzie następnego faceta a na ciążę już czas, no i Czesi by się przydało, sprawa by się pogmatwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie blizniaki michala tez nieplanowane nie wiem jak z malgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vtmpoq
Te wpadki w małżeństwie, to nie takie wpadki do końca ;). Mnie razi, że ta mała Agi, już jest taka spora, ale to może dlatego, że spory czas jej nie pokazywali i nagle już taka duża. No bliźniaki Michała na bank nie planowani, Kinga miała iść na studia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cloniszon
a co z doktorostwem Lubiczów - ten ich mały to tez chyba wpadka byla ;-) podobaly mi sie dzisiaj 'starsze panie' Mariolka i Surmaczowa na fittesie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cloniszon
tzn na fitness'ie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Tak, dobre to było...i bardzo fajnie , że się nie wstydzą...chyba dzięki Pani Kaczorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie to
śmieszy, Kaczorkowa chciała jej odbic meza, sprzataczka tez z niej taka byla, ze pozal sie Boze, a teraz wielkie kumpele- akurat! w ogole w klanie czarne charaktery zmieniaja sie zawsze w dobrych ludzi, uczciwych itp. np, Leszek, typ z pod ciemnej gwiazdy, a teraz wzorowy obywatel, człowiek- do rany przyłóż, dla mnie to jedna wielka ściema :( W Klanie wszystkich potrafią wybielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadki w klanie
Oczywiście, że Pawełek to była wpadka i to dosyć poważna wpadka! :) Krysia przecie odstawiła wtedy antykoncepcję, bo się po niej źle czuła, Paweł też się zapomniał no i się przytrafiło! :) Ale jak to w klanie, wszystko dobrze się skończyło! :) Czuję, że ten fitness klub z Surmaczową, Kaczorkową i Krysią będzie zabawny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja juz to zdjecie widzialam....zalosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...ale ale
Moja znajoma w wieku około 46 lat zachorowała na raka piersi i po głównym leczeniu wyciszają ją hormonalnie tzn. robią jej menopauzę. I tak sie zastanawiam, czy to nie jest czasem standardowa procedura i jak w takim ukłdzie Kryśka po raku piersi i w takim wieku mogla zajsc w ciażę w ogóle? Niezbadane są wyroki scenarzystów Klanu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeeeeeeee
fatalna ta piers paschalskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty gadasz
> fatalna ta piers paschalskiej można jej nie lubić, ale ciało ma świetne, i trzeba to uczciwie przyznać, a do piersi nie ma sie czego przyczepić, prawie idealna, (bojak wiadomo idealne to tylko sztuczne -brrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja ma ładne pie
rsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o małgosie
to pamiętam odcinek w którym Jacek i Beata postanowili, ze czas na drugie dziecko. Także to chyba jedyne planowane;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdffpo
nie no Cześka jak upośledzona w sądzie wypadała, ta jej gadka, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paschalska i jej cycki
Ludzie, przecież to retusz! Kiedyś fakt zamieścił jej zdjęcia jak opala się bez stanika. Tam jej cycki wyglądały nieco inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesława K.
Cześka to wieśniara na maksa pod każdym względem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragedia.. \"on mnie zdradzil z tesknoty za mna\" sa granice glupoty... nie dla czeski z klanu jak widac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próba-mikrofonu
W sumie nie sposób nie zgodzić się z Ławecką - Cześka jest za głupia, żeby jej dziecko oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszła samą siebie, a scenarzyści też. naprawdę wyszło na to, ze jest niezbyt rozgarnięta. albo jak małe dziecko. wstyd mi było za nią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
czy ktos pamieta odcinki Klanu gdzie Jurek byl wlascicielem kamienicy?co sie stalo z ta kamienica,bo ja przestalam wlasnie wtedy ogladac Klan,jak sie zaczelo z ta kamienica.teraz od jakiegos czasu ogladam na tv polonia...moze mi ktos napisac jaki to bylo ze teraz nie ma mowy o tej kamienicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W kamienicy
Jurka wybuchł gaz, to była butla gazowa, Ela dowiedziała się o tym nieszczęściu, chciała mu pomóc , zostaje na Sadybie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×