Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość kran
o to chyba w koncu Michal zamoczy kija i troche spusci z niego, taki napiety i poddenerwowany chodzil , jechal bez przerwy na recznym a teraz Zyta mu chyba da , ona tez wyposzczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myslalam ze tylko mnie
Feli drazni!a jednak nie!mogliby tej pary Moni-Feli sie jakos z Klanu pozbyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Takie wykłady o wodzie i nie tylko są bardzo wskazane, w końcu to serial z misją ;). Tylko nie w wykonaniu przemądrzałej Eli, bo jak ona mówi, to tak jakby to dla upośledzonych tłumaczyła, brrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Mnie to cały czas drażni, to że Chojniccy i Lubicze mają w starszym wieku pomoce domowe, czyli Stenia i Stasia, ja był nie miała sumienia starszych osób tak wykorzystywać, no ok płacą im, ale mimo wszystko ciężko na to patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No nie?! Mnie też to irytuje! Zwłaszcza pani Stenia, która podupadła na zdrowiu. Płacą jej, to fakt, ale może pomyśleliby, że już pora znaleźć kogoś młodszego do pomocy?! Kobicina ostatnio ledwo zipie! Widać, że zrobienie kilku kroków sprawia jej trudność. Nie mówiąc już o tekście, który musi powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
W zeszłym sezonie była mowa o tym, że może już Pani Stenia nie ma siły, no ale chyba wyszło na to, że ona prosiła ich żeby mogła zostać, mówiła coś żeby nie mieli jej za starą i niedołężna, coś takiego...Tylko że do ciężkich prac typu sprzątanie, to raz, czy 2 razy w tygodniu mogli by sprzątaczkę na godziny wziąć...A Pani Stenia, to by mogła czasem coś ugotować, czy Pawełkiem się zająć, a nie chodzić po zakupy, czy sprzątać cały dom... A o Stasi, to chyba nie było mowy, no ale też tyra, jakby miała 30 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No tak, doktorostwo jeździ swoimi samochodami, a pani Stenia zasuwa komunikacją miejską na zakupy... Miło z ich strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Długo jeszcze będą nas zmuszać do oglądania "zapchaj dziur" typu Mariolka i jej nauczyciel, czy Feli i Leo?! Albo Pola i ten były Kingi, czy opiekunka Anulki i Karolina-kochanka Darka, detektyw itd?! Flaki mi się przekręcają jak na nich patrzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlekowitaaaaaaaaaaaaaa
O kurczę !!!! Myślałam,że padnę jak Antek i Władek zaczęli tańczyć przy tym stole ...Jak dzieci specjalnej troski !!!!! :/ Aha-brawo za to,że same sobie śniadanie robiły... Są o wiele zdolniejsze,niż ich tatuś.Przez Michała ręce opadają !!!!On ma dzieci,ma obowiązki,a z jakąś babą się spotyka na .... :/ Kaczorkowa...Oj,będzie romansik,bedzie.Nie wiem dlaczego,ale gdy widzę te sceny -Kaczorkowa i nauczyciel,to aż mam mdłości ;/ A te jej śpiewy...Chyba bym padła na takim weselu,gdybym była tam gościem :/ Cześka nieźle się wkopała ............... Aż nie wiem jak to skomentować .......... Rysiek i elementarz ... Hahaha,dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi55
a mnie Kasia się podoba i fajnie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
To już wiadomo o co chodzi z ta akcją internet dla Ryśka ;), to reklama ING...ciekawe czy z tą wodę, to nie przypadkiem o jakiegoś producenta wody chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmieszeeeke
grac,to gra fajnie,ale z wygladu taki kloc z niej jest....i ten nos jak swinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No niestety Kasia urodą nie grzeszy, szczególnie dziś, to było widać przy tej jej koleżance, która jest ładną dziewczynką...No ale za to Kasia nadrabia temperamentem, błyskotliwością i talentem aktorskim :), zajebiste ma teksty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Beata zrzędzi, jak Ela, to rodzinne ;). W sumie miała rację ciężko jest zwiedzać o tej porze roku, no ale powiedziała to w taki zrzędzący sposób, w ogóle życia jej brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi55
ta kolezanka Kasi jest śliczna ale to fajnie że są różne Kasia jest za to bardzo inteligentna ,szkoda że nie jest podobna do mamy ,bo Grazynka ładnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurza p.stasia. zostala przygarnieta przez polska rodzine z litosci bo na dalekim wschodzie opiekowala sie chora siostra. zyla w biedzie. raptem przyjechala do polski na swieta organizowane przez jakas fundacje charytatywna. chojniccy sie nia zaopiekowali i postarali sie aby zostala u nich na stale. wszystko ladnie pieknie. tylko jakim cudem ona umie tak wspaniale gotowac rozne potrawy z roznych mies warzyw itp. przeciez tam byla bieda. zawsze to podkreslala. a teraz jest taka madra i niezastapiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia jest okk
Bez przesady ze Kasia taka brzydka, nie jest typowa laleczka ale potworem tez nie, wedlug mnie.Zreszta Małgosia tez jest niezbyt ladna, i ta mala od Darka tez nic ciekawego, wrecz przeciwnie.Ale Kasia gra fajnie, jakis czas temu sie tak wyrobila, pisza jej fajne teksty i wypada fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia jest okk
Mi tez sie nie podoba ze Stenia i Stasia im tak usluguja.Ok rozumiem ze ich stac na pomoc domowa i placa za to, spoko.Ale zeby tak starsze osoby zameczac.Kiedys u Pawla i Kryski wrecz tragedie przezywal i chodzili i jeczeli ze sie prania nazbieralo, dom zaniedbany bo Stenia wyjechala gdzies, no bez przesady, dorosli ludzie zeby domu ogarnac nie potrafili.Stasia tez, dopoki opiekowala sie Wladziedzm, gdy ja przygraneli to i tak nie miala nic lepszego do rboty wiec mogla sie domem zajac, ale odkad sie chajtnela z Jeremiaszkiem to dzien w dzien sie tlucze na Sadybe by tam obiad ugotowac,na dwa domu leci. Monika taka dama a nigdy pomocy domowej nie miala, fakt ze przez wiekszosc czasu byla sama albo tylko z facetem jakims badz z synem ale tez by mogla miec pania do sprzatania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludziskaaaaaa
przecież oni im płaca- Stasi tez,. To co maja im pieniadze dawac za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE NO STASI NIE PŁACĄ STASIA JEST JAK CZŁONEK RODZINY A ŻE IM SIĘ PUŚCIŁA Z JEREMIASZKIEM TO JUŻ JEJ SPRAWA płacą steni tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ta Stasia to nawet z rodz
iny nie jest!to obca osoba dla nich wiec nie wiem skad stwierdzenie ze to rodzina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tych pomocach domowych
Ze Lubicze Steni płacą to ok, i że mają pomoc taką to też ok , chcą to mają ale nie fajne jest to ze taka starsza przepracowana osoba sie zamęcza prowadzac im dom, a oni zachowuja sie tak jakby mieli dwie lewe rece do wszystkiego i bez niej funkcjonowac nie umieli, no to jest przesada wedlug mnie. A Stasi to chyba Chojniccy nie placa:> nie wiem jak to jest ale wydaje mi się ze nie.Ona im dom prowadziła i opiekowała się dziadkiem Lubiczem w zamian za to że ją przyjęli do rodziny a pozniej jak wyszla ze Jeremiasza to nie wiem jak to sie rozwiązalo.Swoją droga tez mogliby dac jej odsapnąć, Ela pracuje niemal ze w domu, z tego co zwykle mowione ma pomoc w aptece wiec chyba co jakis czas jakby ugotowala obiad to by tragedii nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasi placa- NA PEWNO, wiem bo kiedyś Stasia zaproponowała Eli żeby ta jej nie płaciła tak dużo, ale Elka stanowczo sie temu sprzeciwiła. Ja jestem zdania, ze skoro płaca to nie ma co płakać, ze im gotują, czy pranie wrzuca, do pralki ( która sama pierze) ale nie podoba mi się to ze, one podstawiają im pod nos , to już jaśniepaństwo powinno robić samo. Bo nie ladnie to wygląda, kiedy przychodzą do domu, zasiadają do stołu, i czekają jak im sie talerz na stole postawi, u doktorostwa to jeszcze udają ze cos w tym czasie robią, np myją raczki ;) rozbierają sie etc. ale u Chojnickich, to zasiadają do stołu i czekają za ciocia Stasia postawi talerz na stole- jak w restauracji. Co ta Mariola wyprawia? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez Mariola wziela slub,swiadkami byla Krysia z Pawlem .Teraz maja miec pierwsza rocznice slubu i atrakcja ma byc spiew Mariolki :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sojksdojdoefe
hahah reklama mleka u Elki wygrala !!!! ile mleka w lodowce,jakie zblizenie i jeszcze to jak wziela dwa mleka w reke o jaaaa ,oni przesadzaja ,to juz jest na maxa smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaa
,,Mamusiu wróciłaś '' ..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No z reklamą mleka to dzisiaj zaszaleli! :D Co to było, Mlekpol?? Co Aga się tak dzisiaj ofuczyła? Jak tak to zawsze leci ze wszystkim do rodziców, a dziś się na matkę obraziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola wzięła ślub? co , gdzie, kiedy? i ja to przegapiłam :O myślałam, ze oni nadal sa narzeczeństwem, i dopiero będą brać ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No bo tak jest. Przecież Mariola przygotowuje się do ślubu, na którym ma zaśpiewać. Lubiczowie byli chyba świadkami na ślubie Deptuły i jego zmarłej żony Barbary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×