Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość sazzzz
skad oni te dzieciaki wytraskuja ten synus doktorostwa jakis cofneity w rozwoju a te niby blizniaki Michala to jakis koszmar przeciez widac ze conajmnie n2 lata roznicy i brzydale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy gadacie ze zle tesciowe
Ja sie zastanawiam,czemu ogladacie Klan,skoro tu tylko narzekania? Albo macie kompleksy 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Chyba po to jest to forum, żebyśmy mogli na nim wyrazac swoje zdanie?! Nie zawsze pozytywne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaaaas
wkurza mnie na tym topiku narzenia, że ktoś z aktorów jest brzydki... czy to jest najważniejsze w ludziach? zauwazcie przy okazji, ze najwięksi aktorzy w historii kina to nie są piękności... coś w tym jest, nie? nie mylić zawodu aktora z modelem alurat jeśli chodzi o klan, to nie aktorzy, ale aktorzyny w większości, ale lubię oglądać ten serial miło ogłupiający, odstersowujący, a przy okazji można śledzić wątek, co narodowi chcą kłaść do głowy jacyś gówniani peseudo-moraliści lubię też ten topik niektórzy mają tu zajebisty zmysł obserwacyjny i to oni powinni pisać te serale, a nie te gnojki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzzzaz
co wy wkolo to samo wklejacie? A faktycznei wydaje mis eiz e zamaista jakis konkretnby casting zrobic jak np byl kiedy OLa startowala to daja chyba dzieci po znajomosci bo ten syn Lubiczow jak na 6 lat naprawde ajkis dziecinny i niewyrazby a skoro dzieci Michala to blizniaki to neich nie przesadzaja i daja dzieic ktore nei sa w tym samym wieku i tez jakies dzine te dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę nudno ostatnio w Klanie, nudno do tego stopnia, że zaczęłam się przyglądać Kajetanowi i zastanawiam sie, po jakiego grzyba ten facet fabuje włosy??? Zauważyłyście?:P Poza tym odkąd Mariolka z Kajetanem nucą na próbach tę jego tajniacką kompozycję, to ciagle chodzi mi to po głowie :P TA TA LA LA LA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybitwa z k-c
taaak, ten Kajetan faktycznie, albo ma farbowane włosy albo jakąs nieudaną perukę.A co było wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka klanka
a ja ogladam klanik od poczatku, przyznaje , poczatki były duzo bardziej ciekawe i tematycznie zwiazane z klanem rodziny. teraz tworcy rozdrabniaja sie na niezbyt ciekawe watki. ale i tak zawsze znajde chwilke aby obejrzec nowelke. moimi faworytami sa surmaczowa i tadeuszek. uwielbiam te pare i szczerze kibicuje, p. Anna - the best ! zawsze chetnie tez witam w domu doktorostwa, podpatruje sobie zwyczaje , zachowania, nieraz zbyt sztywne ale cenie sobie otwartosc tej rodzinki wobec siebie. podoba mi sie ze dziewczyny szczerze rozmawiaja z rodzicami, a rodzice z szacunkiem zwracaja sie do swoich dzieci. mysle , ze sama podobnie zaczełam zwracac sie do swoich synow, kiedys kazałam, dzis proszę . ela i jerzy, bywa roznie ... ale tez mam do nich sentyment, ela troche przewrazliwiona, taka mama kwoka. grazynka i rysio zapracowana rodzinka z 3 dzieci, jakos sobie radza jak wielu z nas. kazda z postaci ma swoje plusy i minusy ale nie bede nikogo krytykowac, bardziej chciałam podzielic sie uczuciami jakie we mnie wywołuje klan, pozdrawiam serdecznie wszystkich klanowiczow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka klanka
zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia, ze niektorzy maja wyjatkowy zmysł spostrzegawczy i swietnie komentuja rozne sytuacje , fajnie sie was czyta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Lubiczów, to owszem grają miłą i otwartą rodzinkę, jednak ciągle jest u nich jakaś taka sztywność, tzn. chodzi mi o to, że największa czułość, na jaką zdobywa się dr Lubicz w stosunku do swojej żony, jest stwierdzenie przy porannych śniadaniach z drugiego końca stołu:"Krysiu, nie martw się, porozmawiam z X". Oni się w ogóle nie przytulają! :P Nawet ich rówieśnicy - Ela i Jurek Chojniccy czasem są rubaszni, jak im się zbierze (szczególnie Jurek w rzadkich bo rzadkich, ale scenach z sypialni) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się wczoraj zastanawiał
am dlaczego Kajetan ma zielone włosy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelaki
A ten Daniel co ma Hiv to jakim cudem on jeszcze zyje . Widac medycyna poczła dużo do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doczytajcie troche
Aids zabija a z hivem mozna zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sztywności Lubicza to ja chyba własnie za to najbardziej go lubię:)... najważniejsze, że człowiek z manierami...takich niesttety bardzo brakuje... W sumie żal mi Feliksa...mam wrażenie, że jego kariera urzednika przez takie głupie romansowanie ledwo się zaczęła a już się skończy...przeciez on nie ma tam nikogo, kto by go bronił albo krył(jak to bywa zwykle na naszym rodzimym podwórku), wręcz przeciwnie...i chyba właściwie nazwał tę LEO szmatą! no bo jednak mogła sie na nim zemścic w inny sposób, nie sądzicie?...tym bardziej, że o ile dobrze pamiętam, ona go nieco podjudziła do tej łapówki a wiadomo, że w takich sytuacjcach stadnych często traci się głowę...możę chciał przed nia zabłysnąć?tylko mógł jej kurcze odpalić od razu jakis procent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie pytam skąd takie durne imiona w Klanie? np. ta Zyta,nie mogą dac jakiegos popularniejszego imienia? bardziej realnego? Mam dosc Mariolki i w ogole uwazam za niesmaczne zachcianki i przystawianie się się Julianka do niej. Blee:/ Julian jako spragniony kochanek, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mariola i Julian :), to się działo, Feliks i Leokadia tak śmiesznie tłumaczyli się szefowi w pracy. Stasia zaparzyła czaju Waldkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos Stasi i kuchni na Sadybie.... Odkąd Rysio wyremontował im kuchnię i urządził ją nowocześnie, to straciła ona coś, nie wiem, wcześniej była taka swojska przytulna, wiadomo, trąciła minioną epoką, ale za to świetnie pasowała do wciąż pichcącej w niej Stasi. A teraz ta kuchnia jest taka jakaś pusta, mało przytulna, niby tyle osób w domu, Stasia coś gotuje, a ta kuchnia pusta... Chyba, że to scenarzyści zapomnieli przed nagraniem scen powrzucać trochę garów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasia wczoraj piekła jakieś ciasto z rodzynkami dla chłopców, dziś też miała świeżutkie dla Michała, często te placki piecze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Zgadzam się z wypowiedzią "pierogi cioci stasi"! :) Paweł Lubicz jest cholernie sztywny! Co do braku czułości w ich związku, nie wiem, czy to nie wynika z braku wzajemnej sympatii aktorów... Kiedyś potrafili okazywać sobie uczucia, od pewnego momentu przestali i jedyne na co ich stać, to otarcie się polikami na powitanie lub pożegnanie. Niby są idealnym małżeństwem, a nie potrafią się nawet przytulić! I to zimne "kochanie" w ustach Lubicza brzmi tak obojętnie, że już lepiej jakby tego nie wypowiadał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rychuuuuuu
Dzisiaj podmienili Zosię! Zauważyłyście?? Zamiast tej rudej, ślicznej dziewczynki przy stole siedziała jakaś inna (specjalnie założyli jej chustkę na głowę, żeby ukryć fakt, iż jest blondynką). Mam nadzieję, że jej nie podmienią na stałe, bo ruda Zosia jest najfajniejszym klanowym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur
może boją się że na świat przyjdzie pawełek III junior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm a ten maly lubiczow
to nie byl Ignacy Paweł lubicz? bo mi sie wydaje ze wlasnie Ignas mu dali na imie... po dziadku jakims tam chyba... a teraz wszyscy mowia pawelek... ale moge sie mylic chociaz w 90% wydaje mi sie ze on Ignacy byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Miał być Ignacy, chyba po ojcu Krystyny, ale w końcu został Pawłem Ignacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten mały Pawełek jest jakiś niedorobiony, moja 2,5-letnia córka lepiej kleci zdania od niego:P A faktycznie, wczoraj zamiast prawdziwej Zosi, podstawili jakąś inną dziewczynkę. Może ta właściwa się rozchorowała... Wiecie, że ta dziewczynka, która gra Zosię jest prawdziwą córką Pauliny Holtz (Agnieszki Lubicz):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
A skąd to wiesz? Podobno właśnie nie jest jej prawdziwą córką, Paulina nie chciała, żeby jej dziecko grało z nią w serialu. Nie oglądałam wczoraj, własnie nadrobiłam powtórką. Faktycznie podmienili Zośkę. Robią z widzów debili, myślą, że tego nie widać. Mariolka z Deptuła, żenada... Zdecydowanie wolę Jurka i Elę w takich scenach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ale jesteście spostrzegawcze, jak nie odróżniam czy to "stara" Zosia, czy inne dziecko :D. No Pawełek niestety nie nadaje się do gry w serialu, myślę że zaczyna już kumać, że ma grać i się spina. Mnie Mariola i Deptuła ciągle śmieszą, cokolwiek by nie robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Jurek jest sympatycznie rubaszny:D Ojej, faktycznie, masz rację! A ja byłam święcie przekonana, że on z córeczka gra i nawet sie dziwiłam trochę, że zupełnie nijak do niej niepodobna ;) Tu ją namierzyłam: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1154092 W sumie, nie spotkałam sie jeszcze z sytuację, żeby jakoś szczególnie reżyserzy uprzedzali widzów o podmiankach. Przecież z postacią michała Chojnickiego było podobnie, zniknął nagle Wieczorkowski parę lat temu i po prostu od któregoś odcinka jest Daniel Zawadzki :) Bożenka też została "podmieniona" nagle jeszcze jako 7-letnia dziewczynka (wcześniej grała ją krótko Olivia Sivelli, a od 10 lat gra Agnieszka Kaczorowska). Pamiętacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×