Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość inna zosia
jest jednak inna Zosia? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow cudna
Inna, tamta była ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Znowu inna Zośka! Ta jest podobna do Pauliny i tak się do niej tuli jakby naprawdę była jej dzieckiem!! Mimo wszystko mam nadzieję, że "poprzednia" Zosia wróci! Poza tym oczywiście nudy i zapchajdziury: Mariola, Feliks, Darek... :/ Gdzie są główni bohaterowie?! Alicja dzisiaj nawet ładnie wyglądała, chyba zrobiła coś z włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna zosia
No tamta Zosia byla słodziutka i sliczniutka. Ta nowa jest taka sobie, jedno szczescie ze chyba rezolutna dosc bo gadala cos, nie taka mumia bez zycia jak. np. Pawelek jr. Wolalabym by wrocila poprzednia Zosia ale nie wiem czy tak sie stanie, jak juz dali nowa to pewnie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Nawet ja zauważyłam, że Zosia była inna :D. Cześka się odstroiła do tego oglądania mieszkania ;), ale ładnie wyglądało, te pofalowane włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Wątek Leo i Feli, to już się ciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeska wreszcie ładnie wyglądała, jak dorosła kobieta a nie nastolatka. Alicja chyba ma jaśniejsze i dłuższe włosy? tez ładnie wyglądała, ostatnio w ogóle poprawiła się, tak samo jak doktorowa :) milo sie na nie patrzy. Zosia :( obawiam sie, ze zostanie juz ta co byla dzisiaj, a nawet jeśli nie to stara juz nie wróci, skoro pokazali blondynkę, i to tak jasna, to pewnie dziewczynka grająca Zosie będzie blondynka. Ale mam nadzieje, ze sie mylę i ze wróci stara Zosia, ona byla taka słodziutka :) W ogóle miałam wrażenie, ze za dzisiejsza Zosie gadał tajemniczy głos, tzn. podłożyli głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Miejmy nadzieję, że z Zosią będzie tak jak kiedys z Pawełkiem. Chłopiec, który go gra rozchorował się i przez kilka odcinków był inny, ale później wrócił ten "stary".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym odcinku nie bardzo jest co komentować.. więc powiem tylko, ze Julian powinien tę sapiącą Mariolkę przegnać na cztery wiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, zwłaszcza, ze Mariola sama nie wie czego chce, i to jej sapanie, myślałam, ze to tylko mnie tak wkurza ;) w gruncie rzeczy ten Dreptulka to porządny człowiek, uczciwy, lojalny, może trochę sie zatrzymał w poprzedniej epoce, ale to przecież nie grzech ;) zasługuje na porządna kobietę, a nie na takiego wampa jak Kaczorkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co racja to racja, ale Cześka wreszcie wyglądała jak kobieta, ładna sukienka, wlosy rozpuszczone, a nie wiecznie kucyk, wisor apetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Zapomniałam dodać, że Krysia zrobiła dzisiaj ładną reklamę sponsorowi, wodzie mineralnej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rychuuuuuuuu
Ta nowa Zosia jest nawet podobna do Pauliny Holtz (ten sam grzyb na głowie ;) ). A kto jeszcze oprócz Mariolki posapuje w tym serialu?? :D Zauważyłyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe ma piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaaaaaaaaaaaaaaannnnnn
Widze,ze nie tylko mnie wkurza to sapanie Kaczorkowej ;)Ta kobieta jest masakryczna,stare prochno,wiecznie sapiace i stekajace,czy ona aby napewno dobrze sie czuje :/ ?!?! Nowa Zosia beznadziejna :( I podobna do Agnieszki . Czesia wygladala bardzo ladnie :) Wreszcie zrobila cos z wlosami,niech juz tak zostanie.Ale niech zmieni jeszcze ten swoj wytrzeszcz ,bo slabo mi sie robi.... Kotulanka zrobila reklame wodzie,fakt :) Komiczne to bylo.Jeszcze tylko czekalam az Alicja powie,,Ale dobra ta woda''.haha,bym sie usmiala chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesia to przeszła jakąś metamorfozę, może nie tylko Zosię podmienili w Klanie, ale również stylistkę Czesi;) Co do Pauliny Holtz mam mieszane uczucia, ona jest dla mnie taka mdła, drewniana, długo uważałam, żę ciągle ma jakoś niedopasowaną fryzurę, styl ubierania się... Teraz jest trochę lepiej, nawet w tej fryzurze na grzybka wygląda całkiem nieźle (osobiście jednak nie cierpię takiej fryzury), może to też kwestia koloru włosów, w rozjaśnionych wygląda lepiej. Faktycznie, szkoda, jeżeli by sie okazało, że zdjęli małą Zosię na stałe. Bardzo polubiłam tę dziewczynkę, i zawsze jak była jakaś scena, w której ona uczestniczyła, z ciekawością przyglądałam się, co nowego powie ;) No w końcu też mam małą córeczkę, może dlatego ;) A tak w ogóle, napiszcie dziewczyny coś o sobie ;) Co robicie, albo czego nie robicie, że macie czas na oglądanie Klanu? Ja jestem na urlopie wychowawczym, więc Klan oglądam dosyć regularnie od września do kwietnia (bo potem dni są dłuższe i po 17:00 jestem już z córą na spacerze). Jeszcze jak pracowałam, to miałam przerwę w Klanie przez ponad 5 lat! :P Tzn. obejrzałam sporadycznie, jak się jakiś urlopik trafił i byłam w domu, albo jak byłam chora, a tak to często czytałam po prostu streszczenia albo opowiadała mi mama, albo na jakąś powtórkę losowo sie załapałam ;) A jak jest u Was? Miłej soboty życzę Klanowiczkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja pracuję tak, że zazwyczaj mogę obejrzeć Klan. Jeżeli nie o 17.35, to powtórkę następnego dnia! :) Generalnie zajmuję się "pisaniem", więc mam wolny zawód. :) Przez jakiś czas, w trakcie studiów pracowałam w jednym z centrów handlowych i wtedy miałam styczność z wieloma "klanowiczami"... :) Najbardziej niesympatyczna jest klanowa matka Kingi. To, co robię obecnie też pozwala mi na styczności z ludźmi z tzw. showbiznesu. Czasem jest to fajne doświadczenie! :) Własnie Trojanowska jest w Dzień dobry tvn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motto
Paulina Holtz to jedna z brzydszych i najmniej atrakcyjnych aktorek jakie widzialam, a w serialu ma takie powodzenie, jakby byla nie wiadomo jak piekna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego samego zdania o Agnieszce jest mój mąż.. a coś o mnie? codziennie pracuję do 15, więc w porze Klanu zwykle jestem w domu. Skończyłam polonistykę (jaki licho mnie podkusiło), ostatnio się przeprowadziłam (wreszcie u siebie), przeżyłam ogromniasty remont.. (skończył się uffff), mam 8-letnią córeczkę, męża i dwa chomiki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ten wątek Felego i Leo mnie naprawde intryguje...czyżby Feli posunął sie w odwecie az do tego, żeby Leo wywalono z pracy?? nie sledzę Klanu codziennie ale pamiętam, ze to przeciez on się za nią uganiał.. a jak ją omotał to jeszcze zaczął jej kłamać...nie tak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka x
Rodzina Lubiczow(doktorka) jest tak cholernie sztuczna i przeslodzona, ze az chce sie rzygac. Wszyscy do siebie sa zawsze niesamowicie mili, uprzejmi, lubicz zawsze z radoscia wraca do zonki po 30 latach malzenstwa, nie spojrzy nawet na inna babke, zawsze mowi do niej kochanie, nikt sie nigdy nawet odrobinke nie pokloci, to jest tak sztuczne, ze az mdli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak a do tego te Lubiczówny
takie panienki z dobrego domu,a szmaty jak nie wiem co.Ilu facetów miała Agnieszka i to jakiich,albo starszy szef,albo ojciiec i syn,w tym jeden dawny kochanek matki....Albo te gołe zdjęcia Olki-wszytsko to przechodzi w tak porządnej rodzinie bez większego echa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje szwagierki
O przepraszam,Olka raczej z tych porzadnych.A jesli juz to zdjecia nagiej Kai Paschalskiej a nie Olki Libiczównej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Klankowa, ja też skończyłam polonistykę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×