Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ale lipaaa
Zgadzam się, to nie realne że Olka nie jest na niego ani trochę zła, że jej nie powiedział o chorobie. A tłumaczenie jego matki było głupie, że bał się, że jak jej powie, to go zostawi...ciekawie czy faktycznie by chciał żeby ktoś był z nim dla litości, bo jak się dowie później, to może nie mieć sumienia go zostawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
A co Ryśkowie chcą robić z tym mieszkaniem Cześki i Darka? Wiem że później ma być dla dziewczyn jako start, ale to jeszcze kilka lat zanim, to nastąpi Bożena jest dopiero w 1 klasie LO. Bo chyba sensowniej jest wynająć i mieć tego kasę niż to, ze Grażyna poszła do kolejnej pracy? No i przesadzają z tą dobrocią, no można poczekać 2 góra 3 miesiące aż się Cześka z Darkiem wyprowadzą, no ale sorry Rysiek to by i rok czekał, bez przesady w końcu Ryśkowie kupi, to mieszkanie... Rośnie kolejna sierota Jasiu ;), który nie umie sobie nawet wody nalać w szklankę ;). Zresztą on się pyta czy dostanie coś do picia, chłopak który ma co najmniej 12 lat :D, straszne...jakby nie mógł sobie wziąć sam, bez pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze a'propos...
...Olki, to pamiętam, że jej postać w serialu była albo w moim wieku, albo rok młodsza. czyli Olka powinna być albo na 5. roku, albo już po studiach. ma rok w plecy, bo ją wywalili z tej filologii angielskiej, więc albo 5, albo 4. wychodzi na to, że 4 ;] chociaż, skoro jest na 4, to objął ją już system 3+2, czyli ten licencjat faktycznie jakiś zaginiony w akcji 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Jakoś na początku roku akademickiego mówili, że jest na 3 roku teraz, ma na bank rok w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia--24lata
Ogldam baaaardzo sporadycznie, ale jednego jestem pewna na bank Olka jest rocznik 85, tak jak serialowa Ola poszła do liceum, zdała mature i dostałą sie na studia, ja juz mam magistra od czerwca 2009r. wiec niezły ma poślizg....;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi55
widziałam dziś fragment Klanu i scena końcowa Graży wzruszyła mnie bardzo dobrze zagrana szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56456yrtertertetetet
Niektóre wątki są strasznie denne i przewidywalne: np. do przewidzenia było że Antek i tak będzie z Renatą albo z Kingi robią wyrodną matkę co nawet nie przyjedzie na święta żeby się dziećmi zobaczyć .Coś scenarzystom brakuje pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie we wszystkich domach je si
e dwa dania!here you are again Wkurza mnie Jasiek,strasznie sztucznie gra Znowu reklama Activii Zauważyliście,że u Rysków nigdy nie jedzą drugiego dania?U nich zawsze na obiad są zupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasie niedługo będzie musiał z
acząć się golić - wąsy mu rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba przesada z ciązą
Mariolki, aktorka ma 50 lat i zreszta na tyle wygląda, choc ładna kobitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ważne!
Lubiczowa miala ze 47 jak urodziła Pawełka to i Mariolka da radę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie , a czy Rafalski miał remont w mieszkaniu przecież dziś zupełnie inna kuchnia i chata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wkurzyło wczoraj
jak Grażynka przyjechała do willi tego profesorostwa (co za wyjatkowa tytułomania prześladowcza w Klanie!) - drzwi otworzyła gosposia, po czym powolnym krokiem zsunął się po schodach ten cały profesor i powiedział oschle: "Proszę sie rozebrać". W momencie, gdy Grażynka szamotała się ze swoją kurtkę, on gdyby był prawdziwym dżentlemenem, pomógłby jej odebrać tę kurtkę, a przynajmniej powinien wykonać taki gest - przecież gosposia stała o wiele dalej od niego, a on twarzą w twarz z Grażynką! Może jestem przewrażliwiona, ale mnie takie braki w obyciu okropnie rażą :P A Jasiek to kolejny potomek z klanu Lubiczów, któremu rosną dwie lewe rączki - "Czy dostanę cos do picia?" To jest taki typ chłopca - stary maleńki - zobaczycie za niedługo. Tu niby takie dziecko jeszcze, ale jak sie już odezwie, to najczęsciej na poważne tematy, które w ogóle nie powinny go interesować, i jeszcze ta pretensja w głosie zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa moda dziecko po 40tce
Coraz więcej Pań decyduje się na zajście w ciąże grubo po 40 urodzinach. Najpierw robią karierę, podróżują po świecie, zarabiają na drogie auto i duży dom - a gdy już biologiczny zegar tyka myślą o potomstwie. Mówią że takie macierzyństwo jest bardziej dojrzałe, piękne, lepsze.... Są zdania że 20-25 letnie młode mamy marnują sobie życie- zamiast spełniać swoje ambicje martwią sie o przyszłość swoją i dziecka. Dlatego scenarzyści Klanu nie mogli ominąć tego tematu i najpierw Kryśka, teraz Mariola będą rodzić dzieciaczki około 50tki! Szkoda tylko, że Monika nie zaskoczyła z tym swoim studentem - byłyby jaja jak berety! Albo Hanka z Antkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram to by ewidentnie
ożywiło akcję serialu: - Antek wraca do Renatki, a tu się okzuje, że Hanka jest w ciąży z Jantosiem, a Renię zbrzuchacił kontrahent :P :D :P - Monia stanowczo powinna zostać zapłodniona przez studencika, to by wprowadziło nowe komplikacja, albo ta kumpela Moni mogłaby się puścić z jakimś nastoletnim rozwozicielem pizzy :P :D :P - Graża powinna urodzić Ryśkowi kolejne dziecko, teraz mają większe mieszkanie, Rysiek jest zdrowszy, a Graży tyka zegar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania z Jantosiem to
niekoniecznie, bo przecież on "zaniemógł"...bidulek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość secesja77
tak apropos wieku bohaterów serialu - kto pamięta taką scenę w jednym z pierwszych odcinków Klanu jak Jureczek na urodziny swojej żony Elżbiety kupił ogromny bukiet róż - i były to bodajże 50 urodziny. A Elżunia jeszcze coś powiedziała w stylu " nie musisz mi przypominać że jestem 2 lata starsza" czyli żę Jurek jest młodszy od swojej żony o 2 lata. A Elżbieta powinna mieć teraz już ponad 60 lat a co za tym idzie Paweł Lubicz też tyleż samo bo to są bliźnięta :P Może coś pokręciłam dlatego proszę wierne oglądaczki o opinie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzina zastepcza na polsacie
Tak, tak pamiętam że Elżunia na początku miała jakiś kompleks że jest starsza. I zaakceptowała to kiedy skończyła 50 lat, bo Jurek się cieszył że ma jeszcze dwa lata do tych urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowebonusy
hej, ogladam ten serial ale strasznie mnie irytuje beatka i jej dzieci. np. jasiu mowi do mamy w kuchni - czy moge prosic o cos do picia?:/ kto sie tak pyta??? :/ Juz myslslam, ze beatka temu dzieciaczkowi naleje, ale on sam dzielnie to zrobil (oczywiscie woda byla w szklanym dzbanku, a nie w butelce) po czym rozlal, a beatka powiedziala zeby poszedl i sama wytarla kaluze wody na stole:/ ona z tego chlopa robi kaleke... wkurza mnie tez reklama, najpierw wody, teraz jakiejs aktiwi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale gdzies tu ktos podawal
drzewo genealogiczne Lubiczow i mozna sprawdzic chyba jaki jest rok urodzenia Eli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_7
Ela i Paweł sa z 1948 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
czyli mają po 62 latka 11 lat starsi ode mnie a ela wygląda duzo mlodziej pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynowicz naprawde jest z
1953 roku...a ta aktorka co gra Beate jej corke z 71 Naruszewicz czy jakos tak...w serialu Naruszeewicz gra o 6 lat mlodsza osobe...zalosne to troche...bo wiek po niej widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaś ma 14 lat
nie wygląda na 12 lat, dali starszego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
Mariolka ma tylko 50 lat ? a ja myslalam ,ze grubo wiecej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość secesja77
no to teraz pytanko - ile lat ma Krystyna Lubicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
kotulanka ma 54 lata a krysia lubicz chyba 50 albo cos kolo tego chyba nigdy jej wieku nie podawano lecz mozna sobie policzyc na oko po wieku dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
mamusia zrobila olence kanapki, mogliby pokazac bardziej samodzielne latorosle a nie takie kaleki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×