Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ale lipaaa
Nie oglądałam odcinku jak Ryśkowie zgodzili się na pracę Bożenki. I co powiedzieli tylko, że może? Nie sprawdzili tego? Bo jeśli nie sprawdzili, to to się kupy nie trzyma, tacy rozważni, a ona jest niepełnoletnia, póki co odpowiadają z nią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Powiedzieli chyba, że się zastanowią. A Lubiczowie to jeszcze chodzą na lekcje tańca? Coś ich dawno tam nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dzisiaj też będą dwa odcinki klanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Aga ma oszczędności, a herbatkę bierze na krechę! :D Mam wrażenie, że przez ostatnie 5 odc.akcja w klanie dzieje się tylko w elmedzie: gabinet Agnieszki, albo barek, firma Jurka, dom Koziełłów, albo Deptułów i mieszkanie pułkownika. Nudzi mnie już to!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karor
macie wrażenie, że ta matka norberta gra nie fair? Mam wrażenie, że jest taka sztuczna i jej też zależy aby on siedział w tym psychiatryku i robi co może aby nadal tam siedział. Chyba też celowo mówi Oli o jego agresywności w tym szpitalu a być może wcale tak nie jest. Niech Ola sama pogada z lekarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Podobało mi się dziś zachowanie Olki jak wróciła do domu, jak dla mnie bardzo dobrze zagrała! Wątek z Olką i Norbertem jest ciekawy, nie taki jednoznaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Olka powiedziała, ze krzyczał, że leki są dlatego żeby przejąć nad nim kontrolę, więc chyba matka mówi prawdę. Też wcześniej myślałam, że ta matka coś ściemnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Tzn. Olka sama słyszała, jak krzyczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie brała herbaty na krechę tylko często jest tak, że jeśli w miejscu pracy jest stołówka to co się zje jest odciągane od wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karor
ale nie znamy prawdy może jest jakis układ miedzy rodzicami norberta a lekarzom ktorzy mu rózne bajki opowiadają straszą itd nie można tego wykluczyć. Na moje to podejrzane jest niech lubicz doktor znajdzie może jakiegoś lekarza po fachu który spotkałby sie z Norbertem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No właśnie dlatego ten wątek jest ciekawy, bo ta matka jest jakaś taka dziwna, możliwe że kręci. Ostatnio wydawało się, że jest szczera, teraz znów jest dziwna, tak jak na początku. Ale pewnie tak jak piszesz Olka z pomocą ojca, to wykryją, jak jest na prawdę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinool
Dlaczego wszyscy chwalą Pole za związek ze starym dziadem. Dla kogo taki związek jest niby normalny ? Jeszcze jak to chwalą ! Najlepsze było jak "bożesz ty mój" powiedziała coś w tym stylu : " bez niej życie będzie smutne" O tak mafiozi nie będą pukali do domu i Jerzy nie będzie musiał biegać z siekierą w bagażniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Oj tak, to jest mega dziwne, że tak chwalą ten związek. Już to widzę, jak dziadkowie Poli byli z tego zadowoleni! Całe szczęście, że oni raczej znikną z serialu, tzn. Pola i Robert. Już nie chodzi o to, że mają to bardzo ganić, ale tak wychwalać, Pani Stasia tez w niebo wzięta, że są razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to jest to, ze Mariola poprosiła Koziełło o prowadzenie jej ciąży, to dość krępujące musi być jak ci znajomy prowadzi ciąże :-P ;) mogą być ciekawe scenki. Co do Olki, to lekarze nie bardzo mogą jej mówić o chorobie pacjenta, no bo z jakiej racji, ani to jego rodzina, ani zona, ani nawet narzeczona, znają się ledwo kilka miesięcy, ten ich związek to taki raczej „papierowy. To rodzina decyduje co dla chłopaka najlepsze i Olka musi się z tym pogodzić. No chyba, ze wezmą ślub, ale nie wiadomo czy ktoś by im go teraz udzielił jak on jest w takim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistic
przestałam oglądać KLAN - wątki w większości są nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisila
ja już od dawna chcę przestać oglądać ale nie potrafię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Mi udało nie oglądać chyba z 1,5 miesiąca zupełnie mnie nie ciągnęło, bo wkurzył mnie jakiś wątek :D, ale niestety znów oglądam;). Po prostu oglądam, to od początku i to jest głównie to co mnie ciągnie do oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto34
ja tez nie moge przestac Najlepiej odpoczywam wlasnie przy klanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialam przerwe od 2003
do 2008 chyba.i teraz na tv Polonii ogladam znowu.wiem ze z poslizgiem ale mi to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
To jest uzaleznienie, coś o tym wiem! :) Koziełło prowadził już ciażę Krystyny, która miała wapliwosci,co do tego, ale Paweł przekonał ją wtedy , że to prawdziwe szczęście mieć przyjaciela fachowca no i sie w końcu zgodziła! No więc teraz poprowadzi ciążę Mariolki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Tak uzależnienie ;). No ja nie oglądam każdego odcinka, a ze 3 lata przerwy kiedy prawie nie oglądałam też miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
a te 1,5 miesiąca nie oglądania, to było chyba jakoś w styczniu, lutym tego roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja wiele razy nosiłam się z zamiarem zakończenia oglądania, zwłaszcza jak totalnie nic się nie działo! Ale kończyło się na tym, że przegapiłam 2-3 odcinki i znowu wracałam do oglądania! :) Pewnie przestałabym oglądać, gdyby usunęli z serialu Krysię i Pawła, Elę i Jurka, bo ich lubię najbardziej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56577777jh
O ile się nie mylę, to Koziełło prowadził też ciążę Agnieszki. Chyba jest faktycznie dobrym specjalistą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie relaksuje jak pokazują
mieszkania Pawłow, Rysiów i Eli, razem z mieszkancami, dzieciństwo mi sie przypomina, miałam podobne domy w rodzinie. Domy tego mlodszego pokolenia (oprócz Darków)- Agnieszki, Michała, Beaty - ciepełka nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dwóch lat, może 3 oglądam ciągle, wcześniej sporadycznie, ale wiedziałam mniej więcej o co chodzi, może tak z wyjątkiem dwóch lat, kiedy to nie oglądałam wcale. początkowe odcinki z 4 lat nadrobiłam w któreś wakacje, kiedy to puszczali powtórki po dwa odcinki dziennie. Ale zamotanie to napisałam :D lubię oglądać Klan, to takie moje 20 minut spokoju, nikt z domowników mi wtedy głowy nie zawraca, I chociaż ostatnio sporo rzeczy mi działa na nerwy, to i tak oglądam :) działa mi na nerwy Norbert, Robert, Poluszka i Jeremiaszek, ale Feliksa i Monikę lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koziełło jest po prostu
jedynym ginekologiem w Warszawie. Bo wszyskim ciąże prowadzi. A Grażynka to do kogo chodziła jak była w ciąży z tą najmłodszą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Maćka....
"O ile się nie mylę, to Koziełło prowadził też ciążę Agnieszki. Chyba jest faktycznie dobrym specjalistą" Boże, rozkładac nogi przed przyjacielem swojego ojca:O Albo Kaczorkowa przed męzem swojej przyjaciółki:O Na miejscu Ani potraktowałabym to jako zdradę Tadeuszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzynii z klanu
Bożenka w swoim prywatnym życiu zdobiła w sobote mistrzostwo świata w tańcach latynoamerykańskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×