Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ale lipaaa
Dziś mieliśmy plejadę problemów bohaterów 2, a nawet 3 planowych, Leszek i Bogna, Antek i Hanna ;), Alicja ;). Ale śmiesznie Graża stała za tym profesorem w klinice, jakby go podsłuchiwała ;). Jak to zaczęła czytać książkę w dzień przecież ona tyra cały dzień ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będąca w temacie
Julia Królikowska grająca Kasię w tym roku skończyła 11 lat. W serialu jej postać ma 10 lat... Do Lilii - Kasia nie miała komunii kilka lat temu (!!!!) tylko w zeszłym roku... może pamiętacie, ale przy tej okazji nie obeszło sie bez perypetii zwiażanych z sukniąkomunijną Kasi Julka Kólikowska ma 11 lat i gra 11-latkę. Komunię miała dwa lata temu, teraz chodzi do czwartej klasy. Nie może grać rok młodszej, ponieważ jest prawdziwą córką Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i w Klanie, ponad 11 lat temu, aktorka całą ciążę przechodziła w serialu:) Pamiętam to doskonale, ponieważ także wtedy byłam w ciąży i mam córkę w wieku Julki, no i jak to matka, nieraz "porównywałam" jej umiejętności z umiejętnościami mojego dziecka, kiedy były młodsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka nareszcie
wyluzowała nawet ksiązke czyta w ciągu dnia brawo tylko co Rysio na to widac że nie jest zachwycony -dobry watek wymyslili tego jeszcze nie było zeby Grażynka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za dziwaczna scena z krztuszącą się Moniką? a Grażynka: dzień dobry panie profesorze, jak się miewa pani profesorowa.. tytułomania. A profesor nosi imię Maksymilian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imiona w Klanie się powtarzają: Władek i Antek - trolle od Michała noszą imiona jak śp. dziadek Władysław i Antek Zaburzański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Czy Wa też wogóle nie ciekawi wątek problemów Leszka? Ja nie mogę na to patrzeć zupełnie mnie to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos i mnie nie interesuje za
specjalnie watek Leszka i Bogny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ja zdecydowanie wolałam Leszka w wersji czarnego charakteru ;). A ja dla odmiany właśnie lubię wątek Moni-Feli, na zasadzie przeciwieństwa w pokazywaniu mega poważnego życia np. Krysi i Pawła czy Grażynki i Ryśka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis stefanek.
leszek 100 lat w kryminale spedzil a sie dal zrobic jak male dziecko. to bylo zenujace. szkoda, ze sam nie wskoczyl jej do bagaznika i sobie ust tasma jeszcze nie zakleil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki ostrożny, chce chronić bliskich i robi wszystko by nikt z mafii nie wiedział o ich istnieniu a miał obrączkę na palcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blelele
MONIA + FELI = MDLOŚCI! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia i feli sa
Monia i Feli sa mocno przerysowani, momentami a wlasciwie niemal ciagle zenujacy sa wrecz ale mimo wszystko to taka odskocznia od innych cukierkowych, idealnych postaci albo pozornie idealnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Głosy są podzielone! Ja też wolę oglądać Leszka i Bognę niż Monię i Feliego. Tych drugich nie trawię! Głownie przez mega sztuczną Trojanowską... Chociaż aktor grający Feliksa też działa mi na nerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajną książkę dał psorek Graży
"Sigmunt Arden - W tęczy miłości" to zbór frywolnych aforyzmów, jak ten, że wszelkie zmartwienia schodziły mu z mózgu wraz z wydalaną spermą. Tamże czytelnik może w 22 rozdziałach znaleźć opisy ideału budowy kobiet i mężczyzn, część teoretyczną, praktyczną, sposoby uwodzenia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
po zwiastunie kolejnego odcinka wnioskuje ze Leszek sie zdolal uwolnic i nie dal sie porwac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Zgadzam się Leszek się dał podejść jak dziecko, jakąś babę mu na przynętę wystawili. I tak wszystko zakończy się dobrze, więc po co ta heca zupełnie nie ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdddddddddddddd
kurcze jak mnie wkurza ten leszek, ta bogna tez a co z ty nauczycielem bozenki? i ta ciaza kolezanki, ucichlo czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem w klanie zaczną
w miarę interesujący wątek, a potem tak jakby scenarzysci pogubili kartki scenariusza....:/ No właśnie, taka wielka afera była z nauczycielem Bozenki, i co??? Dzisiaj będzie burz mózgów debilek, bezmógich córeczek Lubiczówien:/ Ciekawe, co wymyślą za pieniadze tatusia... Tiaaa,Ola i pracownia artystyczna, ona to sie tylko nadaje, żeby metkownicą ceny na produktach w Biedronce przybijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Od jakiegoś czasu mocno rozbudowali wątki, perypetie 2 planowych aktorów, Antek i jego kobiety, Leszek, Kaczorek itp. A tymczasem wątek np. Beaty stoi w miejscu długi czas, wątek Michała też w żadną stronę się nie rozwija. Scenarzyści chyba zapomnieli, że 2 planowi bohaterowie są po to żeby robić tłum, żeby czasem zrobić zapchaj dziurę, bo ile można pokazywać tylko głównych bohaterów, no ale nie są po to żeby robić im rozbudowane wątki na wiele odcinków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie przecież
wszyscy wiemy, że Beacie potrzebny jest facet, który by ją porządnie bzyknąl, od razu by sie uśmiechać zaczęła i nie była taka spięta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
ano mialam racje ,Leszek nie dal sie porwac,ukrywa sie w Topolinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nie no, nie ma to jak pić herbatke w filiżance ze spodeczkiem na działce przy grillu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
ło matko ale dziecinada z tymi paluszkami, tzn. głosowanie na biznes , ale sztuczne były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Nie no Rysiek na majówce w ZOO z obcą babą, i akcja z Maćkiem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Nie no jaka reklama tej karty, bleeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Akcja w zoo była niezła!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ciekawe jakie zwierzaki były w tym stawie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Dokładnie akcja w zoo super! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkpok
Pamietajcie, aby kupic karte Telegrosik!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×