Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość CO DZIS BYLO W TYM POMIOCIE
??? bo nie ogladalam :-0 :-0 dziwne, nie znosze tego szitu, a mimo to ogladam :-0 :-0 moze przyzwyczajenie :-0 :-0 ci bohaterowie to istna porazka :-0 bogna faktycznie brzydka jak noc, ma te usteczka jak stara babcia. i wiecznie zeschizowana. pani "absolutnie" nic sie nie zmienila, non stop te same zachowania i teksty od lat. monika powinna popelnic samobojstwo, aby podniesc ogladalnosc serialu. feli to niby taki wieczny chlopiec uwodziciel, a w istocie wyglada jak we wczesnym stadium choroby nowotworowej itd, itp... duzo by pisac :-0 :-0 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgłupszy to był ten tekst
Pawła do Ryśka że " pacjent czasem może być ważniejszy od rodziny i że Rysiek powinien to zrozumieć " albo Kryśki " bez pani Steni to jak bez ręki",tyle kobiet radzi sobie bez pomocy domowej i nie narzekają. Trochę nieżyciowy ten klan,się zaczął robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna powinna
przestać przychodzić do żony profesora, są inne pielęgniarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja trochę nie rozumiem Ryska, przecież Grażyna wzięła ta prace bo on nieomal nie dostał drugi raz zawału, wzięła ja tylko po to żeby on mógł posiedzieć trochę w domu i odpocząć. a on to traktuje tak jakby ona robiła cos złego, przecież wie ze tamta kobieta umiera, zero empatii z jego strony, bardziej go martwi ze sam musi ziemniaki obrać albo zupe ugotować, wielce obrażony, ze żona oprócz męża, dzieci i garów ma tez inne, swoje życie on by ja najchętniej zamknął w domu jak w klatce, tak jak kiedyś zero pracy, tylko on i dzieci.. Winą Grażyny jest to, ze za dużo gada o profesorku, i to jeszcze bardziej podjudza rozhisteryzowanego Ryska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co może wiele kobiet i ja tez nie chciałabym takiego męża jak Ryszard, ale pomyślcie ile kobiet pragnęloby takiego, który zajmie się domem, nie bije, nie pije, nie trwoni pieniędzy, kocha rodzine. Każdy kij ma 2 końce jak mówia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj biedna Krysieńńnnnkkkka
no mnie rozśmieszyła ta akcja, że "przed ślubem mówiliśmy, że ona będzie sie dziecmi i domem zajmowała":D a on pienmniądze zarabial. z tego co pamietam, to zachorował i ona gho chciała odciażyć. Fakt, że Grazyna troche przesadza z tym profesorkiem, no ale bez przesady, ja ją trochę roumiem, jest dobrą pielęgniarką. Rysiek powinien to zrozumiec, tymbardziej, że ta kobieta niedługo umrze i to kwestia czasu. Poza tym dzieci małyuch już nie mają, żeby się nimi opiekowac - no opróćz Maćka, ale to nie trójka, no a Krysia biedna zarobiona w żakieciku po domu lata. Bo tyle dzieci do nakarmienia, tyle prania/sprzątania/ach nic tylko sie powiesić:D z tego co wiem, to Pawełek jest jeszce w przedszkolu, nie? to tam chyba obiadki dają:) i podwieczorek chyba nawet:D a jak nawet już w podstawówce to na świetlicach też są obiady, bo pozostali to chyba sobie potrafią zorganizowac posiłek, ewengtualnie na mieście zjeść, bo biedni nie są, i swoje własne gacie uprać. No nic tylko się powiesić jak dużo pracy domowej mają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało ze śmiechu nie umarłam, jak Rysiek powiedział do Maćka, że jest prosty jak paragraf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek powiedział
,że nie jest dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzinka siedzi przy stole, wchodzi Rysio i przechodząc koło Maćka klapnął go w plecy, mówić: Maciuś wyprostuj się, Maciek na to: przecież jestem prosty, a Rysio: jak paragraf. Rysio i ironiczne uwagi.. chyba dlatego tak mnie to rozbawiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełek już
do szkoły chodzi a nie do przedszkola. Ale najokropniejsza to jest Moni i Feli, za przeproszeniem rzygać się chce na ich widok. Feli stary trep pomarszczony a tu jeszcze: och Karol!!! Czasy mu się pomyliły. Zresztą bardzo do siebie pasują z Moni... tylko mogliby już przestać ich pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie by bylo
gdyby dr Lubicz mial romans z mama Norberta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
no tak tylko Grazynka chyba miala robic profesorowej zastrzyki czy inne male zabieg czyli wpadac na krotko i leciec dalej do kolejnych pacjentow tak przynajmniej bylo wczesniej ze tak sie zajmowala pacjentami a tu wyglada jakby profesor oczekiwal ze ona bedzie im umilac czas siedzac bez ograniczen...chyba ze jest inaczej i ona zajmuje sie tylko nia i na dlugo -moze tak jest bo nie wiem dokladnie nie sledze Klanu...nic dziwnego ze Rysku zly tylko powinien wylozyc kawe na lawe ze nie podoba mu sie ze tam za dlugo pzrebywa ze profesor okazuje jej nadmierne zainteresowanie i jemu jako mezowi to nie odpowiada itp.moze by do niej dotarlo a tak wyszlo ze Rysiek sie czepia i na dodatek przechodzi klimakterium?! Rycho popieram Cie a Grazy dalabym kopa w zadek zeby sie obudzila bo jak nawiedzona sie zachowuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktór Lubicz
Paweł mógłby spokojnie zdradzić Krysię, a Ona i tak by się nie zorientowała. Tak bardzo mu ufa, że nawet nie przeszkadza jej, że Paweł tańczy z jakąś obcą babą! Która żona, kochająca swojego męża, nie miałaby nic przeciwko?! Surmaczowa ma rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Brzuch Marioli jest mega sztuczny! Znowu powrócił nudziarz Michałek i jego Zytka! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
To już wiadomo o co chodzi Ryśkowi seksu nie ma od wakacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ale w sumie dobrze, że Paweł tak konkretnie zareagował, bo się Grażyna zagalopowała z byciu samarytanką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiad Goździkowej
Ta policjantka od Bogny może z powodzeniem startować do sesji rozbieranej, ma fajny biust. A wogóle to twarz jakaś znajoma. Paweł Lubicz chyba pierwszy raz w życiu zjebkę dostał, po rozmowie z Rysiem poleciał do domu jak zbity piesek. Rysio, dźentelmen w każdym calu, nie dał się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też jak widzę Monikę z tym swoim amantem to mam mdłości ,to się ciągnie za długo i nudne jest a nie śmieszne,bo niektóre sceny mają chyba trochę widzów rozbawić ,ale co tym śmiesznego jak się chłop tak ciągle poniża i klęczy przed Panią jak piesek?A do Moniki mógłby wpaść w odwiedziny syn i trochę namieszać...A tak kłótnia Rysia i Graży..Pierwszy raz widziałam jak on wkurzony wybiega z domu i trzaska drzwiami ,ale ta kłótnia sztucznie im wyszła.No rodzinka Norberta,takie państwo i takie awantury?A młody pewnie zamieszka z Olą ..,bo już były teksty typu ;u ciebie nawet ściany budzą akceptacje. i herbata inaczej smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej Michał
Ten gej grający Michała jest obleśny! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ania mnie rozwala! :D Ona jest po prostu świetna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazazaza
W tym głupim klanie wszystko według jednego beznadziejnego schematu. Rysiek jako wieczna ofiara losu oślepnie.Mógł michał bo jest tak beznadziejny. Oczywiście nikt inny nie mógł zostać wspólnikiem Pawła tylko Feliks, kolejny schemat, wcześnie wspólnikiem Pawła był tragicznie zmarły mąż moniki. Ten klan powoduje u mnie wymioty,ale i tak jest lepszy od m jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jest lepszy
gniot jakich malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dla was newsa
:P Rysiu oślepnie!!! Swiety Boze, nie dosc ze ciota, poprdułka taka ze szok, sparalizowany był to jeszcze teraz bedzie slepy jak kret...Rycha to nie oszczedzaja...:P http://www.fakt.pl/Rysio-z-Klanu-oslepnie-,artykuly,83218,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dla was newsa
ze mi sie link wkleil, wiec : Od kilku tygodni krążą plotki, że słynny Rysio z "Klanu" odchodzi z serialu. Jak podaje interia.pl jest wprost przeciwnie. Właśnie kręcone są odcinki, w których sytuacja wokół bohatera Piotra Cyrwusa bardzo się rozkręca. Rysio Lubicz włączy się w akcję poszukiwania zaginionej Niny Zatorskiej (Kinga Biegańska), koleżanki Bożenki (Agnieszka Kaczorowska). Dowie się, że dziewczyna siłą przetrzymywana jest w agencji towarzyskiej i niebawem ma zostać wywieziona do domu publicznego za granicę. Lubicz uda się do agencji i poda się za "klienta". Ochroniarz zaprowadzi go do Niny. Lubicz będzie chciał zadzwonić na policję, ale w lokalu nie ma zasięgu. Dlatego też będzie chciał sam uratować dziewczynę, jednak ucieczka zostanie zauważona przez gangsterów, którzy otworzą ogień. Ryzykując życiem Rysio doprowadzi Ninę do samochodu. Podczas ucieczki okaże się, że ktoś za nimi jedzie. Nagle Lubicz krzyknie: "Nina, trzymaj kierownicę! Nic nie widzę!". Chwilę potem dojdzie do wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysio straci wzrok?? to okropne, beznadziejni ci scenarzyści, nie zgadzam się na to :( już lepiej żeby to był Michał, Rafalski, czy ktoś inny, u Rysiów i tak tyle się dzieje wiecie co, bokiem mi wychodzi Ela. czy oni naprawdę potrafią ostatnio rozmawiać tylko o jednym, w kółko i wciąż? Jurek wreszcie ma jakieś hobby, bo do tej pory chyba tylko praca, prawda? profesor Deptuła przejęty, od razu poleciał do Krysi gabinetu, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już dawno nic mnie tak nie
rozbawiło Lubicz uda się do agencji i poda się za "klienta". Ochroniarz zaprowadzi go do Niny. Lubicz będzie chciał zadzwonić na policję, ale w lokalu nie ma zasięgu. Dlatego też będzie chciał sam uratować dziewczynę, jednak ucieczka zostanie zauważona przez gangsterów, którzy otworzą ogień. Ryzykując życiem Rysio doprowadzi Ninę do samochodu. Podczas ucieczki okaże się, że ktoś za nimi jedzie. Nagle Lubicz krzyknie: "Nina, trzymaj kierownicę! Nic nie widzę!". Chwilę potem dojdzie do wypadku. haahahahhahahhahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolinda
campari34 - to jak on trafi do zlewu żeby rączki umyć Normalnie sikam ze śmiechu. ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×