Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ale lipaaa
Kryśce i Pawłowi brakuje asertywności odnośnie Pani Steni...Będzie przychodzić i robić lżejsze prace, tylko że np. gotowanie na codzień, to nie jest lekka praca, dla takiej osoby...A Pani Stenia też nie rozumie, że będzie 5 kołem u wozu, jak będzie inna osoba do pracy w domu oprócz niej...Jeszcze rozumiem jakby była samotna i jakaś rodziną Lubiczów była...Przecież może ich odwiedzić czasem, oni ją, a nie będzie przychodzić do nich i siedzieć w ich domu całe dnie, prawie nic nie robiąc, zajebisty wątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pikole
ej dziewuszki o co poszlo grazce i rysiuli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan sran
Ale Rychu był stanowczy " ja też tu mam coś do powiedzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Akurat Rychu teraz ma rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klanozaur
Paschalska w rozmowie z Trolem miała taki makijaż jakby była umówiona z klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela znowu biega, ech .. u Jurka w pracy znowu jedli drożdżówki.. Tadeuszek znów oglądał numizmaty.. Rysio znów gotował... Tam się nic nie dzieje, nic a nic, ostatnio jakieś emocje były jak Jacek zdradzał Beatę z Donatą, a to dawno już, dawno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba oglądająca klan
W którym odcinku profesor ma sie wydupczyć z Grażynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
niedługo zaczną się masowe zdrady, albo blisko zdrady...jakby już coś innego nie można było wymyślić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazazaza
A pamiętacie odcinek specjalny? Paweł Lubicz ma piękny sen: zostaje mistrzem świata na Mundialu, a zdobywcą decydującej bramki jest Michał. Jednak sen się kończy, a Paweł zaczyna nowy, ze wszech miar dziwny, dzień. Agnieszka jest szczęśliwa (rozmawiała z Łukaszem, który powiedział jej, że w zaświatach jest mu dobrze), a Ola jedzie na przesłuchanie (chciałaby rozpocząć karierę piosenkarki). Lubiczów niespodziewanie odwiedza Leszek, brat Krystyny. Paweł jedzie na Sadybę, gdzie dowiaduje się od ojca, że ten zdecydował się na małżeństwo z panią Stanisławą. Ku zdziwieniu Pawła wszyscy członkowie rodziny odnoszą się do tego pomysłu Władysława ze zrozumieniem. Do doktora Lubicza dzwoni Monika i zaprasza go do siebie. Informuje go, że znalazła powołanie i idzie do klasztoru. Zszokowany Paweł jedzie do Głoskowa do Doroty porozmawiać o decyzji Moniki. Ta nie ma nic przeciwko decyzji siostry, ponadto informuje Pawła, że ponownie jedzie do Rwandy. Wracając do Warszawy Lubicz łapie gumę i musi zmieniać koło. Spotyka szczęśliwych Beatę i Jacka (Jacek dostał propozycję znakomitej pracy, dobrze płatnej, z samochodem i służbowym mieszkaniem). Następnie spotyka się na mieście z Krystyną aby porozmawiać o szokujących nowinach. Niespodziewanie zjawia się Ania Surmacz, która z zachwytem przyjmuje wiadomości o planach matrymonialnych pana Władysława. Wezwany telefonem przez Olę jedzie do studia nagrań, gdzie spotyka się z menadżerem Superem, który roztacza przed Olą perspektywy wielkiej kariery. Wracając do domu widzi Leszka "zgarnianego" z ulicy przez tajemniczych mężczyzn. Okazuje się jednak, że Leszek jest w domu Lubiczów i ma się dobrze. W tym momencie pojawia się Kiler, który zabija Leszka i zaczyna mierzyć w Pawła... Lubicz budzi się z koszmarnego snu, ale jest dopiero trzecia rano, więc natychmiast zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazazaza
Przed 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja pamiętam! :)) Kryśka wybudziła Pawła z tego snu,bo się na nią rzucił i zaczął krzyczeć gooool! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scenarzayści zaprzepaścili
super pomysły np: - pokazać rozkwit związku Błażeją z Kamilą, ich pierwszy seks, wtrynianie się Bożenki między Kamilę a Błażeja - przerwano wątek z nauczycielem-erotomanem ze szkoł Bożenki i telewidzowie do dziś nie wiedzą czy to belfer rzeczywiście zapładniał te koleżanki Bożeny czy one same bawiły się w słoneczo bez gum - zapomniano pokazać jak Anulka odzyskała słuch (najpierw była mowa że jest głuchoniema, a teraz nagle wszystko słyszy - nawet nie czyta z ruchu warg, tylko słyszy!), a moozna było pokazać jaieś fajne perypetie w szpitalu, kolejne operacje uszu i długa rehabilitację (gościnnie mogliby wystąpić lekarze z "Na dobre i na złe" albo z "M jak mdłość")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna była ta akcja z Bożenką i Karolem, może znów wprowadzą jakis wątek młodzieżowy do serialu :) Grażynka tym razem przesadziła - widzi, że mąz ma focha to zamiast go czyms ułągodzić to wyjeżdża z tym, że będzie JESZCZE dłużej przebywac u profesora????? zero instynktu samozachowawczego :O u Jerzego w biurze znów drożdżowki, jak mnie to wkurza....jak tak codziennie bedą drożdżówki jeść i dupe na krześle w biurze płaszczyć to.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, te konsumpcje w biurze u Jerzego, to chyba jakaś reklama osiedlowej cukierni - nie podali tylko jeszcze jej nazwy :) a tak wogóle to jak im się nie znudzi jedzenie tych drozdzówek non stop, no chyba, ze co rusz zmieniają nadzienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudny ten klan jak flaki z
olejem, juz rzygam ta ela ktora w kazdym odcinku jest w tym samym ubraniu i ciagle biega...jeszcze teraz ta silownia, widze ze na sile probuja ja odmlodzic, jedynie fajnie jest teraz u ryskow, rysio ciota w koncu zaczal pokazywac pazurki :P a co z mariola, niby miala juz rodzic i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ciekawe czemu Marioli w ciąży nie pokazują, przecież Ania powinna ciągle u niej siedzieć i dawać dobre rady, a tu w streszczeniach pisza, ze ona będzie ratować małżeństwo Pawła i Krystyny, a o Mariolce zapomniała? No i faktycznie zapomnieli o wątku z nauczycielem. Ciekawe tez dla czego Kamila odeszła z serialu, myślałam ze może zaczyna studia aktorskie, a tam chyba przez pierwszy rok nie mozna grac w zadnych filmach, ale ona chyba jeszcze jest za młoda na studia. A jak wam sie podoba nowy amant Agnieszki -Pączek? Moim zdaniem gdyby nie ta żółta sztuczna opalenizna i fryzura na małego grzecznego chłopca, to nie byłby taki tragiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
a już mi się podobało, że ten Pączek traktuje Agę normalnie, a nie jak każdy facet z uwielbieniem, co jest sztuczne, zaczął wczoraj wyjeżdżać z jakimiś wyznaniami, niby pół żartem pół serio, ale jednak...a co się stało z tym prawnikiem z elmedu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Aktorka grająca Mariolę pewnie czasowo miałam jakieś inne zajęcie, że tak powiem i możliwe, że nie mogła grać...A z tym nauczycielem, to nie powiedzieli tak wprost, ale on bym, jest niewinny, tak wynikało z tego, co pokazywali...Mnie teraz bardziej ciekawi czemu nagle nic się nie mówi o tym rzekomym wyjeździe Bożeny na wakacje, przecież też miała tańczyć w Hiszpanii...Kiedyś wiedziałam ile ma serialowa Kamila lat, ale chyba z 18, a Bożenka w realu ma już skończone 19 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Sorry serialowa Bożenka w realu ma skończone w lipcu 18 lat, a ta Michalina czyli Kamila nie ma na pewno więcej, ale chyba właśnie mniej niż ona, więc raczej na studia aktorskie, to za wcześnie...No ale taki serial, to udupia, bo przecież sporo czasu zajmuje krecenie go, leci 5 razy w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ciągle opowiadam się po stronie Ryśka w tym konflikcie ;). Ta cała robota u profesorstwa, to jakby nie było, to jest dodatkowe zajęcie Grażyny i powinna się tego podejmować jeśli, to jej z niczym nie koliduje...Dziś Bożenka jest dobrze powiedziała, że chyba przesadzają z tą opieką nad dziećmi, maluszków już nie mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No o to biega, że powoli i Kasia może zostawać z Maćkiem, a chyba Rysiek i Grażyna nie pracują dzień w dzień do 24 w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta niania - agent wg mnie zachowala sie wczoraj bardzo nieprofesjonalnie...tzn ja nie wiem tak naprawdę, jak powienien zachowywac sie agent, ale chyba nie sięgać zaraz reką pod kurtkę, co pokazuje ze sie ma bron? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam nic nie trzyma się kupy :( Jerzy nigdy taki nie był, nie pasuje mi to do niego! jak się dopraszał, by go na okładce umieścić :o Bogna zbrzydła. a co u Michała i Zyty? ślub miał być w listopadzie chyba, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Michał i Zyta niebawem wrócą nie martwcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
czy oni w kazdym odcinku muszą drążyć temat joggingu Elżbiety :o ja pitole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffferegfdvrt
heeeeeej,rychu i pawlo,żygolaki dwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
sport, jogging siłownia, Elżunia, no pioerdyknę zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nie mogę już znieść tego ciapowatego Rycha!!! Nie chciałabym mieć takiego męża!! Kryśka też zawalona obowiązkami, a Paweł jakoś nie marudzi z tego powodu. Ania mnie rozbraja tym swoim śledztwem! :D I znowu pojawił się nudny Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×