Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

widocznie Krystyna ma jakieś problemy w życiu realnym, dla tego taka skwaszona, szkoda jej, a Elżbietę tez lubie, nie przeszkadza mi jej ostatnia fascynacja sportem, wystarczy ze jest wesoła, kiedy zostawił ja Jerzy była nie do zniesienia taka cierpiętnica, teraz jest lepiej, choć to ciągle gadanie o sporcie niczego do serialu nie wnosi, bo to jakby powtarzać w kółko tą samą kwestie. Ja widziałam odrosty Olki :) a oglądając pierwszy odcinek po wakacjach myślałam, ze ma zafarbowane włosy, widocznie sie pomyliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Słyszycie tę nową muzykę jako podkład do scen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylyscie ze Olka ostatnio brzydko wyglada? Ten makijaz oczu no i okropna niemodna torebka, a w tych plaskich butach to juz w ogole zenada. Dobrze chociaz, ze rzuci Norberta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
E Hans taki młokos, tylko chyba z deczka przegięli, że mam tylko 19 lat, spokojnie na 5 lat więcej wygląda ;). Dla mnie Olka niezbrzydła, tylko mi się bardziej podobała w krótszych prostych włosach, ale to kwestia gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy miałaś rację. Olki odrosty do połowy głowy sięgają. A fe! Zresztą całe jakieś takie matowe, bez połysku. Kiedyś, pamiętam, wspaniałe kędziory Olka miała. Teraz rzeczywiście przygasły. Lipaaa, Hans to na jakieś 29 bardziej wygląda. Jak jego papa powiedział, że synek zastanawia się nad wyborem studiów, to w głos się zaśmiałam. Potem pomyślałam, że to chyba o doktoranckie studia chodzi. A tu słyszę, że synalek ma 19 lat. A w życiu! :P No i ciekawi mnie, jaki numer Monia panom wytnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Olka zniszczyla wlosy
prostownicą, cudów nie ma. Ale co to komu szkodzi, w zyciu tez tak jest, to nie serial o miss tylko o normallnych ludziach, czy musza byc najpiekniejsi? Nudne by bylo i nieprawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Kaja zaniedbała wizyty u fryzjera!! ;)) A wracając do Krysiowej torebki, nie jest taka zła! Osobiście bardzo lubię małe torebki, ale oczywiście mam ich kilka, w różnych kształtach i kolorach! :) Także Krysia też mogłaby czasem wziąć inną! :)) Malina, trzeba było swojej nie wyrzucać, modowe trendy powracają co jakiś czas! :)) A pamiętacie naszyjnik, który Krysia nosiła w klanie przez kilka lat, dwie połączone obrączki na łańcuszku? Pół polski taki nosiło! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanko, moją torebusię tak mocno eksploatowałam, że skóra na bokach kolor straciła. Kiedyś przetarłam ją takim specjalnym preparatem do konserwacji. Źle się to skończyło. Upaprałam sobie tym śwunksem jasny żakiet. Torebka w śmietniku wylądowała. Ja nie mówię, żeby Krystyna jej nigdy już nie nosiła. Ale niech jej dadzą jeszcze jakieś inne na zmianę. A nie tę niemodną ciągle i ciągle. :D:D Naszyjnik Krysi pamiętam. Śliczny był. Taki prosty. Elegancki. Sama po sklepach w moim mieście latałam, ale nigdzie takich u nas nie było. Po jakimś długim czasie patrzę, jest! Tak się ucieszyłam. A pani mówi, niestety, nie jest do sprzedania. To ozdoba gabloty. Ale było mi przykro. 😭 Dobrze to pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiana zdan surmaczowej
i Mariolki byla glupia i banalna - scena zbeda i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem tego ze
te kobiety ( krystyna , surmaczowa , mariolka ) nie raz sie razem spotykaly na plotach a zwarcaja sie do siebie per pani - zenada ! tak samo profesor deptula i krysytna czesto spotykaja sie na imprezach a mowia do siebie pani/pan nielogiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że akurat Krystyna, Surmaczowa i Mariolka to są na ty. Masz jednak rację, wiele bliskich sobie osób, już dawno powinno z paniowaniem skończyć. Zresztą tytułomania szerzy się w Klanie okropnie. A to pan pułkownik, pani doktorowa, pan profesor, pani profesorowa i tak dalej. Ale może w "wyższych sferach" tak właśnie jest i tylko my "szaraczki" nie wiemy o tym? Hihihihi! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie wydaje ze wogole w
klanie to jest wyzsza klasa spoleczna, wszyscy tak ladnie sie do siebie zwracaja, nikt nie przeklina, czasem dorzucaja jakies cytaty, nie pala papierosow, sniadania zawsze maja takie eleganckie, codziennie herbate pija z porcelany prawie jak z rosenthala,wieczorami koniaczek, nikt sam nie sprzata w domu tylko maja kogos do pomocy, a to pania stenie, a to ciocie stasie ( swoja droga to chamstwo tak wykorzystywac starsza pania), poza tym zawsze sa eleganccy, nie bekaja, nie puszczaja bakow, sraczki pewnie tez nie maja, wszyscy zwracaja sie do innych po tytułach...ja nigdy nie slyszalam zeby ktos u mnie w domu mowil o " profesorowej" , " doktorowej " ," panu pulkowniku " a z jakiegos szamba nie pochodze...takie to wszystko wyssane z palca, ze zal patrzec, nie wiem czy zauwazyliscie ze u panstwa doktorostwa nie ma ryb w akwarium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola ma duże
piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Paniom 🖐️ :D Hans jest obleśny. Wkurzają mnie Ci pseudo-Niemcy w Klanie (wczesniej był jeszcze ten brat Jerzego - Oskar) - jak sie odezwą po Niemiecku to ani akcentu ani nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widzialyscie ze franciszek
deptula kiedy przyszla do nich Surmaczowa mial spiochy niebieskie w biale paski? a gdy sie juz tulily do siebie i ochy achy byly to byl w calych bialych spiochach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. 👄 Tak, pani Agunia i pani Lucy mają rację. Od dzisiejszego dnia jesteśmy wybitnie kulturalne i dobrze wychowane.:D Pani Mi Się Wydaje zauważyła, że ryb nie ma. Koniecznie Drogie Panie musimy o 17;55 sprawdzić tę sytuację. Kiedyś przecież pływały. Takie duże, pomarańczowe. Czyżby w Klanie nawet na karmę dla rybek zabrakło? Wielki kryzys dosięgnął dna? Pani Aguniu, co ja w ogóle o Klanie sądzę? Typowa opera mydlana. Kiedyś, przez wiele lat pędziłam do domu, żeby nawet minutki z filmu nie stracić. Z przejęciem śledziłam losy bohaterów. Jakieś dwa lata temu zaczęło mnie to wszystko nudzić. Przestałam oglądać. Wiosną tego roku, przypadkiem oglądałam jeden odcinek i wciągnęło mnie. Znowu patrzę. Podsumowując, głupawy serial, ale ma właściwości wciągające. :D Pani Mariola Ma, tak, ma pani rację. Pani Deptułowa ma duże piersi bo trzy dni temu urodziła dziecko. Musi mieć duże. Pani Lucy, Han jest obleśny, mało urodziwy i wulgarny. Czy w pani otoczeniu mężczyźni, po 20 sekundowej rozmowie, też proponują kobietom nocleg? Wiadomo o co Hansowi chodziło. Ja, na miejscu Agaty, obraziłabym się. Do widzenia Drogie Panie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Pani Malina_Malina
Muszę przyznać Pani rację, że "Klan" potrafi wciągać. Od pewnego czasu nie oglądam, czytam natomiast wypowiedzi Pań na tym forum. Powód, dla którego nie oglądam jest bardzo banalny i przyziemny, a mianowicie dwójka głównych bohaterów tego interesującego serialu, za przeproszeniem, bardzo mi podnosi ciśnienie. Mowa tutaj o Pani Monice Ross i Panu Felim Jakimśtam. Wracając natomiast do głównego tematu mojej wypowiedzi muszę przyznać się, że mnie już tak kilkakrotnie serial wciągnął, po wakacjach zwykle nie oglądam, ale zwykle w okolicach śnieżnej zimy zdarza mi się obejrzeć jeden, dwa odcinki i zaczynam oglądać prawie regularnie, aż znowu jakiś nierealny wątek lub aktor - pajac, typu Feli zniechęci mnie do tego rytuału. Pozdrawiam Panie, z wyrazami szacunku Pani Nauczycielowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Witam drogie Panie! :D No więc, Pani Aguniu, myślę, że bliźniaki pana Michała zmądrzeją przed 40stką! :D Pani Malino, proszę koniecznie podać mi nazwę preparatu, który zniszczył pani piękną torebusię, żeby nie przyszło mi kiedyś do głowy go użyć?! :) Wracając do naszyjnika Krysi, pamiętam jak w jakimś wywiadzie Pani Kotulanka opowiadała, że to jej prywatny wisiorek, do którego jest bardzo przywiązana. Zdziwiła się, kiedy po kilku miesiącach noszenia go w klanie, można było kupić prawie identyczny w co drugim sklepie jubilerskim w Warszawie, pod nazwą krystynka, albo klanówka. :) Ja zakupiłam podobny, będąc na wakacjach w Zakopanem, jakieś 11 lat temu! :)) Co do rybek, muszę przyznać, że nie zwróciłam uwagi! Mam nadzieję, że w dzisiejszym odc.pojawi się akwarium Państwa doktorostwa! :) Swoją drogą, mogliby zakupić sobie jakieś zwierze, w końcu mają duży dom! Pawełek miałby zajęcie! :)) Pozdrawiam drogie Panie i czekam na serial! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama frania
franio, dla sprostowania miał śpiochy białe w niebieskie pieski . Wiem bo to mój synek go gra hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś Kolabor
Patrząc na tą odrażającą Monikę to Feli ćwiczył nadgarstek ale tylko jak marszczył freda w łazience. Zyta jakaś skwaszona dzisiaj, wygląda na to, że ślubu nie będzie. Generał chce wyciągnąć Elę na basen żeby na żywo popatrzeć na kobiety w bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ela to już chyba
nie ma nic do roboty bo tylko bieganie, fitnse, siłownia a teraz basen..... Qrna jakaś palga czy cuś?? wątek Eli-sportsmenki zaczyna wywoływać już u mnie mdłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No i niestety nie pokazali dzisiaj akwarium doktorostwa! :/ A jakie pyszne kanapeczki przygotowała Krysieńka! :P Całkiem nieźle sobie radzi bez pani Steni!! Nie chciałabym oglądać ojca Zyty na basenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja akurat dlatego lubie Klan
ze te rodziny przypominaja moją - u nas nikt nie klnie, nie wrzeszczy, nie pali itd - dla mnie to chyba jedyna wyspa normalnosci w tej chamslkiej TV. Moj dom bardzo jest podobny do domu "doktorostwa" - tylko sok nie z dzbanka:) ( chyba, ze od świeta). Dla mnie tylko dziwne jest,ze oni wszycy nie maja zmywarek - wciaz kogos widze wycierajavego scierka naczynia. No i u nas zawsze wiecej uwagi poswiecali sie dzieciom, nie tylko na odczep "ach, slicznie narysowałes"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
mamo frania ____ naprawde to twoj synek taki malenki juz aktorem? zwrocilam dzis uwage w powtorce i rzeczywiscie spioszki inne w jednej scenie byly he,he.....fajny slodziak! moja corka za to wystepuje jako statystka w Klanie :P i w Plebanii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
nastepny marny aktorzyna w Klanie to ten Niemiecki Polak :o ,masakra jak recytowal swoje kwestie,synalek jego za stary jak na 19latka,nie umieja dobierac aktorow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ale szał z tym pokazem mody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Aga i Olka super wyglądały! :D. Z tym pokazem pomysł taki trochę od czapy, ale fajny, zawsze jakaś odmiana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×