Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość klano-fanka
Nie ma za co! :) Pamiętam kilka odcinków, w których inna dziewczynka "zastępowała" obecną Zosię. Taka blondyneczka, wydawało mi się, że była podobna do Pauliny. Być może tamta to była jej córka. Jeśli ktoś z ekipy czyta nasze forum, to proszę wymusić na pani dziekan więcej uśmiechu!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Dziś znów nie oglądałam, nie chciało mi się, ale chyba nic ciekawego mnie nie ominęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia, mnie się ta Pawłowa drożdżówka to aż dzisiaj odbiła. :D Czy jakaś piekarnia jest może sponsorem Klanu? :P Krysia mało się uśmiecha, bo jeśli konflikt ze Stockingerem jest prawdą, to nasza pani dziekan ma trudne warunki pracy. A wtedy o wesołość ciężko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No niestety jest to prawda... Ale Ona rzadko się uśmiecha nie tylko w scenach ze Stockingerem! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze, że Zosia
nie zjadła lekarstw Steni, tylko pozbierała. Mądra dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany w Miłce
Dziewczyny powiedźcie mi jak naprawdę nazywa się aktorka grająca agentkę Miłkę??? Błagam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VSC
no ja też bym chciał wiedzieć jak nazywa się ta aktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie pojmuje jak jerzy z ta
swoja banda trzymaja przy zyciu ta firme skoro oni ciagle robia sobie przerwy, normalnego czlowieka to juz by dawno wywalili...i jeszcze te drozdzoweczki...rzygam tym, no oni maja wiecej przerw niz pracy...olka jakie loki dzis miala:P jej OGRZYSKO znalazlo sobie nowych ziomali, ten watek gangsterski z leszkiem jest mocno przesadzony i straaasznie przciagany, no ile mozna...jeszcze te " ksywy" - Palnik...to juz ja jak sie w dziecinstwie bawilam w policjantow i zlodzieii to wymyslalam lepsze...szkoda jeszcze ze nie Żyleta albo Ostry...kto wymysla takie glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła Mariola Kaczorek
gdyby schudla to niezla babka by z niej byla http://aleseriale.pl/gid,7331,img,248375,page,3,fototemat.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, co chcesz.. Palnik całkiem niezła ksywa, groźnie brzmi, strach się bać :D mnie już męczy ten wątek, Bogna ciągle panikuje, a Leszek ma straszny głos, taki warczący, nie mogę go słuchać, a Wy? Lubiczom powinno być wstyd, taką starą, chora kobietę brać do opieki nad małym dzieckiem, dobrze, ze jej tym kisielem niedoszłym nie poparzyła, brr.. Miłka ma fajny splot na głowie, lubię takie fryzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Was też irytuje Feli :O ? pamiętam, jak miał przyjechać ten kolo z Niemiec i Felik zaczął wymachiwać nogami i udawać przed Moni, że dba o kondycję :D taki zawracacz dupy :D albo te sztuczne dialogi w klanie u par po 20 latach małżeństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaa..... :D:D:D Mnie też rozwaliło to machanie cienką nóżką! Tak ryczałam, że chyba na ulicy było mnie słychać. Feli jest tragiczny!:P Jerzy i spółka. Moi dobrzy znajomi są właścicielami podobnej, budowlanej firmy. Dwie osoby biuro prowadzą i najczęściej mają tyle roboty, że zapominają jak się nazywają. A u Chojnickiego luzik i drożdżówki.:D Palnik mi nie przeszkadza. Ksywy przeróżne bywają. W moich stronach znało się Kapsla, Młotka, Kręciołka, Kopernika, Diabła, Małpę, Mrówę, Słonia. Prawdziwi chłopcy z miasta. ;) Leszek rzeczywiście dziwnie mówi, ale może ten aktor już tak ma. Np. Gustaw Holoubek, Jerzy Trela czy Andrzej Zieliński (ja wiem, to zupełnie inna półka) ich głosy też mają taką niską barwę. Słyszałam, że pani Zofia Merle, pomimo ciężkiej choroby, sama bardzo chciała na plan wrócić. Pewnie to dla niej rodzaj terapii. Takie dochodzenie do zdrowia. Miłka fajna dziewczyna. Nareszcie nie wychudzony, anorektyczny wieszak, tylko prawdziwa kobita. Krew z mlekiem. :) Fryzurkę fantastyczną ma. Jakiś czas temu komunijne dziewczynki były tak czesane. Pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja już nie mogę patrzeć na Feliksa!!! Nie wiem dlaczego, ale sam aktor mnie wkurza... Mnie jest szkoda Zofii Merle, mam wrażenie, że Ona się po prostu męczy grając! :( Wracając do problemów Leszka i całej tej akcji (która mnie zresztą nudzi!!), czy jego siostra wie, co tam się dzieje?? Jakoś ostatnio nie kontaktuje się z bratem... Ania Surmacz chyba postanowi zaprzyjaźnić się z Łucją?! Powtórzę się, ale uwielbiam tę postać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkajsddf
bylam kiedys na sztuce, w ktorej gral serialowy Leszek "artur dziurman" , to wietny aktor, glos ma taki naturalnie, i to jego atut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Linka Klankowej wynika, ze Kinga nie zniknie z Klanu, a wręcz przeciwnie częściej będziemy ja widywać :( i wygląda na to ze bliźniaki naprawdę sa braćmi, a ja myślałam ze tylko w serialu takich garja wątek Leszka mnie nudzi, a najbardziej wkurza nazywanie agenta "mój anioł stróż" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghghyh
Smieszyla mnie ta akcja jak Leszka wywiezli do lasu. Ci co go wywiezli byli tacy straszni ze hoho, malo nie zemdlalam z przerazenia. Jeszcze jak nie zgodzili sie go podwiesc do centrum i wybuchneli smiechem to mialam wrazenie, ze ogladam bande przyglupow.. Po 2 Jerzy, jego wspolnicy i swieze buleczki, paczki, drozdzowki...Obrzydliwe sie to robi. Po 3 Agnieszka , wiecznie nadasana na rod meski, byla w lozku juz chyba z cala druzyna pilkarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Upss, z nowych streszczeń klanu wynika, że Bogna zacznie pić pod nieobecność Leszka! I kto to odkryje?! Krysia!! Może Kotulance da to do myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
klanko---> No co Ty...Kotulanka jest dobra aktorką, to tego od wielu lat, więc zapewne nie odnosi wątków z serialu do swojego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
A mogłaby... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No brawo!!! Słowa Krysi "sprzątanie, gotowanie, pal licho, jakoś sobie poradzę", bezcenne! :D No i reklama delicji, której już chyba dawno nie było?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ano dawno nie było nachalnych reklam...chyba sie obłowili i wyluzowali ;). klano---> chyba lepiej dla zdrowi psychicznego Kotulanki, że nie bierze do siebie wątków z serialu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ale faktycznie pal licho było kluczowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Nie nawidzę co chwilę powtarzających się motywów...Wcześniej byl Smosarski, teraz Pączek...obaj adorowali i Olkę i Agę...niby wyglądało na początku, że Pączek tylko do Olki, ale oczywiście musiało się okazać, że też do Agi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co było wczoraj z Olkąa
a co się wczoraj działo w Klanie, że Olka dzisiaj zła na OGRA była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×