Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość babka miałą numer
ptaka nie umył i mu szprotem zajeżdżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka miałą numer
to się dziewczyna wkurwiła nie!!!??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie rozwalił tekst Krystyny do Alicji, o tym ze Alicja nie ma na co narzekać, no prostu myślałam ze padnę. Ona cały czas ostatnio ględziła, ze jak pani Steni nie ma to sobie nie radzą np. z praniem, myciem okien a do Alicji- "nie grzesz". Przecież Alicje tylko mąż zdradza od lat, roztrwonił kase, chce sprzedać pół domu, przez co stawia ja pod ścianą, poniża od lat, a Kryśka do niej z tekstem- nie grzesz, nie masz tak źle. No co za hipokryzja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No nie?! Odezwała się ta, co nie grzeszy! :D No, ale dzisiaj już doszła do wniosku, że jakoś sobie poradzi z gotowaniem i sprzątaniem! :) Dzisiaj znowu mina i ton głosu Krysi był smutny, ale tym razem, może było to zamierzone...? Ale Lipa, jakby tak Kotulanka przyjrzała się (chociaż w klanie!) problemowi jakim jest nadużywanie alkoholu, może uświadomiłaby sobie, że sama siebie niszczy w ten sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feli w ubraniu śpi na sofie. Koszula mu się pogniotła, ze spodni częściowo wyszła. Ale peruczka na miejscu, nawet nie przekrzywiła się.:P Zauważyłyście?:D Pani dziekan ładnie wyglądała. Fajną koszulę miała. Biała, prosta, ze stójką zamiast kołnierzyka. No i oczywiście nieśmiertelna torebusia.:P Ale jest postęp. Cały czas torebeczkę jakąś aktówką dzielnie przykrywała. Może oni naprawdę tu do nas zaglądają? Ola jest zła na Norberta z kilku powodów. Po pierwsze za jego zachowanie na pokazie. Po drugie widziała go w jakimś podejrzanym damsko-męskim towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli ma peruczkę
????????????! Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
eeee, wydaje mi się, że On nie ma peruki! Widziałam go na żywo jakoś w tamtym roku i te włosy wyglądaly na prawdziwe, tylko farbowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
A może sobie przeszczepił jak doktor Lubicz?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nooo i Trojanowska! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
A pani dziekan włosy naturalnie się kręcą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany w Miłce
Ludzie, pomóżcie! Jak nazywa się aktorka grająca agentkę Miłkę??? Jest śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klano-Fanko, czyli potwierdzają się moje przypuszczenia. Rejestruję tylko tę "naszą wspólną" torebusię. :D:D Mój drogi Zakochany, już pisałam - nie znam tej aktorki, nie wiem jak się nazywa.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ale to dziwne, bo do niedawna ja też rejestrowałam tylko tę jedną... ;) Chyba muszę się udać do okulisty! :D Ja też nie wiem jak nazywa się aktorka grająca Miłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zakochanego, tu jest chyba cala obsada, może tam znajdziesz nazwisko Miłki, choć szukania duuuzo, no ale jak się kocha...;) http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/127130 to az tyle przeszczepów, przeciwna nie jestem bo wszystko dla ludzi, ale nawet Moni? choć pamiętam ze trochę prześwitów na czubku głowy miał, nawet było to chyba poruszane na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z profesorowa
umarla juz czy nie, bo troche ostatnio opuszczam klan...czemu rysiu nie poszedl dzis do burdelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ale żeś się poświęciła! :)) Ciekawa osoba z tej kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klano-Fanko sama z ciekawością poczytałam sobie kto kogo grał. Taka powtórka z historii.:) Pani Monika to niezwykła babka. Na filmie widać było, że ma wysportowaną, fajnie umięśnioną sylwetkę. Ale to co o niej czytam, powaliło mnie! Dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też podejrzewam, że Feli ma perukę, natomiast agentka Miłka mnie nie zachwyca wizualnie jedna scena, ze Bogna popija już była jakis czas temu, ciekawa byłam, czy pociągną ten wątek Rysiu i jego "burdelowa" akcja - znając "Klan" pewnie od razu trafi do takiego, gdzie jest Nina, w końcu nie raz juz się przekonałyśmy, że Warszawa taka mała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę Krysia powiedziała "sprzątanie, gotowanie, pal licho, jakoś sobie poradzę"? dobre, szkoda, ze nie widziałam, podoba mi się ten tekst :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również mam wrażenie, ze dla Zofii Merle praca w serialu to olbrzymie obciązenie, z jednej strony szkoda mi jej a z drugiej trochę mnie męczy jej dziwna maniera w grze związana ze złym stanem zdrowia, takie cedzenie slów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Malina, mnie też to powaliło! :) Lubię ludzi z pasjami! Klanowko, naprawdę tak powiedziała. Opowiadała Alicji, co stało się Pani Steni i wtedy padły te słowa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiecie, że dzisiaj jest Światowy Dzień Mycia Rąk? Ciekawe czy w Klanie uczczą to święto.:D:D Klano-Fanko ja też pasjonatów lubię. I egzotykę. I inne ciekawe kultury. Zwróćcie uwagę gdy Feli będzie głowę do przodu pochylał. Jeśli ma się perukę, to ona przy takim ruchu, z tyłu od karku lekko odstaje. Prawdziwe włosy nie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany w Miłce
Dziękuje wam kochane dziewczynki :) Miłeczka niesamowita jest. Chetnie bym zapisał się do niej na kurs tych wygibasów mmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Co stoi na przeszkodzie?! Zapisz się!! :D Malina, Rychu na bank przypomni dzisiaj o myciu rączek! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×