Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość klano-fanka
Cudny ten mały Jurek! Chyba dostał kojec po Pawełku! :) Bidna ta Bogna, ale od razu robić z niej alkoholiczkę? Bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No, a jak! Mogę się założyć, że Ona zaraz to przedszkole otworzy, a pierwszą zapisaną do niego będzie Zocha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak Norbert jest chory
ale jednak ma etapy w swoim życiu, kiedy studiuje i żyje prawie normalnie i wtedy okazuje się ze jest rozpuszczony, zaborczy i czasem chamski a takich cech chorobą usprawiedliwiać nie można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Pawełek miał fajnego słonia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
taaa, też mi się podobał!! :D Krycha zrobiła mu pianę, a On nie jest już małym dzidziusiem!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Pawełek zaczyna wymiatać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już dostała klucze :)
ja też nie jestem, a lubię pianę :-) o co chodzi z tym Leszkiem i "Palnikiem"? nie kojarzę tego wątku? pojechał go zabić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
a te dwie Ela i pułkownikowa, to nie przeżyją jak swoją 3 groszy nie dodadzą biedną Zytę przekabaciły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Pawełek robi się coraz fajniejszy, chociaż ja tego chłopca zawsze lubiłam! :) W sumie to ja nie wiem, po co Leszek tam pojechał?! Jakiś kod podać, czy coś? Nie ogarniam tego wątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ja nawet nie chce ogarniać tego wątku z palnikiem ;), choć ksywka fajna :D, jest mega bzdurny i ciągnie się jak flaki z olejem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No tak, teraz doktorostwo będą mieli o czym biadolić przy śniadaniach. Krycha zapewne wyciągnie Bognę z nałogu. Leszek wróci, wszystko się ułoży i będą żyli dłuugo i szczęśliwie!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Jeszcze co do wesela Michała i Zyty, to w samą porę :D, ma być 11 listopada, a nic nie załatwione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
klano, a masz wątpliwości, że tak będzie? bo ja nie :D, napewno będzie sielanka znów u Leszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nie mam wątpliwości, w końcu to klan!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Z jednej strony fajnie jest, że Klan dziej się w czasie równoległym ;). Ale z drugiej strony jak kręcą sceny na dworze, to widać często, że to nie październik ;). Olka dziś jak wyszła w tej białej cieniutkiej kurteczce od razu widać, że to pewnie jakiś wrzesień, albo i wcześniej był...i chyba nie było też liści żółtych ;). Mogliby szczególnie czasem cieplej ubrać bohaterów, jak na 2 połowę paźdz. przystało ;), chyba przez ten czas by się nikt nie zagotował we wrześniu w nieco cieplejszej kurtce ;), bo już nie mówię ;), że mają ich zbytnio rozbierać, jak np. grany jest koniec maja, a kręcone było w chłodne kwietniowe dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Tak, też to zauważyłam. Zwłaszcza, że Pawełek był bez czapki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haaa
Jak Bogdan zerknął do Czechy na ekran kompa to na stronie ministerialnej była data 1 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Bogdan zerknął do Czechy na ekran kompa to na stronie ministerialnej była data 1 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ha, cenna uwaga, jak wtedy jakoś nie patrzyłam uważnie ;), więc jednak była kręcone przełom sierpnia i września ;), bo nie wiadomo czy wszystkie sceny jednego dnia były kręcone, raczej nie....ale po pogodzie w scenach na dworze łatwo się skapnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę mi powiedzieć
o co chodzi z tym leszkiem i beatą, wiem, ze coś się tam działo w tej firmie beaty, że jakieś surowce-ale o co chodzi dokładnie, bo nie oglądałam najwyraźniej kluczowego odcinka w sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Koleżanko Malino, czy widziałaś dzisiaj torebkę Krysi?! Znowu miała inną!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak koleżanko Klano-Fanko, widziałam! :D:D Właśnie usiadłam, że by to napisać. Czyżby oni nas naprawdę czytali?;) I jeszcze coś zauważyłam. Krysia pięknie wyglądała. Taką delikatną buźkę ma. I włosy śliczne. Fajna babeczka z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do proszę mi powiedzieć
Nie zamknięto chłodni w firmie i popsuły się surowce na kosmetyki. Beata posądziła o to jedną z laborantek i chciała ją zwolnić (nawet jej współpracownicy wstawili się za nią ale to nic nie dało), a się okazało, że faktycznie chłodni nie zamknął Leszek. I teraz Beata ma dylemat bo chciałaby być sprawiedliwa wobec wszystkich (czyli powinna Leszka zwolnić), a z drugiej strony on jest dobrym technologiem i jej przyjacielem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Tak, też muszę przyznać, że Krysia ładnie dzisiaj wyglądała, zwłaszcza w scenie z Bogną :) Dla mnie Kotulanka zawsze będzie kobietą z klasą. Fakt, że makijaż i ładne uczesanie robią swoje (na żywo różnie z tym bywa), ale ogólnie ładna z niej kobieta. Jeżeli masz konto na facebooku (zakładam,że tak!) wejdź na str. poświęconą Kotulance: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=134112913266572&set=a.134112633266600.24140.134111436600053&ref=fbx_album#!/photo.php?fbid=134112903266573&set=a.134112633266600.24140.134111436600053&pid=391808&id=134111436600053 Tam są jej zdjęcia, kiedy miała 20-kilka lat i długie, lekko kręcone włosy. Piękna kobieta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia wczoraj u Bogny
ślicznie wyglądała, miała ładne ubranie i fryzurę, wszystko do siebie pasowało, fryzurka ładna, włoski pokręcone, makijaż też dobry, następnie scena w domu a Krysia ma już całkiem inna fryzurę. Włosy od razu jej się wyprostowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie Palnik zostanie zabity, odetchnęłam z ulgą, bo męczące to było zresztą powtarzam się :) czy teraz Miłka zniknie? a może zaprzyjaźni się z Bogną, ciekawe. trochę Wam zazdroszczę dziewczyny, że tak na bieżąco po odcinku komentujecie, ja zwykle o tej porze nie mam czasu (jeżeli już w ogóle obejrzę) i piszę rano, a wtedy sporo rzeczy, o których chciałabym napisać, umyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, fajnie była ubrana a Bogna na kolacji z Leszkiem tez ładnie wyglądała, nie miała posklejanej grzywki :) lepiej wygląda, jak ma rozłożoną na całym czole, a nie kilka kosmyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeska ma doprawdy nierówno pod sufitem...żeby w jednej pracy opowiadać o planach dot. innej pracy :O szczególnie, że Bogdan się ulitował i ją zatrudnił, bo taka z niej memeja :D powinien ją zwolnić cały ten wątek z Palnikiem...zabili go, ale czy naprawdę sądzą, że wyłapią wszystkich jego ludzi co do jednego? moim zdaniem w prwdziwym życiu Bogna i Leszek już nigdy nie mogliby poczuc sie bezpiecznie, no ale pewnie zaraz zdemontują kamerę w domu i będą żyli długo i szczęśliwie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuytjuykiukiukiuy
A mnie się wydaje, żę oficjalna informacja, że Palnik nie żyje, jest tylko elementem policyjnej zasadzki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×