Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość m jak masakra
aa faktycznie :) stąd jej nie nie skojarzyłam akurat :) remis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjjxxkxxxxxxxxxxxxxxxx
wogole Laura Lacz 56 lat a jak mlodo wyglada widac ze wieksozc babek aktorek robi lifriungi to jzu norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sjdddjdjdd
i co slepa jestes ze to jest Matka Oli(Marietty Zukowskiej) z "Majki"?? a jesli tego nie wiesz to nie obrazaj innych swoimi bzdurnymi postami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjjxxkxxxxxxxxxxxxxxxx
idoiotko co sie eksycujesz debilko kto czyja zona popijebana piczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Uciekać do swojej piaskownicy z tymi bluzgami!! Zerknęłam dzisiaj na powtórkę z wczoraj i śmiać mi się chciało z Eli. Kamilę wywalili ze szkoły, a Ona mówiła to z takim samym stoickim spokojem jak Krysia o pożyczce, które udzieliła Łucji! :D To tylko wywalenie ze szkoły i jedyne 5 tyś. pożyczone Łucji! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Zgadzam się z postem powyżej...Z tym że wiadomo Krysi i Pawłowi pieniędzy nie brakuje, więc te 5 tys. zł to nie majątek dla nich...tylko bardziej mnie dziwi, że on Pawłowi nie powiedziała, a oni tak o wszystkim rozprawiają, jak się tłumaczyła, to powiedziała, że wtedy była w ciąży i mieli i tak dużo problemów, to jakoś tłumaczy, ale tu nie chodzi o sąd, dochodzenie, tylko samo powiedzenie o tym...A z tym wywaleniem Kamili, to fakt, Ela robiła wrażenie jakby to ją mało interesowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Mnie zastanawia, kiedy Ona jej te pieniądze pożyczyła. Z tego,co pamiętam, jak Krysia była w ciąży to zbyt długo nie pracowała, bo wylądowała w szpitalu, potem była na zwolnieniu i siedziała w domu, a później znowu wylądowała w szpitalu i została tam już do końca ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No ale na zwolnieniu mając umowę o pracę, to i tak dostaje 100 proc. pensji...poza tym pewnie jakoś na początku ciąży to było, skoro jeszcze pojawiała się w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ryśki to już całkiem nadziane są, mają 2 mieszkania ;), więc już niech tak nie płaczą że kasy nie ma ;). Jeszcze co do Ryska, to zdroworozsądkowo myśląc, to on raczej powinien powiadomić rodziców Niny, że ona jest w tej agencji i to oni powinni podjąć decyzję, jak ją stamtąd uwolnić...bo ja ona by w tej ryśkowej akcji zginęła, to by dopiero miał Rysiek kaca moralnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z takim plebsem ktory
sie nawet wyslowic po polsku nie potrafi pisac nie bede. a debilka i picza to cie wychowala jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja z tym ryśkiem
A właściwie to dlaczego go tak wzięło na ratowanie tej małej? Rozumiem, ze była koleżanką jego córki, ale bez przesady... Fajnie się Was czyta, szkoda, że takie wulgarne małolaty się i tu wcinają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m jak masakra
ale lipa - przy umowie o pracę będąc na L4 dostaje się 80% pensji a nie 100 :) A Rysiek faktycznie, przejął się jakoś za bardzo chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, ze mial dola z zwiazku ze sprawa "zwiazku" :)Grazny i profesorka, bardzo sie przejął dziewczyna, i chyba szybciej zadziałał niz pomyślał a co do zony, kiedyś oglądałam Zacisze gwiazd właśnie Ryskiem i jego zona, fajna rodzinka. a pamiętacie mame Martynki ( ukochanej Maćka) naprawdę jest zona dr. Koziełły, a raczej Andrzeja Strzeleckiego, tez sympatyczna z niej babka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba usunąc spacje miedzy 51 a przecinkiem, wtedy link powinien sie otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkjjjjjjjj
m jak masakra ale lipa - przy umowie o pracę będąc na L4 dostaje się 80% pensji a nie 100 A Rysiek faktycznie, przejął się jakoś za bardzo chyba. mylisz się - na L4 ciążowym jest 100% pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze w klanie nagly
przyplyw pieniedzy, wszycy teraz sie przeprowadzaja do domow...Czesia, Beata, Bogna...oczywscie gabinet pani dziekan zostal przeksztalcony na biuro Kingi i Oskara...zdziwilo mnie ze Grazyna jak przyszla do domu z ta koperta, to gdy uslyszala ze Bozenka wchodzi to szybko schowala zdjecie do koperty, a potem Rysiek otworzyl szuflade a zdjecie bylo na wierzchu...dziwne....no i oczywiscie nie moglo zabrakna niesmiertelnych delicji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tylko czeka na to
aż Donata puści kantem Boreckiego, on się do niej łasi, a ona go wodzi za nos i na dystans trzyma, szczurzyca:p coś czuję, że Borecki zostanie na lodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba rafalski
a nie borecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież Borecki chyba
już dawno nie jest z Donatą?Czy ja coś ominęłam ? Bo ostatnio nie miałam czasu na Klan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tylko czeka na to
Rafalski, naturalnie:)pomyliłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Co tam dzisiaj ciekawego było?? Samiec alfa wkurzył się na Norberta za okap?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile
Rysiek będzie siedział w tej łazience?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
A mnie już wkurzają te Delicje. Niedobrze się robi i mdli mnie od samej reklamy. Jeszcze Graża tak się pieści z tą wdową po cieciu z agencji. Już po pierwszej wizycie powinna powiedzieć jej, że skoro pracował w burdelu z bronią to powinienbył się liczyć że ktoś może i jego postrzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnneekks
haha z delik cajmit o wogole jest dobre po jednym ciasteczku jedza a wiekszosc gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mi się wydaje
że Kamila mieszkała przez jakiś czas we Francji? bo teraz była w Hiszpanii. jeżeli tak, to za jakieś 2lata będzie pracować na plantacji herbaty w Chinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 lat
" siedem lat w Tybecie " z pittem " siedem lat w klozecie " z ryśkiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×