Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość e-cinka
Lubicz na kursie tanca wygaldal jakby byl na kacu,jakis taki styrany byl,wory pod oczami...i chyba mu sie przytylo i jakos w laatch sie posunal,caly ten watek taneczny jest nudny ...tez zauwazylam ze maz Lucji spoor starszy ,tak na oko to jakies 15 lat :P no ale takie zwiazki tez bywaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Młodszy, nie starszy :) Ja tylko czekam, aż na parkiet powróci Krysia w swojej tuniczce! :) Czasami mam wrażenie, że Oni mają tam jakieś kiepskie światła, aktorzy bardzo często wyglądają niekorzystnie. Dużo gorzej niż na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łucja podczas kursu tańca wyznała, że fascynuje ją rachunkowość i finanse. Matko Boska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajhhawka
gdzoe mozna sciagnac dzisiejszy odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby Kamilka była w ciązy? świetne te blizniaki , jeden jakby byl 2 lata sterszy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
faktycznie przejezyczylam sie :D sorrki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie dziś sobie grali w gierkę przy stole, Krysia taka uśmiechnięta :) między Agnieszką a tym Markiem nie ma chyba żadnej chemii, nic nie iskrzy, jak myślicie? taki sztywniak z niego, ciekawe czy zagrzeje dłużej miejsce w Klanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajhhawka
gdzie mozna sciagnac dzisiejszy odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Na stronie TVP możesz obejrzeć, ale bodajże za 5 zł! Krysia już chyba coraz bardziej przekonuje się do Norberta. Moja mama byłaby zachwycona, gdyby miała zięcia, który wieszałby jej firanki! :D Pawła chyba dopada kryzys wieku dojrzałego, robi się zazdrosny o takie rzeczy jak wieszanie firan, później będzie jakaś akcja z naprawą okapu... Niedługo dojdzie do tego, że będzie zazdrosny o Kryśkę, że więcej czasu spędza z Norbertem niż z nim! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
Ciekawe kiedy Aga wskoczy Mareczkowi do łóżka,aż się zdziwiłam że nie odbyło się to na pierwszej randce,ona raczej do pruderyjnych nie należy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do tej samej muzyczki
na kursach tanca, to na prawdziwych tez nietety graja wkolko ten sam kawałek. Mnie troche zdziwily blizniaki grajace z dzadkiem w loteryjke, w ich wieku to sie raczej w komputer wali,ajesli gray z doroslymi to jakies ambitniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokotor Lubicz wystąpi w kolejnym odcinku Hotelu 52 - ciekawie bedzie go obejrzeć w innej roli - przynajmniej dla mnie, bo ja nigdy nie widział Sztockingera w innym filmie bądź serialu, niż "Klan"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Czy w reklamie Banku Inteligo występuje nasz ulubieniec Norbert? Mignęła mi tak szybko i pewna nie jestem. Ale facet podobny.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy popatrz na serial Dom. Często są powtórki. Teraz też leci. Tam nasz Lubicz gra. Też w roli doktora. Tylko jest jakieś trzy dychy młodszy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor lubicz grał
a główna rola w znachorze? oj mało filmów oglądacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubicz
grał też w filmie znachor, i kiedyś w takim serialu o adwokatach, na tvp 2 kiedyś leciało, a teraz chyba powtórki na poloni lecą ale tytułu nie pamiętam... a zresztą na wiki w jego biografi można poczytać gdzie grał a ten film o adwokatach to sie zespół adwokacji nazywał http://pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_Stockinger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie jeszcze myślę, że Klan ma jakiegoś pecha do młodych aktorów. Małgosia, Jaś, Michała bliźniaki wszyscy widzimy, że to porażka. A na przykład Rodzina Zastępcza fantastycznie obsadzona. Dorotka i Wojtuś genialni są! Grają z takim jajem i zwadą, lepiej niż niejeden zawodowy aktor. Napatrzeć się na nich nie mogę. Fenomenalni są!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ze swadą anie zwadą
Akurat w rodzinie zastępczej dzieci były wyjątkowo udane, ale tylko dopóki były małe - Filip, "bliźniaczki" i romek byli super jak byli mali. Ale już dorosła Szwed - porażka :o O dzieciach w Klanie szkoda już nawet mówić. Ja jestem ciekawa jak długo jeszcze ten serial będą ciągnąć. Bo nie trzeba oglądać, żeby tylko z Waszych wpisów wiedzieć, że już dawno się pomysły wypaliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Z ciekawości obejrzę ten Hotel 52! :) Fajnie jest zobaczyć aktorów grających tyle lat jedną rolę,w jakiejś innej, zupełnie odmiennej. Młodego Stockingera oglądałam w Domu, Znachorze, Latach dwudziestych..., Matkach, żonach i kochankach. Był meega przystojny! :) Z matek, żon i kochanek kojarzę też Bursztynowicz, zagrała tam jakiś epizod, niedawno wystąpiła też w Na dobre i na złe. Kotulankę z kolei kojarzę z Domu, Wielkiego tygodnia, kilku spektakli teatru tv i spektakli teatralnych. aa no i oglądałam ją w Niani i Heli w opałach. Grabarczyk też grał w Matkach... Fitness clubie (?) i w jakimś spektaklu teatralnym też go widziałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Uwielbiam Anię i Tadeuszka, są tacy uduchowieni :D. Rychu i sprawa kryminalna, no wątek roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Postawić pomnik Rychowi! Ale ta Krysia niedelikatna ;), zapytała Norberta wprost ile ma wzrostu ;) i kazała wieszać firanki, ale Olka się do tego nie bierze, więc chociaż on :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No i wreszcie Norbert powiedział Kryśce, żeby mówiła do niego po imieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym mówieniem po imieniu to racja! głupio, żeby mówili do niego na pan, w końcu nie jest jakimś starym dziadem, a i z Olką zna się już kawał czasu. a właściwie to od kiedy, kojarzycie? i jak się poznali? zaginęło to gdzieś w mrokach mej pamięci :) w ogóle od jakiegoś czasu odcinków czuję znużenie Klanem, dziwne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
mi się zdaje, że znają się jakiś rok, wcale nie tak długo...no już dawno o tym pisałam, że dziwne że mówią mu na Pan ;), to tylko potęguje dystans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
natomiast Jerzy Chojnicki to niezapomniany Pan Knorr z reklam sprzed lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
W sumie fajnie, że Krysia nie miała oporów zapytać Norberta o te firanki ;), tylko trochę głupio dawać do założenia firanki młodemu chłopakowi, przecież to wcale nie taka prosta sprawa dla faceta :D. Jakby mu nie wyszło, to by mógł czuć się głupio, bo przecież jeszcze średnio się znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia Lubiczowa
Co Lubiczowa ma między górnymi jedynkami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×