Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

niemiżliwe żeby jerzy i kamila mieli wspolna matke przecierz jezy wiekowo to mógłby być dziadkiem kamili to ile ta mamcia mialaby lat rodząc kamile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnjkkkkkkkkka
oni nie maja wspolnej matki przeciez Kmaila miala te matke ktora byla chora i zmarla oni maja wspolnego ojca a to jest juz mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było kiedyś .............
było było że jej matka miała romans z dużo starszym człowiekiem (ojcem Jerzego) i w efekcie Kamila ma tego ojca co jerzy:) co do Oskara - skwarka to nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez napisalam tam
np. co znaczy na przykład a nie ze na pewno oni maja wspolna matke. chodzilo mi o ze moze nie sa rodzenstwem(kamila z oskarem) i przedstawialam pomysl na to. nic wiecej. nie twierdze ze tak bylo bo w sumie to nie zagelbiam sie az tak w KLAN zeby wiedziec kto kogo i z kim zrobil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Kamili była administratorką kamienicy, która zostawił Jerzemu i jego rodzeństwu ojciec ( oprócz Oskara w Niemczech mieszka tez Hanna- siostra Jerzego, ale nie pamiętam, czy ona i Oskar maja jedna matkę, czy tylko wspólnego ojca) Tak wiec po tatusiu Jerzy ma trojkę rodzeństwa. A czy on z domu rodzinnego jest jedynakiem? bo jakos nie pamietam zeby wspominal cos o rodzenstwie. Trochę dziwnie to napisałam, ale mam nadzieje ze da się zrozumieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
O taak, coś w tym jest, że klan zrobił się nudny i rozlazły!! Ja łapię się na tym, że jak oglądam to słucham tylko scen z rodziną Krysi i Pawła, Eli i Jurka, ewentualnie Ani Surmacz, która czasem bywa zabawna, a przy pozostałych zwykle robię, co innego! :) Zaraz będzie, że się czepiam, ale zastanawia mnie jedna rzecz... Dlaczego małżeństwa w klanie nie noszą obrączek?? Mam tu na myśli oczywiście Krysię i Pawła, Grażynę i Ryśka. Jestem przyzwyczajona do tego, że w mojej rodzinie tak "idealne" małżeństwa nawet śpią w obrączkach. W klanie noszą je tylko ci, którzy wzięli ślub w trakcie trwania serialu, Ela i Jurek, czy Beata z Jackiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stock
Dzisiaj Hotel 52 ze Stockiem w roli mordercy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co nawywijała
ta Kamila że wyladowała w szpitalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna i ułożona Kamilka
dopalacze wzięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xiiiixxkkxx
od razu dopalacze bo sa an toie wiecie co przeginka a ta Gabrile jest okropnie sztuczna ona zawszze tak dziwnie gadala w kazdym filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio strasznie denerwuje mnie Kinga. Taka wielka pani się teraz zrobiła, bo meża z kasą dorwała. W willi mieszka, bez samochodu z domu się nie ruszy, tylko chyba dzieci trochę jej zaburzają wizję życia luksusowego. Niezłą wałówę im dała do babci - paczkę Delicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauwazylam ze .......
dzisiaj Gabriela miala fajna sukienke . Poza tym " oh karol " Moni mnie wkurza jak nie wiem co . Czyzby poranne mlodsci Olki mialy oznaczac ciążę - jesli tak to wspolczuje przyszlemu dziecku tatuska. No chyba ze Olka ciepi na anoreksje ..... ale nie wiem czy przy anoreksji sa poranne mlodsci - na pewno brak aptetytu Ale Elzbieta miala grobowa mine jak przyjchala Kamila - wczesniej plakala nad jej zdrowiem a dzis miala wzrok jakby chciala ja zabic Rzeczywiscie Graza z kazda sprawa lata do Pawla - nic dziwnego ze Rysiek sie wkurzyl . No i wkurzaja mnie te blizniaki Kingi - chodzi mi o to ze miedzy nimi jest na bank ze 2 lata roznicy - duza roznica wzrostu a ten wyzszy przechodzi mutacje . Wydaje mi sie ze w realu to sa naprawde bracia tyle ze z nie blizniacy tylko miedzy nimi jest roznica okolo 2 -3 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauwazylam ze .......
A Denatka to chyba ma jakies zaburzenia emocjonalne - nie moze zyc bez Boreckiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Zastanawiam się, na którym roku studiów jest Olka? Dzisiaj mówiła coś o licencjacie, a ja myślałam, że Ona już na końcówce jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla w niemczech to
nakupila tony delicji(moze tam sa tansze:P) i teraz opycha je dzieciom zeby cokolwiek jadly.. bo przeciez obiadu nie ugotuje bo ma nowa kuchnie i szkoda jej brudzic;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
jesli Olka bedzie robic licencjat to musi byc na trzecim roku studiow;) Mloda studentka i byc moze mloda mamusia..:) fajnie ,ze Kamila wrocila-prywatnie corka Biedrzynskiej,ale mysle,ze ladniejsza od matki..Surmaczowa dbajac o cnote Blazejka nie pozwolila mlodym pojsc na gore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błażej o ile pamiętam pochodzi z patologicznej rodziny i chyba chwilowo nawet miał ciągąty złodziejskie a teraz u Koziełłów cudowna metamorfoza - istny polski książe William ....... dystyngowany, sztywny jak pal, zawsze zweterek a pod nim koszula, jednym słowem panicz na włościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Olka nie będzie w ciąży, to tylko wirus ;), były wcześniej streszczenia na tym topiku. Nie oglądałam wczoraj, toż z rok temu już o licencjacie mówili :D, masakra...Lubię Błażej i Kamilę. Błażej właśnie jest fajnie pokazany od liceum, bo w serialach to przeważnie chłopaków w tym wieku pokazują jak jakiś niemyślących młokosów, a on jest inny...Kamila też ma w sobie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda studentka i byc moze mloda mamusia...mloda mamusia to ona by byla jakby urodzila majac 15-16 lat a nie majac lat 25-26!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
pisalam to zartem Bo dla rodzicow to Olenka zawsze bedzie mala;) Taka dzidzia krowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
dr Lubicz jak "zly " w Hotel 52,hmm...jakos zerkajac na to wczoraj myslalam sobie -co by powiedziala na to jego kochana zoneczka Krysia :P ,dla mnie on poprostu jest Lubiczem i juz tak chyba zostanie :D....jego nagi,siwy tors mnie zniesmaczyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowicz od święta
Przecież olka nie będzie w ciązy w gazetach o tym oisali świat seriali itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Też oglądałam wczoraj Hotel 52 z ciekawości zobaczenia Lubicza w innej roli! :) Jakoś mi dziwnie patrzeć na niego u boku innej kobiety niż Krysia! :) Łatka Lubicza zostanie przy nim już chyba na zawsze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizofrenik
Do zauważyłam że Dlaczego współczujesz przyszłemu dziecku Olki tatusia? Dlatego, że cierpi na schizofrenię? Jesteś prostym, niedouczonym, gruboskórnym babsztylem. Tyle na ten temat. Jestem facetem chorym na schizofrenię. Pozdrawiam ludzi zacnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Po co ten wątek z Agatą?! :/ Szkoda, że Olka nie jest w ciąży! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norbert chcial dziecka, bo wtedy Olka byla by tylko jego- takiego to strach sie bac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklanka
O dzizas, Janeczka, dosłownie oplułam monitor :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka ta juz pod tym
linkiem nic nie ma... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×