Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

malina - w sumie to jeszcze nie zdążyły nic napisać, bo Jerzy im wszedł do pokoju zdecydowały sie na tytuł "Bohaterowie są wśród nas" i postanowiły opisać historię porwania Niny, bohaterski czyn Rysia i poprosić czytelników, aby opisywali własne historie i zostawiali komentarze, a jak już calośc bedzie gotowa, to zamierzają to pokazac rodzinie tylko jakąś niepotrzebną dyskusję wobec tego wywołają i tyle, no bo co takie malolaty mogą madrego zdziałac, skoro Agnieszka, która w końcu była dziennikarką, ostrożnie rozważała każde słowo swojego artykułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz ...
Rysiek wyremontuje dom profesora a później zamienią się z nim na mieszkanie a dopłacą tym, co dostaną za sprzedanie kawalerki. Wszyscy będą mieli nowe domy, tylko sadyba i u Pawłów po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klanica
Oczywiście, jak zwykle trzeba usunąć spację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Cyrwus
Komu by się chciało tam wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Pewnie tak, słuszna uwaga, że Ryśki kupią dom od profesora ;), to nic że się nie przelewa ;). No ale wątku, że Norbert ma mieszkać u Lubiczów nie mogę zdzierżyć, idiotyzm totalny...nawet pół argumentu sensowego na to nie mogę znaleźć, że to ma sens. Jeszcze jakby Olka miała swoje mieszkanie, to jeszcze jeszcze nawet jakby sama się nie utrzymywała...masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o to przepis na
zawsze myślałam, że należę do tzw. klasy średniej ale przy "biednych" Ryśkach to wychodzę na jakiegoś włóczęgę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Proszę....> zgadza się :D, Ryśkowie mają tylko 2 mieszkania i niedługo walną sobie stylowy domek, no skrajne ubóstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Ogr zmienił fryzurę na bardziej cywilizowanej ale wciąż jaskiniową. A dlaczego Rysio ma furę z wypożyczalni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o to przepis na
hahaha Olka powiedziała do ogra "przecież nie możesz mieszkać ze swoją matką do końca życia" a ona to co?? wymusza na nim mieszkanie z jej rodzicami :D cyrk na kółkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
Zyta do Michała: "Spóźnia mi się". O matko, kto tak mówi? Czy aktorce czy scenarzystom słowo "okres" nie przechodzi przez gardło? Bo już nie mówię miesiączka, czy menstruacja... Olka też niezła - rządzi się jakby to jej dom był, przekonuje Norberta, żeby został, choć dobrze wie, że jej rodzice nie są zachwyceni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
dokładnie, paranoja, z Lubiczami to może mieszkać, małym pokoiku gdzie ledwo się można obrócić :D A Zytce, to po ślubie coś na mózg padło...te puchary, co mają w salonie ;), to wyglądają jak w pokoju jakieś młokosa, który je zdobył w zawodach szkolnych, masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Olka się uwstecznia, typowe zachowanie dla osób, które zdecydowanie za długo mieszkają z rodzicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
poważną wpadką jest też to, że nie pokazują apteki Eli, a przecież, to był ważny wątek, właściwie od tego serial się zaczął, ona przejęła tę aptekę po matce...zorientowali pisali tu, że po prostu w tym pomieszczeniu gdzie pokazywali aptekę jest teraz coś innego i już dawno jej tam nie ma...ja nie wiem, czy to taki problem, ze 2 razy w miesiącu w środku pokazać jakąś aptekę i Elę tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Dokładnie :D Zytka jest beznadziejna i okropna, jędza się po ślubie zrobiła, oczywiście to małżeństwo nie ma przyszłości, tak samo jak Kinga z tym Oskarem, też narzeka na niego...aż chamska jest, jak mówi coś o synach Michała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Jeszcze co do ogra, to Paweł powinien wziąć kij i go ostro przegonić :D. No co to ma być sobie z Olką gniazdko uwili na koszt Krysi i Pawła :D. Paweł i tak jest bardzo cierpliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta mnie wkurza
taaa, norbi mial najwyzej 2 tygodnie zatruwac zycie lubiczom. juz kilka razy te 2 tygodnie minely. zyta na ksiezyc powinna poleciec, mialaby spokoj z dziecmi michala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snsnsnssksn
nie rozumiem dlaczego Olka nei mzoe z Norbertem u ejgo matki mieszkac jak jest miejsce Boze ta Olka to sie zachowuje jak licealistka neidlugo sie okaze ze jest dziewica kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrapapa
a kto powiedzial, ze Ryski zamienia sie chatami z profesórem? bo jakos nie moge zaczaic skad ten wniosek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi co to się u mlodych Cojnickich działo? Pani Zytka w ciąży? Dzisiaj byłam taka zmęczona, że przed 18 dopadłam do kanapy, włączyłam telewizor i film mi się urwał. Coś widziałam, jakieś sceny z dostawcą dziczyzny do Rosso, później Norberta w nowej fryzurze, wejście Michała do domu i koniec. Zmęczenie górę wzięło. Teraz tu czytam, że Zytka chyba mamusią zostanie i miała kłopoty z wykrztuszeniem tego z siebie.:P Brawo, XXI wiek, a żona wstydzi się mężowi o ciąży powiedzieć. Dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta zrobiła kolację
ze świecami, ładnie ubrała się, powiedziała Michałowi, że jest w ciąży. Dostawca drobiu zachęcał do pysznych przepisów z buraczkami. Agnieszka szuka nowego lokalu, Weronika mówi, że znowu biznes jej nie udał się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza zyty, olka zal
Tylko, że Zyta wcale nie jest w ciąży. Testu nie zrobiła, pare dni się jej okres spoznia a ona juz oglasza swiatu, zew cizy jest.A okaze się ze nie jest. A Olka byla zalosna, nie mozesz mieszkac z matką a sama mieszka z rodzicami i im jeszcze na glowe ogra ściaga.To juz wiecej miejsca jest u jego matki. Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów miałam ubaw z Zytki z jej slodko-kwaśnym usmieszkiem i fochem :D natomiast Krzysztof Janczar w roli dostawcy drobiu zirytował mnie mówiąc kilka razy na restaurację "gospoda", tak jakby pochodząc z Turku (tak, tak, scenarzyści: z Turku, nie z Turka) był jakimś zapyziałym wiesniakiem ;) tak na marginesie, juz drugi raz zauważyłam oglądając TV, że scenarzyści przekręcają nazwy wielkpolskich miejscowości, za pierwszym razem było to w Hotelu 52, w odcinku z Małgorzatą Foremniak, kiedy jasnowidz, który miał pomóc szukać jej syna powiedział "Czy zna Pani miejscowość Biedrusk?" No ja nie znam :O koniec dygresji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dzięki za streszczenia! :) Ja dzisiaj wreszcie obejrzę powtórkę wczorajszego odc. i normalny o 17.55. Tutaj macie fragment 2000 odc. klanu: http://aleseriale.pl/cid,5028,title,Klan-Odcinek-2000-w-telenoweli,zwiastun.html?ticaid=6b6ae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nie no, też czasem mam humory, ale Zyta to już jest pierdliwa do niewytrzymania!!! Biedny ten Michał!! Nie macie wrażenia, że niektóre sceny są za długie i strasznie nudne?! Albo mi się wydaje...ale sceny w rosso z tym nowym dostawcą nie mogłam zdzierżyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej to jak jest z tym ryskiem
ma zaniedlugo odejsc z Klanu czy slyszalam tylko takie glupie plotki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy, zobaczymy... wychodzi na to, że dzisiaj może spokojnie o 17:55 telewizor włączę i sobie popatrzę.:) A z tym Ryskiem, to coś ktoś mówił, że chce z naszego ulubionego serialu odejść. Nawet zastanawiałam się, czy w tej swojej łazience samobójstwa nie popełni. No, ale nie! Wyszedł.:D Być może pan Cyrwus postawił scenarzystom warunek. Albo zmienicie Ryśka, albo odchodzę. I to by się nawet kupy trzymało. Rychu - wybawca porwanej dziewczynki. Rychu - posądzony o morderstwo. Rychu - rozstawiający Grażynkę po kątach. Normalnie zakapior się z niego zrobił.;) Nie sądzicie, że coś w tym jest? :D Koleżanko Klano-Fanko, dzięks! :) Zaraz luknę! :) Masz rację, Zyta też denerwuje mnie ma maksa. A niektóre sceny, ciągną się jak flaki z olejem.:( Chociaż mieszkam daleko od Wielkopolski, to wiem, że w tamtych okolicach Biedrusko jest. Sąsiad w tamtejszej J.W. lekarzem był. Stąd moja wiedza. Scenarzyści widać takiego sąsiada nie mieli.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×