Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Koleżanko liczę na to! ;);) A teraz kocyk i pstryk TV na pierwszy program. O 18:00 dzisiaj. Jak już będziecie spakowane, to znak dajcie, żebym czasem nie zaspała! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś czuję
że ta laborantka pomyli próbki i wyjdzie że Miron nie jest ojcem Zosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całym szacunkiem do Jungowskiej, ale jej postać w Klanie bardzo mnie drażni!! Też mi się wydaje, że ta laborantka coś namiesza... A Stiepan nadal podkochuje się w Krysi!!!! :P Ja się mogę z Pawłem umówić, bo dla mnie to On nadal przystojniacha jest! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ona od lat była chora na schizofrenię, to było widać ;) Olka i Norbert inaczej niże kochanie nie umieją do siebie powiedzieć :D, a mi się właśnie Jungowska w tej roli bardzo podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jak ten Stiepan mówi słowo Krystina...:D Trochę dziwnie to zabrzmiało, jak Beata spytała, czy jest możliwość, że Miron nie jest ojcem Zosi ;), ale chociaż szczerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxqqxsdsdsds
no jungowska jest jaks bezsensu ta rola wogole co to taka zapchaj dziura a Jerzy wszedzie nawet w domu w garniturze???? Wiecie co skoro Beata zaginei na Ukrainie toja proponuje scenarzystom by sie odnalzla na Euro2012 na trybunach jakiegos meczu n Ukrainie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka dokładnie! :D. I oczywiście nie obyło sie bez wyznania Stiepana, wzdychania do Krysi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, kurcze, scenarzyści mogliby wprowadzić jakiś wątek, w którym Stiepan "namieszałby" troszkę w małżeństwie Krysi i Pawła! :P Oczywiście nie mówię, że od razu romans, ale żeby coś się działo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie nie nie, coś w ten deseń co piszesz Fanka już było kilka ładnych lat temu, że Stiepan delikatnie Krysie wyrywał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę nadal odżałować tego wątku Agi i Weroniki galerii artystycznej z ubraniami, super to do Agi pasowało, a teraz smętnie się za Beatą ciągnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się wątek z galerią podobał. :) Szkoda, że właśnie takie zakończenie scenarzyści wymyślili. :( I komu to przeszkadzało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubiłam watek z galeria, dzialo się cos poza ich domami i rodzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam o Fraszyńskiej, zaraz luknę na siostrę Maćka ;) Mi się wydaje, że po prostu za drogo im było w serialu pokazywać lokal, a wiadomo że musi jakoś wyglądać, wynajem kosztuje, tzn. tę galerię artystyczną, tylko że wcale nie musieli często pokazywać, szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, wątek z galerią był ciekawy i mógł zostać :) Mnie sie osobiście w ogóle bardzo podoba styl ubierania, jaki Agnieszka ma w serialu. A ostatnio moim ulubieńcem stał sie Marek ;) Pasuje do Agi i lubię jego opanowanie i stoicki spokój. Jak dla mnie, to scen z przyszłym zięciem Krystyny mogłoby byc znacznie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzielam Twoje zdanie co do Marka, robi się z niego całkiem interesujący facet i mógłby zagościć na dłużej, nie mam nic przeciwko. Moga się nawet pobrać, a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że zwolenniczek Marka przybywa :) Na początku, jak jeszcze odwiedzał Age w klinice, to mnie trochę irytował, ale teraz masz racje jest całkiem interesujący i ma świetny kontakt z Zosią. W serialu powinno go być dużo, dużo więcej :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dołączam do pochlebnych opinii o Marku, przyda się jej ktos z głową na karku. A co do ubioru Agnieszki, to zawsze mi się podobało jak się ubierała, nawet w tych gorszych czasach, podobały mi się tez jej fryzury ;) co prawda sama bym się tak nie obcięła ale zawsze podobało mi się ze ona jest "jakaś", inna od reszty, ma swój styl. Zdecydowanie lepiej niż Olka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktor grający Marka, nazywa się Marek Włodarczyk. Ale uwaga panów o tym imieniu jest dwóch, więc w pierwszej kolejności wyskoczą Ci informacje o tym drugim Marku, a nie o tym z Klanu. Bradzo fajny, króciutki wywiad był z nim zdaje się na stronie świata seriali. Jeżeli ślub ma zwiększyć frekwencje Marka w Klanie, to ja też jestem za :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi marek wlodarczyk
to ten policjant z serialu kryminalni, lecial kilka lat temu na tvn. wracajac do klanu, to strasznie nudny ten watek nauczycielki z uczniem, oklepany, jeszcze ta aktorka jest tak sztuczna ze zal patrzec, zreszta jak dorosla kobieta moze sie wdawac w takie relacje...tak spoufalac z uczniem, zenada. Denerwuje mnie tez jungowska, taka napalona, podniecona tymi wyjazdami i Kamila, wiecznie niezadowolona w dodatku pyskata. Brakuje mi natomiast Ani Surmacz i Pani Kaczorek :P A i jeszcze zdziwilo mnie to ze nauczyciel przyszedl do Bozenki do domu...tak sam z siebie, ciekawe w jakich szkolach wychowawca tak sie troszczy o swoich uczniow, na pewno nie w panstwowych. A co do dzisiejszego odcinka to juz nie moglam zniesc kolejnego watku ze stiepanem, z mordy wyglada na pijaka a gra wielkiego artyste...jest bardziej oblesny niz feli w peruce, feli chociaz ma fajny charakter i te teksty...:P Zaskoczyla mnie dzisiaj matka ogra, nie spodziewalam sie ze z nia jest az tak zle...Co do przyszlych odcinkow to mam nadzieje ze razem z beata zniknie jej glupio madra wazeliniasta malgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×