Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość suniu aguniu
Może by tak od czasu do czasu po słownik sięgnąć a nie tylko ślęczęć przed tv i podniecać się klanem. Piłuscki mnie rozwalił totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwinet paltroł
Mama yapztaa Yzt cyz dostaa okres ale samo sowo ęokresę bz jej przez usta nie przeszło to zapytała tylko "dostałaś"? Zrozumialyscie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zrozumiałyśmy :) pewnie się z i y przestawiło Oglądałam, ale nie pamiętam prawie nic, nudny był Klan wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama frania
a czy wątek z Panią Kaczorek to już zakończony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj oglądałam jednym okiem przy prasowaniu, ale szczerze mówiąc bardziej wciągnęła mnie plebania :o Klan kompletnie obniżył loty, jeśli to jest w ogóle właściwe określenie... Szczerze mówiąc nie pamiętam nic z wczorajszego odcinka, poza tym że Krysia była w radiu, a Deptuła i Alicja przejmują jej zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Już lekko przesadzają z tym wychwalaniem książki Stiepana ;), ale i tak lubię takie wątki, bo nie są takie przyziemne ;) Już któryś raz wątek Bogny i Leszka zaczyna się od tego, że Bogna idzie na spotkanie AA, no tak tylko tym żyją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
a mnie się podobała ta scena łóżkowa z Michałem i Zytą/ Przynajmiej jakaś odmiana między tymi lamentami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, ze dziś padnę przy klanie!! ze śmiechu, rzecz jasna, tekst Marka do Jacka to absolutnie tekst miesiąca :D Jacek też nie był gorszy. Ogólnie scena super wyszła :) Krysia z Pawłem też fajni i Leszek fajny :D Kolacja u Moniki tez niczego sobie :) Podobał mi się odcinek. Aha, zapomniałabym o minie Jeremiaszka, gdy usłyszał, ze Ania Surmacz podejrzewa, iż Beatę mógł porwać do haremu szejk o orlim nosie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliza
Matko Święta, ale ta Zyta durna jest i pusta. W końcu czego ona oczekiwała po tych wynikach Michała - wolałaby, żeby nie mógł mieć dzieci czy co? Jak mała rozkapryszona dziewczynka, która tupie nóżką i domaga się nowej lalki. To z tych, co to wszystko muszą mieć na zawołanie i według planu, punkt po punkcie. Na szczęście w życiu jest inaczej i bardzo dobrze, bo byłoby cholernie nudno. W każdym razie w filmie byłoby straszliwie NUDNO, gdyby tak od razu (!!!!!!!!) zaciążyła. Faktycznie to trochę przesada, parę miesięcy po ślubie i od razu robić taki problem? No, ale to film w końcu...... A czy mógłby mi ktoś powiedzieć, o czym księżniczce Zytce opowiadała wczoraj ta jej znajoma? Późno włączyłam TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkujesz kokainę?:) Feliks pajacował z kwiatami pijany kompletnie, Surmacz przymierzyła koronki, wyglądała jak w stroiku.:) Michał jak to mężczyźni wstydzą się badań nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maliza koleżanka mówiła Zycie, że jest w ciąży i że zdaje się w czerwcu urodzi. A powiedzcie mi, co Jacek do tych pierogów wkładał? Takie to jakieś to czarne było. Czyżby w kwietniu jagody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba konfitury
dawał, owoce można kupić mrożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie pokazali, ze sa rodzina i zaczęli się odwiedzać nie tylko od święta, Aga wpada do Jacka, jej facet tez (mam nadzieje, ze zagości na dłużej bo pasują do siebie) . Rozmowa panów była super. Jeremiaszek popatrzył na Anie jak na wariatkę :D Czekam jeszcze na powrót babskiego klubu (Krysia, Alicja, Ania, Mariola) bo oglądanie ich ciągle w tych samych pomieszczeniach /domach z czasem robi się nudne. No i jestem ciekawa co u Mariolki, wesoły duet tworzyły z Anią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suniu aguniu
Nie wścipska a wścibska i nie Piłsucki a Piłsudski,wiem wiem zaraz zaczniesz pisać że masz dysleksje i dysortografie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żyje...
Ciekawe co się stało, że umarł tak młodo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majjjeczka
Właśnie przeczytałam na wp [*} __________________________ Pobieraj i oglądaj filmy bez ograniczeń z MegaVideo i VideoBB: http://skocz.pl/filmybezlimitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja apeluję do pań odpowiedzialnych za garderobę, nie zakładajcie Krysi tych szerokich koszul!!! Po co tak ukrywać brzuszek, przecież każdej kobiecie zdarza się przytyć,a w tych koszulach wygląda jeszcze gorzej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się przyłączam do apelu :) Zawesz podobał mi się styl ubierania Krystyny, dlatego też zwróciłam uwagę na to, że Krysia ostatnio ma rzeczywiście coraz szersze koszule. Szczególnie w oczy rzuciła mi się ta turkusowa, którą miała w domu i ten dzisiejszy szary ala sweter, który wyglądal wyjątkowo nie fajnie. Do tego apelu dołączam jeszcze jeden postulat :)! Mianowicie o rozbudowanie roli Marka ! Fajnie się go ogląda i zdecydowanie powinno być go więcej w serialu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__babunia
21:59 [zgłoś do usunięcia] sunia__babunia Nie ma za co, ja zawsze stanę za uciemiężonymi suczami sunia__agunia Coś niezidentyfikowanego się pode mnie podszyło! Ja kulturalna jestem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__babunia
Doręczyciel Strażnicy Trzebaby mieć łeb jak Jola Rutowicz żeby spamiętać te wszystkie nicki. ty natomiast pamiętasz nijaką Jolę Rutowicz więc bez komenta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doręczyciel strażnicy
Ależ nie krępuj się i komentuj. Jest szansa, że nawet taki garkotłuk jak Ty coś wymyśli. A teraz wracaj do kuchni i obmyślaj jak mi dowalić. Tylko żarcia nie przypal bo stary znowu łomot spuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
A jaki tekst walnal marek do jazka? ktory tak sie wam spodobal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty co, kokainę paczkujesz?
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
nie pazckuje, tylko cofam sie 2 dni :classic_cool: no to co powiedzial Marek jackowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__babunia
Doręczyciel strażnicy Ależ nie krępuj się i komentuj. Jest szansa, że nawet taki garkotłuk jak Ty coś wymyśli. A teraz wracaj do kuchni i obmyślaj jak mi dowalić. Tylko żarcia nie przypal bo stary znowu łomot spuści. Wiesz co? Ja nie mam najmniejszego zamiaru "dowalać" Ci. Garkotłuk, stary spuści łomot? - Nie "dowalam" komuś tak strasznie doświadczonemu jak Ty. Współczucia serdeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no litości
Spytał "A ty co, kokainę paczkujesz?" Ile razy trzeba ci to napisać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×