Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość nie oglądałam Klanu od
ładnych kilku lub kilkunastu tygodni....dzisiaj włączam i Beata gdzieś przepadła:oWszyscy jej szukają...Co sie własciwie z nią stało????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsza koszula Krystyny, to już chyba lekka rozmiarowa przesada... :P Ale był Marek w dziejszym odcinku, więc koszula została zrekompensowana :) Szkoda tylko, że jak był dialog Marka, to kamera była w większym czasie zwrócona na Jacka :P Zdecydowanie więcej Marka w serialu :)! Uwielbiam jego stoicki spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina_wagina
Jak myślicie, rozwinie się jakiś związek uczuciowy pomiędzy Markiem i Jackiem? Tak patrzyli na siebie z oczekiwaniem na ten pierwszy krok. Bo jeszcze nie było w Klanie związku homoseksualnego, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maliny waginy
:D:D: :D Też jestem za rozwinięciem wątku homoseksualnego między nimi,p.Karpiński powinien wziąć to pod uwagę,ewentualnie mogliby dokoptować Agnieszkę do trójkąta ,w końcu by się coś działo!Scenarzyści wykorzystajcie ten pom ysł,oglądalność murowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia wiesia
I więcej męskich koszul noszonych przez Elżunie, Krysie, Anie, Moni i Agnieszke, ale zaraz po seksie!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bedzie sie dzialo
Klan (odcinek: 2082) Monika złośliwie komentuje fascynację Feliksa możliwością zakupu samolotu. Wspólnie z Igorem Rutką ruszają na weekend majowy. Rysiek robi badania lekarskie. Jacek wybiera się z Agatą do teatru. Jaś pyta go, czy może w tym czasie zaprosić ojca. Paweł zaprasza Koziełłów do Topolina. Tadeusz wolałby spędzić ten czas na polu golfowym, dlatego stara się zniechęcić Annę. Wmawia jej, że w posiadłości Lubiczów mogą być problemy z odbiorem telewizyjnej relacji z Rzymu. Po spektaklu Jacek proponuje Agacie spacer. Zyta i Michał dostrzegają parę. (hahaha) Klan (odcinek: 2083) Jasiek pyta Jacka, czy mama zostawiła dla niego ojca. Zaskoczony Borecki wykręca się od odpowiedzi. W końcu wyznaje chłopakowi, że nie chce o tym rozmawiać. Chojniccy zabierają Jasia i Małgosię do Topolina. Koziełło próbuje zdjąć sprzed domu flagę papieską. Oburzona Anna ma żal do męża, że nie sprawdza się w roli patrioty. Sama chce wywiesić jeszcze jedną flagę - narodową. Czesia i Anulka odwiedzają Grażynkę. Obie kobiety zastanawiają się, jak mężowie radzą sobie za granicą. Agata i Jacek spacerują po Łazienkach. Klan (odcinek: 2084) Krystyna opowiada mężowi o nocnej przygodzie. Paweł obiecuje sprawdzić ogrodzenie. Pawełek żałuje, że nie brał w tym udziału. Chłopiec zostaje użądlony przez osę i tylko szybka akcja ratuje mu życie. Zostawiwszy liścik, Jacek wychodzi rankiem od Agaty. Zawiedziona kobieta dzwoni do niego i oświadcza, że niczego nie żałuje. Maciek zaprasza Olę i Norberta na obiad. Rutka i Monika wracają z długiego weekendu. Zastanawiają się, dlaczego Feliks nie chciał z nimi jechać. Jacek postanawia pojechać do Agaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przeczytaniu zapowiedzi odcinków, na samo imię Jacek zbiera mi się na wymioty. (Nie obrażając innych Jacków). Teraz stworzą bajkę pt. Jacek i Agatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba musze zacząć oglądać regularnie Klan jak Marka pokazują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimandżaro
Czy Jacek jest seksoholikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina_wagina
Nie, używa ich zgodnie z przeznaczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to Jacek długo nie rozpacza
od razu nową kochankę znalazł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Borecki
A kto mi będzie kruca bomba krawaty wiązał? Muszę mieć jakąś kobitę. Poza tym, nie życzę sobie oceniania mojego prywatnego życia - w telewizji jeszcze tego niewyemitowali, więc wstrzymajcie się od komentarzy. Zamiast tutaj spędzać całe dnie na paplaninach, lepiej pomóżcie nam szukać Beaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek z Agata :O ja wiem, ze ona wróciła i trzeba ja gdzieś wcisnąć, ale to kiepskie połączenie. Ona będzie matkować dzieciakom ? poza tym wolałabym kogoś starszego i przede wszystkim kto potrafi grac. Przez moment myślałam, ze zrobią romans Jacka z Monika z "Na wspólnej" (nie pamiętam prawdziwego nazwiska) bo ona jest księgową u Beaty, choć ona tez by nie pasowała, ale postawili na jeszcze młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina_wagina
No i dobrze Jacek robi. Nie będzie przecież wkładał wacka w jakieś stare wyleniałe babsztyle jak może w młode świeżutkie cipeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram - na tą dwójkę nie da się patrzeć za długo. No, nareszcie Krystyna miała całkiem normalną bluzkę :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deptuła ma słabość w postaci słodzenia herbaty ;) Olka ma przerąbane ciągle dzieciaki Ryśkowe ją nawiedzają :D, lekko przegięli z tym imprezowaniem 5 klasistów ;), chyba że Kasia nazywa tak po prostu robione przez koleżanki, kolegów urodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy ubiór Krystyny bardzo mi się podobał. Ciemna bluzka na zasadzie nietoperza, do tego odpowiednia biżuteria i było elegancko ;) Jak widać, można żyć bez workowatych koszul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina_wagina
Nietoperza? Chyba sroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluzka jak sroka?! Pierwsze słyszę! :D Zauważyłyście jak Krycha nosi okulary?? Na czubku nosa! Czy one mają być ozdobą?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina_wagina
Oczywiście, że ozdobą. To taki rekwizyt. W okularach wygląda jak pani profesor a nie byle obwieś z ulicy. Nosi je na nosie bo jakby założyła poprawnie a okulary są czyjąś własnością, jakiego pracownika z planu, to gdyby patrzyła przez nie to potykałaby się o różne przedmioty. A przecież pani profesor stąpa po ziemie z gracją a nie potyka się jak jakiś żul po paru winach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×