Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość lala mi do 555555555555
a ola oczywiscie dostaje pracę nawet jej porządnie nie szukając...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysia dostanie nagrodę za tłumaczenie, zanim ktokolwiek zdąży przeczytać książkę? :o Beata wyszła w środku nocy z firmy, żeby pojechać stopem do Rzymu (bez dokumentów) i tam szukać ukojenia w modlitwie, bo zorientowała się, że nie panuje nad swoim życiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratrer
Tak się sypało.. Tak się kadziło.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mambaaaa
U Krysi i Pawła wyliczanie gości na śniadanie Wielkanocne, a o Dorocie nie pomyśleli... Nie ładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja to widzę! :D No, ale Krysia już przestała narzekać, że nie ma pani Steni i sama zabiera się do przygotowywania świąt dla 30 osób! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie bylo jeszce losowan
na Euro? czy tez Klan wie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki same w sobie jak najbardziej były urocze ;) ale Bolek powinien wiedzieć, że bez uprzedzenia nie wręcza się nikomu żywych prezentów, a tym bardziej ludziom mieszkającym w mieście :P A Zytka i to jej trzaskanie drzwiami doprowadza mnie do totalnego śmiechu :D ila ta kobieta ma lat, żeby drzwiami jak dziecko trzaskać :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuddddddddja
Krysia dostanie nagrodę za tłumaczenie, zanim ktokolwiek zdąży przeczytać książkę? Beata wyszła w środku nocy z firmy, żeby pojechać stopem do Rzymu (bez dokumentów) i tam szukać ukojenia w modlitwie, bo zorientowała się, że nie panuje nad swoim życiem... hahaha prawie sie posilakam ze smiechu :D:D:D z ta beata juz naprawde przeginaja, nie maja pomyslu na rozwiazanie tej sprawy i tak beda w kolo pokazywac nowe bezsensowne watki...tez mi sie wydaje ze przed wakacjami nic sie nie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, uwielbiam Wasze komentarze :D Krysia tak spokojnie planuje wielkanocne śniadanie, mając do domniemanej pomocy wyłącznie Olę, hmmm... Może nie chcieli nakręcać przedświątecznej paranoi, ale impreza na 30 osób to chyba nie w kij dmuchał, chyba trzeba wcześniej za pewne rzeczy się wziąć... A Zyty to ja w ogóle nie mam siły komentować! Pierogi cioci Stasi - dobrze powiedziane: taka paniusia z macicą zamiast mózgu :o Na miejscu Michała nie miałabym chyba ochoty wcale wracać do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zyty od samego początku awersję czułam. Wstrętny babsztyl. Może ona jest karą dla Michała? Karą za zostawienie Kingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd niby Bolek miał wiedzieć, że kuzyn Paweł nie ma kurnika, przecież to oczywista oczywistość :D Uwielbiam Zytkę, która ciągle wymyśla sobie problemy i jest najbardziej pokrzywdzoną osobą na świecie...fajnie że jest t5aka postać, bo dużo jest takich bab, które kierują się własną nikomu innemu nie zrozumiałą "logiką" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co takiego zrobiła wczoraj Zyta, że szkoda komentować? Bardzo ją lubię! Fajnie, Lipaa, że Ty też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle że Michał się nią nie interesuje, tylko jego dzieci, Kinga i mecze ;), no i trzasnęła drzwiami i poszła, ale Michał się tym nie przejął :D, on też się fajny zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co oglądał, Real - Barcelona? To Zyta powinna zrozumieć :D mój tez oglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Krysia szacun, w środę dopiero sobie umyślili święta dla 30 osób i nie jęczeli :D. Tylko że mi na tym śniadaniu zabrakło, tzn. na liście gości: Koziełłów, Deptułów, Cioci Stasi i Jeremiaszka, matki Jacka, Kuczyńskich, Małgorzaty z mężem, Kurzawskich, Rafalskiego z córką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie jaka była słodka dla chłopców przed ślubem, no super ta postać jest!!! :D. Nie Michał narzekał, że nie wylosował biletów na Euro 2012 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po trzaśnięciu, Michał łaps za telefon i Jerzego wypytywał o losowanie biletów na Euro. I tu też opierdziel dostał. No bo Beata zaginęła a wyrodny brat o piłce myśli. Biedny Misiu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×