Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Raczej czerstwe ciacho
odpychający typek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanko, o ile dobrze pamiętam, to pierwsza scena dzisiejszego odcinka była z Pawłem i Krystyną. Rozmawiali w niej między sobą o tym, że poprzednieg dni Paweł za ostro potraktował Pawełka i za dużą awanturę mu zrobił odnośnie chyba tego strzelania z kapiszonów. Krystyna podsumowało to w ten sposób, że Paweł skarcił małego, a tak naprawdę sam bym pewnie chętnie postrzelał ;)Potem na śniadanie doszedł do nich Pawełek i Paweł go przeprosił za to, że tak na niego nakrzyczał. W efekcie ustalili, że Paweł z Pawełkiem wybiora się do muzeum na wystawę jakiejś amunicji, czy czegoś w tym stylu, a Krystyna zostanie w domu, żeby przygotować święta. Potem była scena z Elą i Jerzym. Doszli do wniosku, że muszą się wziąć w garść i nie mogą tak się cały czas zamartiwać - nie oglądać tv, nie czytać gazet, nie wychodzić do znajomych itd. Kamila wręczyła Jerzemu prezent z okazji jego jutrzejszych imienin i generalnie przeprosili się za wczorajszą wymianę zdań. Sccena z Chojnickimi chyba była jako druga, pewna nie jestem bo oglądałam jednym okiem. Była też scena z Agą i siostrą Marka i Grażynką i Bożenką i u Moniki w restauracji, to powiedz, której jeszcze nie widziałaś, a postaram się opisać :) KELLE, z Małgosią chodziło o to, że razem z Jaśkiem nagrali krótki filmik, w ktorym Małgosia prosi Beatę, żeby wróciła do domu, bo wszyscy za nią tęsknią. Filmik ten został umieszczony w internecie na większności portali internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Izohelii
To nie aktor Zbigniew Suszyński znęcał się nad matką tylko Tomasz Preniasz-Struś,oboje grali w "Młodych wilkach" więc pewnie dlatego coś Ci się pokićkało,Preniasz -Cobrę (grubawy blondyn) a Suszyński- Skorpiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blazej i Kamila niby tacy
rozsadni, dorosli - no ale za czyja kase te wyjazdy ? przeciez nie z ich! Niestety "młodziz roszczeniowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanko, proszę bardzo :) Dziękuję i wzajemnie dziewczyny życze Wam zdrowych, pogodnych, a przede wszystkim radosnych Świąt Wielkiej Nocy spędzony w gronie rodziny i najbliższych ! Tradycyjnie mokrego dyngusa, smacznego jajka, miłej amtosfery przy śniadaniu wielkanocnym i złapnia oddechu w te Święta ! Wszystkiego dobrego :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izohelia
Dzięki za sprostowanie dotyczące p. Suszyńskiego :)) nie pozostaje mi nic innego jak "odszczekać" to co napisałam - hau hau hau ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak drune baby robią plotki
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-650/-550/faktonline/1212556712863.jpg&imgrefurl=http://www.fakt.pl/Aktor-quot-Mlodych-wilkow-quot-na-wolnosci,artykuly,34338,1.html&usg=__ZIYocq3cJ0uRKeaQaEMLDlcbnHA=&h=481&w=650&sz=45&hl=pl&start=3&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=Z-livNAPbwa7XM:&tbnh=101&tbnw=137&prev=/search%3Fq%3DTomasz%2BPreniasz-Stru%25C5%259B%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26tbm%3Disch&ei=qL61Tem1BY-q8APHr4GWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy w Wielkanoc był Klan?
a jesli, tp co bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
ja wiem, że to serial i że scenariusz itp, ale i tak irytujace jest to, że do tej pory nigdy nie mieliśmy okazji widzieć jakiegoś rodzinnego spotkania u Moniki, a już Jacka u Moniki to w ogóle abstrakcja. Aż do wczoraj kiedy to Jacuś w drugo dzień świąt zawitał u cioteczki Moniki. Ja wiem że skoro ma się bzyknąć z Agatą to musi być przedtem kilka przypadkowych spotkań, no ale bez przesady :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antykoncepcja
Mam bardzo wielką prośbę do Pań o pomoc, a mianowicie o wypelnienie ankiety dotyczacej antykoncepcji. Ankieta jest anonimowa i posłuży mi do badań potrzebnych do pracy magisterskiej. Bardzo prosze o pomoc! Link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-9382.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraaaaaaaaaaaaaaagh
Czy naprawde ten serial musi promowac takie kurestwo? Jacus to juz daje dupy na lewo i prawo, ten facet jest typowa meska gnida. A Agatka ,Boze uchowaj facetow od takich kobiet..niestety takich glizd jest duzo, zrobia wszystko aby zniszczyc zwiazek, wejsc do lozka, zerznac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Antykoncepcja
wypełniłam ankietę:) Pozdrawiam i powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraaaaaaaaaaaaaaagh masz
rację,ten serial promuje kurestwo😡Jacuś to ruchacz,męska dzwik,szmaciarz,bzyka wszystko co się rusza:oBrzydzę się takich facetów:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa agawa
Powiedzcie mi czemu Blażej do Surmaczowej mówi ciociu a do jej meża tato!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale oblesna byla dzis olka z
ogrem...oboje niby PO tym czego nie nazywa sie w klanie po imieniu...oboje zdyszani, spoceni....tylko dziwne ze olka miala na sobie meska koszule...hm, moze to takie seksowne czy jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blazej ma własna matkę
a ojca nie, maz Surmaczowej go przysposbił( czy adoptował) Swoja droga w ogole prawie nie kontaktuje sie z ta matk a, a taki niby wrazliwy i wzorowy- to niezyciowe,zeby nie powiedzic - nieludzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa agawa
dziwne to jak przysposobił to mógłby ich oboje traktowac jak rodziców :P albo wujostwo :P a nie tato i ciocia po za tym chyba miał rodzenstwo mniejsze o ktorym nic nie słychac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beznadziejne są te łóżkowe sceny olki i norberta przypominają mi sceny z mody na sukces:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna szalona miss
A ten ich pocałunek PO był taki nijaki, jakby się siebie brzydzili...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, no właśnie, co się stało z rodzeństwem Błażeja? Przez jakiś czas chyba mieszkali wszyscy u Surmaczowej, Bożenka się nimi zajmowała, a potem zniknęli? Ciekawe czy nie jest im przykro, że Błażej ma rodzinę, porządny, zamożny dom i perspektywy, a z nimi co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Was też wkurza wątek Agaty i Jacka?! Mnie odechciewa się już oglądać Klan przez nich. Nie wiem, kto wpadł na tak durny pomysł, żeby połączyć tych dwoje?! :/ Beata dopiero zaginęła, a Jacek już znalazł sobie pocieszenie! A te wczorajsze teksty Agaty do Moniki, rozbroiły mnie. W ogóle jakoś ciężko ogląda się Niklińską, nie wiem, po co przywrócili jej postać do serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znoszę Niklińskiej odkąd pojawiła się w Klanie :o ten ich romans to rzeczywiście fatalny pomysł, wyobrażacie sobie, ledwo parę tygodni minęło od zniknięcia Beaty, a oni (scenarzyści) fundują Jackowi nowa babę! Nawet najbardziej spaczony moralnie charakter chyba powstrzymał by się trochę dłużej! Ale czego oczekiwać... To mocno niesmaczne jak dla mnie, lubię ciekawe zwroty akcji i nietypowe sytuacje, przygody, ale bez przesady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, to jest po prostu niesmaczne! Ja jestem tolerancyjna, ale bez przesady, są jakieś granice! Jeżeli scenarzysta nie ma ciekawszych pomysłów, może trzeba go zmienić? Albo czasem wziąć pod uwagę rady widzów. Moja pierwsza prośba, usunąć Agatę, kolejna to ułożenie życia Agnieszce. Lubię Marka i chciałabym, żeby Agnieszka wyszła za niego za mąż! :) Więcej scen z buntującym się Pawełkiem! :D I jeszcze jedna, mniej realna prośba, wysłać Zytę na księżyc!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłabym zapomniała!! Najważniejsze, doprowadzić do końca sprawę zaginięcia Beaty! Skoro aktorka odeszła z serialu to raczej już do niego nie wróci, więc proponuję albo uśmiercić Beatę, albo zmienić aktorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×