Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość doctor L
Nie oglądałem dzisiejszego odcinka, była dzisiaj księgowa? Jacek mógł ją pokochać w usta. Nie wykorzystał takiej sytuacji tylko ugania się za tą Barbie z porcelanowym ryjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za bagno na topiku? :o I to był ostatni odcinek?!!! Dobrze, że Bogna z Leszkiem znikną. Napiszcie mi, proszę, o co chodziło z tą strzelaniną, bo nie oglądałam wczoraj ani powtórki. Ciekawe gdzie Jacek znajdzie księgową do pracy w likwidowanej firmie, pewnie po wakacjach śladu po niej nie będzie. I tak sobie pomyślałam, że może Beata też została objęta programem ochrony świadków, np. poznała jakieś ciemne interesy jeżdżąc na Ukrainę i zeznawała w tajemnicy przeciwko jakimś mafiozom :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L
Albo puściła się z jakimś mongolskim sprzedawcą skarpet z bazaru Różyckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ileneusz Łepkowski
>I tak sobie pomyślałam, że może Beata też została objęta programem >ochrony świadków, np. poznała jakieś ciemne interesy jeżdżąc na >Ukrainę i zeznawała w tajemnicy przeciwko jakimś mafiozom no ile mozna, bylo to w klanie - Leszek i ten palnik; był ten motyw w na wspolnej: Grzesiek (grany przez Leszek Lichota) vs mafiosi handlujacy ludzmi; no ile mozna ten sam motyw. no moze niklinska porcelanowa ale jom tez bym bzyknol. ksiegowa, niklinska, bozenka, kamilka, grazynka - troche dupeczek w klanie jest. nawet zyta od biedy by dala rade jak by tak nie zrzzedzila a kiedys to byla jeszcze ta prosty.tuta co przyszli po nia alfy z siekierom ale jerzy jo bronil a ona potem zadala sie przedziofilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiadomo czy Bogna i Leszek znikną, raczej wątpię, niestety... No właśnie to zakończenie, że Beata nie wróci, to w sumie nic nie rozwiązuje...zresztą jak oni weryfikują, że to na pewno Beata dzwoniła? narywają rozmowy i jakoś po głosie pewnie? wiecie może jak to jest? Michał się tak cieszył, że jednak nagrodę dostanie, tylko że nagroda nie znaczy kasa :D. A Zytka zajęła w tym roku pierwsze miejsce w kategorii fochowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Graza ma nogi
no no jak ją fajnie ubrac to sexi babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reżyser tego badziewia
oglądam klan >Co to za bagno na topiku? A czego sie spodziewałęs/spodziewałaś? przeciez ten serial to bagno to i topic o nim musi trzymac taki sam poziom. Grazynka bzykala sie w filmie Wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak do połowy września, to 3 miesiące przerwy, niezła przerwa :D A może zrobimy ranking, na postać która się fajnie rozwinęła w tym mijającym sezonie i na tą która zrobiła się niefajna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe do jakiego nowego domu zakwateruja Bogne i Leszka jak wroca z wygnania :P jest szansa ze zobaczymy Kinge byla Michala jako ksiegowa w firmie Beaty ,zostala dzis wywolala przez Age w rozmowie z Jackiem,tylko nie ona :o watek afery z Marczynskim i firma Beaty ,jej znikniecie itp. jest tak idiotyczny ze az nie chce tego dalej ogladac :o wlasnie po glosie Beate zidentyfikowali? dobrze ze wakacje znikna zainetresowani "afera palnikowa" czyli Leszek i Bogna bo dalej bym tego zdzierżyc nie mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi55
cycki Grażynki super ale ona potrafiła się zmieniać na każdym z tych zdjęć to inna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażynka pięknie wyglądała :) i fajny tekst do Rysia, w odpowiedzi, gdzie się podziała jego żona :D poszła sobie, bo miała dość stania przy garnkach :) Grażynka taka ładna, a scenę tę psuła mi Olka, nie lubię tych jej min i wykręcania szyi :o No, ale dość jęczenia :) wystarczy, że Zytka (jedna z moich ulubionych bohaterek) jęczy :) Nawet Michał powiedział: No, Zytka, nie bądź taka jęcząca" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ciekawe, skąd są tacy pewni, ze to Beata dzwoniła? Nie pomyślałam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet jak na pewno to dzwoniła ona, to skąd pewność że ktoś nie kazał jej zadzwonić i tak mówić, jakiś np. prześladowca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to, Lipa. A Jacek i rodzina tak łatwo uwierzyli. Wiadomo, za wszelką cenę chcą wierzy, ze córka i żona żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L
No fajne miała Graża cyce, teraz majtają się pewnie w okolicach pępka. Zytkę też potraktowałbym "delikatnie" swoim grzechomierzem. Ma dziewczyna taką specyficzną budowę ciała dziewczynki z agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor L
pukam Jeremiaszka o północy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, uwaga! Trafiłam na trop Beatki! Chodziła wczoraj po galerii mokotów! :D Co do dzisiejszego odc. Rozbroił mnie Pawełek i jego teksty "a wy znowu po koniaczku?!" i "psujecie mi karierę"! :D Mam nadzieje, że po wakacjach nie będziemy oglądać rozpaczającej Eli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuuuuta
co to za żenujący żart był dzisiaj z nosem klauna? skąd go doktorek wytrzasnął? dzieciak grający Pawełka wystraszył się swojej matki! widzieliście jak się odsunął jak Krycha przysunęła się do niego na kanapie? on się chyba naprawę jej boi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś Klan oglądałam piąte przez dzieciąte, żeby nie powiedzieć, że poza dwiema scenami ze strojem Grażki na wesele i z Beatą, nie widziałam nic :P tak więc pożegnanie sezonu będę miała na powtórce w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te cztery zielone jabłka na stole w salonie Chojnickich to tak chyba tylko dla ozdoby, bo prawie w każdym odcinku są cztery i zielone. Może nie lubią jabłek ;-) Trochę tak na siłę gonili z wątkami, żeby koniecznie pokazać cokolwiek przed wakacjami, pewnie dlatego wyszło sztuczne i naciągane. Telefon (!!!!!!??????) Beaty do fundacji - lipa totalna, faktycznie skąd ta pewność że to ona? Grażynka wyglądała bardzo korzystnie, ale mi nie podobała się ta pstra chusta, kolorowa jak papuga. Pełno takich na odpustowych bazarach. Jak na wesele przyjaciela i do tego bycie świadkiem, to zdecydowanie za krzykliwe kolory. Wątki, które mogłyby zniknąć raz na zawsze po wakacjach: - tańce Bożeny (ale to chyba niemożliwe, niestety), - Bogna i Leszek + AA (nuda straszliwa!), - Agata w życiu Jacka (przylepiła się jak rzep do psiego ogona), - Czesia i jej "superprzedszkole" (litości!!!) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super przedszkole to bedzie pewnie nr 1 od wrzesnia,przeciez wtedy dzieci ida do przedszkola :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się chyba najbardziej podoba wątek Tanców Bożenki :) bo taki życiowy bardzo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się chyba najbardziej podoba wątek Tanców Bożenki :) bo taki życiowy bardzo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebiiklan
moglby mi ktos strescic piatkowy ostatni odcinek? Bo myslalem ze dzisiaj powtorka bedzie a tu niestety nie bedzie ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobawmy się w dom
Orgia z udziałem wszystkich Lubiczów, nic więcej nie pokazali w tym odcinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
W sobotę powtórki??? Pojebalo Cię?? Czytaj nasze streszczenia to zatrybisz co leciało w piątek. Podpowiem, że ogólnie nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
He he he. To mnie pojebało, dzisiaj jest poniedziałek a nie sobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×